Opinie o MONUMENT FUND w Kraków

Zapewniamy środki kapitałowe dla przedsiębiorców i osób prywatnych poprzez finansowanie zabezpieczone na nieruchomości. Nasze doświadczenie od lat jest gwarancją profesjonalnego podejścia i bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Jeśli chcesz zbudować coś trwałego, zależy Ci na tym, aby Twój plan został oparty na solidnych fundamentach – jesteśmy po to, aby umożliwić Ci realizację tego celu.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONUMENT FUND w Kraków

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MONUMENT FUND?

magda Nowy wpis
Kandydat

Bardzo przykro czytać to wszystko, rezygnuję z aplikacji :-)

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Zarówno atmosfera w pracy jak i zarobki są w porządku. Polecam wszystkim pracę w Monument Fund, warto tu przyjść bo można się czegoś nauczyć oraz nieźle zarobić. Oczywiście są wady, jak w każdej pracy, ale większość opisana na tej stronie jest wyssana z palca. W firmie szwankuje komunikacja oraz ustalanie zakresu obowiązków poszczególnych osób. Kultura organizacyjna pracy jest specyficzna, ale można się do niej przyzwyczaić. To Ty zdecydujesz czy Ci odpowiada oraz jak długo chcesz tu zostać. Poza tym - jak w każdej pracy- zależy z kim pracujesz. Możesz trafić świetnie, ale też możesz trafić gorzej. Dla zachęty dodam, że w firmie jest dużo dyrektorów, więc jest duża szansa że i Ty szybko nim zostaniesz.

Daniel

Miałem nadzieję, że dowiem się jaka jest atmosfera w firmie i czy warto aplikować.

Pracodawca

@Daniel

Witaj Danielu, to młody ambitny zespół. Lubimy żartować i celebrować sukcesy, nawet najmniejsze. Zachęcam do kontaktu!

Wykończony. Nowy wpis
Pracownik
@MONUMENT FUND

Haha :D Nie zauważyłem nic takiego.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MONUMENT FUND? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Zaciekawiony stary grzyb

A czy do tego Waszego "młodego i ambitnego zespołu" będą pasować starsi wiekowo pracownicy , ale za to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni np. menedżerowie, eksperci, specjaliści ? Czy ową "młodość" tak sobie cenicie i hołubicie, że lepiej darować sobie aplikowanie od razu?

Pracodawca

@Zaciekawiony stary grzyb

Dzień dobry, czujemy się młodzi bez względu na wiek. Nasza firma jest różnorodna, a na pokładzie mamy osoby z większym i mniejszym stażem pracy, a co za tym idzie, w różnym wieku. Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty lub bezpośredni kontakt z Działem HR pod adresem: hr@monumentfund.pl

Wykończony.
Pracownik
@Zaciekawiony stary grzyb

Nie liczy się wiek - tylko jak tani jesteś. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.

były pracownik

Oo! W końcu ktoś zaczyna prawdę pisać o Monumencie :) Niech każdy kto pomyśli o pracy tam dwa razy się zastanowi, nic dobrego ta firma sobą nie reprezentuje od biura w postaci dwóch mieszkań w kamienicy przerobionych minimalnym kosztem na coś co ma przypominać biuro, przez standardy pracy z lat 90 po złodziejską ofertę reklamowaną jako super nowoczesną. W ciągu ostatniego roku uciekło lub zostało zwolnionych jakieś 90% załogi. Ta firma jest w jakieś IV lidze ze swoimi standardami prowadzenia biznesu. Nie dać się nabrać!

Pracodawca

@były pracownik

Drogi Były Pracowniku, w Monument Fund pracują obecnie 52 osoby. W ubiegłym roku zatrudnienie w firmie wzrosło prawie 2,5-krotnie. Rotacja pracowników nie odbiega od normy i jest wynikiem naturalnych procesów. Niektórzy wybierają inną ścieżkę zawodową, są też tacy którym trudno odnaleźć się w zwinnej, młodej organizacji – takiej w której trzeba szybko dopasować się do zmian rynkowych. Na pokładzie mamy też osoby, które są z nami niemal od początku – pracują ponad 3 lata. Nasza siedziba zmienia się wraz z naszymi potrzebami. Za kilka miesięcy przenosimy się w nowe miejsce, do nowoczesnego biura. Oferta Monument Fund jest w 100% transparentna. Każdy partner biznesowy już na starcie otrzymuje pełną informację o propozycji finansowania. Dowodem na to są opinie i historie naszych klientów, którzy dzięki nam rozwijają swój biznes: https://monumentfund.pl/wywiad-z-warszawskim-house-flipperem Przykro nam, że masz takie zdanie o Monument Fund. Szanujemy każdą informację zwrotną – bo dzięki niej możemy działać jeszcze lepiej. Chętnie porozmawiamy z Tobą. Skontaktuj się bezpośrednio z działem HR: hr@monumentfund.pl.

