Admind Agency

Opinie o Admind Agency

Nowa

Jestem tutaj już 3 miesiąc i na ten moment bardzo sobie chwalę. Ludzie super mili. To co jest inne i z mojej perspektywy nieoczywiste, to że można do biura przyprowadzić swojego psa. To od razu jakoś umila cały dzień. Na dzień dobry można sobie też zrobić jakieś kanapki na śniadanie, bo zawsze w kuchni coś jest wystawione przez firmę, a dodatkowo w tygodniu są też obiady i wtedy najwięcej ludzi też oczywiście można spotkać. Natomiast można też pracować zdalnie i tutaj też na szczęście nie ma większych ograniczeń. Zobaczymy jak dalej

PH
@Admind Agency

Czyli forma pracy jest zależna od stanowiska, ale pewnie do dogadania. Pozwolę sobie jeszcze dopytać Państwa o ten zwrot kosztów, czy jest to stała comiesięczna kwota, która wypłacana jest z wynagrodzeniem czy jest to rozliczane osobno? Jak to funkcjonuje?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Admind Agency?

Małgorzata

Mogę prosić się o szczegóły? ;) Szukają właśnie PR Managera. Miałaś może styczność z tym stanowiskiem? Czy widełki na uop jakie zamieściła w firma w ofercie (10 500–14 000 zł) pokrywają się z rzeczywistością?

@Małgorzata

Dziękujemy za pytanie! Nasza filozofia wynagrodzeń w Admind to transparentność - i to już od momentu publikacji opisu stanowiska. Opublikowane widełki odpowiadają wynagrodzeniu, które przewidujemy na danym stanowisku. Faktyczne wynagrodzenie, mieszczące się w podanych widełkach, zależy od poziomu doświadczenia oraz umiejętności kandydata. Jeśli jesteś zainteresowany stanowiskiem PR Managera w naszej firmie, zachęcamy do aplikacji, a podczas procesu rekrutacyjnego omówimy konkretne warunki wynagrodzenia i korzyści. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Dziękujemy za pozytywną opinię! :) Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Admind Agency?

Nowy wpis

Dziękujemy za pytanie! W Admind stawiamy na przyjazną i otwartą atmosferę pracy, w której dążymy do harmonijnego środowiska oraz wzajemnego wsparcia. Chcemy, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo i byli zmotywowani do podejmowania nowych wyzwań. Jesteśmy przekonani, że to klucz do osiągania najlepszych wyników. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Nowa

@Nowa

Dziękujemy za komentarz! Cieszymy się, że Twoje pierwsze trzy miesiące w firmie są tak udane oraz doceniamy Twoją pozytywną opinię na temat atmosfery i relacji w Admind. Jesteśmy otwarci na pracę zdalną, a dla osób chcących pracować w naszym pet-friendly biurze, czekają codzienne śniadania oraz obiady dwa razy w tygodniu. Oczekujemy z niecierpliwością na kontynuację pozytywnych doświadczeń! Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Karo
@Admind Agency

Jeśli ktoś pracuje zdalnie, to firma zapewnia do tego odpowiedni sprzęt? :) Te śniadania w biurze i obiady są darmowe? Nie trzeba nic płacić albo przynosić jakichś produktów? Może i dla piesków się coś znajdzie? :D

@Karo

Dziękujemy za pytania! Tak, w przypadku zdalnych jak i stacjonarnych pracowników Admind dostarcza niezbędny sprzęt, który umożliwia wykonywanie obowiązków. W skład tego wyposażenia wchodzą laptop, myszka oraz słuchawki. Co do śniadań i obiadów, mamy dobre wieści! Śniadania są dostępne codziennie w formie szwedzkiego stołu, a obiady są serwowane dwa razy w tygodniu i są również darmowe. Nie musisz płacić za nie ani przynosić własnych produktów. To świetna okazja, aby cieszyć się smacznym jedzeniem w przyjemnej atmosferze biura. Jeśli chodzi o zwierzęta, w biurze są dostępne dla nich miski - jedzenie dla pupila zapewnia jednak właściciel. Mamy nadzieję, że te informacje są dla Ciebie przydatne! Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

MB
@Admind Agency

Chciałem dopytać o kwestię pracy zdalnej, jak wygląda ten system, można pracować wyłącznie zdalnie lub stacjonarnie czy jest to jednak łączone, np. pół tygodnia w firmie, a pół w domu? :) Czy pracując zdalnie firma zwraca częściowo koszty za prąd i internet pracownika czy nic takiego nie funkcjonuje?

