Transition Technologies S.A.
3 86 152 5 1
maiones

Witajcie. Czy ktoś może podzielić się wrażeniami z pracy w oddziale w Ostrowie Wlkp? Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko automatyka. Jak z atmosferą w pracy, projektami itd?

@maiones

Transition Technologies specjalizuje się w dostarczaniu usług outsourcingowych dla międzynarodowych korporacji, z którymi współpraca z roku na rok dynamicznie rośnie. Nic zatem dziwnego, że zainteresowałeś się pracą w tak prężnie rozwijającej się firmie. Również ciekawią mnie kwestie, o które zapytałeś, a więc musimy poczekać, aż jakiś obecny pracownik firmy nam odpowie. A powiedz, masz jakieś wcześniejsze doświadczenie, jeśli chodzi o pracę w takiej samej bądź tożsamej branży?

TakNie3
Marek Nowy wpis
@maiones

Ludzie z tamtąd uciekają jak szczury z płonącego okrętu, a sprawcą pożaru jest jego kapitan

Tak1Nie2
Andrzej Nowy wpis
@Marek

Sugerujesz, że firma jest źle zarządzana czy to, że atmosfera jest kiepska? Sprecyzuj proszę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Transition Technologies S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Były pracownik TT

Z perspektywy kilkuletniej już zakończonej współpracy z TT z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Pracowałem w TT AS, gdzie miałem możliwość zdobycia informacji z zakresu rozwoju oraz utrzymania oprogramowania, engineeringu na obiekcie czy zarządzania projektami. Ściśle współpracowałem z ustrukturyzowanym zespołem programistów, gdzie zwinny rozwój oprogramowania (SCRUM + KANBAN) czy CI (testy jednostkowe, zarządzanie buildbotem) są na porządku dziennym. Praca w TT umożliwiła mi zdobycie doświadczenia z zakresu analizy wymagań i współpracy z klientem na licznych delegacjach zagranicznych. Firma finansuje bądź dofinansowuje szkolenia czy studia podyplomowe. A wszystko w przyjaznej atmosferze. Osobiście mam jak najlepsze zdanie o firmie.

Tak8Nie3
Łukasz
@Były pracownik TT

Fajnie, że zdecydowałeś się podzielić z nami swoimi wrażeniami związanymi z pracą w firmie Transition Technologies. Możesz napisać, czy przychodząc do pracy w tym miejscu, otrzymałeś odpowiednie wsparcie od osób, które już tam pracowały? Mogłeś liczyć na pomoc i wsparcie w trudnych dla Ciebie zagadnieniach? Twoja odpowiedź pomoże użytkownikom, którzy chcieliby podjąć pracę w tym miejscu.

@Były pracownik TT

Co takiego? :D "SCRUM + KANBAN"? Chyba jednak szkolenia się nie udały. Jedno bowiem wyklucza drugie. Z kontekstu wypowiedzi jednak potrafię wywnioskować, o który zespół chodzi. Pracuje on w SCRUMie, ale to nie pomaga wiele, bo niektóre bugi siedzą w backlogu przez lata. Firma ma zalety - mianowaicie miła atmosfera oraz wyjazdy zagraniczne na stanowiskach wdorżeniowych (jeśli ktoś lubi). Na tym raczej koniec. Z resztą przy słabych zarobkach trudno nie mieć miłej atmosfery, bo inaczej ludzie odchodziliby znacznie szybciej. Dzięki pozytywnemu nastawieniu jednak najpierw parę razy "wstają lewą nogą". Fajne miejsce zaraz po studiach, bo wtedy różnice w płacach nie są tak duże, a jak ktoś lubi to może pojeździć po świecie trochę. Nie siedźcie jednak za długo - chyba że polityka płac się poprawi.

