Opinie o GB Univers Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GB Univers Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GB Univers Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GB Univers Sp. z o.o. w Kraków

1111 Nowy wpis

Słuchajcie Ludzie ta firma nieplaci na czas (usunięte przez administratora)który muwi że jest prezesem wogule nim niejest Wmawiają ludzia żeby niestracic obiektu to przenoszą ludzi że niby ludzie się źle zachowują jak ochrona zaczyna egzekwować prawo na obiekcie zarzucają pracownikowi że niestosownie się odzyw do personelu ate (usunięte przez administratora) z hoftiwu to same kursy kierownicy więc omijajcie ludzie firmę Ochroniarska gb uniwers bo Was Wydoją Z Pieniędzy im Niezalezy na Pracownikach Tylko Na Pieniandzach Kture Na Ciebie IM Płaci Pefron(usunięte przez administratora)

Czy GB Univers Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Aga Nowy wpis

Nie oferują nic. Zero funduszu socjalnego. Zero dopłat do przejazdów.

Czym w GB Univers Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Gosc

Nie mają żadnych dodatków, a jeśli coś obiecają to nie prawda. W tej firmie tylko wyplata na czas, i nic innego. A jak cie poproszę o zostanie dodatkowo nie licz że dostaniesz kasę.

Lidia
@Gosc

A czemu za poświęcanie większych ilości swojego czasu nie można liczyć na nic więcej? Często to się zdarza?

jasiek Nowy wpis
@Lidia

nie ma ryczałtu za paliwo?????

Zainteresowana

Czy firma posiada oferty pracy w Krakowie

Ewelina
@Zainteresowana

Jest to firma z Krakowa, więc czemu miałaby nie posiadać? :) A czemu zainteresowałaś się tą firmą? Ktoś Ci ją polecił?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w GB Univers Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Ochrony Brzesko, Dębno? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
aa

nierozumie cie chłopczyku ,,,wypłata najnizsza fakt,ubranie dadza fakt,no i sie nie przemeczysz pod dachem jak ci taki uklad nie pasuje to sprobuj poszukać gdzie indzien ,,duo pracuje sie maxymalnie 24g i wolne nie przekroczysz 160 godz w m-c ,,no moze wiecej ale to jest rzadkoscia a jeszcze jedno jak ci nie dadza ubrania to trudno ale wypłate cała zawsze masz na czas

Maria
@aa

A jak się ubrania nie dostanie to trzeba jakieś specjalne kombinować na własną rękę czy jak to jest ?

alf14

pracuje u nich kilka lat wyplata na czas atmosfera w pracy ok ja trafilem na dobry obiekt więc chwale

Damian

@xxx nie ma nigdy problemów z opóźnieniami ?

xxx

pracuje u nich długo wyplata jest terminowa ,a praca to zalezy na jakim obiekcie pracujesz ,jakich wspolpracownikow masz mi sie trafilo dobrze więc chwale

Marcel

Ten wątek dotyczy firmy w Krakowie i to jest forum pracownicze!

Jakie obiekty posiada ta firma w Warszawie?

Tomasz

Super Firma żadnych zastrzezeń nie mam pracuje już 2 lata i jest super tak trzymać Lubię atmosferę w GB Univers Sp. z o.o. za: Wszystko jest ok

Genowefa
@Tomasz

Cześć przyjacielu,ja również pracuję w tej firmie ale już nie długo bo mam dość i mam pytanie do Ciebie jakie super ? Co ci się w tej firmie tak bardzo podoba ? Atmosfera jest ok ?? to zależy z kim pracujesz bo ja już tu widziałem nie jeden element za przeproszeniem. Robią ludzi w bambuko jak chcą, obiecywanie jest codziennością tylko na tym się kończy- ludzi brak , latanie z jednego obiektu na drugi praca nie raz to 36 h i więcej bez odpoczynku, zaniżanie nadgodzin jedynie podstawowa pensja się zgadza i jest na czas , brak umundurowania trzeba chodzić w swoich rzeczach za które nikt Ci nie wróci. Gdy zostaniesz poproszony o nad godziny i się nie zgodzisz to obraza majestatu. Firma patrzy tylko na siebie a nie na pracowników. Do ideału tej firmy bardzo ale to bardzo daleko i osobiście nie polecam. Pozdrawiam wszystkich mądrych i mniej pracujących w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o GB Univers Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w GB Univers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GB Univers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GB Univers Sp. z o.o.?

GB Univers Sp. z o.o.
  • Henryka Pachońskiego 2A