były pracownik
@MONUMENT FUND

A nie jest tak, że do nowej lokalizacji przenosicie od prawie roku? Na jakim poziomie jest fluktuacja kadr za ostatnie 2 lata - potraficie to policzyć?

Pracodawca

@były pracownik

Drogi Były Pracowniku, znalezienie funkcjonalnej przestrzeni biurowej dla pracowników w mieście – takim jak Kraków jest dużym wyzwaniem. Sprostamy mu – bo mamy motywację i sprecyzowany cel. Raz jeszcze prosimy – skontaktuj się z nami i porozmawiaj. My jesteśmy otwarci na kontakt z Tobą. Nasz dział HR jest do Twojej dyspozycji.

Dość
Pracownik
 Pytanie
@MONUMENT FUND

52 osoby? Bujda - proszę to udowodnić. Pracuje ich nie więcej niż 25 z czego część na niepełnym etacie.

Pytanie
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w MONUMENT FUND są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Ela
@Pytanie

Raczej zwolnienia. Więc jeśli szukasz pracy to NIE tu. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

Maciej
@Ela

Mam przez to rozumieć, że praca w firmie MONUMENT FUND nie jest stabilna? Proszę o więcej informacji w tym zakresie.

MF NO WAY
@Maciej

Stabilna? Haha. To jest ostatnia rzecz, którą o pracy w tej firmie można powiedzieć. Rotacja skrajnie wysoka. Od zawsze i ciagle. Najpierw zatrudniają ludzi, za chwilę ich zwalniają. Ludzie też sami odchodzą. Liczby nie kłamią. Masz zły dzień? - to czerwona karta. Zatrudnili cię jako handlowca? - 1 miesiąc bez sprzedaży i dostajesz tryb naprawczy albo od razu out. Wystarczy tylko kilka miesięcy pracy, aby firma negatywne zaczęła wpływać na poczucie wartości pracownika, a to już jest alarmujące. A jeszcze gorzej jak trafisz na tryb kryzysowy w firmie. Zresztą, jeśli się na poważnie zastanawiasz nad pracą w tej firmie, to dla pewności polecam dotrzeć bezpośrednio do osób, które tu pracują lub pracowały (a tych pełno na rynku i raczej mają wspomnienia skrajnie negatywne). Gwarantuję ci, że szybko zaczniesz szukać gdzie indziej...

MF NO WAY
@Maciej

Hej Maciej, zaintrygowało mnie Twoje pytanie dot. stabilizacji pracy. I wiesz co, napisałam kilka słów. Nie jakiś tam hejt, tylko moja szczera opinia poparta kilkumiesięcznym doświadczeniem z tą firmą. Niestety odpowiedź została ZABLOKOWANA przez MONUMENT FUND  Wyjaśniam więc mój punkt widzenia – każdy kto szuka pracy powinien mieć prawo do poznania opinii nt. przyszłego pracodawcy pochodzącej od jego pracowników/expracowników, a nie tylko bazować na tym co mówi firma. I dopiero na tej podstawie podjąć decyzję. Straszne jest, gdy firma wabi jak pająk w swoje sieci, następnie wypija sok i wypluwa. O zgrozo! W końcu większość ludzi chce pracować dłużej niż kilka tygodni. Ufają, mają na start 100% motywacji i zaangażowania. Niektórzy nawet przeprowadzają się z innych miejscowości. To zawsze układ obustronny. Więc co, jeśli po chwili od rozpoczęcia pracy czar pryska i zostaje obnażona smutna prawda? To jest po prostu nie fair! Myślisz o pracy w Monument Fund? Szukaj bezpośredniego kontaktu do osób, które tu pracują lub pracowały (a tych pełno na rynku). I do meritum - praca w MONUMENT FUND według mnie jest NIESTABILNA! Dlaczego? Dlatego, że przymiotnik "stabilny" oznacza niezmieniający się przez dłuższy czas. Natomiast tu ludzie przychodzą i szybko odchodzą (sami lub dostają out - szczególnie handlowcy). Wręcz całe zespoły się wymienia. Dodatkowo niestabilne jest choćby poczucie wartości pracowników, które po kilku miesiącach dramatycznie maleje. A to już jest mega alarmujące! I smutne! Niestabilna jest rola w firmie. Często o zmianach pracownicy dowiadują się przez przypadek, na „korytarzu”. Tu akurat mam kilka soczystych przykładów. Mogę się podzielić. Pytania do MONUMENT FUND - w czym leży problem? Czy trudno jest wam stawić czoła opiniom ludzi, z którymi współpracujecie? Czy w mojej wiadomości, którą zablokowaliście, było coś z czym się nie zgadzacie? Co takiego? Czy to, że jest skrajnie wysoka rotacja? Opieram się na danych, które znam, stąd ten wniosek. Czy to, że nie szanujecie ludzi? To jest moja perspektywa i fantastycznych ludzi, z którymi przyszło mi pracować w tej firmie. Zachęcam do ich posłuchania, refleksji i wyciągnięcia wniosków. Inaczej nic się nie zmieni.

