Opinie o Archus Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Archus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Archus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archus Sp. z o.o. w Katowice

Czy Archus Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

ucho Nowy wpis

Jak wygląda praca na czas nieokreślony? Czy praca jest stabilna ,czy chwilowa? Jak kształtują się zarobki?

Czy w Archus Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

fryzjer

Człowieku!, jakie paczki(usunięte przez administratora).tam pracuja w porywach 2 osoby na krzyz..

Sumo

Sama prawda. Dodam jeszcze że wnętrze tej "firmy" wygląda jak melina, w której zimą jest zimno, co akurat nie jest normalne

Observator

Masz jakieś stare informacje. Ona już od dawna pracuje w jakimś urzędzie.

MrMuscle
@Observator

Tiaaaa. Chyba na bezludnej wyspie

Observator Nowy wpis
@MrMuscle

"Człowiek zazdrosny wymyśla plotki, Człowiek głupi opowiada je wszystkim, Kompletny (usunięte przez administratora) wierzy we wszystko co usłyszy, Człowiek normalny idzie swoją własną drogą"

Były pracownik Nowy wpis

Brak jakichkolwiek bonusów do pensji (nie ma socjalu czy premii frekwencyjnej a w zimie na święta zarobisz jeszcze mniej... Mógłbym pisać godzinę ale jak tu wpadłeś to mowie: uciekaj stad...

Właściciel

OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE KOMENTARZY Z DNIA 29.12.2021 - 18.01.2022 Komentarze pozostawione przez osobę podającą się kolejno za "fryzjer", Dżepetto", "Kaligula", "Sumo", "pinokio" są niczym innym jak szkodliwym działaniem mającym na celu zniszczenie dobrego wizerunku firmy. Na dzień dzisiejszy nikt nie pozostaje anonimowy w internecie. Dlatego złożymy zawiadomienie w tej sprawie do odpowiednich organów ścigania, aby osoba odpowiedzialna za wypisywanie takich rzeczy nie czuła się bezkarna.

Sumo
@Właściciel

Właśnie prawda boli! To składaj sobie. Jak przyjadą na rozmowę to od razu zobaczą w jakich warunkach tam się pracuje, chyba że na szybko zorganizujesz kartongispy farby i zaciągniesz najemną brygadę od remontu.

Pracownik Biurowy

Brak rozmowy, dzień próbny, co moim zdaniem działa na korzyść firmy o ile osoba dowie się przedtem że zostanie na dłużej niż 30 minut i nie będzie to rozmowa o pracę, a od razu dzień próbny, na plus również że jest on dniem płatnym

Czy się podoba i czy taka praca mam odpowiada

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Była pracownica

Niestety po długim namyśle, jednak napisze opinie na temat firmy.. myślę, że jest to NIE DO ZAAKCEPTOWANIA, mimo iż inna dziewczyna została zwolniona w tym samym terminie przez brak pracy(przegrany przetarg) ja również zostałam i to nie przez przetarg.. ZOSTAŁAM ZWOLNIONA PRZEZ TO ŻE MIAŁAM GRYPĘ! Nie było mnie 2 tyg. w pracy, brałam antybiotyk, miałam gorączkę, testy na covid(na szczęście negatywne) - ale to się nie liczy, wg.logiki firmy powinnam przyjść do pracy z gorączką (aż szkoda że nie byłam, ciekawe czy zwolnili by wszystkich których bym zaraziła..). To jest nie do pomyślenia! Aż żałuję że nie nagrałam tego jak mówiono mi że to przez to mnie zwalniają.. Bo jakbym chciała miałabym podstawę aby zgłosić to do PIPu!.. Oczywiście nie dowiedziałam się o tym zwolnieniu tylko w ostatni dzień l4 zostałam poproszona aby przyjechać i odebrać wypłatę.. Gdyby nie koleżanka z pracy nawet bym nie wiedziała że w pierwszy dzień 'pracy' po l4 dostanę wypowiedzenie. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony firmy! W mroźne dni na 'hali' bardzo zimno. Na szczęście praca miała plusy - ogólna atmosfera była ok, stawka też moim zdaniem dobra, praca niewymagajaca, miałam nadzieję zostać tam na długo.. Jednak zwolnienie z powodu grypy zrazilo mnie do tego pracodawcy

starająca się o pracę
@Była pracownica

tak z ciekawości się zapytam, czy miała pani umowę na czas określony, a jeśli tak to kiedy się kończyła, a co za tym idzie, to jaki okres wypowiedzenia pani dostała i co wpisane jest na wypowiedzeniu? Pytam, bo zwolnienie, a nie przedłużenie umowy to są dwie różne sprawy nie mające ze sobą nic wspólnego. Zresztą mnie też kiedyś inny pracodawca nie przedłużył umowy, która się kończyła podczas chorobowego i wtedy dostałam tylko świadectwo pracy, bo wtedy nie ma zwolnienia ani wypowiedzenia umowy. A jak kończy się umowa na chorobowym to raczej nikt nie daje kolejnej umowy, no chyba że się w tej samej firmie pracuje parę lat.