@MB

Dziękujemy za pytanie! Nasz system pracy jest elastyczny i dostosowany do potrzeb i charakteru danego stanowiska. W ogłoszeniach rekrutacyjnych zawsze zawarte są informacje dotyczące charakteru pracy, czyli czy jest to praca w pełni zdalna, hybrydowa (częściowo zdalna, częściowo stacjonarna) czy stacjonarna. Jeśli będziesz pracował z domu, firma zgodnie z obowiązującym prawem częściowo zwróci Ci koszty związane z pracą zdalną :) Mamy na uwadze komfort i efektywność naszych pracowników, dlatego staramy się dostosować system pracy do indywidualnych preferencji, tak aby równocześnie umożliwić efektywną współpracę zespołową. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

PH
@Admind Agency

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Admind Agency, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Performance Marketing Specialist? Podziel się swoimi wrażeniami!
Nickname

Dla mnie osobiście w Admind nie jest tak źle. Nie rozumiem, jeśli jest tak fatalnie, jak piszą w komentarzach, dlaczego te osoby nadal tu pracują...

@Nickname

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że Twoje doświadczenia są pozytywne. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie warunków pracy i zwiększenie satysfakcji naszych pracowników. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Zainteresowana

Dzień dobry, A czy zadanie testowe w trakcie rekrutacji odbywa się w firmie? Czy trzeba je zrobić w domu i odesłać w miarę sprawnie? :)

@Zainteresowana

Dziękujemy za pytanie! Rodzaj zadania testowego zależy od konkretnego procesu rekrutacyjnego. Większość naszych procesów odbywa się w pełni zdalnie, z myślą o wygodzie kandydatów. Zazwyczaj udostępniamy zadanie testowe z wyznaczonym terminem na jego wykonanie, jednak zdarzają się również krótsze zadania do wykonania podczas spotkania rekrutacyjnego - o czym kandydat jest oczywiście informowany wcześniej. Serdecznie zapraszamy do aplikacji! Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

HZ
@Admind Agency

Jeżeli pierwsze spotkanie rekrutacyjne jest zdalne to już następne decydujące o przyjęciu jest bezpośrednio w biurze czy na postawie rozmowy online też są podejmowane decyzje o zatrudnieniu? Można wiedzieć jak to wygląda?

@HZ

Dziękujemy za zainteresowanie naszym procesem rekrutacyjnym! Tak, w przypadku zdalnych spotkań rekrutacyjnych, kolejne etapy mogą również odbywać się w formie online. W naszej praktyce niezwykle istotne są kompetencje i dopasowanie do roli, a miejsce przeprowadzenia rozmowy nie ma wpływu na samą decyzję rekrutacyjną. W przypadku niektórych ról, szczególnie tych, które wymagają bezpośredniego kontaktu z zespołem lub pracownikami, może być potrzebne spotkanie w biurze. Jednak wciąż jesteśmy elastyczni i staramy się dostosować proces do indywidualnych okoliczności. Nasz priorytet to zapewnienie uczciwego i obiektywnego procesu rekrutacji, bez względu na formę spotkania. Rozmowy online są ważnym elementem naszego procesu i na ich podstawie również podejmujemy decyzje o zatrudnieniu. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Nix

Wprowadzenie w błąd podczas rekrutacji odnośnie obowiązków. Bardzo rozbudowany system rekrutacji, nie uzasadniony dalszymi obowiązkami. Bardzo zniesmaczony tym doświadczeniem.

