Profil A Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Profil A Sp. z o.o.

Diobel

Witam firma katastrofa. Kierownik uwaza sie za króla bo brat właściciela wzywa i ponirza wszystkich pracowników , a jesli chodzi o kwestie finansowe oszukują na kazdym kroku . Fxieeczyny na chali zamykane na klucz na chali 50 stopni a firma nawet nie kupi zwyklej wody i oczywiście drzwi zamknięte żeby czasem ktos kie wyszedł zaczerpnac świeżego powietrza. Wszyscy pracuja na umowe zlecenie kierowcy jezdza po 10 15 godzin

Kierunek drogi zawodowej wielu osób zależy od ciebie. Opowiedz na naszym forum o firmie Profil A Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Profil A Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profil A Sp. z o.o.