Pepper House

Opinie o Pepper House

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Pepper House? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Remik

Czy macie jakieś opory przed pisaniem?Tacy jak ja szukający pracy chętnie czytamy wasze opinie!!

Joanna

@darek jak poszła rozmowa kwalifikacyjna? Jakich pytań można się spodziewać? Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Zachęcam do obejrzenia wywiadu z Dyrektorem Zarządzającym Pepper House http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,953294,wywiad-piotr-zwolinski

Doradca PH

Jak umiesz i chcesz sprzedawać to mega warto :)

darek

IDE na rozmowę w najblizszym czasie warto???

Serio

Kto wierzy w te brednie? Czy ktoś na serio bierze te opinie? Po co pracownicy mieliby tu wchodzić ? Jak jest dobrze to siedzisz i pracujesz, jak zle to odchodzisz. Tu sa albo pozytywy pisane przez biuro albo hejt pisany przez konkurencje i go work w celu wymuszenia haraczu - jak zapłacisz to dostaniesz możliwość moderacji opinii. Lepiej poszukać opinii klientów gdzie indziej albo przetestować na własnej skórze...

Nora

W sumie to również mam pytania do Przemka K. Jesteś już długo w tej firmie? Co jest takiego super ...bo to takie trochę płytkie, wybacz wazelinką jedzie. Dobrze jest coś napisać więcej, podać jakieś argumenty... Bo może biuro jest super! A może ludzie lub szefostwo lub zarobki! Ale nigdzie raczej nie ma nic za darmo i nie jest tak różowo... Ja słyszałam, że kiedyś to jeszcze było ok ale teraz jest coraz gorzej.... więc chętnie poznam szczegóły.

Joanna

@Przemek K.co sprawia, że Pepper House to dla Ciebie super firma? Chętnie dowiemy się więcej na temat plusów w Twojej pracy.

Przemek K.

Super firma!

Józef K.

Z tego co wiem od znajomych to podstawa nawet do 2500 zł + 25% prowizji lub opcja bez podstawy + 50% prowizji. Nie znam dokładnie warunków przyznawania dodatkowych premii i samochodów służbowych. Zresztą to nie prowizje są najważniejsze, a liczba klientów i proces wdrażania/szkolenia nowych agentów. Niedługo wszystkiego się dowiem, bo właśnie idę na rozmowę rekrutacyjną :)

as

zrobiło na mnie wrażenie bardzo ładne i stylowe biuro w jakim miesci sie siedziba, zastanawialam sie są wogole premie od sprzedaży neiruchomosci dla agentow czy wogole jest podstawa, keidys bylam na takiej romzowie ale nie oferowali podstawy a jakas prowizje od sprzedazy na jakiej to zasadzie?

AS

W ogóle nie dziwią mnie te opinie. To jest miejsce dla sprzedawców i to na własnej działalności gospod. Powiedzmy sobie szczerze większość ludzi się do tego nie nadaje. Lepiej to sobie uświadomić na starcie a nie opowiadać bajki na rozmowie rekrut a potem wylewać żale na forum...

iceman

Zastanawiam się czy przypadkiem te wszystkie hejterskie posty nie są pisane przez konkurencję, która ma co zazdrościć Pepper House. Ciężko się połapać co jest prawdą a co nie...

Tomek

Jestem od niedawna, super atmosfera, super ludzie i bardzo porządne zarobki. Warunek: trzeba lubić ludzi :)

Jay

wyślij na biuro@pepperhouse.pl

Agent

Jeśli szukasz pracy na stanowisku Doradcy ds. nieruchomości lub Doradcy finansowego, to spokojnie możesz wysłać aplikację przez www.

Agent

Wyślij zgłoszenie bezpośrednio przez www biura.

KK

Dostałam się! Przeszłam 2 etapy rekrutacji i w pon ruszam na szkolenie :) Już nie mogę się doczekać.

Marek J

Bardzo fajna firma, mozna duzo zarobic u mnie w pierwszym miesiacu trafila sie transakcja teraz po 4 miesiacach jest juz spoko ale licze na wiecej.

olek

Mam kolegę, który pracuje tu od roku (teraz oddział w gdyni) i średnio wyciąga 10k netto m-cznie, a jest jeszcze przed 30-tką! Ale podobno łatwo nie jest, trzeba zasuwać do późnych godzin wieczornych, non stop się szkolić i mieć stalowe nerwy bo presja non-stop. Największy odsiew jest w pierwszych m-cach, potem już z górki. Firma daje najlepszy marketing i największą bazę kupujących na rynku trójmiejskim, ale ofert nikt nie da. Trzeba mieć dużo samozaparcia żeby zbudować bazę, ale najwidoczniej się opłaca.

Zarobki dobre (5 cyfrowe) choc napracowac sie trzeba, ja pracuje 5 dni w tygodniu do 20:09 weekendy wolne mi pasuje ale nie jest to praca dla kazdego.

Asia

Znajdziesz na fb biura.

Asia

Mam znajomego, który tu pracuje i jest bardzo zadowolony. Udzielił nawet wywiadu do gratki. Poszukajcie :)

piastow

w poniedziałek najblizszy mam rozmowe na doradce ds nieruchomosci? czytam opinie, raczej nie zachecaja, ktos moze na swiezo jakies opinie co do samych warunkow pracy i moze samej pracy na poczatku? w sprzedazy doswiadczenie mam okolo 5 letnie, stricte w nieruchomosciach nie mam zadnego, ale interesuje sie od jakiegos czasu ta branza i mysle ze jest w niej szansa rozwoju i niezlych zarobkow? ktos cos?

Krzysiek

Paweł, Może po prostu byłeś za słaby i już. P.S. Czemu zrezygnowałeś z korpo? Na pewno miałeś podstawę, auto służbowe, elastyczne godziny pracy, pakiet szkoleń, miłego szefa na miejscu i wielkie perspektywy awansu ;)

Przyszły pracownik

Bardzo fajna rekrutacja, widać że traktują ludzi po partnersku. Będzie dobrze! Zaczynam od jutra!

Przyszły pracownik

gang

jeżeli własciciel i szef jest rozgarniety i stawia sobie za cel szybki i na dobrym poziomie rozwoj firmy to z pewnoscia mu sie uda, przy pomocy pracownikow rowniez, z tego co piszecie to jestescie bardzo zadwowolonymi pracownikami ale widze ze i klienci sie pozytywnie wypowiadaja, wiec oby tak dalej było!

Klient

ja mogę wyrażąć się tylko o osobach tma pracujacych ktore spotkalem czy to darca kredytopwy czy pan od nieruchomosci wszyscy mlodzi mili wiec chyba pracuje sie tam bardzo dobrze skoro maja taka postawe.

Zostaw opinię o Pepper House - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pepper House