Tak18Nie
@Łukasz

z pomocą innych nie ma zwykle problemu. ludzie chętnie dzielą się wiedzą, jesli ją posiadaja. jednak trzeba się spieszyć z pytaniem ludzi, bo tak szybko odchodzą... :D

Tak10Nie
Były parcownik TT
@ja tam byłem

Jak dobrze pamiętam to prace supportowe prowadzone są zgodnie z kanban. Poza tym Scrum + Kanban = Scrumban - chociaż akurat tego nie miałem na myśli ;)

@Były parcownik TT

O ile dobrze pamiętam prace supportowe są prowadzone chaotycznie. Development jest w SCRUMie - również taski supportowe. Kanbanu nikt nie widział. Natomiast Scramban to nie jest stosowanie jednego i drugiego tylko oddzielny potworek ;) .

@ja tam byłem

A czym spowodowana jest ta rotacja, o której piszesz w swojej wypowiedzi? Ciekawi mnie, co mógłby zrobić pracodawca, aby być lepiej postrzeganym w oczach zarówno obecnych, jak i potencjalnych pracowników. Masz może jakieś pomysły? Może warto je przedstawić na jakimś spotkaniu z osobami zarządzającymi Transition Technologies.

@Weronika

Dobrym pomysłem byłoby zacząć płacić jak białym ludziom. Kolejnym rewolucyjnym rozwiązaniem mogłoby być zatrudnianie deweloperów w ilości adekwatnej do potrzeb projektów.

Tak17Nie
@ja tam byłem

Transition Technologies opracowała aplikację kibicowską dla Polskiej Ligi Koszykówki, która ułatwia śledzenie rozgrywek, budowę społeczności sportowej, a także sprzedaż. Czy brałeś udział w jej tworzeniu lub testach? Jestem ciekawa, jak pracownicy Transition Technologies oceniają dotychczasowe osiągnięcia firmy.

TakNie5
ytr
@Weronika

obawiam sie ze dla kandydata ktory jest seniorem programista informacja o jakies aplikacja ktora umozliwia sledzenie meczy (wow!) bez podania szczegolow technicznych jest zbedna.... droga weroniko it to inny swiat i tu takie newsy wzbudza co najwyzej politowanie..

Tak12Nie
@ja tam byłem

Scrum i Kanban się nie wykluczają, polecam poczytać sobie więcej na temat. Natomiast dobrze sobie ustalić w jaki sposób to ma współgrać, żeby nie było siermięgi.

@ja tam byłem

Bardzo dobrze, że zechciałeś dołączyć się do bieżącej dyskusji, bowiem już myślałam, iż nikt tego nie zrobi. Na pewno pracujesz w Transition Technologies, a więc zapewne bez problemu odpowiesz na moje pytanie. Widziałam mianowicie, iż firma właśnie prowadzi rekrutację, oferując wiele ciekawych ofert pracy. Mnie jednak interesowałyby staże. Czy firma je organizuje? Wiesz coś na ten temat?

TakNie2
reWeronika
@Weronika

Jak w każdym normalnym cywilizowanym kraju, a takim jest zapewne i Polska, polecam napisać bezpośrednio do firmy i zapytać. Można też zadzwonić. Jeśli nie będzie odpowiedzi to polecam zadać sobie pytanie - czy chcę pracować w miejscu gdzie tak traktuje się człowieka?

@ja tam byłem

"dobrze sobie ustalić w jaki sposób to ma współgrać, żeby nie było siermięgi" Brzmi zupełnie jak "należy użyć właściwych metod z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi" :D A co do SCRUM i Kanban razem... albo pracujemy iteracyjnie w sprintach, albo w systemie ciągłym. Wykorzystywanie tablic kanban (powszechne w SCRUM) niczego nie zmienia. Jestem ciekaw - w jakim trybie pracuje dział HR w TT?

Mariusz
@ja tam byłem

Widzę że masz swoje zdanie na temat firmy i jak sądzę pracowałeś w tym miejscu. Opisałeś pewne obiekcje dotyczące pracy, może powiesz też jakie są Twoim zdaniem plusy bycia pracownikiem Transition Technologies?

@Mariusz

Nieocenioną zaletą jest to, że zawsze można się zwolnić, chociaż nawet tutaj objawia się wada w postaci niedorzecznych "lojalek".

