Grape Software

Kraków

Opinie o Grape Software

Marta

@szef skąd wiesz, że w firmie jest duża rotacja? Byłeś pracownikiem tej firmy? Więcej szczegółów stanowi dużą pomoc dla kandydatów poszukujących ofert pracy.

nk

Czy jest taka opcja dostac się do firmy bez dużego doświadczenia?

szef

Witam Dalej taka duża rotacja?

hnm

bardzo ważne żeby firma była dludzka tak jak wspomniałeś @T. A wiesz czemu zmieniła ta firma nazwę?

T

Firma nadal istnieje i prężnie się rozwija. Po rebrandingu nazywa się Grape Up. Ja pracuje tu już rok i jestem bardzo zadowolony. Ludzka firma, nie jakieś korpo, chociaż przy takim tempie rozrostu mam nadzieję że nie będzie co raz więcej biurokracji. Fajni ludzie i pozytywna atmosfera.

były

też tam pracowałem - naprawdę poza korporacjami mało takich firm jak ta - poziom zarządzania i wynag4radzania jak w korpo, a atmosfera jak w małej, przyjaznej firmy - na początek poważnej przygody z programowaniem - ideał !

Zadowolony

Pracuję od nich od roku i jest super. Lepiej trafić nie mogłem. Właściciele nie grzeją foteli, ale sami dużo kodzą (wiec doskonale znają sprawy techniczne), mimo że mają naprawdę dużo pracowników. Jest standardowy system benefitów (mutisport, luxmed), regularne organizowane są imprezy firmowe z dość sporym rozmachem. Nie spotkałem w firmie nikogo, kto by uważał, że dostaję za małą pensję. Firma nie ma jakiś super ciekawych projektów, ale też nie są one durne, po prostu zwykły soft dla biznesu. Biuro jest przestronne i nawet po meblach biurowych widać, że to nie jest kołchoz dla programistów (podczas ostatnich rozmów o pracę spotkałem jedną taką firmę).

Stach

Dobra firma

Zostaw opinię o Grape Software - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grape Software