Opinie o Smultron w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Smultron. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Smultron na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smultron w Kraków

Jaki jest okres rozliczeniowy w Smultron? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Marcin Nowy wpis

Pensje wypłacamy do 10 dnia kolejnego miesiąca.

Czy urlop w Smultron jest płatny 100%?

Marcin Nowy wpis

Tak, urlop wypoczynkowy jest płatny w wysokości 100% pensji. Pozdrawiam

Jaki dress code obowiązuje w Smultron?

Nie mamy dress code :) Jeśli chodzi o rozmowy z klientami to casual.

W Smultronie pracowałam prawie 5 lat i mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę każdemu. Elastyczne godziny pracy, niezobowiązująca i przyjazna atmosfera, brak presji. Projektów dużo, ale różnorodne i ciekawe. Możliwość pracy zdalnej jak i hybrydowej (biuro w samym centrum Krakowa, tuż nieopodal Rynku Głównego!). Osoby tam pracujące to ludzie znający się na tym co robią, chętni do pomocy i współpracy :)

@Karolina

Od początku pracowałeś przez te 5 lat zadnie czy dopiero podczas pandemii firma się na to zdecydowała? Elastyczne godziny pracy obowiązywały także w domu? Mogłeś pracować w wygodnych dla ciebie porach i liczył się głównie wynik to znaczy zrobiony na czas projekt?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Smultron, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko WordPress Developer + Front-End? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Czy w Smultron odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak. Aktualnie szukamy WordPress developera (Mid / Senior)

Tomek K.

Pracowałem tu przez ostatnie dwa lata. Będę bardzo miło wspominał ten czas. Fajni ludzie, bardzo profesjonalne podejście do pracy. Polecam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Smultron?

To zależy na jakie stanowisko. Ale generalnie tutaj jest lista aktualnie poszukiwanych: (usunięte przez administratora) Po wejściu na dany opis jest pokazany proces rekrutacji.

Kaś

Polecam - pracowałam w tej firmie około 3 lata i bardzo dużo się nauczyłam. Obecnie w firmie w której pracuje, traktuje Smultron jako stałego partnera do projektów IT. Polecam współpracę :) (usunięte przez administratora)

yantei

W Smultronie pracowałem kilka dobrych lat i bardzo ciepło wspominam ten czas. Duża różnorodność projektów, elastyczność, możliwości rozwoju i nauki... No i dobra atmosfera pracy.

superfraktal

niewielka firma, ale profesjonalna i konkretna. projekt wykonany zgodnie z naszymi oczekiwaniami i oddany na czas. zdecydowaliśmy się na wsparcie z ich strony, początkowo na rok. zobaczymy jak będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Smultron - Kraków

• Jak się pracuje w Smultron?

Zobacz opinie na temat firmy Smultron tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Smultron
  • Sławkowska 12
    31-014 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042