Gong Bao Nowy wpis
@ja tam byłem

W kwestii zespołu, o którym była wyżej mowa: pracuje on obecnie w Kanbanie, wzbogaconym o wybrane elementy Scruma, takie jak niektóre spotkania. Ze względu na możliwość pełnej samo-organizacji, zespół co jakiś czas wprowadza modyfikacje do procesu produkcyjnego, w celu jak najlepszego dostosowania go do realiów swojej pracy. Autor oryginalnej wypowiedzi mógł nie wiedzieć dokładnie, jak ten proces wygląda obecnie. Użył więc przybliżenia "Scrum + Kanban" które nie jest bardzo dalekie od prawdy. Co więcej, nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że te dwa frameworki się wykluczają. Sądzę, że kluczowe w Kanbanie minimalizowanie czasu przepływu zadań, transparentność procesu, czy ograniczanie pracy w toku, można uzyskać również pracując zgodnie z założeniami Scruma. Ale to już temat na oddzielną dyskusję.

Rubik

Polecam pracę w TT tylko w sytuacji w której nie ma alternatywy jeśli chodzi o pracodawców (np zaraz po studiach). Podsumowując moją pracę w TT to: Plusy - Możliwość pracy zdalnej - Owoce, słodkości raz w tygodniu Minusy - Umowa lojalnościowa podpisywana na 2 lata za szkolenia które w żaden sposób nie zwiększają wartości rynkowej pracownika (bazują one na wewnętrznych narzędziach i aplikacjach używanych tylko przez TT) - Kiepskie zarobki (Uwaga-HIT: podwyżki negocjowane są w kwocie BRUTTO) - Chaos - Toksyczni ludzie na projekcie - Przestarzałe technologie - Biurokracja - Kiepskiej jakości sprzęt dla nowych pracowników

Tak49Nie1
katarakta
@Rubik

Podpisuję się pod wszystkim, może oprócz sprzętu :) To po prostu totalny random. Dodamy tylko tyle że w tej firmie nic nie działa jak należy. Wszystko spada na głowę pracownika, chociażby organizacja samemu sobie delegacji (tak, sami kupujemy bilety na pociąg, a potem się rozliczamy, za szkolenie na 2 tygodnie musiałem wyłożyć najpierw pieniądze z własnej kieszeni) Plusy: - młody dynamiczny zespół Minusy: - projekty - brak doświadczenia w firmie (głównie ludzie po studiach i praktykanci)

Mariusz
@katarakta

Sytuacja z delegacjami wygląda naprawdę nieciekawie. Może warto byłoby porozmawiać na ten temat z pracodawcą? Nie powinno być tak, że pracownik organizuje sobie taką podróż na własną rękę, a dodatkowo - z własnej kieszeni. Mógłbyś jeszcze opowiedzieć coś o zarobkach? Na jaką stawkę można liczyć i czy są jakieś premie bądź benefity? Dziękuję z góry za poświęcony czas.

katarakta
@Mariusz

Można porozmawiać, ale w tej firmie raczej nie daje to żadnego efektu poza zablokowaniem sobie awansu. Jeśli chodzi o zarobki, to zależy - myślę że można sobie wynegocjować dość fajne warunki. Benefity: - multisport: dopłacają na prawdę dużo - angielski/niemiecki wg projektu lub tego co cie interesuje - premie to parodia i nie liczyłbym na nie, lepiej negocjować wyższą podstawę - ubezpieczenie zdrowotne typu luxmed/enelmed - wczasy pod gruszą - no i xbox z fifą benefitów sporo, ale ciężko nimi zrekompensować pracę w takim chaosie :)

Jarosław
@katarakta

Faktycznie podałaś sporo dodatków do pensji. Są także szkolenia branżowe lub wyjścia integracyjne? Rozumiem, ze nie rekompensują one zbyt niskich premii, ale to zawsze jakaś wartość dodana. Jak myślisz?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
xyz

Niepoważne podejście - dwa etapy rekrutacji, odpowiedź po spotkaniu miała być w ciągu kilku dni po czym nie było już żadnego kontaktu. Szkoda zmarnowanego dnia urlopu na spotkanie.

