Opinie o Transition Technologies PSC Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Transition Technologies PSC Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Transition Technologies PSC Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transition Technologies PSC Sp. z o.o. w Łódź

Zwykły programista

Firma dobra jedynie na start dla studentów z pustym CV. Wyzysk na poziomie firmy na C. Niektórym mniej doświadczonym i zaangażowanym pracownikom lepiej odejść i pójść na kasę do supermarketu - tam przynajmniej nikt nie straszy lojalkami i zakazem konkurencji. Najlepiej się nie wychylać i robić bezwzględne minimum, bo tyle też firma płaci, za większe zaangażowanie można liczyć na poklepanie po ramieniu i czasem miłe słowo. Atmosfera wśród pracowników jest przyjazna, ale management jest często niesprawiedliwy i wręcz bezczelny. Wprowadzanie na projekty często leży o ile klient lub firma do której pracownik jest "wypożyczany" się tym nie zajmie. Widywałem przypadki gdzie ludzie rekrutujący się na JS dostawali projekty w czystej Javie z informacją że może za pół roku będzie JS.

@Zwykły programista

To jak ktoś robił JS, a dostał projekt z Javą, to chyba robili przeszkolenie? Bo jak miałbym się niby za to zabierać? Zainteresowałeś mnie też lojalkami. Czego one dotyczą? Spotkałem się, że firmy je wystawiają, gdy finansują pracownikowi jakieś kosztowne szkolenie. A tu? No i ile są skłonni płacić za programowanie w JS?

Firma Transition Technologies PSC Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Specjalista ds. HR. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Jane Doe
@…

możliwa jest całkowita praca zdalna, przyjazd do biura tylko na pierwszy dzień

Marzena Nowy wpis

cześć. Information Security Auditor w ogłoszeniu ma wpisane minimum roczne doświadczenie. jest też dorzuconych w treści sporo obszarów „mile widzianych” i zastanawiam się czy ich znajomość może bezpośrednio wpłynąć na oferowane zarobki? z jakiej podstawy zazwyczaj się zaczyna?

Faraon Nowy wpis

Pracowałem tam ponad 1,5 roku i wrażenia z tego czasu mam całkowicie pozytywne. Trafiłem do zespołu AR, gdzie współpraca z ludźmi jest świetna. Dużym plusem jest Project Manager zespołu, który ma profesjonalne i przede wszystkim spokojne podejście do członka zespołu, stara się pomóc jak może, jest oazą spokoju. Wszystko można było z nim lub z (nazwijmy) "wice" przełożonym zespołu dogadać, nawet jeśli własne sprawy prywatne brały górę nad pracą. Co do samej pracy, firma oferuje pracę zdalną, więc dla osób ceniących taką opcję jest to ogromny plus. Nie było obowiązkowego ceunchu, jedynie pilne nadgodziny, żeby dowieźć projekt były wcześniej dogadywane z pracownikiem, też na spokojnie. Projekty interesujące (to dość subiektywne zdanie). Jeśli mowa o załatwianie jakiś spraw administracyjnych/HRowych to też nie było żadnych problemów, osoby z tych działów przekazywały potrzebne info o danych sprawach, generalnie komunikacja była na dobrym poziomie. Wniosek, polecam firmę. Świetni ludzie do współpracy, forma pracy i sama pracą przyjemna.

A późniejsze integracje jak wyglądają? Planujecie chociażby teraz cos w te święta? Widzę ze wystarczy raz wpaść do firmy się pokazać a potem już z domu można chyba robić z tego co czytam. Oferty są po angielsku i zastanawiam się czy pracownicy tez w tym języku się między sobą komunikują?

Milena Szymańska

Cześć, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds HR już się zakończyła. Zapraszam jednak do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się aktualne oferty https://kariera.ttpsc.com

@Milena Szymańska

Macie kilka ofert pracy zdalnej. Czy praca zdalna jest od początku współpracy? Czy trzeba jakiś czas przepracować z biura? Jaki to okres czasu?

Jane Doe Nowy wpis
@…

możliwa jest całkowita praca zdalna, przyjazd do biura tylko na pierwszy dzień

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Transition Technologies PSC Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Senior Software Engineer
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zwykły programista

@Zwykły programista

Pracus

Pracuje w firmie ponad 2 lata na jednym projekcie i ciężko się o coś przyczepić. Atmosfera luźna, brak poganiania robimy dobrze a nie szybko. Jest czas na rozwój. Możliwość dogadania wszystkiego ( tylko trzeba chcieć ).

Agata
@Pracus

Hmmm a co konkretnie oznacza ten czas na rozwój? W sensie w godziny pracy są wliczone jakieś kursy i szkolenia i za ten czas firma płaci jak za normalną pracę? I czy jak się tak człowiek tu rozwija, to też awansuje z czasem?

Dev

Kompletnie niepoważne podejście do kandydata. Niesprecyzowane wymagania, nie mówienie wszystkiego, a do tego niskie stawki

Okos
@Dev

Czyli nic się nie zmieniło od 2 lat xd

Bolo
@Okos

Niestety nic sie nie zmienilo do tej pory. Rozmowa rekrutacyjna i zero odzewu po niej.

