Admind Agency

Opinie o Admind Agency

Na jakie benefity można liczyć w Admind Agency Sp. z o. o. Sp. K.?

Dziękujemy za Twoje pytanie! W Admind oferujemy szeroki pakiet benefitów, który ma na celu zapewnienie naszym pracownikom dobrych warunków pracy oraz wsparcia w codziennych sprawach. Nasze benefity obejmują między innymi prywatną opiekę zdrowotną Allianz, ubezpieczenie na życie Allianz, kartę multisport, dofinansowanie do okularów, lekcje języka angielskiego, obiady i śniadania w biurze, możliwość pracy zdalnej, budżet rozwojowy i szkoleniowy. Ponadto, organizujemy również szkolenia wewnętrzne oraz oferujemy usługę Ask Henry, która pomaga w codziennych sprawach. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Admind to outsourcing ABB wiec nie jest to do końca niezależna agencja. Niskie zarobki, umowa łączona, kiepski sprzęt komputerowy, prywatna opieka medyczna tylko dla wybrańców. Podwójny standard jeśli chodzi o traktowanie pracowników (ziomeczki szefunia wiadomo mają lepiej). Na plus super mili ludzie.

@Anonim

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszej firmy. Chcielibyśmy wyjaśnić kilka kwestii, które zostały poruszone. Po pierwsze, nasza firma nie jest outsourcingiem ABB, jak sugeruje komentarz, jesteśmy całkowicie niezależną agencją z własnym zespołem pracowników, którzy wykonują pracę dla różnych klientów. Co więcej, chcielibyśmy podkreślić, że oferujemy wynagrodzenia zgodne z rynkiem. Nie oferujemy umów łączonych, jedynie umowy o pracę oraz B2B. Chcielibyśmy również sprostować informację dotyczącą prywatnej opieki medycznej - jest ona dostępna dla wszystkich naszych pracowników. Co do sprzętu komputerowego, zawsze staramy się zapewnić odpowiednie narzędzia pracy dla naszych pracowników. W przypadku problemów z sprzętem zachęcamy do kontaktu z działem IT, który zawsze służy pomocą. Na koniec chcielibyśmy podziękować za pozytywną opinię na temat naszych pracowników. Cieszymy się, że nasi pracownicy są mili i rzetelni, co przyczynia się do tworzenia pozytywnej atmosfery w pracy. Mamy nadzieję, że udało nam się wyjaśnić wątpliwości i zachęcamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań lub sugestii dotyczących pracy w naszej firmie. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Olsson Barbieri

Nie wiem o co tyle hałasu. Serio. Firma ma typowe problemy związane ze skalowaniem biznesu, co rodzi dla części pracowników na każdym poziomie organizacji pewne niedogodności, ale to nie jest na litość jakieś piekło. Fakt, jest tam chaotycznie i jest wrażenie, że nie ma nikogo kto ma jakieś overview większych wycinków tamtejszej rzeczywistości - poza overview finansowym pewnie, ale też nie jest to coś co wyróżnia jakoś specjalnie ten zakład na tle innych z podobną historią. Projektowo to jest agencja, co kreatywne osoby może boleć (ale też dla mniej kreatywnych, jest spoko). Nie każdy się odnajdzie w korpoklimaciku, a u kogoś jeszcze innego wywoła on uśmiech pobłażania, ale generalnie firma jak firma. Największym walorem tego miejsca są ludzie.

@Olsson Barbieri

Dziękujemy za Twój komentarz! Szanujemy Twoją opinię i doceniamy, że podzieliłeś się z nami swoim doświadczeniem. Każda opinia jest dla nas cenna i pozwala nam wyciągnąć wnioski, aby w przyszłości jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych pracowników, kandydatów i klientów. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Zgadzam się milion procent. Dokładnie takie samo odczucie mam, ponoć kiedyś było lepiej w tej firmie, ale teraz to firma z kartonu. Obiecują miliony rzeczy których się nigdy nie dostaje.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Admind Agency, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Performance Marketing Specialist? Podziel się swoimi wrażeniami!

Emilia

Wypłata poniżej oczekiwań rynku to ile tak realnie? Długo już tam nie pracujesz? Możesz powiedzieć na jakim stanowisku byłeś i ile miałeś na rękę?

Stefan
@Emilia

Bardzo ciekawy sposób aby dojść do tego kto jest autorem opinii

Iwona
@Stefan

Wykropkowali więc nie wiem co w niej było, ale pewnie coś niezgodnego z regulaminem. Szukam tu informacji, czy warto aplikować na stanowisko client partner. Zarobki wypisane na stronie wyglądają spoko, ale fajnie byłoby się dowiedzieć czy na prawdę można tyle zarobić. Orientujesz się?