Tak8Nie1
Bronisław
@xyz

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Mógłbyś wrócić pamięcią do całego procesu rekrutacyjnego i napisać, jak on wyglądał? Mam na myśli przede wszystkim informacje, czy pracodawca sprawdzał w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności. Proszę, abyś napisał, jak to wyglądało.

były pracownik
Nazwa działu: IT

Opinia po ponad 3 latach pracy w Transition: Plusy: atomsfera możliwość pracy zdalnej życzliwi i pomocni ludzie Minusy: przepracowanie nadmiar obowiązków brak większego planu, ciągłe gaszenie pożarów bardzo duża rotacja programistów w projektach niby praca w scrumie, ale bardziej ten scrum tam przeszkadza niż pomaga (jest traktowany jako zło konieczne, nie wynosiliśmy z niego pozytywów, nikt nie był z niego przeszkolony, porównując do obecnej pracy widzę, jakie może przynosić korzyści, a w TT tylko przeszkadzał) stagnacja (brak rozwoju) przestarzałe technologie lojalki za szkolenia niskie zarobki w porównaniu do rynku brak ewoluacji pracownika i jasnej ścieżki rozwoju w firmie

Tak22Nie
Jakub
@były pracownik

Mógłbyś przybliżyć aspekt pracy zdalnej, o której piszesz? Czy wtedy masz ustalone odgórnie dni w których pojawiasz się w firmie i zdajesz relacje z wyników, czy możesz to robić online bez dojeżdżania do siedziby firmy? Piszesz, że szkolenia są powiązane z kontraktem lojalnościowym, Większość firm, która inwestuje w pracownika szkoląc go, inwestuje też w swój rozwój, więc chęć zatrzymania go jest oczywista. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to możesz liczyć na premie lub inne gratyfikacje za zrealizowanie planu lub projektu? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

TakNie6
H(R)ejter
@Jakub

@Jakub, Jak już jesteś z Haeru i chcesz się podpucować, to weź się trochę bardziej maskuj. O Twoim dziale propagandy i przepalania budżetu też można trochę historii opisać.

Tak7Nie1
Helena
@H(R)ejter

Forum jest publiczne i wiele osób ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat pracy w Transtition Technologies. Skąd pewność, że Jakub - osoba zadająca pytania mające na celu przybliżenie innym osobom sytuacji jaka ma miejsce w firmie oraz warunków jakie tam panują, miałaby być zatrudniona w TT jako pracownik HR-u? Czy ktoś będzie tak miły i odpowie na pytania Jakuba odnośnie pracy zdalnej?

TakNie5
Dev
Nazwa działu: IT

Pojawiły się oferty akademii w kilku miastach. Zwracam się do byłych uczestników - warto aplikować?

....

(usunięte przez administratora) po studiach...aaaa coś mi napiszecie

Kevin

Dacie mi loznąc

Radek

Cześć, Jestem zainteresowany pracą w tej firmie na stanowisku Inżyniera Projektowego. Czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenia na tym stanowisku w tej firmie? Może ktoś pracował na stanowiskach związanych z zarządzanie projektami w TT? Warto ?

