Opinie o 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie w Kraków

Rodzina

To nie jest szpital to jest JAKAŚ TALITARNA INSYTUCJA ŻEBY NIIE UŻYĆ SłOWA (usunięte przez administratora) personel nie zna lub nie stosuje się do regulaminu -brak poszanowania i akceptacji praw pacjenta - godność ludzka w tym szpitalu nie istnieje wszystko po najmniejszej linii oporu ;; samodzielny fizycznie i psychicznie , jasno myślący człowiek bo chory to przde wszystkim czlowiek NADAL CZOOWIEK zostaje całkowicie ubezwlasnowolniony,zapakowany w pieluchy, czynności higieniczne które może wykonać sam wykonywane są na siłę w ,wyrze ,, czyli łóżku łącznie z przywiązywaniem w razie protestu rozebrany do naga w obecnoeci innych pacjentów ktorzy powinni opuścić salę na ten czas, opiekunkii - rzucają się na chorego dwie" herszt baby ,; ponoć opiekunki i nie licząc się z człowiekiem robią co chcą wbrew jego woli., PRZY OTWARTYCH OKNACH I W PRZECIĄGU A POTEM ZAPALENIE PŁUC NIEWIADOMEGO POCHODZENIA -murowane TYM POSTEPOWANEM NALEŻY DODAĆ JESZCZE NIEODOPUSZCZALNE KOMENTARZE WYWOŁUJĄ U CHOREGO STRESY SKUTKUJĄCE ZAOSTRZENIEM ICH STANU ZDROWIA BRAK KOMPETENCJI LUB ZŁA WOLA OPIEKUNEK; CHOREGO Z DUSZNOECIW NA TLENIE UKłADAJĄ W NA PRAWYM BOKU CO NIE TYLKO NIE UłATWIA ODDYCHANIA ALE WRĘCZ POWODUJE ODWROTNY SKUTEK UTRUDNIA ODDYCHANIE UCISKA INNE NARZĄDY TRZUSTKE WPŁYWA NA COFANIE SIE TREECI JELITOWEJ DO PRRZEOYKU ZABURZA i UTRUDNIA KRĄŻENIE I PROWADZI DO SZYBSZ EGO ZGONU W MĘCZARNIACH NIE ISTNIEJE JESZCZE ODPOWIEDNIO WULGAR,NE SłOWO KTÓRYM MOŻNA BY TE PRAKTKI PODSUMOWAĆ BO KAŻDE NAWET NAWET NAJBARDZIEJ OBRZYDLIWE i NIEOBYCZAJNE SLOWO BYLOBY ZBYT DELIKATNE PO PROSTU DZICZ !

@Rodzina

,,Ręka rękę myje aż wątroba gnije,, Przelać pacjenta przy nawadnianiu co skutkujte pojawieniem się duszności pacjent traci komunikatywność lekarz twierdzi że zostanie warzywem i pr,eprasxa że doszło do zderzenia niepożądanego pacjent odzyskuje logiczne myślenie i komunikację ale od tej pory musi być wspomagany wentylacja mechaniczną zostaje poczęstowany zapaleniem płuc niewiadomego pochodzenia co ciekawe 2 dniowym trzeciego dnia już zapalenie płuc jak twierdzi lekarz zostało wyleczone i tego samego dnia po południu pacjent umiera NA SOR NAPISALI PACJENT WYDOLNY KRĄŻENIOWO i ODECHOWO STAN ZDROWIA ŚREDNI RODZINIE POWIEDZIANO ŻE ZOSTAJE NA WZMOCNIENIE PODZIĘKOWANIA PRZESYŁA WDZIĘCZNY PACJENT ZA GROBU ❤

Syn

Jestem przerażony zachowaniem niby lekarzy tzw i ratującym Niby ludzi. Jest Niechęć pomocy profesjonalnych podejść do chorego który wzywa o pomoc to jest chory w cierpieniach Nie było żadnego fachoego podejścia gdzie liczyla się ,kazda chwila A właśnie ktoś nie mógł oddychać ale dla Nich to bez znaczenia A było ich (czworo) . Nie było pomocy i Działań Jest to bardzo przykre że kochająca osoba odchodzi z powodu braku czasu i zaangażowania przez nich nazywanych lekarzami Nawet po moich próbach że ma b. duze problrmy z oddychaniem i jest potrzebna ratowania życia ..Pani pielęgniarką też dziękuję bo zdaja relacje przełożonymu o stanie zdrowia Przykro jest widzieć to Wszytsko będąc tam co dziennie Jak w tym szpitalu podchodzą lekarze do Człowieka. Cierpiącego Tym bardziej że dotyczy to bliskiej kochającej osobny. Którą można było uratować tylko trzeba się zaangażować.

ARWENA
@Prawda

Popieram opinię mam takie same doświadczenia, pozartym niemili olewający ii chwilowo wrręcz agresywni do bliskich pacjenta

Witam. Na stronie Szpitala widnieje komunikat o ponowionym konkursie na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej Kliniki Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Bardzo proszę o opinię, ponieważ mam zamiar kandydować. zastanawiam się tylko z jakich przyczyn doszło do ponowienia?

@pracodawca

super jest oskarzać,ublizać personelowi lekarskiemu,pielegniarskiemu i opiekunkom wowczas jak się przychodzi na oddzial w celu odwiedzin chorego na 5 minut mając tysiące wymagań,skarg i ublizeń w kierunku personelu ,a sam nic nie zrobi przy najblizszej osobie-czesto przy Rodzicu tylko rozkazuje.Ale chce pokazać ludziom jaka to jest troskliwa corunia czy synus na odległosc mieszkajac z dala od rodziców zostawiając ich w samotnosci zdanych na sąsiadow i Opieki Spolecznej.Czesto sa zaniedbani higienicznie z licznymi odleżynami niedozywieni ,odwodnieni ,Super pokazówe robic w szpitalu i bezpodstawnie oczerniać personel,który naprawde cięzko pracuje ,musi przestrzegać rożnych procedor--wezcie się za opieke RODZICOW i bliskich ,a zobaczycie jaka to jest wspaniała zabawa.Ja sięopiekuje swoimi bliskimi i wiem jaka to jest cieżka niewdzięczna praca Opiekuj się sam chora osobą a zobaczysz jaki to jest kawalek chleba.

@@pracodawca

@Pracodawca Traktowanie starszych ludzi przez was trudno nazwać opieką. To jest znęcanie się. Przywiązywanie do łóżek, pozbawianie godności, obchodzenie się z nimi, jakby byli przedmiotami, nieudzielanie pomocy, totalny brak empatii. Jeżeli w ten sposób zajmujesz się swoimi bliskimi, to ich dni są policzone. W każdym razie na pewno nie nadajesz się do pracy w szpitalu, powinnaś/eś szybko zmienić zawód. Jedna z najważniejszych zasad brzmi: "Po pierwsze nie szkodzić", a ty jej nie stosujesz.

???? do h/c/d myjki
@@pracodawca

Ostatni dzwonek- zwolnić dyscyplinarnie tą co ledwo wypociła ten tekst ' na szparagi do sąsiada - tam zarobisz nie tylko na chleb ale nawet na masło do opieki Ciebie nie przyjmą bo najpierw musieli by Cię nauczyć Kinder sztuby. U sąsiada dobrze płacą ale(usunięte przez administratora) za taki tekst i podejście do pracy wilczy bilet i zakaz zbliżania się do ludzi a nawet przekraczania granicy i Bite Rue !!! I

@ pracodawca Nowy wpis
@@pracodawca

Opiekunka Ukra.. sama poinformowała o swojej narodowości z kardiologii kreując się na ordynatora oddziału wmaszrowała żwawym krokiem do sali chorego pacjenta: podniesionym pewnym siebie głosem robiła uwagi rodzinie że nie wolno odwiedzać pacjenta, zarzucajac jej znajomości a na Ukrainie to jest super bo tam już w ogóle rodzina o odwiedzinach pacjenta może zapomnieć, przypominam Ukr... że nie zna regulaminu szpitala, powinna zapoznać sie z regulaminem przed przyjeciem do pracy i go podpisac oraz przestrzegać. APOGEUM było gdy ta nasza "przyrodnia siostra" ukr. zakomunikowała pacjentowi że umrze, bo nie wiele życia mu już zostalo i szkoda by było no ale ostatecznie mąż ukr.. zmarl jak mial 45 lat Nasza "przyjaciółka ukra... szerzy śmierć psychiczną wśród pacjentów odbierając im wolę wałki o zdrowie mówiła to patrząc pacjentowi prosto w oczy gapiła się w niego jak przyslowiowa "sroka w gnat", druga opiekunka która byla z nią w parze podczas mycia tak agresywnie pociągnęła za prześcieradlo ze pacjent głową uderzył o barierki łóżka, po czym obie wymaszerowały i pioszły zapalić sobie papierosa w przejściu ewakuacyjnym przy oddziale. STRACH SIE BAĆ !!!

Madzia Nowy wpis

Witam, od jakiegoś czasu na głównej stronie jest wystawiona oferta dla radiofarmaceuty. Czy można prosić o opinie z pracy? i czy ta wspomniana zmiana w dyrekcji wywarła wpływ również w warunkach zatrudnienia w tym obszarze?

Żeby dodzwonić się do rejestracji poradni czas oczekiwania 47 min Żeby usłyszeć głos pani rejestratorki pracującej za kare Że na ten rok nie rejestrują i odłożyła słuchawkę Tragedia

Przezyj to sam Nowy wpis
@Kasia

Rejestracja ja i cały personel zatrudniony na SOR pozostawia dużo do życzenia ,' na wyskrobanie paru słów na wyniku 6 godzin czekania w klimatyzacji mielącej wszystkie wyziewy i zarazkii od czekających tam ludzi 5 godzin czekania

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Nikt jeszcze szerzej nie wypowiedział się o zarobkach pielęgniarek? od jakichś dwóch tygodni poszukiwany jest ktoś na blok operacyjny KOiCOGiS, na stronie można zobaczyć ofertę. czy moglibyście przy tym opisać warunki na bloku? Jaka jest atmosfera? z jakich przyczyn może być ktoś poszukiwany?

A od strony rejestracji jak praca i jej ogólne warunki mogą wyglądać? jak je oceniacie? teraz widzę, że została dodana po prostu taka opinia o jakimś pracowaniu za kare. Osoby zatrudnione co o tym myślą? Jak Pracodawca motywuje obecnie do pracy?

Witam o ile dobrze widzę, nie pojawiło się chyba jeszcze zapytanie dotyczące pracy jako optometrysta? Teraz na początku grudnia taka oferta została opublikowana na stronie szpitala. Proszę wiec o opinie dotyczącą przychodni. Zastanawiające są dla mnie te nabory, czy jeszcze niedawno takie widniała taka oferta? i jakich średnich stawek godzinowych można się spodziewać?

Czy w firmie 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie są regularne szkolenia pracownicze?

Dusia

Witam serdecznie, zauważyłam ze w ostatnim czasie padały pytania o prace na stanowiskach niemedycznych, nie mam pojęcia z czego wynikło takie zainteresowanie lecz na stronie szpitala znajduje się oferta stażowa, nie mam jednak pewności co do jej aktualności (widnieje data 2022). Czy jest tu ktoś kto był mimo wszystko w tym roku i podzieliłby się ocena z przebiegu? W przyszłym roku gdzie będzie można odszukać ofertę bieżących miejsc?

Inspektor ds. kadr i płac, o którym była mowa w jednym zapytaniu już wybrany? Na to wskazywałby brak wznowionego ogłoszenia. Miesiąc temu na głównej stronie publikowana była oferta dla referenta w dziale analiz, rozliczeń i dokumentacji chorych. Czy będzie jeszcze dostępna? I czy jest tu ktoś kto aplikował i mógłby opisać sam proces rekrutacyjny?

Pracy tez unikać? Widzę, że chyba usługi samego szpitala były jakiś czas temu odradzane. Nie znam mimo wszystko szczegółów, mnie po prostu interesuje oferta sprzed paru miesięcy dla inspektora ds. płac. Mam doświadczenie, chce zmienić miejsce pracy od kolejnego roku. ile osób potrzeba na Wrocławskiej na tym stanowisku? jak duży jest dział i czy warto obserwować oferty? mało tu komentarzy o stanowiskach niemedycznych, stąd wstępna ciekawość

Krewni

Unikać tego szpitala, a przede wszystkim oddziału kardiologii. Totalny brak empatii. Gdy pacjent się dusi, brak natychmiastowej pomocy... Rodzina musi o nią błagać i czekać, czekać... po odmowie jednej lekarki na decyzję innych. A przecież liczy się każda sekunda... Zgadzam się z innymi wpisami, to co się tam dzieje jest nie do zaakceptowania.

PRAWDA
@Krewni

JEŚLI CI ŻYCIE MIŁE UNIKAJ ODDZIAŁU KARDIOLOGIII W TYM SZPITALU !!! MAKSYMA DOBRO CHOREGO NAJWYŻSZYM PRAWEM JEST OBCA EKIPIE MEDYCZNEJ NA TYM ODDZIALE NTERESUE A WRĘCZ DENERWUJE PRACUJĄCYCH TAM MEDYKÓW D(usunięte przez administratora)??? OPRYSKLIWOŚĆ BEZCZELNOŚĆ I NIE PRZEBIERANIE W SŁOWACH PRZY CHORYM PRZEZ MEDYKÓW NA TYM ODDZIALE TO NORMA ????????????????????????

To jakie są te zarobki dla pielęgniarek? kiedyś ktoś pisał o braku podwyżek dla tych z mgr oraz specjalizacja. Widzę ze właśnie wisi tu oferta na umowę o prace, gdzie podawano widełki od 8.9 do 13.3 tys. w jakim stopniu ten górny próg jest osiągalny? Ile to godzin pracy? czy w to wliczone są już nadgodziny?

NIEZGODNA

Oddziałowa z kardiologii nie radzi sobie z podległym Jej personelem, którego zachowanie pod wieloma względami jest niestosowne i niezgodne z regulaminem. Mnie nie udało się zobaczyć tej pani na oddziale przez kilka dni , natomiast całkiem niedawno; piękna pogoda godzina: 10 rano a pani oddziałowa już po pracy ! jedzie sobie na rowerku w kierunku przeciwnym do Szpitala Wojskowego ul Warszawską NO CÓŻ NIC DODAĆ NIC UJĄĆ "JAKI PAN TAKI KRAM"

@Rodzina

czas leci a Komendant w dalszym ciągu nie uznaje nowo nabytych specjalizacji, najwyraźniej chciałby mieć same specjalistki z najniższą płacą bo kto mu zabroni

Doma

O jakich specjalizacjach jest mowa? I z jakich przyczyn są one nie uznawane? Bardziej ciekawi mnie konkretna argumentacja, bo domysły widzę, że już są przedstawione. Co do przydzielania finansów czy osoba pełniąca funkcję komendanta jakkolwiek na tym traci?

Pracować z zaangażowaniem bo tego wymaga profesja lekarza i pielęgniarki a nie zamykać się przed pacjentami i ich bliskimi w pokojach socjalnych i gabinetach na szyfrowane kody Chcąc uzyskać informacje dotyczącą chorego nie wystarczy kulturalnie zapukać bo nie słyszą oglądają film tak głośno że trzeba walić w drzwi żeby usłyszeli Nie machać na stronie dyplomami bo dzisiaj medycynę może skończyć "dobrze wytresowana małpa " w koziej Wólce za piieniądze tyle sie tych pseudo uczelni namnożyloa potem po komentarzach widać nieodwracalne efekty Adodatki covidove zdemoralizowaly personel Trzeba powrócić do lekarza i pielęgniarki-siostry bo pacjenci nie potrzebują magistrów i dochtorów od siedmiu boleści

@Doma

nie domysły, nikomu przez ostatnie 2 lata nie uznali specjalizacji pielęgniarek tłumacząc się brakiem środków

Syn

Kinga
@Syn

Doświadczyłam prawie identycznej sytuacji. Bardzo żałuję, że nie przeczytałam tego wpisu wcześniej, bo nigdy nie pozwoliłabym na przewiezienie mojego rodzica do tego szpitala. Chorych traktuje się tutaj przedmiotowo. Pacjent dusi się, liczy się każda sekunda, a młoda lekarka zupełnie nie zainteresowana udzieleniem pomocy... Siedzi spokojnie w dyżurce lekarskiej i ma wszystko gdzieś. Pewnie pomyślała, że wkrótce będzie mniej pracy (o jednego pacjenta mniej). Dopiero po pięciu minutach (po licznych prośbach i błaganiach) zaczęła cokolwiek robić. Skandal, totalne lekceważenie, które kończy się śmiercią ukochanej osoby.

@Syn

Prawda szczera prawda Mają gdzieś starszych ludzi a w szczególności podejście do chorego..Nie ma komunikacji zaangażowania liczą się tylko pieniądze. Młodzi lekarze to samo nie liczy się dla nich starszy człowiek szukają od razu chorób współistniejąych tak się leczy

ARWENA
@Prawda

Organizacja stażu słaba. Szpital niby ma umowy podpisane z innymi jednostkami klinicznymi, ale z neonatologią na przykład absolutne (usunięte przez administratora) W ciągu roku lekarz prowadzący staż mówi Adios, i znajduje się jakiś drugi co przejmuje całe (usunięte przez administratora) Kadry oszczędzają na wszystkim, znajomej nie chcieli wypłacić urlopu macierzyńskiego, musiała dosyłać jakieś dokumenty ponownie. Już nie wspomnę o sytuacji lekarzy specjalizującyh.

Co wchodzi w socjal 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie?

Prawda

Prawda:. LEKARZE bylo ich 4 -ro żaden nie podejdzie do chorego, aby zapytać czy wszystko jest ok Rano obchód i koniec Siedzą wszyscy w dyżurce dyskutuja ale ani jeden nie przyszedł zapytać Sam jak się czuje mama i aby pomóc coś zmienić oglądnąć a byłem tam Co dziennie parę godzin.Gdy Sam poszedłem do nich bo się dusiła bardzo ciężko odychala jedyną odp.uslyszlem ; był lekarz stwierdził to...ale nic kompletnie nic im się nie chciało zrobić dalej gdzie przekazanie swoich opini drugiemu Poszedł i juz po sprawie a pozatym jeszcze okłamali Mnie że to był zawał a faktem było że umarła dusząc się sama w łóżku beż personelu udusiła się w szpitalu. Mam ogromną pretensję i żal do lekarzy ktorzy byli na oddziale że tak podchodzą do pacjenta bez zaangażowania Nic od Siebie tylko kroplówka i jest już ok..to jest metoda..xxI wieku. Nie ma problemu bo oni są zdrowi. Życzę im tego samego. Zło wraca.

Zostaw merytoryczną opinię o 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką-Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie?

1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wrocławska 1-3
    30-901 Kraków