@starająca się o pracę

Umowa - tak jak ktoś na dole napisał, co miesiąc nowa, co z tego, że się kończyła umowa jak zostało mi powiedziane w twarz że to przez chorobę zostałam zwolniona, nie miałam ani informacji wcześniej ani okresu wypowiedzenia, gdyż potraktowano to jako 'zakończenie umowy', świadectwo pracy dostałam z wpisem innym niż mi powiedziano w oczy. Co za różnica czy się pracuje kilka miesięcy czy kilka lat? Znowu pojawia się temat - czyli wg. Pani ktoś dopóki nie przepracuje roku musi przychodzić do pracy z gorączką i wszystkich naokoło zarazac, ma być niewydajny w pracy dlatego że boi się że straci pracę?

@starająca się o pracę

Ja bym nazwała ta firmę agencja pracy tymczasowej, a nie stałym zarobkiem, gdyż jeśli jest dużo zleceń to nabór trwa, a gdy się kończą to nowe osoby zwalniają, tak to mają stała ekipę, szkoda robić nadzieję osobom które szukają czegoś na stałe, maja problemy finansowe i mówić że będą mogły normalnie pracować i to jeszcze w najgorszym możliwym czasie - koronawirusa...

Starająca się o pracę
@Była pracownica

Współczuję utraty pracy. Z reguły jak się ma umowę na czas określony, to pracownik wcześniej dopytuje się u pracodawcy o przedłużenie, a tak to się nastawia, że pracuje do dnia wpisanego na umowie. Tak przynajmniej było w firmie, w której pracowałam. Sprawdzali też zasadność chorobowego w zusie jeśli były jakieś nieścisłości w datach, a czasem to i ktoś życzliwy donosił, że ktoś w czasie chorobowego robi coś innego. Różnie jest, nie ma roboty idealnej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Archus Sp. z o.o.?

Była pracownica

Atmosfera akurat moim zdaniem była dobra, miło się pracowało z resztą osób, szkoda tylko że tak to się skończyło...

zwolniona

Pracowałam tam 2 miesiące. Pracodawca nie przedłużył ze mną umowy z powodu tego, że firma nie wygrała przetargu... Miałam 2 razy umowę po 1 mc "na próbę". Jest więcej minusów niż plusów w tej firmie. Panie J. jeżeli to Pan czyta to proszę przemyśleć swoją decyzję. ja jestem młoda i mam niewiele dośw. zaw., ale wydaje mi się że najpierw trzeba wygrać przetarg a potem zatrudniać. A nie zwalniać z dnia na dzień w dobie pandemii. Ja nie przyjmuję Pana usprawiedliwienia. plusy: wypłata na czas, odprowadzane składki (sprawdzałam) otrzymałam PIT, umowa była, atmosfera w firmie ok praca lekka chociaż mało obowiązków więc w mojej opinii nie rozwijająca ale za to spokojna. Nadgodziny płatne chociaż to nie była stawka 150% minusy: ZIMNO każdego dnia chyba były nieszczelne okna, nie dziwiło by mnie to po tym jak wewnątrz firma wygląda, parcie na ilość stron każdego dnia statystyki i statystyki, wywalanie z dnia na dzień na urlop, niektórzy muszą zmienić z systemu jednozmianowego na dwie zmiany chociaż nie ma tego w umowie o pracę i robić nadgodziny. Jak ktoś jeszcze znajdzie tą ofertę pracy na pewnym popularnym portalu ogłoszeniowym to mówię, że dajcie sobie spokój z tą firmą. Na ogłoszeniu był podany przybliżony adres Katowice, Józefowska. Nie polecam ze względu na to co napisałam w pierwszych 2 zdaniach.

Ajj

@Lelelo ale tak bez konkretnego powodu?

Lelelo
@Ajj

@Ajj Co masz na myśli ?

Lelelo

Serdecznie nie polecam tej firmy , potrafią zwolnić człowieka z dnia na dzień . Spora część osób pracuje bez umów oraz bez badań lekarskich . Atmosfera w firmie jest różna w zależności od humoru kierowniczki . Ludzie tutaj zmieniają się jak rękawiczki , co chwilę ktoś przychodzi i odchodzi. Czystość w archiwum pozostawia wiele do życzenia od lat nikt tam nie sprzątał ! Oczerniają ludzi na każdym kroku oraz wcinają nos w sprawy prywatne pracowników . GORĄCO NIE POLECAM !!

Uczciwy
@Lelelo

No tak, była w tej firmie taka osoba, która nie sprzątając brała pieniążki za sprzątanie, Lelelo ;) Tak to jest z nieuczciwymi pracownikami wykorzystującymi naiwnego pracodawcę. (usunięte przez administratora). Dobrze się śpi na biurku, ale niestety żaden pracodawca, mimo anielskiej cierpliwości i ciągłych próśb o skupienie i przebudzenie, w którymś momencie nie wytrzyma i zwolni pracownika. Sprawy prywatne nikogo tu nie obchodzą, a jeśli nie pasuje Ci kierowniczka, to życzę takiej/takiego szefa, który nie będzie traktował Cię jak człowieka, a jedynie tak jak pracownika od którego się wymaga i wyciąga codzienne konsekwencje za nieróbstwo, kłamstwo, nieuczciwość i dezintegracje zespołu.

Siedzący obok Lelelo
@Lelelo

Pracuję tu od lat i wszyscy mają umowy. Przestań ściemniać tylko weź się w końcu do roboty.

admin

Temat firmy Archus Sp. z o.o. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Archus Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Archus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Archus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Archus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Archus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Archus Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Archus Sp. z o.o.
  • Józefowska 5