Michał

Przyszedłem do pracy w TT (konkretnie dział SSC) po praktykach, i zostałem tam na kolejne 2 lata z hakiem. Pracowałem w Białymstoku i to była moja pierwsza praca. Na wstępie zaznaczę, że ile jest ludzi tyle opinii - zależy do jakiego projektu się trafi, i porównując z innymi - uważam że trafiłem dobrze. Pracowałem przy rozwoju i utrzymaniu jednak dosyć starego systemu, ale miałem świetnego mentora, i mimo czasami przestarzałych technologii (które były później przyczyną zmiany pracy) dało się sporo nauczyć. Jak to w projektach - czasami jest lepiej (głównie podczas dodawania nowych feature'ów), jak i gorzej (utrzymanie), ale to raczej nieodłączna część developmentu. Z perspektywy obecnej pracy widzę, że wiele rzeczy można było zrobić lepiej, wprowadzić lepsze praktyki programistyczne lub skorzystać z nowszych i lepszych narzędzi, ale biorąc pod uwagę wiek projektu, i zapotrzebowanie na nowe funkcjonalności nie zawsze był czas żeby coś poprawić. Mimo wszystko, jeśli na czymś by mi bardzo zależało i udowodniłbym, że da to wymierne efekty - to na pewno da się to przepchnąć. Wszystko zależy od ludzi z którymi się pracuje (a ja dogadywałem się z nimi dobrze). Jeśli chodzi o warunki finansowe to stawki są rynkowe - podobne do tych, które można znaleźć na stronach typu justjoinit czy nofluffjobs. Czasami pracowałem na niepełen etat, i nigdy nie miałem problemów z tym że nie zawsze byłem dostępny. Atmosfera w biurze jest mega pozytywna. Podsumowując, była to moja pierwsza praca, i gdybym mógł wybrać ją jeszcze raz, to też bym tutaj poszedł. Nauczyłem się sporo i poznałem fajnych ludzi. Powodem zmiany była po prostu chęć samej zmiany oraz ciekawość innych technologii.

Tak13Nie1
windykator

firma to dno.. jej prezes chyba kazda zlotowke oglada pod lupa..pewnie dla takich miast jak szczecin czy kielce cos maja..w innych sa na spalonym.. zarzadzanie mierne- a w zasadzie go nie ma, projekty w 3/4 outsourcing - chyba tylko z tego firma sie trzyma, ze niby korpo obsluguje.. rotacja w zasadzie olbrzymia.. nikt z tych co byli przyjeci blisko nie czasowo juz nie ma w biurze..plus umowa jak cyrograf..wszystko jest twoja wina..

Tak17Nie
kandydat

byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, zostałem zaproszony na ofertowanie i dopiero wtedy dowiedziałem się, ze muszę podpisać umowę lojalnościową na 2 lata. niepoważna firma.

Tak14Nie

Anja

Przeszłam proces rekrutacyjny i dostałam oferte pracy. Zaproponowali mi dokladnie tyle pieniedzy ile chciałam. Wszystko wyglądało bardzo dobrze, przyjęłam oferte pracy. Tuz przed podpisaniem umowy, dostałam draft do przeczytania. Okazalo sie ze 30% obiecanej pensji to premia uznaniowa, ktorej jak sama nazwa mówi pracodawca nie musi wypłacać. Dodatkowo, w umowie byly niestandardowe zapisy na temat zakazu konkurencji - 3 miesiące po rozwiązaniu umowy. Podczas rozmowy rekrutacyjnej, oraz podczas skladania mi oferty nie bylo o tym mowy, w szczególności o premii uznaniowej. Do współpracy oczywiście nie doszło, wielkie rozczarowanie.

Tak13Nie
Marcinooo

jednym słowem firma dno... opiszę tutaj moją historię od wysłania CV do "rozmowy rekrutacyjnej" 2 dni po wysłaniu CV dostałem telefon, rozmowa i aplikacja dotyczyła stanowiska DevOps. Pani rekruter określiła dokładnie jak ma wyglądać stanowisko, rozmowa po angielsku i rozmowa na temat mojego CV i tego co umiem. Na rozmowę przyszedłem bo podobno osoba techniczna wyraziła na to chęć... przyszedłem na rozmowę, Pani "rekruter" przyszła od wielkiej łaski, włączyła laptop i okazało się, ze rozmowa będzie odbywała się przez skype...... kilak pytań technicznych, powtórzyłem definicję stanowiska od Pani rekruter po czym lider techniczny mnie wyśmiał że to pierwsze słyszy, że skąd mi się to wzięło -> so wtf? ? ? zaczęli mnie pytać o technologie nie związane ze stanowiskiem w których pracowałem kilka lat temu tj. podawać dokładnie składnie polecenia konfiguracji routera cisco... następnie technologie z którymi nie pracowałem, nie byłem poinformowany przez HR że ich się używa i z którymi nie miałem styczności (gdybym wiedział nie aplikował bym bo to nie dla mnie stanowisko -> normalne) i ciągłe pokazywanie że jest się idiotą. W tle jakieś głupie podśmiewania zespołu i pokazywanie wyższości. Po samej dennej rozmowie Pani z HR była widocznie tak zmęczona rozmową że pożegnała mnie jedynie i odprowadziła do drzwi. Dodam, że z opisu stanowiska na które aplikowałem może 40% zostało zawarte w rozmowie technicznej, reszta to rzeczy których po prostu lider wymagał bo akurat takiej osoby szukał także podziękowałem serdecznie i przestrzegam, że jak idziecie na rozmowę do TT (Kielce) to nigdy nie możecie być pewni na jakie stanowisko traficie... równie dobrze jako Junior Java Dev po 2 miesiącach mogą Was wrzucić na C# albo Cpp. Samą rozmowę rekrutacyjną oceniam na 2/10. nie pozdrawiam

