Opinie o SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawa

a.

Potwierdzam opinię Szczerej. Jest co najmniej kilka niekompetentnych osób na kierowniczych stanowiskach. Prowadzi to do absurdalnej sytuacji - ludzie, którzy nie mają żadnego pojęcia o zarządzaniu zarządzają na uczelni wyższej, której wizytówką są kierunki psychologiczne i właśnie - o ironio! - związane z zarządzaniem. Słaba reklama dla uniwersytetu. Ciężko się pracuje z takimi osobami, ponieważ rzutuje to na całokształt pracy. Na SWPS nie motywuje ani szef, ani wynagrodzenie, ani podejście do pracownika. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem, szkoda zdrowia.

MJ
Kandydat

Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty do spraw studenckich ?

@MJ

W sprawach związanych z pracą na naszej Uczelni zachęcamy do kontaktu pod tym adresem: hr@swps.edu.pl. Pozdrawiamy!

Była planistka

Nie wiem jak inne działy ale Dział organizacji procesu dydaktycznego, dział planowania, to kompletna patologia. (usunięte przez administratora) - publiczne połajanki za popełnione błędy, o co łatwo z braku jakichkolwiek szkoleń wstępnych, publicznie wygłaszane uwagi na temat braku kompetencji do pracy, zlecanie nierealnych do wykonania w zadanym czasie zadań, polecenia celowo, moim zdaniem, sformułowane niejasno, niezrozumiale, co (mimo dociekań) wręcz uniemożliwia poprawne wykonanie zadania i owocuje negatywną oceną za jego wykonanie, każdorazowo udzielanej publicznie. Dzielenie zespołu poprzez faworyzowanie jednych kosztem drugich, nastawianie jednych członków zespołu przeciw innym poprzez rozpuszczanie plotek. Na cotygodniowych spotkaniach ordynarne obrabianie tyłka osób nieobecnych lub pracowników innych działów. Od czasów podstawówki nie spotkałam się z komentarzami na temat swojego wyglądu czy ubioru. Prym w tym procederze wiedzie pani kierownik działu przy kompletnej bierności pani dyrektor, mimo sygnałów jakie do niej płyną. Zarobki nie są wysokie ale byłyby do przełknięcia, gdyby nie toksyczna atmosfera w pracy. Podwyżka to temat tabu. A wszystko to na uczelni, która kształci przyszłych psychologów i menadżerów właśnie. Stanowczo odradzam

@Była planistka

Była planistko, ogromnie nam przykro z powodu Twoich negatywnych doświadczeń, jednak chcielibyśmy dopytać, czy zgłaszałaś powyżej wymienione sytuacje, problemy do naszego działu HR? Lub być może do specjalnie upoważnionych osób, takich jak pełnomocnik ds. mobbingu i dyskryminacji? Jeśli nie, to zachęcamy do zgłoszenia tej sprawy oraz do kontaktu pod tymi adresami: hr@swps.edu.pl lub pelnomocnik_mobbing@swps.edu.pl. Chcielibyśmy też dodać, że na naszej Uczelni stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim przejawom mobbingu czy zastraszania. Zapewniamy, że zdecydowanie chcemy przeciwdziałać takim zachowaniom, dlatego też posiadamy specjalne jednostki, takie jak pełnomocnik ds. mobbingu i dyskryminacji, do których można zgłaszać ww. sytuacje. Gdybyśmy mogli jeszcze odpowiedzieć na jakieś pytania, wątpliwości, bądź w jakiś sposób pomóc - pozostajemy do dyspozycji.

Marta
@Szczera

Naprawdę w SWPS panuje mobbing? Na jakiej podstawie tak uważasz? Podaj jakieś przykłady, proszę. To dosyć duży zarzut, dobrze byłoby przedstawić jakieś uzasadnienie.

@Marta

Nie zgodziłam się na propozycję swojej szefowej, zasłaniając się tym, że moja poprzedniczka również nie miała tego konkretnego obowiązku i usłyszałam, że może dlatego właśnie ja zwolnili, bo się na coś nie zgodziła

serio?
@Szczera

serio? i to wg ciebie jest mobbing? czyli pracownik jest decydentem w kwestii tego co będzie robił w pracy, a jeśli odmawia wykonywania zadań pracodawcy to pracodawca nie może go zwolnić? lekko absurdalnie się robi... :D

@serio?

Zacznijmy od tego, że żadny zakres obowiązków nie był ze mną uzgadniany. W trakcie pracy obowiązków było coraz więcej. Zresztą chcieli, abym miała więcej pracy, a co z podwyżka? Czy nie powinno być tak, że skoro dokładają obowiązków, to i wypłata powinna się zwiększyć?

ja
@Szczera

Szczera, moim zdaniem to wszystko jest kwestia negocjacji między pracownikiem a pracodawcą. Jeśli przyjęłaś posadę nie wiedząc jakie będziesz mieć obowiązki to dlaczego dziwi Cię, że jakieś się pojawiają? Parafrazując klasyka, kiedy nie iwsz dokąd idziesz, każda droga jest dobra ;) Co do podwyżek, widocznie pracodawca wycenia Twoją prace na tyle, a jesli chcesz podwyżkę, to o nią wystąp, jeśli jej nie dostaniesz, znaczy, że woja praca wg pracodawcy nie jest tyle warta

ciekawa
@Szczera

Na jakim stanowisku byłaś zatrudniona?

