Opinie o Pepper House

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@darek jak poszła rozmowa kwalifikacyjna? Jakich pytań można się spodziewać? Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Zachęcam do obejrzenia wywiadu z Dyrektorem Zarządzającym Pepper House http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,953294,wywiad-piotr-zwolinski

Doradca PH

Jak umiesz i chcesz sprzedawać to mega warto :)

darek

IDE na rozmowę w najblizszym czasie warto???

Serio

Kto wierzy w te brednie? Czy ktoś na serio bierze te opinie? Po co pracownicy mieliby tu wchodzić ? Jak jest dobrze to siedzisz i pracujesz, jak zle to odchodzisz. Tu sa albo pozytywy pisane przez biuro albo hejt pisany przez konkurencje i go work w celu wymuszenia haraczu - jak zapłacisz to dostaniesz możliwość moderacji opinii. Lepiej poszukać opinii klientów gdzie indziej albo przetestować na własnej skórze...

Nora

W sumie to również mam pytania do Przemka K. Jesteś już długo w tej firmie? Co jest takiego super ...bo to takie trochę płytkie, wybacz wazelinką jedzie. Dobrze jest coś napisać więcej, podać jakieś argumenty... Bo może biuro jest super! A może ludzie lub szefostwo lub zarobki! Ale nigdzie raczej nie ma nic za darmo i nie jest tak różowo... Ja słyszałam, że kiedyś to jeszcze było ok ale teraz jest coraz gorzej.... więc chętnie poznam szczegóły.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@Przemek K.co sprawia, że Pepper House to dla Ciebie super firma? Chętnie dowiemy się więcej na temat plusów w Twojej pracy.

Przemek K.

Super firma!

Józef K.

Z tego co wiem od znajomych to podstawa nawet do 2500 zł + 25% prowizji lub opcja bez podstawy + 50% prowizji. Nie znam dokładnie warunków przyznawania dodatkowych premii i samochodów służbowych. Zresztą to nie prowizje są najważniejsze, a liczba klientów i proces wdrażania/szkolenia nowych agentów. Niedługo wszystkiego się dowiem, bo właśnie idę na rozmowę rekrutacyjną :)

as
użytkownik zarejestrowany

zrobiło na mnie wrażenie bardzo ładne i stylowe biuro w jakim miesci sie siedziba, zastanawialam sie są wogole premie od sprzedaży neiruchomosci dla agentow czy wogole jest podstawa, keidys bylam na takiej romzowie ale nie oferowali podstawy a jakas prowizje od sprzedazy na jakiej to zasadzie?

AS

W ogóle nie dziwią mnie te opinie. To jest miejsce dla sprzedawców i to na własnej działalności gospod. Powiedzmy sobie szczerze większość ludzi się do tego nie nadaje. Lepiej to sobie uświadomić na starcie a nie opowiadać bajki na rozmowie rekrut a potem wylewać żale na forum...

iceman

Zastanawiam się czy przypadkiem te wszystkie hejterskie posty nie są pisane przez konkurencję, która ma co zazdrościć Pepper House. Ciężko się połapać co jest prawdą a co nie...

Tomek

Jestem od niedawna, super atmosfera, super ludzie i bardzo porządne zarobki. Warunek: trzeba lubić ludzi :)

Jay

wyślij na biuro@pepperhouse.pl

Agent

Jeśli szukasz pracy na stanowisku Doradcy ds. nieruchomości lub Doradcy finansowego, to spokojnie możesz wysłać aplikację przez www.

Agent

Wyślij zgłoszenie bezpośrednio przez www biura.

KK

Dostałam się! Przeszłam 2 etapy rekrutacji i w pon ruszam na szkolenie :) Już nie mogę się doczekać.

Marek J

Bardzo fajna firma, mozna duzo zarobic u mnie w pierwszym miesiacu trafila sie transakcja teraz po 4 miesiacach jest juz spoko ale licze na wiecej.

olek

Mam kolegę, który pracuje tu od roku (teraz oddział w gdyni) i średnio wyciąga 10k netto m-cznie, a jest jeszcze przed 30-tką! Ale podobno łatwo nie jest, trzeba zasuwać do późnych godzin wieczornych, non stop się szkolić i mieć stalowe nerwy bo presja non-stop. Największy odsiew jest w pierwszych m-cach, potem już z górki. Firma daje najlepszy marketing i największą bazę kupujących na rynku trójmiejskim, ale ofert nikt nie da. Trzeba mieć dużo samozaparcia żeby zbudować bazę, ale najwidoczniej się opłaca.

Zarobki dobre (5 cyfrowe) choc napracowac sie trzeba, ja pracuje 5 dni w tygodniu do 20:09 weekendy wolne mi pasuje ale nie jest to praca dla kazdego.

Asia

Znajdziesz na fb biura.

Asia

Mam znajomego, który tu pracuje i jest bardzo zadowolony. Udzielił nawet wywiadu do gratki. Poszukajcie :)

piastow

w poniedziałek najblizszy mam rozmowe na doradce ds nieruchomosci? czytam opinie, raczej nie zachecaja, ktos moze na swiezo jakies opinie co do samych warunkow pracy i moze samej pracy na poczatku? w sprzedazy doswiadczenie mam okolo 5 letnie, stricte w nieruchomosciach nie mam zadnego, ale interesuje sie od jakiegos czasu ta branza i mysle ze jest w niej szansa rozwoju i niezlych zarobkow? ktos cos?

Krzysiek

Paweł, Może po prostu byłeś za słaby i już. P.S. Czemu zrezygnowałeś z korpo? Na pewno miałeś podstawę, auto służbowe, elastyczne godziny pracy, pakiet szkoleń, miłego szefa na miejscu i wielkie perspektywy awansu ;)

Przyszły pracownik

Bardzo fajna rekrutacja, widać że traktują ludzi po partnersku. Będzie dobrze! Zaczynam od jutra!

