Opinie o Auto Expert Marcin Bidacha w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Expert Marcin Bidacha. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Expert Marcin Bidacha na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Expert Marcin Bidacha w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Auto Expert Marcin Bidacha poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Darek. Nowy wpis

Ja co jakiś czas kupuję u nich uszkodzone auta w okazyjnych cenach i są to samochody z polskich ubezpieczalni. Jeśli ktoś chce kupić coś okazyjnie to jak najbardziej się da.

Jacek Nowy wpis

Witam nie polecam komisu Autoexpert Marcin Bidacha Cały asortyment to skład złomu a ceny z kosmosu i te zapewnienia sprzedającego że auto jak nowe mimo dość dużych przebiegów i przewidziany koszt naprawy aut powypadkowych To jakaś kpina to nie lata 90 że wszystko głupi lud kupi

Marcin H Nowy wpis

Nie polecam przez telefon zostałem zapewniany że auto jest jak nowe z salonu ,po przyjechaniu na miejsce okazało się że auto to porażka, nawet nie poprosiłem o kluczyki bo z zewnątrz wyglądał jak zajechany trup .Szkoda czasu na samochody w komisie AUTOEXPERT a raczej AUTOZLOM

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auto Expert Marcin Bidacha? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Kupiłam polizingowy samochód w tym komisie. Poza drobnostkami nie było się do czego przyczepić, więc moje odczucia są pozytywne.

@Anna

Myśle jak tyle kitu się tam leje i swoje wywody prowadzi !! Na przyszłość uważajcie na firmowych bo naprawdę może to się złe skończyć

Kacper

Jakie firma ma nastawienie do studentów ?

W moim przypadku właściciel zgodził się bez problemu na wizytę w serwisie i nie było przeciwwskazań aby kupić auto. Wszystko zgodne z opisem a do wymiany tylko klocki i tarcze. Auto poleasingowe ale bez zarzutu. Faktycznie na placu mają też uszkodzone ale one są takie sprzedawane. Mój był oryginalny z polskiego salonu.

Jacek

Przecież oni handlują autami całymi ale też uszkodzonymi, więc nie rozumiem opinii. U mnie wszystko bez zarzutów, kupiłem okazyjnie uszkodzone auto i polecam z czystym sumieniem.

Zbynio

Akurat to forum nie jest odpowiednim miejscem na uwagi klientów. Tu pracownicy mogą zostawiać opinie o pracy w firmie.

Mariusz

Komis na Modlińskiej 293 to jakaś kpina połowa samochodów bardzo mocno porozbijane , przebiegi niezgodne z ogłoszeniem oraz kombinowanie z faktourami . Nie wspomnę że na pana Marcina Bidache trzeba czekać do godzin popołudniowych .NIE POLECAM SZKODA CZASU I KASY LEPIEJ KUPIC W INNYM KOMISIE

Patryk W

Nie polecam tego komisu auta na zdjęciach ładne a jak człowiek przyjedzie na miejsce to wielkie rozczarowanie, przebieg w ogłoszeniu zaniżony o ponad 40 tysięcy

Daria

Miałam kiedyś do czynienia z tą firmą.w pamięci pozostał jedynie niesmak.Nawet dokumenty były fabrykowane i niezgodne ze stanem faktycznym.Firma jest świetną bazą dla obserwacji i kontroli przez Policję Skarbową .Po kontroli Skarb Państwa wzbogacił by się o niezłą kasę.

Arkadiusz

Marcin Bidacha (usunięte przez administratora) I KOMBINATOR a propozycje komisu są niezgodne z prawdą .Mam nadzieję że los uczciwie postąpi z takim kombinatorem i skończy jak nazwisko wskazuje

Czyli firma sprowadza samochody tak?

Auta na tym placu to jakaś kpina NIE POLECAM i te zapewnienia sprzedającego że jeździ jak nowy z salonu MASAKRA

pawel

Omijać szerokim łukiem samochody na zdjęciach super a po przyjeżdzie okazuje się ze to złom

Kamil

NIE polecam tego komisu wiecznie zamknięty chodź godziny otwarcia 10-18 A na właściciela trzeba czekać bo przychodzi dopiero po 13 stej .A samochody jak w Niemczech u Turka ,brudne kręcone liczniki i po wypadku .

Mikołaj

Auta powypadkowe Uszkodzone Nabite kilometry Omijać z daleka

Edward

Nie polecam Oferują samochody uszkodzone i bite Z przebiegami kręconymi

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Expert Marcin Bidacha - Warszawa

• Jak się pracuje w Auto Expert Marcin Bidacha?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Expert Marcin Bidacha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Expert Marcin Bidacha?

Auto Expert Marcin Bidacha
  • Modlińska 293