Tak18Nie
@Marcinooo

A czy próbowałeś wyjaśnić zaistniałą sytuację z osobą rekrutującą, lub też bezpośrednio z kierownictwem? Być może zaszła jakaś pomyłka i dlatego zadawano pytania dotyczące innego stanowiska. Możesz jeszcze powiedzieć, czy podczas rozmowy przedstawiono zakres obowiązków oraz warunki płacowe?

Marcinooo
@Iwona

conajmniej 2krotnie rozmawiałem z Panią z HR na temat tego stanowiska i czy dokładnie na nie chcą abym się rekrutował i czy się nadaje, w CV wyraźnie jest napisane co umiem a czego nie i z czym miałem styczność, na pierwszym miejscu w ofercie widniała Java, następnie Git, SQL oraz Linux. Pytania miałem jedynie z Linuxa. Więc po co ta Java? Rekrutujący Panowie kilkukrotnie podkreślali na jakie stanowisko szukają osoby więc nie ma mowy o pomyłce. Wynagrodzenie? Jak wspomniałem o kwocie 3k to się Pani zaśmiała prawie i podobną sytuację miał kolega więc 2500 to wydaje mi się max + oczywiście znane tam lojalnościówki na 2 lata pod karą oddania za szkolenie systemu który tylko chyba oni wykorzystują na kwotę 5 cyfrową (ok 15k). Na innym forum wyczytałem coś o wynagrodzeniach dla Juniorów ok. 1,8k netto! :)

Tak6Nie
@Marcinooo

Dziękuję Ci za odpowiedź. Faktycznie sytuacja wydaje się dość dziwna i rozumiem Twoje niezadowolenie. W związku z tym, że miałeś doświadczenie, wysokość wynagrodzenia może być niesatysfakcjonująca, a czy po czasie można było otrzymać jakąś podwyżkę, rekruter o tym wspomniał?

Zainteresowany pracą w TT

Cześć, swoje pytanie kieruję do osób pracujących w TT. Jak firma jest elastyczna jeśli chodzi o czas pracy, czy da się dogadać? Czy powiedzmy są możliwości pracy na pół etatu, 3/4 etatu? Czy lojalki są wiąrzące również dla B2B? Czy na takich samych zasadach? Jak firma podchodzi do tego, że pracujesz jeszcze dla innych firm jako B2B? Da się dogadać czy nie?

Iwona

@Pstrykuś, czy takie sytuacje często się zdarzają? Na pewno jest jakiś ważny powód wręczenia wypowiedzenia przez pracodawcę. Możesz napisać coś więcej o warunkach? Rozumiem, że pracodawca zatrudnia na umowę o pracę?

qwexz

To jak to jest? Jeśli załóżmy przychodzi nowy pracownik niedoświadczony, jest to jego pierwsza praca i ma to szkolenie na początku. Jaka jest konkretna kwota tego szkolenia w umowie na 2 lata? Orientuje się ktoś?