Renata
@Bolo

A oni w sumie tak wprost deklarują, że będzie zwrotka? Bo czasami nic nie mówią o tym i się zastanawiam teraz. Dużo kandydatów tu zazwyczaj jest?

Praktykant

Przepraszam firmę oraz jej pracowników za naruszenie ich dóbr osobistych w postaci godności i dobrego imienia moim postem z dnia 7.08.2019.

Nie przepraszaj
@Praktykant

Napisałeś 100% racji i tak to boli tych kłamców, obgadywaczy i kolesiów szefostwa i pm. Robienie w tej firmie z Ciebie idioty mają opanowane do perfekcji. Odradzam w 100%. ????

Same sześćdziesiony
@Nie przepraszaj

Kolesiostwo, kliki i jeszcze nie maja godności, bo się z nimi spotykając ciagle plotkują i obrabiają innym (usunięte przez administratora) Żałosne, żeby ktoś będąc facetem trajkotał jak przekupka. Oczywiście ciagle trzęsą (usunięte przez administratora) i samemu bacznie uważają żeby się nie wypowiedzieć o tym co myślą bo się boją o swoją „reputację” i opinie jaka miałaby się za nimi ciągnąć jak przejdą do innej firmy. Żałosne. Odradzam

Były

Była to moja pierwsza praca w IT i jako pierwsza praca sprawdziła się bardzo dobrze. Atmosfera była bardzo przyjazna, a starsze osoby bardzo pomocne. Jednak technologie w których pracowałem są skrojone tylko pod firmę. Szukałem pracy jako java Developer i liczyłem na springa, jednak nie było nic powiązanego z tym. Stawki były raczej normalne jak na pierwszą pracę, a podwyżka pojawiła się po około roku. Jako programista nie czuję dużego rozwoju w samej pracy, więcej po godzinach się uczyłem, dzięki wpisowi w CV łatwiej było dostać nową pracę już w takich technologiach jakich szukałem

Firma daje bardzo wiele możliwości, niesprecyzowanie na początkowych etapach rekrutacji wynika z wielu projektów, które są prowadzone w firmie. Niestety rekruterzy nie mają możliwości albo zdradzić nazwy klienta ani zdradzić szczegółów. O wyborze projektu dla kandydata decydują managerowie na podstawie jego doświadczenia i umiejętności, a także-co jest bardzo ważne-preferencji kandydata jak chodzi o preferowane kierunki rozwoju. Dlatego warto dotrwać do spotkania z managerami, chociaż z ciekawości.

Renata
@pracownik

dzięki za tę informację, chociaż do tego spotkania potencjalnie może nawet nie dojść? widziałam opinie, że feedbacku nie dają, to prawda? zastanawiam się dlaczego, bo to, że rekruterzy wpływu na wybór nie mają to ok ale co z jakąś informacją? jak oni za tę pracę są w sumie rozliczani, nikt tego nie nadzoruje specjalnie?

Agata

Teraz jest ogłoszenie aktualne na IT Branch Manager i ogłoszenie jest po angielsku. Czy rekrutacja i rozmowa kwalifikacyjna też po ang? Wymagają prawa jazdy B wiecie czy w związku z tym otrzymuje się auto służbowe?

On

Wszystko zależy od tego do jakiego działu się trafi. Na Linkedinie można zobaczyć jak pracownicy chwalą się zdobywaniem wyróżnień (+ premii pieniężnej) kwartalnych, szkoda tylko, że wykorzystywane jest przez niektórych managerów do tego by gratyfikować swoich pupilków. Kwestie pieniężne, cóż lepiej przemilczeć. Dobra firma na start choć dużo osób doświadczonych odeszło.

zwykły pracownik

Największy plus tej firmy to ELASTYCZNOŚĆ - w doborze projektów, ścieżce kariery (czy technologicznej, czy lidersko-manadżerskiej, czy biznesowej). Projekty jak wszędzie są różne ale zawsze można prosić o zmianę bez konieczności odchodzenia z firmy. Jeśli chodzi o możliwości awansu to trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu/robić coś extra by być powyżej średniej zarobków. Wpadki się zdarzają, jest trochę chaosu i słabszego przepływu informacji ale to nic intencjonalnego.

Julia
@zwykły pracownik

No to super, ja również sobie cenię elastyczność. A ile ogólnie tak dokładnie można tu zarobić i na jaki awans liczyć?

Zastanawiam się nad aplikowaniem do TT. Może mi ktoś powiedzieć jakiego wynagrodzenia można się spodziewać jako osoba początkująca?

