Andrzej Nowy wpis

Witam. Szukam informacji związanych z pracą w firmie Edison. Tak na dobry początek chcę ustalić, ile tam aktualnie na początku zatrudnienia można zarobić? Kwestia ta mnie bardzo interesuje stąd też mój wpis w tym wątku. Ktoś napisze mi, jak ta kwestia wygląda? Wynagrodzenia to zawsze ważny aspekt wpływający na zadowolenie z danego miejsca pracy, dlatego też bardzo chcę to ustalić.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje może aktualnie?

Monika
@Zainteresowana

Dzień dobry! Dopiero co wygasły ogłoszenia o naborze do działu sprzedaży - więc rekrutacja trwa. Jeśli interesuje Cię praca w dziale sprzedaży w Edisonie - prześlij cv i napisz kilka słów o sobie na pr(at)edison.pl.

Anonmim Nowy wpis
@Zainteresowana

Tak

Kuba

Słyszałem, że to świetna firma. Czy trudno jest się dostać?

Ewa Nowy wpis
@Kuba

Myślę, że to zależy od stanowiska pracy w Edison. Co konkretnie chciałbyś tam robić? Daj znać, dzięki.

Jak długo trwa proces awansu w Edison S. A.?

M. Nowy wpis
@Pytanie

Awansu w jakim dziale ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewa

@A., dziękuję za opinię! Możesz powiedzieć coś więcej o szkoleniach? Są głównie wewnętrzne czy zewnętrzne? Można faktycznie wynieść z nich wiedzę do dalszego rozwoju i zastosować ją w praktyce? Piszesz ze oprócz multisportu i prywatnej opieki medycznej są jeszcze inne benefity. Te dwa to już pewien standard, a jakie są inne, o których wspominasz?

N.
@Ewa

Są i takie, i takie. Ale zarząd mocno stąpa po ziemi i raczej nie przychyli się do wniosku o kurs ikebany. Ale to, co przyda się w pracy - jak najbardziej, ale trzeba przedstawić argumenty :) Co do benefitów - warto wspomnieć o nauce języka w godzinach pracy, dla mnie to ważne. Nie trzeba gnać po pracy na zajęcia i nie traci się kontaktu z językiem.

A.

W odróżnieniu do innej Krakowskiej firmy parającej się tym samym rejonem rynku, Edison oferuję pensję współmierną do wykonywanych obowiązków. Firma przedstawia jasną drogę rozwoju nastawioną na pracownika - wszystkie moje postulaty przedstawione podczas procesu rekrutacji zostały wzięte pod uwagę podczas angażowania mnie w projekty. Atmosfera środowiska pracy bardzo towarzyska - bez korporacyjnego przepychania się Prywatna opieka medyczna, multisport, szkolenia jak najbardziej obecne - do tego pakiet bonusów i szkoleń, których się nie spodziewałem (znów porównując do wcześniejszego pracodawcy). Wszelkie zapotrzebowania pracownicze rozpatrywane bezpośrednio i w szybkim tempie

Możecie opisać świeżą sytuację Edison S. A.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Kuba

Świetna firma więc nic złego nie da się napisać, na szczęście!!

Dana

Firma Ok. Nie korpo - na szczęście! Sporo trzeba się nauczyć, żeby coś kumać. Dla niektórych to problem, bo lepiej wklepywać dane jak korpo ludek niż ruszyć głowa...

N.

Zarobki ciut lepsze niż standardowe, niestandardowy pakiet dodatkowych bonusów jak na firmę niebędącą korporacją. Prywatna opieka medyczna, multisport, angielski w godzinach pracy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Przejrzysta polityka premii i nikt nie zmusza do pracy po godzinach.

Qwerty

Bez rewelacji

Zostaw merytoryczną opinię o Edison S. A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Edison S. A.
4/5 Na podstawie 3 ocen.