@Nix

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że Twoje doświadczenie podczas rekrutacji nie spełniło Twoich oczekiwań. Staramy się doskonalić swoje procesy rekrutacyjne, aby były przejrzyste, a ich złożoność w rozumieniu kilku etapów wynika z chęci jak najlepszego dopasowania kandydata do poszukiwanego stanowiska, do specyfiki konkretnego zespołu, do docelowych zadań i na koniec do kultury organizacyjnej firmy. Jeśli z Twojej perspektywy, moglibyśmy na jakimś etapie podejść do tego efektywniej, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem PX. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Jak długo czekaliście na odzew z Admind Agency? Oddzwaniają zawsze?

Dziękujemy za Twoje pytanie. Czas oczekiwania na feedback po procesie rekrutacyjnym w Admind może różnić się w zależności od indywidualnej sytuacji i etapu procesu rekrutacyjnego. Zwykle staramy się udzielić odpowiedzi w ciągu 1-2 tygodni, ale czasami może to potrwać dłużej, szczególnie jeśli proces rekrutacyjny jest bardziej skomplikowany lub wystąpią nieprzewidziane okoliczności. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Tomasz
@Admind Agency

A jeśli chodzi o sam proces rekrutacyjny to ile zwykle jest etapów? Przepytuje więcej niż jedna osoba? Są jakieś testy np.językowe?

@Tomasz

Dziękujemy za pytanie! Ilość etapów procesu rekrutacyjnego może różnić się ze względu na charakter danej roli. W skład procesu rekrutacyjnego zazwyczaj wchodzą takie elementy jak: 30 minutowa telefoniczna rozmowa z rekruterem (prowadzona zazwyczaj całkowicie w języku angielskim), zadanie rekrutacyjne, rozmowa z managerem i ewentualnie (zależnie od roli) druga rozmowa rekrutacyjna (przykładowo z przedstawicielem klienta). Podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej rekruter powinien poinformować kandydata o ilości i formie kolejnych etapów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Moze

Czy jeżeli wymagacie w ogłoszeniu rok doświadczenia na danym stanowisku, a mi brakuje 3 miesięcy to tacy kandydaci są odrzucani z automatu?

@Moze

Dziękujemy za pytanie! Każdą aplikację na stanowisko rozpatrujemy indywidualnie. Wszystko zależy od konkretnej roli, tak samo jak umiejętności danego kandydata (niekoniecznie wynikających z długości doświadczenia). Bardzo zachęcamy do aplikacji, jeśli tylko rola wydaje się być dla Ciebie ciekawa! Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Zadowolony pracownik

Pracuję w firmie od pół roku i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona. Generalnie atmosfera jest przyjazna w firmie i jest utrzymywana duża kultura osobista. Firma stale się rozwija i zwiększa zatrudnienie, to o czymś świadczy. Pracujemy w stylu hybrydowym, co jest ogromnym atutem. Istnieje możliwość pracy w domu, ale jednocześnie istnieje możliwość udania się do biura na osobiste spotkanie ze współpracownikami. Moim zdaniem, firma dba o pracownika. Firma oferuje wiele benefitów: budżet integracyjny i rozwojowy, karta multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego online, joga online. Jestem zadowolona z mojej pensji. Istnieje ścieżka rozwoju. Ogólnie bardzo fajne miejsce do pracy.

@Zadowolony pracownik

Dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo ważne dla nas jest zapewnienie komfortu i satysfakcji naszych pracowników, dlatego oferujemy hybrydowy jak i w pełni zdalny model pracy. Staramy się również dbać o dobre warunki pracy i zapewnienie jak najlepszych benefitów, tak aby pracownicy mogli realizować swoje cele zawodowe i osobiste w przyjaznym i wspierającym środowisku. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Robert
@Admind Agency

Jeśli chodzi o ścieżkę rozwoju to jest możliwy awans? Wspieracie co ambitniejszych pracowników i można zmienić stanowisko na lepsze? Czy bardziej są brane pod uwagę osoby z zewnętrznej rekrutacji?