Johny
@Iwona

Iwona, myślę, że po prostu musisz dopytać bezpośrednio innego Client Partnera lub rekrutera. Nie ma raczej żadnych "gwiazdek" i ukrytych informacji. Ludzie tam są na tyle otwarci, że możesz się z kimś umówić bezpośrednio na krótką rozmowę żeby odpowiedzieli na Twoje pytania.

Hom Tanks

Na wstępie przepraszam administratora za używanie kontrowersyjnych zwrotów - wcześniej, ale ta opinia musi wybrzmieć i możemy się tak długo bawić… Zacznę od końca czyli wypłaty, zawsze na czas i prawie na każdym stanowisku poniżej oczekiwań a już na pewno w agencji o prestiżu na jaki się kreuje poniżej rynku. Bonusy, premie, nadgodziny - bardzo ciężko to spieniężyć, alergie na podwyżki nie są niczym obcym w obecnych czasach i Admind nie odstaje od reszty w tej roli, wykonując niezbędne minimum aby utrzymać pracowników na miejscu. Wrażenie złego zarządzania budżetem firmy jest wyraźnie odczuwalne i dużo osób o tym żywo dyskutuje z bardzo prostego powodu, są braki w sprzęcie, licencjach, budżetach szkoleniowych które są…. ale bardzo trudno uzyskać zgodę na nie, to wszystko utrudnia pracę i jej płynność. Firma nie negocjuje albo robi to w mało zaangażowany sposób, nie oferuje nic specjalnego, nie walczy o ludzi którzy chcą odejść, Admind posiada dużą świadomość faktu że na nasze miejsca są inni którzy jeszcze tego nie wiedzą. Atmosfera bywa bardzo dobra wsród pracowników bo to środowisko tworzą genialni specjaliści którzy topnieją z dnia na dzień. Firmie kompletnie brak rozróżnienia pomiędzy juniorskimi roszczeniami a wieloletnimi doświadczeniem które potrzebuje uznania (oczywiście że finansowego), właściciele biznesowo sprawiają wrażenie ludzi którzy nigdy nie pracowali dla nikogo albo zapomnieli jak to się robi, więc partnerstwo odbywa się tutaj na zasadach których nie rozumiemy, mimo że bardzo dużo się o tym mówi oraz kładzie duży nacisk na postrzeganie Admind na zewnątrz. Obraz pracodawcy świadomego i postępowego jest tylko obrazem dla klientów, wewnątrz mamy do czynienia z czymś nieco innym, kupowanie nagród, sztuczne podciąganie standardów aby przykleić kolejny certyfikat, nie przekłada się to na wewnętrzną funkcjonalność. Główny klient dostarcza dużo rozrywki, szeroki wachlarz tasków, niestety 80% z nich opiewa o szablonowa pracę i templaty - tj fabryka i osoby wrażliwe na obnoszenie się ze swoimi “dziełami” będa tutaj cierpieć. Zadania są do ogarnięcia nie ma tutaj żadnego rocket science po mniej więcej roku stają się powtarzalne i nudne, dlatego rola większości Dyrektorów Kreatywnych w mojej opinii jest zbędna, ogólne wrażenie jest takie że są to stanowiska które można zredukować. Admind posiada za to designerów którzy mają ogromną wiedzę/ czynnych designerów - mających świadomość! tego co można a co jest tylko projektem do szuflady (tej świadomości brak Creative Directorom), brakuje komunikacji, firma oskarża pracowników na forum za swoją niekompetencję, wydaje pieniądze na działy które generują straty, nie potrafi trzeźwo spojrzeć, krytykę przyjmuję fakt… i nic z nią nie robi. Odradzam dłuższy pobyt, świetne miejsce dla juniorów, spieszcie się bo za chwile nie będzie od kogo się tu uczyć.

Piąte koło u wozu

W Admind jest super! Serio bardzo mi się tu podoba, ludzie są mili i mogę pracować w młodym i dynamicznym zespole przy ciekawych i niecodziennych projektach. Nie mogę nie wspomnieć o wielu benefitach, jak umowa o pracę i szybkie komputery. Bardzo polecam tu aplikować.

@Piąte koło u wozu

Czyżby znowu prezes zainicjował wśród pracowników akcję pisania pozytywnych opinii na goworku?