Przyszły pracownik

gang
użytkownik zarejestrowany

jeżeli własciciel i szef jest rozgarniety i stawia sobie za cel szybki i na dobrym poziomie rozwoj firmy to z pewnoscia mu sie uda, przy pomocy pracownikow rowniez, z tego co piszecie to jestescie bardzo zadwowolonymi pracownikami ale widze ze i klienci sie pozytywnie wypowiadaja, wiec oby tak dalej było!

Klient

ja mogę wyrażąć się tylko o osobach tma pracujacych ktore spotkalem czy to darca kredytopwy czy pan od nieruchomosci wszyscy mlodzi mili wiec chyba pracuje sie tam bardzo dobrze skoro maja taka postawe.

rafi
użytkownik zarejestrowany

Zwiedziłem ostatnimi czasy wiele firm , aż w końcu trafiłem na te.. jedną i jedyną ;) a tak na serio to jest to dobra firma, z kasą w porządku. więcej do szczęścia raczej nie potrzeba ;) widzę jednak że jest sporo osób z innym zdaniem - ale nie oszukujmy się , nie może być tutaj aż tak źle jak piszecie

maja
użytkownik zarejestrowany

ja niestety nie wiem jak sie pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego wiec ciezko mi powiedziec. ale jak to w handlu podstawa plus prowizje. nigdzie nie zarobisz tak jak w handlu. ale narazie poszukuja tylko osob jako doradcow ds nieruchomosci w pepper House. jakis wielkich wymagan nie maja, glownie doswiadczenie w sprzedazy ktore posiadam od 5 lat. warto sprobowac?

basik

Witam wszystkich!Wysłałam swoją aplikację, był tel i zaproszenie a rozmowę.No ciekawa jestem.Prawda jest taka,że wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie samego-motywacji i determinacji.Ale zobaczymy.Jestem nastawiona mega pozytywnie!Ktoś może pracował na stanowisku:Przedstawiciela Handlowego w tej korpo?Proszę o jakieś opinie.Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki

ruda1987

Ja również zastanawiam się nad wysłaniem cv do tego biura. Nie biorę pod uwagę wypowiedzi negatywnych, bo bardzo dobrze znam prace w korporacji. Jak chcesz zarabiać to pracuj. Na początku nigdy nie jest łatwo, ale dla chcącego nic trudnego :) Pozdrawiam kolegę, który zastanawia się nad złożeniem cv. Trzymam kciuki :)

Same bzdury to wypisujecie odchodziłem stamtąd 2 miesiące temu i dostałem pensje plus prowizje z tak zwanej 2 (umowa końcowa) pomimo ze już nie pracowałem. Nie wiem jak teraz ale jak ja tam pracowałem to niezłe działaliśmy co wkurzało konkurencje i odbicie tego jest tutaj.

Fajna dynamiczna firma

Nie wiem jak się tam pracuje, ale dużo ich widzę w internecie, a także na mieście dużo reklam na balkonach z rysunkiem papryczki wiec moim zdanie ok. Biuro maja koło Manhattanu w czterech wieżach.

bycha
użytkownik zarejestrowany

przeczytałem już co nieco co tu piszecie, ale interesują mnie bardziej konkrety, byłoby super gdyby ktoś opisał konkretnie na czym polega praca w pepper house jako doradca no i jakie są konkretne obowiązki. Stawka mnie miej interesuje bo obecnie jestem nastawiony na zdobywanie doświadczenia, ale jeśli ktoś zna to niech też powie, będzie mi miło

Inż

Sorrki, ale nie każdy jest lekarzem albo profesorem... Ciekawe czym Ty się zajmujesz. Ja jestem inżynierem (budownictwo na PG) i pracuję w nieruchomościach a moi koledzy ze studiów zazdroszczą mi wynagrodzeń i 3 mieszkań, które kupiłem podczas 2-letniej pracy. Kilku z nich próbowało sił, ale nie dało rady. Może Ty spróbujesz? Przecież to takie proste...

Danka
@Inż 14.10.2016, 10:31

Ja cos od siebie. Pare lat temu sprobowalam w nieruchomosciach w Gdyni, bo tu mieszkam. Jak dla mnie koszmar. Fakt, ludzie dobrze zarabiali. Ale jak zobaczylam od srodka jak to wyglada to koszmar. Wychowywano mnie tak ze musze sie cenic, miec swoj honor i dume. A tu kazali mi dzwonic po ludziach i sie prosic o podpisanie umowy. DOSLOWNIE. Zeby nam oddali swoja nieruchomosc od opieke. !!! Sprzedawalam juz w swoim zyciu raz mieszkanie i raz dom i osobiscie doswiadczylam telefony od biur nieruchomosci, bardzo to bylo smutne i zenujace. Moze dla mlodych ludzi to jakis rodzaj wyzwania, ale mi juz stuknela trzydziestka i wole miec marne 3 czy 4 tys netto i zyc skromniej, niz jak mawia moja mama- WYGLUPIAC SIE w tym wieku. Ale kazdy jest inny, Jeden woli usmiechac sie do ludzi jak glupi, a inny poswiecic ten czas rodzinie.

Iceman

Wejdz na www.pepperhouse.pl to sie dowiesz:) Jest tam masa informacji, opinii, artykułów, wywiadów z pracownikami itd. Polecam zakładkę o nas/my w mediach. Mosze tez poszukac na trojmiasto.pl i google...

Zostaw opinię o Pepper House - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pepper House