Nerd

Poczytałem sporo o Admind i widzę, że w firmie dużo się zmieniło przez ostatnie lata - w zasadzie jeszcze w 2019 to była jakaś zupełnie inna firma. Sam jestem na pokładzie od kilku miesięcy, więc nie znam jakoś dobrze historii, ale przez ostatni rok na pokład weszło dużo nowych ludzi, są umowy o pracę i jawne widełki, sporo benefitów jak na firmę, która nie robi IT, no i nowi klienci. Dużo się dzieje i dość szybko, czasem trzeba gonić tematy. Nie poznałem jakoś dużo ludzi, bo pracujemy prawie tylko zdalnie, ale na projektach jest agile. Pracy sporo, czasem nawet bardzo dużo, ale pilnują żeby nie było nadgodzin, a w razie czego można odebrać. Zapowiada się teraz sporo integracji i wrócił budżet szkoleniowy po lockdownach. Ogólnie spoko takie 8/10.

@Nerd

Dziękujemy za opinię. Jest ona dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pracy w Admind! Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Admind Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Dziękujemy za pytanie. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie studentów na role juniorskie, ale również na płatne staże, które są organizowane raz do roku. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Kasia89

Aplikowałam w firmie na stanowisko Graphic Designer. Oferta pracy fajna plus benefity. Proces rekrutacji sprawny, jasny, doszłam, aż do finału choć nie dostałam oferty pracy, otrzymałam informację wyczerpującą dlaczego moja kandydatura nie została zaakceptowana. Oceniam pozytywnie firmę, ludzi jak i cały proces. Czas który poświęciłam, a było go nie mało nie poszedł na marne, dostałam też wskazówkę nad jakimi umiejętnościami powinnam popracować. Ogólnie polecam.

Robert
@Kasia89

Super że tak dobrze cię potraktowali bo większość firm nawet nie odzywa się po rekrutacji. Na rozmowie mówili ci na jakim poziomie są zarobki? Płacą więcej niż w innych konkurencyjnych firmach z tej branży?

@Kasia89

Dziękujemy za Twój komentarz na temat procesu rekrutacyjnego w Admind. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że proces był zadowalający. Jesteśmy świadomi, że proces rekrutacyjny może być stresujący i czasochłonny, ale naszym celem jest sprawić, aby każdy kandydat czuł się doceniony i zrozumiany. Cieszymy się, że feedback otrzymany w procesie był pomocny w dalszym rozwoju! Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Jak długo czekaliście na odzew z Admind Agency Sp. z o. o. Sp. K.? Oddzwaniają zawsze?

ezo

Jestem właśnie po pomyślnym zakończeniu procesu rekrutacji, który muszę ocenić bardzo pozytywnie. Cały proces trwał niecałe dwa tygodnie - od momentu wysłania CV do momentu podpisania wstępnej umowy. Rekruterka przemiła, bardzo profesjonalna, zarówno rozmowa na teams jak i ta druga z Managerkami była przeprowadzona rzeczowo ale też na dużym luzie. Polecam :)

@ezo

To o czym rozmawialiście na tych rozmowach skoro były one rzeczowe? :)

@ezo

Dziękujemy za Twój komentarz na temat procesu rekrutacyjnego w naszej firmie! Doceniamy Twoją opinię i zawsze dążymy do poprawy jakości naszych rekrutacji. Wierzymy, że proces rekrutacyjny jest kluczowy dla przyciągania i zatrzymywania najlepszych talentów, a Twoje uwagi pomagają nam osiągnąć ten cel. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Pracowałam w tej firmie i nie zgadzam się z większością negatywnych opinii. Dla mnie było to super miejsce do pracy, poznania ciekawych ludzi, projekty były na odpowiednim poziomie, atmosfera bardzo przyjemna. Ja ze swojej strony polecam : )

