Opinie o PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ w Kielce

Taka rada

Z każdym jednym pracownikiem jest ta sama śpiewka, każdy ich (usunięte przez administratora) kombinował, źle pracował. Akurat oni wciąż trafiają na jakiś dziwnych pracowników, tymczasem w innych budach, stoiskach czy setkach sklepów, w galerii chociażby, pracują od lat stałe ekipy młodych i starszych pracowników, no ale to są po prostu ludzie, którzy dostają legalne umowy, ich prawa są przestrzegane, nikt im nie zabiera części wypłaty, bo "niby" jest manko na towarze. Moja rada, szukajcie pracy wszędzie, na pewno nie u państwa C.

Pracownik sezonowy
@Taka rada

Ja tam pracuję UCZCIWIE co rok sezonowo z koleżankami i jestem zadowolona porównując pracę u konkurencji.

xxxx

pracowałxm kilka lat temu , nie polecam , wyzysk młodego człowieka , praca po 13/14 godzin nawet bo klienci są.. Szef ma wszystko w (usunięte przez administratora) , najważniejsze ,że pieniądze się zgadzały , oskarżają o coś czego się nie zrobiło , kontakt z nimi tak jak ktoś napisał przez osoby 3....

:>>

Zależy od lokalizacji punktu też pracowałam w punkcie gdzie było to po 13/14 h w roku 2019 nie było podziału na zmiany tylko od 10 do póki byli ludzi a punkt znajdował się na sielpii

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ?

Taka rada Nowy wpis

Pracownik sezonowy Nowy wpis
@Taka rada

xxxx

@xxxx

Punkty są otwarte od 10-20 więc skąd te 13-14 h? tyle to nawet market przy który znajduje się punkt nie jest otwarty;)) dzień pracy jest 10h podzielony na dwie zmiany. A pieniądze muszą się zgadzać i wszystko musi być nabite na kasę fiskalną to prawda, dlatego kombinować się nie da…)))

:>> Nowy wpis

Jak szefostwo w PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ traktuje ludzi?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Aneta

Ciekawe, czy nadal wypłacają wynagrodzenie w 2 złotówkach i czy obcinają kasę według widzimisię na podstawie wyimaginowanego manko na towarze? I jak z umowami, nadal swoją trzymam na dnie szuflady, żeby się pośmiać z samej siebie, że zgodziłam się na takie wałki względem Urzędu Skarbowego, Zusu i mnie samej. Nie pozdrawiam.

@Aneta

Też się kiedyś zastanawiałam ale widzę, że nikt już się nie skarży. Sytuacja opanowana? Pracowałaś może pod koniec roku? Pytam, bo ciekawa jestem jak firma się wtedy organizuje, są jakieś plany na kolejny sezon? Może podwyżki czy coś?

@Aneta

Wynagrodzenia sa gotowkowe jak i przelewem. Umowy w zeszłym roku 19,7 netto/brutto za godzine płatne do 10 każdego miesiąca ale zazwyczaj wcześniej. Wszystko było ok w tym roku tez tam wracam. Osoby które kombinowaly były zwalnianie, bo nikt z takimi nie chce pracować i brać za nie odpowiedzialnoosci.

Czy rozmowa rekrutacyjna w PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ odbywa się również w języku angielskim?

Tak również możemy rozmawiam w j.Angielskim

Hanna

Jak tak teraz patrzę na daty tych negatywów to czy to nie jest podejrzane, że nagle taki hejt tu się zaczął? Został może ktoś niedawno stąd zwolniony...?

Lulasz2

Nie polecam tego miejsca , jedym slowem porazka Lody pod obi , rozciapane i mojego syna brzuch 2 dni bolał , ludzie uwazajcie na to co oni tam sprzedaja , obsluga tez niczego sobie ????????????????