No name
@qwexz

30 tyś

Jose

Firma z Warszawy otwiera oddziały na wschodzie żeby mieć tanią siłę roboczą. Nie ma: Zarządzania zespołem Zarządzania projektem Rozwoju Szkoleń Dobrego pakietu medycznego Jest: Chaos Głodowa pensja Nie polecam nawet jako pierwszej pracy

Tak32Nie1
Tomasz
@Jose

Jest dokładnie tak jak piszesz Jose. Faktycznie nawet jako pierwsza praca jest słaba, bo nie ma programu szkoleniowego. Później szklany sufit i marne pensje więc też nie wiadomo po co siedzieć. Plus jest taki że jak nie masz dwóch lewych rąk to jak zatrudnią to raczej nie zwolnią, ale to marne pocieszenie.

Tak11Nie
Mruczek
@Tomasz

Tego nie zwolnią nie byłbym taki pewien ;)

Niepolecam

Nie polecam pracować w tej firmie. Zatrudnienie jest bardzo niestabilne, niespodziewanie potrafią wręczyć wypowiedzenie bez powodu.

Pstrykuś
@Niepolecam

Potwierdzam, Wypowiedzenia rzucane za nic z dnia na dzień.

Tak3Nie1

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Transition Technologies S.A.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

kękę.gif
@Administrator

Jak nie rzucisz wypowiedzeniem to nie dostaniesz podwyżki. chyba że 500 brutto raz na dwa lata.

Pawian.
@Administrator

Szkoda walczyć... Jak sraczka to oferują podwyżki jak temat opada słowa swoje wycofują....

Iwona

Na oficjalnej stronie internetowej firmy, pod tym linkiem, https://www.tt.com.pl/pl/, możecie znaleźć aktualne oferty pracy. Czy ktoś z Was ostatnio aplikował? Czy pracodawca oferuje dobre warunki, w porównaniu z innymi firmami na rynku pracy? Czy istnieje realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji? Jakie jest Wasze zdanie na temat atmosfery?

Tak12Nie
Pawian
@Iwona

Jak nie chcesz zmarnować życia i zostać odesłana z kwitem , "bo tak" to lepiej nie próbuj....

asesor

firma (usunięte przez administratora) omijac szerokim lukiem chyba ze ktos ma windykacje na glowie

Bartosz

Generalnie to jest dobra firma ale wiadomo , że ideałów nie ma.

Tak1Nie2
Pedro
@Bartosz

Generalnie nie zgadzam się. Kazali mi założyć firmę i podać dane, a że nieufny byłem (i słusznie) to teraz nie muszę płacić grubego zus pozostając bez zlecenia. Gdybym zaufał ich niepoważnemu dyrektorowi (zapewnienia, deklaracja że jestem przyjęty) byłbym teraz w kiepskiej sytuacji. Po 3 dniach od decyzji wycofali się z projektu, emailem. Słowo przepraszam jest im obce, łatwiej rzucić słuchawką. Asystenci, którzy się ze mną komunikowali to osoby z mentalnością wiadra ocynkowanego i wyraźnie niskim IQ, nie wiedzą co robić jak coś idzie nie tak. Na naszym rynku nie potrzebuję gnojków, którzy tak traktują swojego partnera. Strata czasu. Nie dadzą Ci oferty dobrej dla Ciebie, tylko z niepoważnym partnerem będą starać się zgolić cię na innym zleceniu, intratnym dla nich, zachowują się przy tym nieracjonalnie i kłamią co do terminów na odpowiedź. Jakbym nie huknął to bym nawet nie wiedział, że oferowane mi stanowisko fizycznie nie istnieje i dopiero rozważają czy powstanie (wcześniej zapomnieli powiedzieć, a pytałem). Tak się nie traktuje ludzi, partnerów. Chytry 2x traci. ostrzegam lojalnie. Aha, oferowana pensja znacznie poniżej standardów, a w umowie b2b wpiszą ci karę 50000, którą mogą ci wlepić zaraz po podpisaniu umowy i bez wskazania powodu. TOKSYCZNA FIRMA.

Tak19Nie
Zespół HR TT
@Pedro

Jest nam przykro, iż Pana doświadczenie rekrutacyjne do naszej firmy nie spełniło Pana oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby proces zatrudnienia w naszej firmie był przyjazny i transparentny. Oczywiście, weźmiemy pod uwagę tę opinię i przeanalizujemy cały proces rekrutacji, aby usunąć wszelkie niedopatrzenia, które mogłyby wystąpić w przyszłości. Osoby, z którymi nawiązujemy współpracę informujemy jak najszybciej o kolejnych krokach i możliwościach zatrudnienia. Kandydatów zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu z naszymi rekruterami w razie nurtujących pytań.

