DPK-System Consulting Piotr Kisielewski

Wieliczka

Opinie o DPK-System Consulting Piotr Kisielewski

janek

Zastanawiam się czy nie składać tam papierów. Jakieś dodatkowe benefity z pracy? Premie świąteczne, wczasy pod gruszą, medicover, multisport ?

@janek 04.04.2016 19:14

Premie są, ale to złożony temat. Wczasy -tak. Multisport -tak. Pakiet medyczny -jeszcze nie. Lojalne podejście do ludzi. Zdecydowanie nie korporacyjna atmosfera. CV można cały czas składać.

maciuś z klanu

Firma jest ok, może zarobki nie powalają ale panuje tam miła atmosfera i jest możliwość zarówno rozwoju własnych umiejętności jak i stanowiska pracy. Generalnie nie jest źle, choć są pewne mankamenty. Polecam tą firmę.

Marcus
@maciuś z klanu 23.02.2015 10:30

na jakie mozna liczyc zarobki jako programista C#? poczatkujacy

Zostaw opinię o DPK-System Consulting Piotr Kisielewski - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPK-System Consulting Piotr Kisielewski