Dziękujemy za Twój komentarz! Cieszymy się, że podzieliłaś się z nami swoją opinią. Twoje uwagi są dla nas bardzo ważne, ponieważ pomagają nam zrozumieć, co robimy dobrze. Dążymy do tego, aby nasza firma była miejscem, w którym nasi pracownicy czują się zadowoleni i spełnieni, a nasi klienci zawsze otrzymują wysokiej jakości usługi. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Krk

Czy jest wymagana biegła znajomość języka angielskiego w działach backoffice, czy tak jak firma pisze w ogłoszeniach, jesli brakuje ci jakiejś umiejętności to nie problem:)?

@Krk

Dziękujemy za pytanie! Oczywiście wszystko zależy od konkretnego stanowiska, jednak podczas rekrutacji na większość ról wymagamy angielskiego na poziomie co najmniej B2. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Admind Agency Sp. z o. o. Sp. K.?

Dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenia są u nas zależne od stanowiska, poziomu doświadczenia kandydata i sytuacji na rynku. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Kacper

Proces rekrutacji na stanowisko Senior Graphic Designer trwał ok. miesiąc czasu. W sumie odbyłem 4 rozmowy rekrutacyjne i zrealizowałem dwa zadania "graficzne". Admind od kandydatów wymaga dużego zaangażowania w trakcie rekrutacji, oraz umiejętności wykraczających poza ramy danej specjalizacji, oczekiwania są spore a po wszystkim nie dostajemy nawet informacji zwrotnej. W moim odczuciu poświęcenie takiej ilości czasu i zaangażowania mogłoby chociaż zostać "nagrodzone" feedbackiem, tym bardziej jeśli po wszystkim okazuje się, że stanowisko zostało obsadzone osobą z firmy, która rekrutowała się wewnętrznie. Admind pozycjonuje się na jedną z głównych agencji w Polsce, szanuję osiągnięcia tej firmy, jednak podejście do potencjalnych pracowników pozostawia delikatny niesmak.

@Kacper

na czym polegały te zadania graficzne?

bruh
@Kacper

dont waste your time, they also can stole your design, even if you did not pass recruitment process

Edward
@bruh

What are you talking about? Please tell me more. Have you experienced it?

@Kacper

Dziękujemy za opinię. Bardzo przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. W razie braku feedbacku w wyznaczonym czasie, niestety zdarzają się przypadki, gdy nasze wiadomości wysyłane z systemu trafiają do skrzynki SPAM, dlatego zazwyczaj prosimy o jej sprawdzenie lub bezpośredni kontakt z rekruterem. Procesy rekrutacyjne są dla nas bardzo ważne i ciągle przykładamy wszelkich starań, aby procesy jak najbardziej sprawne. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Klient

Ciężko wypowiedzieć się o samej firmie, bo niestety/stety nie miałem okazji pracować, ale na etapie rekrutacji przypominanie o zadaniu rekrutacyjnym to czysty brak profesjonalizmu po stronie HR. Dodatkowo, po ukończeniu zadania 0 odzewu, pomimo gwarancji feedbacku to kolejny minus. Nie wiem, czy wielce wielmożna firma szuka osób, które za darmo wykonają pracę- jeśli tak, to dobrze byłoby przynajmniej podziękować pisemnie....

@Klient

Dziękujemy za komentarz. Procesy rekrutacyjne są dla nas bardzo ważne, zawsze wracamy do kandydatów z odpowiedzią, niezależnie od decyzji. Niestety zdarzają się przypadki, gdy nasze wiadomości wysyłane z systemu trafiają do skrzynki SPAM. W razie nieotrzymania odpowiedzi w określonym czasie, bardzo prosimy o sprawdzenie skrzynki i kontakt bezpośrednio z rekruterem. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Zostaw merytoryczną opinię o Admind Agency - Kraków

• Jak się pracuje w Admind Agency?

Zobacz opinie na temat firmy Admind Agency tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admind Agency?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admind Agency