Przedsiębiorstwo Handlowe ALUFINISH Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Dolnośląskie

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe ALUFINISH Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

fko

Szukali pracowników na stanowiska Inżynierów do spraw sprzedaży w tej firmie, szkoda, jednak że trzeba posiadać wykształcenie wyższe techniczne, może to być barierą

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe ALUFINISH Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe ALUFINISH Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa