Opinie o Auto Expert Marcin Bidacha w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Expert Marcin Bidacha, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Expert Marcin Bidacha na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Expert Marcin Bidacha w Warszawa

Anna Nowy wpis
Klient

Kupiłam polizingowy samochód w tym komisie. Poza drobnostkami nie było się do czego przyczepić, więc moje odczucia są pozytywne.

:) Nowy wpis
@Anna

Myśle jak tyle kitu się tam leje i swoje wywody prowadzi !! Na przyszłość uważajcie na firmowych bo naprawdę może to się złe skończyć

Kacper Nowy wpis

Jakie firma ma nastawienie do studentów ?

Paweł Nowy wpis
Klient

W moim przypadku właściciel zgodził się bez problemu na wizytę w serwisie i nie było przeciwwskazań aby kupić auto. Wszystko zgodne z opisem a do wymiany tylko klocki i tarcze. Auto poleasingowe ale bez zarzutu. Faktycznie na placu mają też uszkodzone ale one są takie sprzedawane. Mój był oryginalny z polskiego salonu.

Jacek

Przecież oni handlują autami całymi ale też uszkodzonymi, więc nie rozumiem opinii. U mnie wszystko bez zarzutów, kupiłem okazyjnie uszkodzone auto i polecam z czystym sumieniem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zbynio

Akurat to forum nie jest odpowiednim miejscem na uwagi klientów. Tu pracownicy mogą zostawiać opinie o pracy w firmie.

Mariusz
Klient

Komis na Modlińskiej 293 to jakaś kpina połowa samochodów bardzo mocno porozbijane , przebiegi niezgodne z ogłoszeniem oraz kombinowanie z faktourami . Nie wspomnę że na pana Marcina Bidache trzeba czekać do godzin popołudniowych .NIE POLECAM SZKODA CZASU I KASY LEPIEJ KUPIC W INNYM KOMISIE

Patryk W
Klient

Nie polecam tego komisu auta na zdjęciach ładne a jak człowiek przyjedzie na miejsce to wielkie rozczarowanie, przebieg w ogłoszeniu zaniżony o ponad 40 tysięcy

Daria
Klient

Miałam kiedyś do czynienia z tą firmą.w pamięci pozostał jedynie niesmak.Nawet dokumenty były fabrykowane i niezgodne ze stanem faktycznym.Firma jest świetną bazą dla obserwacji i kontroli przez Policję Skarbową .Po kontroli Skarb Państwa wzbogacił by się o niezłą kasę.

Arkadiusz
Klient

Marcin Bidacha (usunięte przez administratora) I KOMBINATOR a propozycje komisu są niezgodne z prawdą .Mam nadzieję że los uczciwie postąpi z takim kombinatorem i skończy jak nazwisko wskazuje

Marta

Czyli firma sprowadza samochody tak?

Michał

Auta na tym placu to jakaś kpina NIE POLECAM i te zapewnienia sprzedającego że jeździ jak nowy z salonu MASAKRA

pawel

Omijać szerokim łukiem samochody na zdjęciach super a po przyjeżdzie okazuje się ze to złom

Kamil

NIE polecam tego komisu wiecznie zamknięty chodź godziny otwarcia 10-18 A na właściciela trzeba czekać bo przychodzi dopiero po 13 stej .A samochody jak w Niemczech u Turka ,brudne kręcone liczniki i po wypadku .

Mikołaj

Auta powypadkowe Uszkodzone Nabite kilometry Omijać z daleka

Edward

Nie polecam Oferują samochody uszkodzone i bite Z przebiegami kręconymi

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Expert Marcin Bidacha - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto Expert Marcin Bidacha
4/5 Na podstawie 1 ocen.