Jenny
@Szczera

A ten (usunięte przez administratora) dotyczył którego działu? Czy obejmował też redakcję? Dzięki za wypowiedź.

MaszTyRozum? Nowy wpis
@serio?

Umowa z pracodawcą zawiera zakres obowiązków. I tak, można odmówić wykonania zadań, które w tym zakresie się nie mieszczą. Albo domagać się za takie zadania dodatkowych pieniędzy.

@Jenny

Jenny, jeśli chodzi o Dział Redakcji, to jest to nieduży i stabilny zespół, który jest częścią większego Działu Marketingu. Głównym zadaniem Działu Redakcji jest dbałość o treści, które pojawiają się na naszej stronie internetowej. Zapewniamy, że do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych negatywnych zgłoszeń czy opinii na temat pracy w Dziale Redakcji. Gdyby miała Pani jakiekolwiek pytania odnośnie pracy na naszej Uczelni, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod tym adresem: hr@swps.edu.pl. Serdecznie pozdrawiamy!

a.

Kiwi
@a.

A jak się pracuje w dziale redakcji? Będę wdzięczna za info.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki jest styl zarządzania w SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny?

X

Zdecydowanie nie polecam Uniwersytetu SWPS jako pracodawcy. Mobbing, zastraszanie przez niewykwalifikowaną i szowinistyczną kadrę zarządzającą jest na porządku dziennym. Bardzo dużo ludzi jest ze sobą skonfliktowanych. Zero systemu motywacyjnego, marne pieniądze i brak możliwości rozwoju.

@X

Przykro nam z powodu Twoich negatywnych doświadczeń i choć już prawdopodobnie na to za późno, pragniemy poinformować, że na naszym Uniwersytecie stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim przejawom mobbingu, zastraszania czy innych tego typu nagannych zjawisk w miejscu pracy i aby temu przeciwdziałać posiadamy jednostki, do których można zgłaszać takie sytuacje, niezależnie od tego czy jesteśmy ich ofiarami czy świadkami. Zostawiamy tu niezbędne dane kontaktowe gdyby miały okazać się jednak przydatne: pełnomocnik ds. mobbingu - pelnomocnik_mobbing@swps.edu.pl, dział HR - hr@swps.edu.pl. Gdybyśmy mogli jeszcze jakoś pomóc pozostajemy do dyspozycji.

Asia

Hejka! Jak się pracuje? :)

mimi

absolutnie nie polecam tego miejsca; do tej pory wracają niemiłe wspomnienia; zastanawiam się nad psychoterapią, ponieważ mobbing, który zafundowała mi kadra kierownicza odcisnął piętno na mojej psychice.

Mich
@mimi

Podzielisz się szczegółowymi informacjami? Jakie to było stanowisko?

Czy pracodawca SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Dużo ich jest

szukam pracy na swps
Kandydat

Szukam pracy jako dydaktyk. Z kim powinnam sie skontaktowac?

@szukam pracy na swps

Aktualne oferty pracy oraz formularz rejestracyjny do kontaktu w przypadku pojawienia się oferty, która może Cię zainteresować znajdziesz na naszej stronie internetowej www.swps.pl/uczelnia/oferty-pracy :) Na tej stronie znajdziesz również dane kontaktowe do osoby, która odpowie na wszelkie Twoje pytania dotyczące możliwości pracy na uczelni.

Radek

A jaka stawka dla pracownika technicznego?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny?

@Pytanie

Aktualnie większość naszych pracowników nadal pracuje zdalnie, natomiast forma rozmowy kwalifikacyjnej to kwestia indywidualnych ustaleń w zależności od potrzeb i preferencji obu stron ????

Czy SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

Jeżeli dobrze zrozumieliśmy pytanie spieszymy z odpowiedzią, że każdy student ma obowiązek zrealizowania praktyk (może skorzystać z oferty uczelni lub zrealizować je we własnym zakresie), a jeśli chodzi o pomoc w rozwoju kariery zawodowej lub pierwszej pracy w każdym mieście funkcjonuje Biuro Karier, w którym można skorzystać z doradztwa zawodowego oraz otrzymać atrakcyjne oferty staży i różnego rodzaju stanowisk. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej https://kariera.swps.edu.pl/page/2/o-biurze-karier-uniwersytetu-swps :)

Marek

Jak na Uniwersytecie może być praca na akord? ktoś to wytłumaczy?

Tomek

Zdecydowanie nie polecam. Polityką firmy jest praca na akord,nie na eteat! Dokładając do tego marne pieniądze i zero podwyżek! Stanowczo odradzam współpracy z Nimi.

Inga

Miałam nadzieję, że na forum dowiem się coś więcej o pracy .

akkk

Praca nie jest zła, na pewno warto jest spróbować, szczególnie dlatego, że w chwili obecnej jest taka możliwość, praca w Sopocie, zarobki ponad 2300 netto @janek

Zostaw merytoryczną opinię o SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny - Warszawa

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny