Opinie o Magnadent Krzysztof Gończowski w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Magnadent Krzysztof Gończowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magnadent Krzysztof Gończowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnadent Krzysztof Gończowski w Kraków

Administrator Nowy wpis

Magnadent Krzysztof Gończowski ma teraz aktualne oferty pracy w Kraków. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Lidia Wysoczańska Nowy wpis

Wysokiej klasy specjalista. Ratuje każdy ząb z ogromną cierpliwością. Do tego miły i empatyczny człowiek. Polecam!

Tadeusz Nowy wpis

W lutym 2021 " leczyłem kanałowo z wbudowaniem 4 wkładów z włókien szklanych " ząb 36 , który był w bardzo złym stanie (destrukcja próchnicowa). Otrzymałem z dokładnym omówieniem program leczenia . Cały proces to 3 wizyty udokumentowane zdjęciami RVG stanowiącymi zał. do dokładnej dokumentacji , która otrzymałem. Jestem bardzo zadowolony z pracy całego zespołu , wysokich umiejętności dr n. med. Krzysztofa Gończowskiego , stosowanych nowoczesnych technologii i materiałów medycznych . Polecam , w szczególności na "skomplikowane przypadki " MAGNADENT".

Urszula Gk Nowy wpis

W trakcie wtórnego leczenia kanałowego okazało się, iż mam tam spory kawałek ułamanego narzędzia zacementowanego. Niestety mój korzeń był wygięty i w warunkach zwykłego gabinetu nie można było usunąć tego narzędzia. Wówczas mój lekarz opowiedział, że jest taki lekarz, który wynalazł urządzenie, którym powinno się udać usunąć część wiertła. Skierowano mnie do dr. K. Gończowskiego. Zadzwoniłam do rejestracji, bez problemów zostałam zarejestrowana, termin niezbyt odległy jak na pierwszą wizytę. Po wyjaśnieniu swojej sytuacji (ząb w trakcie leczenia) przyspieszono mi tą wizytę. Przyjęto mnie miło, profesjonalnie. Dr. K. Gończowski wyjaśnił mi co trzeba zrobić w moim przypadku, od razu podał wycenę i umówiliśmy termin kolejnej wizyty. Narzędzie usunięto sprawnie i bezboleśnie przez dr Piotr Pojawis. Polecam Klinikę Magnadent za profesjonalizm, szybką i sprawną obsługę w miłej atmosferze.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Magnadent Krzysztof Gończowski na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka w placówce medycznej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Jolanta72

Leczyłam zęba chyba u amatorów, bo po leczeniu kanałowym zostawili mi w kanale kawałki narzędzia, masakra. Powiedzieli że czasami tak się zdarza???? Zaczęłam szukać na własną rękę jakiegoś specjalisty w Krakowie który mógłby usunąć ten kawałek narzędzia z mojego zęba. Znalazłam gabinet Magnadent i umówiłam się na wizytę z dr Gończowskim. On mi wytłumaczył że używa jakiegoś swojego wynalazku do usuwania pozostawionych kawałków narzędzi po leczeniu kanałowym. Wytłumaczył mi wszystko bardzo przejrzyście i zgodziłam się na zabieg. Szok totalny - nic nie bolało. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Koniec stresu!!!! Cały personel super miły i pomocny, jestem pod wrażeniem a co najważniejsze, teraz ząb jest zdrowy. Jestem bardzo wdzięczna dr Gończowskiemu i polecam go z całego serca.

mariusz .p

Pełny profesjonalizm. Dr.Gończowski i Piotr Pojawis bo akurat leczyłem zęby u Nich-Jeżeli łączysz swoją pasje z tym co robisz to jest kosmos. I tak to wygląda w Magnadent.

Zostaw merytoryczną opinię o Magnadent Krzysztof Gończowski - Kraków

Magnadent Krzysztof Gończowski
  • Ks. Piotra Ściegiennego 93 lok. 10