Łukasz

Wysłałem do nich swoje CV, to negatywną odpowiedź przysłali tak szybko rano że chyba to zrobił jakiś automat bo nie wiem czy tak wcześnie ktoś tam był, nie mówiąc o pracy.

Zespół HR TT
@Łukasz

@Łukasz Aplikacje, które spływają do naszej firmy przechodzą przez kilka etapów rekrutacji (akceptacja rekrutera, rozmowa telefoniczna, spotkanie rekrutacyjne, rozmowa techniczna). Na każdym etapie aplikacja może zostać rozpatrzona pozytywnie lub odrzucona. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem rekrutacyjnym w celu uzyskania doprecyzowanej informacji zwrotnej. Dodatkowo, naszym pracownikom, w tym pracownikom działu HR, oferujemy elastyczny czas pracy, więc proszę nam wierzyć, jest możliwe, że nasz specjalista zapoznał się z Pańskim cv wcześnie rano :)

Iwona

@Łukasz, możesz powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy spełniałeś wszystkie wymogi podane w ogłoszeniu? Może warto przesłać CV również do innego działu. Możesz też spróbować skontaktować się z firmą i spytać, dlaczego Twoja kandydatura została od razu odrzucona. Nie warto też brać tego mocno do siebie. Może są tu jeszcze inne osoby, które również niedawno aplikowały? Jak sytuacja wyglądała u Was?

Benek

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Pl
@Benek

Ja aplikowalem kiedys do Bialegostoku, to na odpowiedz czekalem miesiac :p a w tym czasie mozna znalezc juz prace w innej firmie :p aplikuj nic nie tracisz

Tak2Nie1
Adam
@Benek

Szkoda czasu, kupa organizacyjna i kiepsko płacą. Nieuczciwe i lakoniczne zapisy w umowie to gwóźdź do trumny.

Tak4Nie1
Stella

Czy jest powód, że tak rzadko piszecie?

JakiśGość

Nie wiem co tam jest za HR, ale to jakaś masakra. Po miesiącu od wysłania CV, dzwonią do Ciebie i zadają pytania, potem mówią, że w przeciągu 2 tygodni zadzwonią jeszcze raz i umówią spotkanie na rozmowę techniczną. Już nie wspomnę o nieodpowiadaniu na maile. Jeśli ktoś ma cierpliwość i nie śpieszy mu się z pracą to może aplikować.

BrakiHR
@JakiśGość

Miałem tak samo, zadzwonili po 2 miesiącach jak już pracowałem w innej firmie... Aplikowałem w tym samym tygodniu.

Mr. Pig
@JakiśGość

Ta sama sytuacja. Na swojej stronie chwalą się przyjaznym systemem rekrutacji. Po zaliczeniu etapu telefonicznego żadnej odpowiedzi nie otrzymałem przez miesiąc. Nie polecam.

PC

Aktualnie widziałem spory nabór nowych pracowników. Czy Transition ma jakieś nowe projekty? Może ktoś ma wiedzę i mógłby podzielić się ? Ogólnie słyszałem sporo dobrego a ponieważ szukam dobrej pracy to kto wie może tu coś znajdę? Jakie umowy firma podpisuje?

Wystarczy wygooglować
@PC

Transition Technologies w wyniku wygranego przetargu, znalazła się w ścisłym gronie pięciu firm, z którymi Centralny Ośrodek Informatyki (COI) podpisał umowy ramowe. Będą one dotyczyć świadczenia kompleksowych usług z zakresu outsourcingu IT. Porozumienia zostały zawarte na okres trzech lat, a ich wartość to ponad 116 mln złotych.

@Wystarczy wygooglować

A programiści w oddziałach na prowincji dostaną minimalną krajową

Zostaw opinię o Transition Technologies S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie