Grupa GRAFPRINT Sp. z o.o.

Sosnowiec

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 103 ocen.

Opinie o Grupa GRAFPRINT Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa GRAFPRINT Sp. z o.o.

Basia

Jaki jest powód, że tak długo nikt nic nie pisze?

Paulina

Jak oceniacie Grupa GRAFPRINT Sp. z o.o.? Podzielcie się swoją opinią z przyszłymi pracownikami.

fiaka

słuchajcie, a jak wygląda u Was praca jako Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu, bo jest teraz ogłoszenie, wazne od paru dni, wiec całkiem nowe jest, a nie podali niestety konkretnej stawki w ogłoszeniu.

lola

no oki, al to takim razie nie rozumiem jeszcze jednej rzeczy tak naprawde.. powiedzcie jak wygląda w tym wypadku konkretna współpraca jeśli chodzi o pracowników? ona układa się dobrze czy tak nie za bardzo? Mam nadzieje, że teraz będzie więcej ciekawych komentarzy o nich, bo chce się dowiedzie,ć jak najwiecej.

vasi

a czy mozliwosci rozwoju ta firma oferuje dla pracowników jak to jest naprawdę czy mozna u nich zdobyc doswiadczenie zeby pozniej miec jeszcze wieksza wiedze na dany temat bo to wazne teraz aby posiadac ogromne doswiadczenie i móc przekazac pracodawcy swoje umiejetnosci zawodowe i byc docenionym w jakis sposób ...

erni

a na tej całej rozmowie rekrutacyjnej do Grupy Grafprint to o co pytają? bo mi się udało spełnić ich wymagania chyba takie potencjalne, bo zaprosili mnei na rozmowę. I skoro już tyle osiągnąłem to nie chciałbym stracić takiej szansy i chciałbym sie dobrze do tej rozmowy przygotować. Ma może ktoś dla mnie jakieś rady?

MORS

Mógłby się ktoś wypowiedzieć kto niedawno zaczął współpracę z nimi albo miał tą niewątpliwą przyjemność pójść na rozmowę rekrutacyjną. Zastanawiam się czego można się tam spodziewać po firmie i jej działaniach. Nie mam zbyt dużego doświadczenia - raptem 2 lata, za to mam mnóstwo siły i zapału. Ciekawe czy jakiekolwiek szanse są na współpracę, a jeśli tak to za jaką stawkę.

yyyyyyyyyyyyyy

Oj nieświeże są tu informacje, nieświeże... :)Podejrzewam, że opinie wyżej wystawione są od pracowników, którzy zostali bądź co bądź SŁUSZNIE zwolnieni przez poprzedni zarząd ^^ Dajcie już spokój :)

lenny

Zapewne pracują tam altruiści, dla których zarobki to naprawdę zbędny szczegół, bo jeśli ktoś chce zarabiać, a nie otrzymywać jałmużnę, to na pewno nie w tym zakładzie. Funkcjonuje tam przekonanie, że pracownik powinien się cieszyć, że w ogóle tam pracuje.

Brie

Doceniani? Złe słowo. Gdyby zatrudnieni tam ludzie pracowali jako wolontariusze nie oczekując wynagrodzenia, może dopiero wtedy byliby docenieni. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie chyba że ktoś ma za dużo wolnego czasu by poświęcać się w imię idei jej dobra ;-)

anonim

Niestety nie można polecić tej firmy. Firma chwieje się na glinianych nogach - najlepiej jakby pracownicy pracowali po 24 h i za darmo, to wtedy są doceniani. Jeśli masz niezłą pracę to jej nie zmieniaj. Jeśli chcesz się przeszkolić to wtedy możesz tam aplikować.

tuq

Fajna informacja, bo wiele firm niechętnie daje takie umowy, czy bierze osoby bez doświadczenia, chyba, że to bezpłatne staże w Grafprint.

wyzysk

katastrofa

cichy

czy mozesz kolego powiedziec cos wiecej o pracy tam? Interesuje mnie stanowisko grafika

Obóz.pracy.pl

Shit hapens i Grafprint sp.z.o.o. w całej swej okazałości idealnie oddaje sens tych słów.

minimalna krajowa

A fee, kopiowanie cudzych postów jest delikatnie mówiac nieładne. Wracając do meritum sprawy. Jaka jest różnica między Grafprint a Grafprint z o.o ? Domniemywam że to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko w nowym papierku

Zostaw opinię o Grupa GRAFPRINT Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa GRAFPRINT Sp. z o.o.