Business Penetration & Consulting

Katowice

Opinie o Business Penetration & Consulting

Natalia

Obecnie w Katowicach poszukiwany jest pracownik na stanowisko redaktora prowadzącego wydawnictwo W BPC GROUP. Od kandydata oczekiwane jest minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Czy to samodzielne stanowisko, czy też takich redaktorów jest kilku?

Natalia

@ex wspólpracownik a jak długo pracowałeś w firmie? Czy wraz ze wzrostem stażu pracy rosło Twoje wynagrodzenie? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na start? Takie merytoryczne informacje są potrzebne osobom poszukującym pracy.

edek

sama podstawa nie jest mała nigdzie tyle na poczatku nie dostaniesz, chyba ze masz jakies supr doswiadczenie i kwalifikacje to mzoe na wieksze stanwosiko cie przezuca, na poczatek praca ok bo mozesz sie rozwijajc odbywac szkolenia wiec posiadasz duze doswiadczenie

ex wspólpracownik
@Ex pracownik 05.12.2016 14:02
Powiem w ten sposób. 1800 zł netto za taką ilość pracy to psie pieniądze no chyba że ktoś jest studentem bądź jest świeżo po st...

Może po prostu analitykiem nie jesteś dlatego posadzili cie za tak male pieniądze na telefonie? Coś na pewno nie tak bylo idn Ja tam swoich kilka tysiakow wyciągałem i nie dzwoniłem :-D . Polecam firmę, gdyby nie zdrowie nie odszedłbym. Jeśli znacie języki możecie spróbować w zagranicznym albo w wydawnictwie bo tam też nieźle płacą hth

ex pracownik
@ex wspólpracownik 13.12.2016 22:51

Tam nikt nie jest analitykiem a większość pracowników którzy mają wyższe stanowiska w firmie nie mają studiów wyższych więc o czym my mówimy????

toja

Czemu odeszłaś z tej firmy z potencjałem? Zrezygnowałaś dobrowolnie ze świetlanej przyszłości pod skrzydałmi BPC? Co takiego zawdzięczasz fimie, czego nie można osiągnąć gdzie indziej (mam na myśli porównywale branże)? Jako wysoce elokwentna osoba (na jaką się kreujesz) naprawdę skreślasz człowieka przez pryzmat kilku błędów?

Firma z zewnątrz wygląda bardzo profi niestety czar pryska po podjęciu u nich pracy. Podstawa to 1800 zł netto i aby zarobić prowizje jest to niewykonalne. W firmie głównie problemem jest to że człowiek robi coś zupełnie innego niż jest mówione na rozmowie. Każdy w tej firmie dzwoni po firmach i zaprasza ich na konferencje które organizuje ta firma w ilościach ogromnych. Tak że jeśli kogoś z was interesuje wydzwanianie za ludźmi którzy przyjdą na konferencje to proszę bardzo śmiało idzie i pracujecie tam. Ja po niespełna 2 miesiącach sam podziękowałem... Pani prezes tej firmy jest hmmmm z kosmosu kompletny kosmita.

never

Witam Was Forumowicze, ja krótko, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej z Panią Prezes. Najdziwniejsze doświadczenie w życiu, a na paru rozmowach już w mojej karierze zawodowej byłam. Czas zatrzymał się w latach 90tych, a Pani Prezes była najwyrażniej w kiepskiej formie ;) nigdy mi sie nie zdarzyło, żebym rozglądała się za drogą ucieczki. Może to tylko subiektywne wrażenie, ale dla mnie kompletna strata czasu. Pozdrawiam

igrek

Czyli Business Penetration & Consulting to raczej praca za minimalną krajową, ale na jakiej umowie? Teraz zgodnie z podwyżka wysokości minimalnej krajowej zarabiacie więcej? Czy też nadal zarabia się poniżej 1300 na rękę? Coś dodatkowego do pensji doszło, czy raczej cisza w tym temacie i nawet nie ma co na to liczyć?

efert

wiecie co ja to nie mam doświadczenie i ogólnie z wykształceniem też u mnie krucho bo błędy młodości itp... już traciłem nadzieję że dostanę robotę gdziekolwiek bo teraz tak szybko się rynek i jego wymagania zmienia że szok a tu kurcze nie powiem anonim pocieszyłeś mnie mega bardzo, dzięki Ci wielkie

zakres obowiązków

dzwonić..dzwonić...dzwonić... i jeszcze raz dzwonić

Witness

Można dużo zarobić jeśli tylko się chce pracować. Atmosfera pracy jest wesoła i luźna, młody zespół. Kreatywność, zaangażowanie i inteligencja cenione są w tej firmie ponad wszystko. Przed wyjazdem za granicę pracowałem tam dłuższy czas i bardzo miło wspominam ten czas. Polecam. A hejterzy znajdą się wszędzie, dlatego nie ma co się sugerować powyższym - potwierdzam, że nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. A ktoś kto się sugeruje się bzdurami wypisanymi w Internecie jest jak chorągiewka na wietrze - słowem - osoba bez własnego zdania i klasy. Tyle. Pozdrawiam.

