Locon Sp. z o.o.

Opinie o Locon Sp. z o.o.

xARMORq

Ja też jestem niezadowolony obsługa klienta tragiczna dziś zgłaszałem gracza za spam pobierania info brzydkie esy spam zaproszenia mi do klanu od gracza otterle i to ja dostałem bana już zdjętego bo ktoś nie potrafił przeczytać ze zrozumieniem i to ja byłem ukarany a os która mi spamiła dostała tylko warn kto przyjmował zgłoszenie Damian Schwedt poproszeni o kontakt do Administratora gry bo nie mogę znaleźć bo pisząc zgłoszenia bardziej się denerwuje

Tomek

Lepiej unikac

Lidia

@Matdraq, rozumiem, że możesz być niezadowolony z pracy w Locon, jednak dlaczego od razu tak stwierdzasz? Chyba każda firma ma swoje zasady i strategię? Z jakiegoś powodu, musiałeś tam się też zatrudnić? Możesz napisać, na jakich zasadach się tam pracuje?

Matdraq

Firma ta to wielka klika która wyciąga tylko kase od klientów

Eggf

Nie wiem jak z menagerami ale wiem ze szukają analityka

piotr

W firmie wiele się dzieję, ciągle zwalniają i zatrudniają nowych menagerów, ale programistów tak często nie wymieniają, więc wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chcecie aplikować. Atmosfera raczej napięta. To nie jest miejsce dla bardzo ambitnych osób, albo oczekujących że zobaczą efekt swojej pracy, albo chociaż że ona będzie miała sens. Jak szef powie że białe jest czarne to tak należy zrobić i nie dyskutować. Płacą dobrze, więc zależnie od podejścia jednym się będzie tam pracować dobrze innym bardzo źle

Micha

Ogólnie firma rozwojowa, ale o ugruntowanej i stabilnej pozycji i finansach. Pomimo że już prowadzę własną firmę (która współpracuje z Locon) to właśnie LOCON nauczył mnie wszystkiego co dziś potrzebuję. Firma szuka pasjonatów i jeżeli ktoś chce być średniakiem to szybko odpadnie w przedbiegach. Locon dba o pracownika, pozwala mu się rozwijać a nawet wspiera rozwój. Płaci uczciwie i zawsze na CZAS ! nawet w tych czasach. To stabilny partner którego mogę polecić. Obecnie rekrutują na kilka stanowisk. Polecam

zainteresowany

A kto jest prezesem tej firmy? Kto nią zarządza?

Zostaw opinię o Locon Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locon Sp. z o.o.