marchewka
@Ela

cały czas ktoś się zwalnia albo kogoś zwalniają, za niedługo w firmie zostanie zarząd i dyrektor generalny.

Pracodawca

@Ela

Nie możemy się zgodzić z tą opinią. W obrębie działów są awanse, najlepszym przykładem na to są pracownicy na LInkedIN, którzy zmieniają swoje stanowiska.

Dość
Pracownik
@MF NO WAY

Update: Tryb kryzysowy jest już permanentny i nie istnieje coś takiego, jak tryb naprawczy.

Dość
Pracownik
@MONUMENT FUND

To nie awanse to rekompensata za obniżenie wypłaty i desperacka próba utrzymania pracowników kluczowych. Za zmianą nazwy stanowiska nie idzie zmiana obowiązków, czy podwyżka. Sytuacja ta jest tak popularna, że nawet sobie nawzajem nie gratulujemy w takiej sytuacji tylko wysyłamy kondolencje, bo wiadomo, że to pic na wodę. Kończ Waść, wstydu oszczędź.

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dość
Pracownik
@Pytanie

Nie

Zadowolona

Z doświadczenia wiem, że nie ma firm idealnych. Bo co to jest ideal? ;) Bardzo dużo zależy od nastawienia. Obawiam się, że to negatywne nie jest pomocne (i żadna firma tego nie zmieni...) A z pozytywnym duchem naprawdę można zwojować wiele nawet w mniej sprzyjających okolicznościach jakim jest np. brak super biura :) Świetna wiadomość jest taka, że nasze nowe biuro już czeka - dopinamy formalności i przed nami przeprowadzka. Firmę budują ludzie, dlatego bardzo cieszy mnie też to z kim pracuję. Naprawdę fantastyczni ludzie! Im się chce. A jak się chce to wszystko można :) Widać jak ta firma się rozwija. Za rozwojem idą zmiany więc i tempo jest szybkie . Lubię jak się dzieje, mam z tego dużą satysfakcję. Są efekty. Dużo też gramy zespołowo. Dla mnie to świetne miejsce do pracy. Polecam :) :)

Dość
Pracownik
@Zadowolona

Nie ma firm idealnych, ale o drugą tak beznadziejną jak MF bardzo trudno. Ze świecą szukać nawet.

obecny pracownik

Trochę dziwi mnie ta ostatnia fala negatywnych komentarzy. Nigdzie nie jest kolorowo, ale zamiast wylewać anonimowy hejt na forum, może warto pójść pogadać do swojego przełożonego? Monument bardzo mocno rośnie i fakt, nie jest do końca ułożony, brakuje trochę procesów, jednak praca jest bardzo ciekawa, można się rozwijać. Mimo tego, że jest to mała firma, są wszystkie benefity i dobre wynagrodzenia. Nie jest źle. Polecam jako pracodawcę.

3
Dość
Pracownik
@obecny pracownik

Oczywiście zawsze możesz porozmawiać z przełożonym/przełożoną w MF. Oni po prostu są zazwyczaj równie bezradni jak Ty, ponieważ wszystkie decyzje podejmuje zarząd. Chyba, że Twoim bezpośrednim przełożonym jest Generał. On Cię ochrzani, że po tym, jak dla oszczędności obciął Ci godziny nie robisz tyle samo ile robiłaś mając dwa razy tyle czasu. Jeśli będziesz mieć/miała szczęście to nie popłaczesz się na spotkaniu. OMIJAJ TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM. Pozytywne komentarz pisze marketing, nr lub sam Generał.