Nie polecam tego miejsca dziewczyna ktra sprzedawala lody byla nie mila bezczelna i myslami chyba gdzie indziej , na oko moze 16 lat bardzo nie mila dziewczynka w takich rudych wlosach cos takiego , nie polecam tego miejsca na zagdanskiej z zona tam nigdy nie bedziemy i z dziecmi

Gienia921

Nikomu nie polecam tam pracy!!! Unikacje tego miejsca przyjmuja do pracy a nagle z (usunięte przez administratora)zwalaniaja po prostu , karza sprzedawac rozupuszczone lody i nie szanuja ludzi , gdyby ci ludzie widzieli co pracownicy robia w srdoku i w budce z lodami to by sie za glowe złapali , zero higieny zero czegokolwiek , brak szanowania ludzi pracownikow , wciskanie kitu i brak zalatwiania spraw biezacych tylko wszystko przez telefon i przez osoby 3 , jezeli szukacie pracy to nie tam unikacje tego czegos Tam czytalam komentarze wyzej to te osoby co pisza pozytywne rzeczy to widac ze wszytko (usunięte przez administratora) , osoby ktre tu pracowaly potwierdza ze nagle z niczego zaczyna sie (usunięte przez administratora) i zwalniaja z dnia na dzien , najgorsze sa rozpuszczone lody (usunięte przez administratora)

@Gienia921

Ej, bo jeśli serio to prawda to czemu Ty dopiero teraz o tym donosisz? Zdajesz sobie sprawę z tego, że ktoś serio mógł się pochorować od tego?

Czy w obrębie jednego działu w PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Przyjaciel

Osoby które pracują w firmie kilka sezonów są liderami na stanowiskach kierowniczych.Nie muszą sprzedawać lodów a do ich obowiązków należy kontrola punktu i pracowników.Wynagrodzenie w zależności od utargów

Stały gość
@Przyjaciel

Tak potwierdzam firma niejednokrotnie wypłaciła wynagrodzenie z premią ale tylko osobom na których można liczyć. Moja żona pracuje klika sezonów i jakby coś było nie tak to napewno by nie pracowała.Trzeba być uczciwym i pracowitym a nie przychodzić do pracy za karę i olewać klienta.

C.zarna

Ja pracowałam 2 sezon u nich i wiem najlepiej jak jest. Fakt z wyjściami i zamknięciem budki problem -zaraz telefon i tłumaczenie. Szefostwo ok, choć szefa widziałam tylko w przypadku zastępstw i muszę powiedzieć że nie zlewa tylko ciężko zachrzania przy automatach.Konkretny i do niego należy ostatnie zdanie. Kierownik wpada jak wiatr ale załatwia wszystko o co się poprosi. Szefowa wylansowana ale równa kobieta. Lody są bardzo dobre, najlepsze. Mieszanka zrobiona z mleka jedna z najlepszych.Takie lody powinny być wszędzie szczególnie te krówkowe. Wynagrodzenie zawsze otrzymałam na czas a nawet można liczyć na zaliczki.Trzeba nie podkradać to się nie ma problemów. Jeśli chodzi o premie to najlepiej dogadać się tylko z szefem.

repu

W końcu najważniejsze dla mnie jest to, żeby atmosfera odpowiadała każdemu, ale wiecie czy mają teraz jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym sie załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe są najważniejsze.

I

Potwierdzam, oszuści, nie wyplacaja zarobionych pieniedzy!

Polopolo

Szczerze nie polecam !! Jak ktoś chce być wykorzystywany to prosze bardzo niech idzie Ale praca do normalnej nie należy !! Jak chcesz wolne A nie ma kto za ciebie przyjść to wolnego nie ma bo budy nie można zamknąć, wypłata na czas jak pracujesz jak się zwolnień wypłaca z tygodniowym jak nie dłużej opóźnieniem!!!! Smak lodów też nie jest najlepszy,proszki kiszą sie miesiącami jak nie dłużej,lody z kuwety tak samo !!!!

