Auto Hol Pomoc Drogowa Miśtal Mariusz

Opinie o Auto Hol Pomoc Drogowa Miśtal Mariusz

Praca 24h na dobę nie ma nowy o wolnym bo gruby szef ciągle wpierdala a nic nie robi jedynie co umie robić to opierdolić cię z góry na dół. Osobiście nie polecam tego zakładu no chyba że ktoś lubi szefowi lizać dupę bo tacy też tam pracują.

Zostaw opinię o Auto Hol Pomoc Drogowa Miśtal Mariusz - Katowice będzin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Hol Pomoc Drogowa Miśtal Mariusz