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w MONUMENT FUND?

Kris
Były pracownik
@Pytanie

Nie popełniaj błędu, nie idz tam

Wykończony.
Pracownik
@Pytanie

Napięta, szczególnie między Ryzykiem, a Sprzedażą. Chociaż "trupy" są wszędzie i nie wiesz, który spadnie na Ciebie pierwszy.

Tomek

(usunięte przez administratora) Ja i moje dwie koleżanki aplikowaliśmy na stanowisko specjalista do spraw prawnych, które notabene pojawia się na (usunięte przez administratora) średnio co 2 miesiące. Pierwszy etap rekrutacji polega na tym, że rozwiazujesz kazusy, które wysłali ci w mailu. Później dowiadujesz się, że przeszedłeś do kolejnego etapu i będą dzwonić w celu umowienia się na rozmowę. Za kilka dni dowiadujesz się, że rekrutacja została wstrzymana (we wszystkich przypadkach taki sam schemat), zaś ogłoszenie dalej wisi(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

palmas
Kandydat
@Tomek

Aplikowałem na to samo stanowisko. Rozmowę miałem w grudniu. Do dziś "czekam". Przypominałem się nawet HR-kom, miały się odzywać bo pomyliły mnie z zupełnie innym kandydatem. No cóż, life goes on, ale takie podejście wiele mówi.

Śmieszka

Prezes nie na pojęcia o biznesie, Generał wszystkich zwalnia... realnie to żart nie firm. Zdecydowanie nie polecam, dobrze że już jestem gdzie indziej. Warto napisać jeszcze o właścicielach - może nauczą mówić się dzień dobry ;)

Pracodawca

@Śmieszka

Dziękujemy za Twoją opinię. Szanujemy każdą informację zwrotną. Przykro nam, że masz takie zdanie o Monument Fund. Cieszymy się, że znalazłeś/aś nowe miejsce pracy i życzymy powodzenia w nowej roli. :)

Kasia
@Śmieszka

Absolutnie POTWIERDZAM! Ta firma jest TOKSYCZNA a Generał żałosny. Każda inna firma jest lepsza niż to coś.

Monumenciak

Wszystko fajnie ale w tej firmie nie bedzie jednak nigdy normalnie. Pracuje od tego roku i chyba czas się zawijać....

Ex

Pracowałam w tej firmie przez nieco ponad 6 m-cy. Jako, że szanuje swój czas wypowiem się krótko i treściwie. Każda pozytywna opinia jaka może się pojawić tutaj nie jest obiektywna bo jej autorem jest albo HR albo..HR. Monument Funt omijać z daleka! Nie dajcie się nabrać na żadną obietnice. W firmie dzieje się źle od dawna. Ludzie uciekają z firmy a Ci nowozatrudniani szybko się przekonują jak jest traktowany człowiek w MF. W kilku słowach: brak logiki w działaniu, zawiść, brak kontroli nad procesami, kłamstwa, wieczny stres, brak porządku a decyzje podejmuje każdy i zmienia co 5 minut. Zarząd nie ma uznania wśród załogi i nie bez powodu. Jedynym pozytywem jest garstka ludzi których mam nadzieje światłość umysłu wyprowadzi z tego środowiska.

Pracodawca

@Ex

Drogi EX, miło nam, że cenisz osoby pracujące w firmie. Przecież to właśnie one stanowią największą siłę i wartość w organizacji. Tworzą ją i kształtują. Monument Fund to zgrany 52-osobowy zespół kompetentnych ludzi. Jesteśmy młodą organizacją, która szybko dostosowuje się do zmian na rynku. Dlatego cały czas doskonalimy nasze procesy. Szybko rośniemy – więc tworzymy nowe miejsca pracy. W ciągu ostatniego roku zatrudnienie w Monument Fund wzrosło 2,5-krotnie. A nasi pracownicy widzą rezultaty swojej pracy i mają większy wpływ na kierunek rozwoju firmy – m.in. to odróżnia nas od korporacji i jest naszą mocną stroną. Dobra atmosfera w pracy to podstawa. Dlatego dbamy o relacje ze współpracownikami – świętujemy swoje małe i duże sukcesy w firmowym gronie i szanujemy się na co dzień. Jesteśmy otwarci na dialog. Cały czas czekamy – porozmawiaj z nami: hr@monumentfund.pl

Zainteresowany
@MONUMENT FUND

Cześć, czy nadal zatrudniacie i z taką dynamika się rozwijacie? Szukam dobrego miejsca pracy dającego poczucie bezpieczeństwa i perspektywy rozwoju. Proszę o informacje jak to u was wygląda?