Yy
@Ewa

Daj sobie spokój, stawki na poziomie kasjera Biedronki. Szkoda czasu na tę firmę i jeszcze trzeba podpisywać lojalki i umowy o zakazie konkurencji 3 miesiące po rozwiązaniu umowy. Sprzęt stary i śmierdzący, benefity zerowe.

tt
@Yy

Firma mnie zraziła już na samym początku umowa które mi podsunęli. Chciałem pracować na B2B jako ze już mam dobrych paręnaście lat doświadczenia jako programista PLC i na B2B pracuje od 5 lat bo zawsze i wszędzie to lepiej wychodzi a zaproponowana stawka mniejsza niż w innych firmie na UoP ( nie wspomnę ze na B2B nie masz urlopu i zus oraz podatek płacisz sam). Zapisy w umowę to kolejne szukanie jelenia .. zakaz konkurencji jednocześnie nie masz gwarantowanych ilości godzin które ci zleca .. wypowiedzenie 3 miesiące ?? na b2B ?? według umowy jako podwykonawca dajesz gwarancje na rok a jednocześnie się zrzekasz praw autorskich -toż to niezgodne z ustawa o prawach autorskich oraz najlepsze .. gdy się zwolnisz w terminie od 0 do 1 rok płacisz 15tys a od `-2 lata płacisz 7tys ... nie mam więcej komentarzy .... negocjowanie stawki godzinowej oraz warunków umowy nie w chodzi w grę ja rozumiem ze na umowie B2B można wszystko napisać ale ryzyko do stawki która zaproponowali wogole nieadekwatne no ale każdy podejmuje decyzje za siebie możne to tylko moje złe wrażenie na początku na pewno atmosfera rekompensuje wszystko no i nie ma stresu w pracy oraz ciśnienia dlatego płacić nie chca ;-) jednak nie skorzystałem niestety jak dla mnie Janusze biznesu ... domyślam sie ze rotacja duza dlatego takie maja podejście

@Ewa

Nie sugeruj się opiniami z tego portalu - same negatywne informacje o każdej firmie, niezgodne z opiniami osób pracującymi w danych firmach. Albo ludzie chcą nie wiadomo czego, albo większość komentarzy pisze konkurencja. Po co? Nie wiem, skoro i tak każda firma ma tu najgorsze opinie. Ten portal trochę nie ma sensu.

oki
@Yy

Bo taka prawda

oki

Brak podanego wynagrodzenia w ofercie pracy. Zakaz konkurencji 3 miesiące po ustaniu pracy. Niskie wynagrodzenie. Zero szkoleń, wszystko trzeba samemu szukać.

Sunny

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej to w branży IT nie do pomyślenia, szkoda na nich czasu

Kandydatka testerka

Zero profesjonalizmu, brak feedbacku po rozmowie, ale oczywiście obietnice wielkie składane. Wstyd, sama rozmowa z managerkami też żenująca :)

Teresa
@Kandydatka testerka

Normalką tak jest w wielu firmach.. nie ma o co robić szumu moim zdaniem. Są gorsze rzeczy jakie pracodawcy robią. A ile płaca mówili Ci? I jakie godziny?

XYZ

Pani z HR miała się kontaktować w celach dalszej rekrutacji, 2 tygodnie mijają i nikt się nie odzywa...

Mlody

Wie ktoś na czym polega IoT? Chciałbym mieć troche wspólnego z Javą i nie do końca rozumiem ewentualne stanowisko

@Mlody

W tworzeniu rozwiązań IoT wykorzystuje się wiele technologii i narzędzi, które składają się na jedną całość. Technologie są takie same jak w innych rodzajach systemów, inna jest specyfika systemu. W klasycznych aplikacjach biznesowych backend pobiera dane z bazy danych. W IoT dane wymieniane są pomiędzy wieloma rozproszonymi urządzeniami. Jak dokładnie java odnosi się do Thingworxa? Thingworx to platforma w której interfejs użytkownika tworzymy poprzez układanie widgetów - coś jak android studio lub visual studio, natomiast zachowanie widgetów programujemy w JavaScript lub Javie - np. akcję onclick przycisku. W Javie tworzone są także agenty - aplikacje działające na urządzeniach wysyłające dane do thingworxa uruchomionego na serwerze ;)

Augmented Reality

Praca w tej firmie to głównie outsourcing konsultantów do projektów największego (i do niedawna jedynego) amerykańskiego klienta (i jego klientów), którego nazwa to trzyliterowy skrótowiec. Nie wiem czy to plus, czy minus, nie mi to oceniać. Natomiast technologie, które są wykorzystywane przez tego klienta są używane tylko i wyłącznie przez tego klienta i w branży informatyki przemysłowej. Na przykład wielu developerów Java czy .NET zna potem CAD. Generalnie po odejściu z TTPSC wielu rzeczy z IT musisz się uczyć na nowo żeby normalnie odnaleźć się na rynku. I z tego powodu odradzam pracę w Transition Technologies Poland Solutions Centre.

Zostaw merytoryczną opinię o Transition Technologies PSC Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Transition Technologies PSC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transition Technologies PSC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transition Technologies PSC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transition Technologies PSC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Piotrkowska 276
    90-361 Łódź

Transition Technologies PSC Sp. z o.o.