pozdrowienia dla autora poprzedniej opinii od byłej współpracownicy z pokoju :) Podpisuję się w całej rozciągłości pod tym co napisałeś.

youki

Widzę, że firma BPC wywołuje dużo emocji. Pracowałem tam 1 rok. Praca wiele mnie nauczyła i to jest duży PLUS. Poznałem naprawdę wspaniałych wartościowych ludzi. Żaden już tam nie pracuje. Obiektywnie stwierdzam, że firma nie jest zarządzana dobrze. Najwięcej zależy od nastrojów Pani prezes. Nie istnieje tak naprawdę żaden konkretny system motywacyjny. Pracownicy nie są doceniani. Firma miała a może i ma spory potencjał, który jest niestety marnotrawiony. Charakter pracy nie bazuje na klasycznym telemarketingu lecz mimo tego naprawdę łatwo się wypalić. Nie mogę polecić firmy i robię to z czystym sumieniem ale odnoszę się do 2 lat wstecz. Może od tego czasu coś się zmieniło. Teraz trochę prywaty:) Pozdrowienia dla A.S, A.W, PŻ, E.K i P. obecnie K:) oraz dla uber informatyka stwórcy i zbawcy tej dziedziny :)

Oczywiście że jest norma, która musisz wyrobić. To co zorbisz ponad to będzie premiowane. Kiedyś było inaczej - nie było podstawy żadnej podstawy, wynagrodzenie wyłacznie do wyników więc możliwe że wspomniany wcześciej znajomy faktycznie wyciagnął kilka stów bez żadnej normy.

ehem

Jak nie ma normy, jak podczas rozmowy usłyszałam, że żeby dostać podstawę trzeba wyrobić normę. Ale już jaka to norma to się nie dowiedziałam...

gość

z tego co wiem w tej firmie nie ma normy, możesz mało zrobić a dużo zarobić, a pracujesz kiedy chcesz. Znajomy wyciągał kilka stów miesięcznie dorabiając między zajęciami na uczelni, bez specjalnego zaangazowania

ehem

bylam na rozmowie w tej firmie, miałam wrażenie ze osoba ze mną rozmawiająca za wszelką cenę chce ukryć warunki współpracy, pytałam o to, jaka jest norma do wyrobienia itp. a ciagle słyszałam tylko " to są nieistotne szczegóły" no cóż.. jak już na rozmowie ktoś z tobą nie jest szczery.... to chyba wszystko jasne.

y

Nie polecam. Może gdyby tam funkcjonowało jakiekolwiek zarządzanie. Czymkolwiek.... Praca sama w sobie nie jest zła.

informatyk

No taaak..czyli mamy tutaj zorientowanego i elokwentnego telemarketingowca.... Nie trudno sie domyślić czemu wyleciałeś, skoro nawet ludzi w firmie nie znałeś;) ) Ale może po prostu nie zdążyłełeś- weź ,nie kompromituj się PANIE DOBRZE POINFORMOWANY:)))

Nie myl czarnego PR z rzetelną informacją.

No teraz to wymysliles :) w BPC w telemarketingu nie ma osoby która pracuje od 3 lat. NIE MA. Jaka sytuacja jest naprawdę to chyba sam wiesz skoro uparcie twierdzisz że tam pracujesz. Takich szczegółów nie będę pisać na forum.

koles, widać że pomyliłes firmy albo celowo próbujesz cos namieszać. Ja pracuje w it penetration od 3 lat , obok mnie siedzi kilku innych informatyków. tutaj nic sie nie zmienia, choc wiem ze w katowicach w telemarketingu czesto ktoś wylatuje. W kazdym razie PR to chyba ty robisz , ale ten czarny...

Jacy programiści? (Nie ma tam takiego stanowiska) Jakie kontrakty? Wynajeli Cię żebyś robił PR w sieci?

pracownik_warszawa

a ja sie z wami nie zgadzam. firma bardzo szybko sie rozwija i z tego co widze kontrakty sa imponujące. Programiści całkiem nieźle zarabiają (w tym ja) ...No ale jeśli koledzy się nie sprawdzili to rozumiem że muszą sie gdzieś wygadać;)

W pełni popieram powyższe wypowiedzi, które przenoszą specyficzną atmosferę w tej firmie, ażskóra cierpnie ... buuu.

Ludzie z wysokim IQ szybko stamtąd uciekają....

O widać pranie mózgu zaliczone na 5 :) Brak jakiejkolwiek organizacji pracy, totalny chaos, zmiany kluczowych decyzji co 5 minut. Mozna by tak pisac i pisac, pięknymi okrągłymi słowkami jakich zwykle używa się w tym miejscu pracy.

b

brakło IQ, kiedy trzeba było zadzwonić do dyrektorów/prezesów firm w branży? ;)

niestety pracował - to powinno wystarczyć

Zostaw opinię o Business Penetration & Consulting - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Penetration & Consulting