Halina

Firma MONUMENT FUND prowadzi aktywnie swoją stronę na Facebook'u publikując często nowe wpisy. Jeśli jesteście ciekawi co nowego słychać w firmie zachęcam do odwiedzenia strony: https://www.facebook.com/monumentfund/

Bogdan

Firma tylko z zewnątrz może sprawiać pukładanej i pełnej profesjonalizmu. Niestety wejście w struktury obnaża mnogość najgorszych cech pracodawcy. Firmą w zdecydowanej większości kierują osoby z brakami kompetencyjnym w niemal każdym obszarze. W środku panuje chaos komunikacyjny, kolesiostwo, kompletny brak kontroli nad podejmowanymi decyzjami. Ludzie zatrudniani spędzają tu średnio kilka miesięcy zwabieni najczęściej oszukańczymi obietnicami. Z człowiekiem mało kto się tu liczy niestety. Odradzam podejmowanie współpracy!

Pracodawca

@Bogdan

Dzień dobry Bogdanie, jest nam bardzo przykro, że masz taką opinię o naszej firmie. Szanujemy Twoje zdanie. Chcielibyśmy, żebyś poznał również nasze argumenty i rozważył je. Jesteśmy firmą, która swoją przygodę rozpoczęła zaledwie parę lat temu. Cały czas pracujemy nad usprawnianiem zarówno wszelkich procesów w firmie jak i komunikacji. Zwinnie pracujemy i równie zwinnie dostosowujemy się do zmian rynkowych i biznesowych. Firmę tworzą ludzie – zgadzamy się z tym w 100%. Dlatego dbamy o dobrą atmosferę w naszym firmowym teamie – m.in. celebrując wspólnie ważne wydarzenia z życia naszych kolegów i koleżanek. W ubiegłym roku zatrudnienie w Monument Fund wzrosło 2,5-krotnie. Zatrudniamy ludzi z wysokimi kwalifikacjami – doświadczoną kadrę menadżerską i cenionych specjalistów z potencjałem na rozwój. Na przestrzeni ostatnich kilku lat udało nam się stworzyć mocną strukturę działów i usprawnić proces sprzedaży. Dzięki temu szybciej podejmujemy decyzje, a zespół ma jeszcze większy komfort codziennej pracy. Wszystkie opinie są dla nas cenne – Twoja również. Bo pozwalają nam działać jeszcze lepiej i pracować nad tym, co możemy zmienić. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj – chętnie Cię wysłuchamy: hr@monumentfund.pl

Bogdan
@MONUMENT FUND

Bardzo ładna szablonowa odpowiedź. Proszę się nie trudzić tylko zastanowić nad sensem wspierania tak wątpliwego pracodawcy.

Pracodawca

@Bogdan

Bogdanie, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Zależy nam, aby wyjaśnić tę sprawę i porozmawiać z Tobą. Prosimy – skontaktuj się z nami. Nasz dział HR czeka na kontakt z Twojej strony: hr@monumentfund.pl

Ex

Potwierdzam to prawda! Ta firma wewnątrz jest dramatyczna.

Karolina

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie MONUMENT FUND? Czy to pracodawca godny polecenia? https://monumentfund.pl/kariera Pod tym linkiem znajdują się najnowsze oferty pracy - poszukiwane są osoby na różne stanowiska. Może ktoś z Was opisze, czy ścieżka kariery w firmie jest jasno określona? Jakie wymagania są stawiane kandydatom?

