Locon Sp. z o.o.

Locon Sp. z o.o.

Opinie o Locon Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniła się praca w Locon Sp. z o.o.? Podzielcie się swoim zdaniem!

Łukasz Dałkowski

Moja przygoda rozpoczęła się w momencie kiedy poszukiwałem innej pracy. Zobaczyłem propozycje, które mnie interesują, wysłałem m.in do Loconu swoje CV. Po Tygodniu odezwano się do mnie. Pomyślałem, fajnie. Sprawdziłem, gdzie się mieści firma tym bardziej pomyślałem, że 40 piętro więc fajny widok na Warszawę. Nie myliłem się. I poszedłem. Na rozmowie zostały mi przedstawione informacje, i warunki. Do tej pory miałem do czynienia z klientem fizycznie, trochę się bałem jak sobie poradzę. Następnego dnia kilka prób rozmów z osobami pracującymi w zespole. Wytłumaczyli mi co i jak dobrze i źle. Zespół mnie zaskoczył. Jest mały i pełen życzliwości i pomocy. Czułem się jak bym ich długo znał.Plusem jest fakt, że jest to młody zespół, który nie udaje i nie jest fałszywy. A to się liczy! Tak na prawdę nie ma minusów w tej firmie, no dobra mało zielonych roślin. Taki mały szczegół, który też jest ważny dla mnie. Najważniejsze płatne co miesiąc. Pracowałem tam przez ponad 2lata .Nie żałuję, dzięki temu mogłem się nauczyć dużo od strony prowadzenia rozmów przez telefon. Klienci też wiele razy mnie zaskakiwali na plus i minus. Praca od poniedziałku do piątku 9-17. Wolne weekendy, więc też ważne dla mnie. Manager nie robił mi problemu, jeśli potrzebowałem mieć wolne jak i wyjść czasem wcześniej . I tam poznałem również moją aktualną żonę. Gdyby nie to, że kochamy obydwoje góry(jak się okazało) postanowiliśmy opuścić Warszawę i się przeprowadzić do Limanowa. Z chwilą odejścia z firmy było mi szkoda, ale życie rodzinne też jest ważne kiedy dzieli się wspólną pasję. W tym momencie minęło 2 lata jak już nie pracuję w Loconie. Nie żałuje tego czasu raz jeszcze podkreślę, bo nie miałem doświadczenia w CC a zyskałem dużo. Pozdrawiam naszą m.in "Jess" ;-) . Dodam już na zakończenie. Małą rzecz a cieszy, są różne okazje: walentynki, dzień kobiet,dzień pizzy ;D, to zawsze coś z tej okazji było. Mały szczegół, ale jest ważny. Wiemy też, że gdyby nasze plany się znów zmieniły z przeprowadzką do Warszawy mamy "drzwi otwarte". Polecam uczciwie ;-) Łukasz Dałkowski

Ona z wawyyy

Witam, ostatnio locon oglasza sie na necie, szukają konsultantow ds.sprzedazy..Zastanawiałam się nad wysłaniem CV.Czy moze ktoś napisać, ile jest podstawy oraz jakie są przeciętne zarobki konsultanta w locon?Bardzo stoją nad głowami gdy nie idzie? Będę wdzięczna za jakieś wskazowki, no i opinie osoby ktora pracowala lub pracuje w loconie jako konsultant:)

Michał
@Ona z wawyyy 14.02.2018 18:24

Pracowałem w CC i miło wspominam ten czas. Mały kameralny zespół, śmiało można powiedzieć, że panuje tam rodzinna atmosfera. Warunki finansowe ok, bardzo ciekawe produkty do sprzedaży (a nie jakieś tam garnki czy gacie :)) jak ktoś się zastanawia czy podjąć pracę to polecam. Ja niestety z przyczyn osobistych musiałem wrócić do domu rodzinnego :/ o ile będę miał taką możliwość to chętnie wrócę do Loconu

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Lidia

To forum służy do wymiany opinii o firmach, w tym przypadku Locon Sp. z o.o. jako pracodawcach. Proszę, abyście przestrzegali przeznaczenia tego miejsca. Może ktoś z Was napisze kilka słów o tym jak ta firma prosperuje w 2018 r? Znane są Wam jakieś oferty pracy w Locon Sp. z o.o.? Jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia?

xARMORq

Ja też jestem niezadowolony obsługa klienta tragiczna dziś zgłaszałem gracza za spam pobierania info brzydkie esy spam zaproszenia mi do klanu od gracza otterle i to ja dostałem bana już zdjętego bo ktoś nie potrafił przeczytać ze zrozumieniem i to ja byłem ukarany a os która mi spamiła dostała tylko warn kto przyjmował zgłoszenie Damian Schwedt poproszeni o kontakt do Administratora gry bo nie mogę znaleźć bo pisząc zgłoszenia bardziej się denerwuje

Tomek

Lepiej unikac

Lidia

@Matdraq, rozumiem, że możesz być niezadowolony z pracy w Locon, jednak dlaczego od razu tak stwierdzasz? Chyba każda firma ma swoje zasady i strategię? Z jakiegoś powodu, musiałeś tam się też zatrudnić? Możesz napisać, na jakich zasadach się tam pracuje?

Matdraq

Firma ta to wielka klika która wyciąga tylko kase od klientów

Eggf

Nie wiem jak z menagerami ale wiem ze szukają analityka

piotr

W firmie wiele się dzieję, ciągle zwalniają i zatrudniają nowych menagerów, ale programistów tak często nie wymieniają, więc wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chcecie aplikować. Atmosfera raczej napięta. To nie jest miejsce dla bardzo ambitnych osób, albo oczekujących że zobaczą efekt swojej pracy, albo chociaż że ona będzie miała sens. Jak szef powie że białe jest czarne to tak należy zrobić i nie dyskutować. Płacą dobrze, więc zależnie od podejścia jednym się będzie tam pracować dobrze innym bardzo źle

Micha

Ogólnie firma rozwojowa, ale o ugruntowanej i stabilnej pozycji i finansach. Pomimo że już prowadzę własną firmę (która współpracuje z Locon) to właśnie LOCON nauczył mnie wszystkiego co dziś potrzebuję. Firma szuka pasjonatów i jeżeli ktoś chce być średniakiem to szybko odpadnie w przedbiegach. Locon dba o pracownika, pozwala mu się rozwijać a nawet wspiera rozwój. Płaci uczciwie i zawsze na CZAS ! nawet w tych czasach. To stabilny partner którego mogę polecić. Obecnie rekrutują na kilka stanowisk. Polecam

zainteresowany

A kto jest prezesem tej firmy? Kto nią zarządza?

Zostaw opinię o Locon Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locon Sp. z o.o.