Xxx

Jak się tam pracuje to mało do (usunięte przez administratora) nie wejdą są tacy mili, i jak się odwala całą robotę za nich, gorzej jak się zrezygnuje ze współpracy z nimi, ponieważ wtedy zaczynają się już schody z kontaktem oraz z wypłaceniem wynagrodzenia za pracę, ja oraz moje koleżanki doświadczyłyśmy tego,na umowie jak zwykle pisze do 10 każdego miesiąca jest wypłata.Jak się tam pracuje nawet przed 10 jest wypłata,ale jak się zrezygnuje to dosłownie trzeba się prosić o to wypłatę, jedna pisała do nich to oni jeszcze z tego się śmiali, że nam nie wypłacili, po kilkakrotnym upominaniu się o pieniądze, wypłacili nam ale...po tygodniowym spóznieniu, ja z koleżanką dostałyśmy o 200 zł mniej na wypłatę a 3 o 100 zł mniej. Także, zdecydowanie odmawiam współpracy z nimi, ponieważ jak się tam pracuje to jest wszystko ładnie i pięknie, ale jak się odejdzie, nie jest juz tak pięknie. Nie pozdrawiam. Tak na koniec, najgorsze lody jeżeli chodzi o jakoś i smak, to już lepiej iść do biedronki lub innych sklepów bo są o wiele lepsze. :) :)))

gall anonim

oczywiście miesiąc w miesiąc remanent jest tak robiony aby wychodziło jakieś manco, także jak nie na jednym towarze to innym razem na czymś innym, kombinuje dobrze jak może! problem jest wyjście do toalety, jest zamontowana kamera, sprawdza pracownika i jeśli go nie ma zaraz dzwoni na służbowy telefon i jeżeli się mówi, że było się w toalecie to oczywiście jest gadka, żeby nie opuszczać stanowiska pracy, najlepiej jak by się trzymało mocz cały dzień i nie wychodziło w ogóle !!! pracownicy ciągle są podejrzewani o podjadanie, kradzież itp. omijać szerokim łukiem jeśli nie chcecie być oszukani i by ktoś żerował na was i waszych zarobionych pieniądzach!

Animak
@gall anonim

Może twoje wyjścia do toalety połączone były z papieroskiem i pogaduszkami . Jeśli będzie więcej pracowników wtedy automatycznie masz mniej godzin do przepracowania i mniej kasy, a chodzi o to żeby zarobić. Ogólnie TRAGIZUJESZ

gall anonim

wynagrodzenie dodatkowe ? ciekawe jakie ? od superaty, którą szef każe robić dobijając do wagi ? to są od dodatkowe pieniądze i dzięki temu się więcej zarabia! stawka śmieszna, nie wychodzi nawet najniższa krajowa a przerabia się więcej niż 160h, umowy zlecenie oczywiście odnawiane co jakiś czas, o które trzeba się prosić, na umowie jest mniejsza kwota niż naprawdę się zarabia, co miesiąc robiony jest remanent ... tak to nazywa szef, w rzeczywistości jest to liczony towar po cenie sprzedażowej czyli z narzuconą marżą, jeżeli są jakieś braki oczywiście płaci pracownik, odnośnie strat w towarze szef pokrywa sobie te braki superratą z dobijania i tak mąci pracownikom aby się nie kapnęli o co chodzi, jeżeli superata nie pokrywa strat nie z winy pracownika ponieważ towar nie nadawał się już do sprzedaży i tak płaci pracownik po cenie z narzuconą marża, dodatkowo stare lody są, trzeba przekładać z kuwet do kuwet aby przedstawiciele się nie kapnęli że to lody innej firmy, trzeba sprzedawać towar z dni wcześniejszych, ba nawet kilkudniowych, szef ma tendencje do mieszania między pracownikami, oczywiście robi to w sposób inteligentny, ludzi do pracy jest na styk, jeśli ktoś zachoruje drugi pracownik musi pracować za chorego bo nie ma kto przyjść i tak się robi np. tydzień po 11-12h, składki chorobowe nie są płacone, ogólnie jest to oszust i kombinator

Weronika

Firma w porządku można się dogadać, ale uwaga trzeba być uczciwym to to docenią, można liczyć na profity i wynagrodzenie dodatkowe.Ja byłam w ciąży a dzięki tej firmie mam pełne świadczenia.Nie zostawiono mnie na lodzie i do dziś mi pomagają.Dla złodziei nie mają litości a ja się nie dziwię.

Magda
@Weronika

Polecam,praca bez stresu uczciwy pracodawca lecz stanowczy.Potrafi przedstawić oczekiwania i ich wymaga.Zarabiałam więcej niż myślałam.

Zostaw merytoryczną opinię o PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ - Kielce

• Jak się pracuje w PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PTH.U. WIKKAM WOJCIECH CENDROWICZ
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zagnańska nr 67
    25-558 Kielce