Olek

Ku Przestrodze!!! Radzę uważać to jest lichwa. Potrzebującemu pożyczą parę tysięcy a żądają pod zastaw domu i w razie braku wpłaty pół miliona. To naciągacze!!!! radzę uważać . Baba w knuplerz ma głos jak po nalewce a kobiety spisujące umowy widać że tylko na pokaz sa bo w głowie nic nie mają puste blondyny

Pracodawca

@Olek

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. W ramach ciągłej pracy nad jakością naszych usług cenimy zdanie każdej osoby, która dzieli się z nami swoim poglądem. Pragniemy wyjaśnić, że nie udzielamy finansowania na kilka tysięcy, ale powyżej 100 000 zł z zabezpieczeniem na nieruchomości. Z zasady robimy to tylko pod warunkiem, że przedsiębiorca który się do nas zgłasza ma realny plan biznesowy umożliwiający spłatę pożyczki z bieżących lub przyszłych dochodów. Szczycimy się tym, że znakomita większość naszych Klientów spłaca swoje pożyczki i wielu do nas powraca.. Jeżeli, spotkał się Pan z brakiem profesjonalizmu ze strony naszej obsługi prosimy o pilny kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Zależy nam na konstruktywnej rozmowie. Pragniemy także nadmienić, że każdy Klient może wybrać notariusza we własnym zakresie.

Handlowiec

Ciekawy produkt, ktory ma spora przewage nad oferta bankowa, dosc trudno sprzedac, ale kasa jest dobra. Narzedzia pracy ok, fajna szefowa. Rozmowa rekrutacyjna wymagajaca, duzo pytan ale w bardzo milej atmosferze. Biuro na Kazimierzu w kamienicy- dobra lokalizacja na wypady na integrację i obiad.

Mateusz
@Handlowiec

Banda (usunięte przez administratora) żerujących na ludziach w tarapatach!

Pracodawca

@Mateusz

Witaj Mateuszu, przykro nam słyszeć taką opinię. Głównym założeniem i wartością jaką kierujemy się w Monument Fund, jest wspieranie Przedsiębiorców na każdym etapie ich działalności. Szczycimy się tym, że wtedy gdy inne instytucje odmawiają finansowania np. w przypadku zadłużenia w US czy w ZUS, my udzielamy wsparcia. Mamy wielu powracających Klientów, którzy często przed czasem spłacają pożyczkę i nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat. Nie zdarzyło nam się, usłyszeć takiej opinii bezpośrednio. Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia tej sytuacji, która wpłynęła na taką opinię.

Pracodawca

@MONUMENT FUND

Mateuszu, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@monumentfund.pl.

Mateusz
@MONUMENT FUND

Założenie jest takie: przychodzi zdesperowany klient który ma nóż na gardle i nie ma zdolności kredytowej w banku. Pod zastwa nieruchomości (o ile jest cekawa) dostaje trochę kasy. Oczywiście zakładacie że nie spłaci pożyczki bo nie zarabia itd... I o to chodzi. Sprzedawana jest nieruchomość przy ogromnych kosztach windykacji na rzecz firmy Monument co jest potrącane z ceny. Klient dostaje grosze. Po prostu lombard w marketingowej otoczce.

Pracodawca

@Mateusz

Mateuszu, 1. Nie przychodzą do nas zdesperowani Klienci, tylko tacy którym pojawia się okazja zakupowa lub mają bardzo klarowny plan biznesowy. 2. Udzielamy finansowania z zabezpieczeniem na nieruchomości, ale tylko pod warunkiem że ich plan biznesowy jest realny i umożliwi spłatę z bieżących lub przyszłych dochodów. 3. Zawsze zakładamy, że Klient spłaci pożyczkę. Dlatego staramy się nie stosować przewłaszczeń (0,5%), a oferujemy zabezpieczenie hipoteczne (99,5%) (zachęcam do lektury: http://monumentfund.pl/2miejsce) Monument Fund nie narusza prawa posiadania ani użytkowania nieruchomości – klient dalej pozostaje prawowitym właścicielem. Stąd taka forma zabezpieczenia jest uznawana za bezpieczniejszą zarówno przez notariuszy, jak i konsumentów. 4. Większość naszych Klientów, spłaca swoje pożyczki i tak jak już wspomnieliśmy mamy wielu powracających Klientów. 5. Sprzedaż nieruchomości stanowi na chwilę obecną niecały 1% udzielonych pożyczek i jest to ostatnia z wszystkich możliwych form zaspokojenia firmy w przypadku braku spłaty w terminie, poprzedzona kilkumiesięcznym procesem wielu prób negocjacji z zadłużonym Klientem. Ponadto sama sprzedaż jest przeprowadzana w sposób jawny, transparentny i w komunikacji z Klientem. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu w celu rozwiania Pana wątpliwości.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o MONUMENT FUND - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MONUMENT FUND?

    Zobacz opinie na temat firmy MONUMENT FUND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MONUMENT FUND
3.3/5 Na podstawie 43 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
MONUMENT FUND
Przejdź do nowych opinii