Małgorzata

A czemu miałoby tak być , było już tak skoro "znowu" ? To nikt nie może mieć pozytywnej opinii o firmie :hmmm:

Krk

Czy jest bardzo wymagany biegły angielski czy faktycznie tak jak firma pisze w ofertach jeśli brakuje komuś jakiejś umiejętności to nic strasznego?

Jacek

Ten kurs języka angielskiego, który zapewnia firma jest całkowicie bezpłatny czy pracodawca opłaca jedynie jego część?

@Jacek

Dziękujemy za pytanie. Lekcje języka angielskiego są prowadzone przez nas wewnetrznie w formie online. To zajęcia z native speakerem, które odbywają się raz w tygodniu. Są one całkowicie bezpłatne dla naszych pracowników. Pozdrawiamy, People Experience Team Admind

Zaczynając od punktualności - rekruter spóźnił się na spotkanie. Nieprofesjonalne podejście do kandydatów, brak konstruktywnych odpowiedzi na zadane pytania. Brak feedbacku, nie polecam.

Małgorzata
@Kandydat

To co tam właściwie było na tej rozmowie skoro nie było profesjonalnego podejścia, odpowiedzi nie były konstruktywne...? O co pytali, co było punktem przewodnim?

@Kandydat

Dziękujemy za Pani/Pana opinie, jest to dla nas szczególnie ważna informacja, która została przekazana odpowiednim osobom, by uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Pozdrawiamy, People Experience Team

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Admind Sp. z o.o.?

Mruu

Na superszybkie komputery, wygodne fotele biurowe i pyszną darmową kawę!

duo lingo

Admind to wyjątkowa firma, gdzie spotkałem niesamowitych i bardzo utalentowanych ludzi. Mnie osobiście podoba się praca, warunki są bardzo dobre, a atmosfera jest niepowtarzalna. Cały mój team myśli tak samo i bardzo polecam pracę tu. Obecnie to największa agencja brandingowa w Polsce, więc trudno, żeby wszystko było idealnie, ale ja nie widzę, żeby ktoś komu chce się pracować na wysokim poziomie nie odniósł tu sukcesu. Lubię to, że jest międzynarodowy klimat, ludzie tu są z ponad 10 krajów, od Wenezueli po Singapur, mamy biura w różnych krajach i wiele się w Admind nauczyłem pod względem pracy w międzynarodowym środowisku. Kasa jest dobra, możliwość awansu też, polecam!

Wiosna

Jak czytam te opinie to mam wrażenie, że pracowałam w nieco innej firmie :) dlatego postanowiłam napisać. Ja odeszłam z Admind bo zmieniła się moja sytuacja osobista, ale gdyby nie to bym pewnie została dużo dłużej. Myślę że do wielu rzeczy można się przyczepić w wielu tego typu firmach, ale część tych rzeczy które ktoś napisał są według mnie przesadzone. W żadnym innym miejscu nie nauczyłam się tyle i nie poznałam tak fajnych ludzi jak w Admind. są jakieś rzeczy które mi przeszkadzały albo osoby z którymi się gorzej dogadywałam jednak po prostu było dużo dużo więcej fajnych rzeczy na plus. Pozdrawiam wszystkich :)

Finn

Czytając wiele z opinii na tym profilu naprawdę ciężko mi uwierzyć, że pracujemy w tej samej firmie. Oczywiście nie wszystko jest idealnie, na pewno jest miejsce do poprawy w zakresie planowania ścieżki rozwoju i lepszego komunikowania niektórych decyzji, ale generalnie Admind to dla mnie świetne miejsce do pracy pełne fantastycznych, kreatywnych ludzi, przy których nauczyłem się bardzo wiele i będę uczył się dalej. W zasadzie każdy problem, który miałem w trakcie pracy, był prędzej czy później rozwiązywany najczęściej w sposób w miarę zgodny z moimi oczekiwaniami. Warunki są naprawdę w porządku, umowę mam taką jak chciałem i finanse też na satysfakcjonującym mnie poziomie, chociaż na pewno mogłoby by być lepiej. Podsumowując na pewno jest miejsce na poprawę w różnych aspektach, ale Admind to naprawdę dobre miejsce do pracy i rozwoju, przynajmniej dla mnie.

Gogogo

Czytając opinie, a będąc w firmie to dwa różne obrazy. Chyba komuś mocno personalia uderzyły do głowy. Atmosfera i ludzie wysoko powyżej normy :)

NETFLIKSERA

Na czym polega tam praca w CMS-ach? Co trzeba umieć, a co nie? Jacy klienci, obowiązki, atmosfera? Ktoś, coś?^^ Anna

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Admind Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Admind Sp. z o.o.

Początkowo z każdym Kandydatem, który spełnia wymagania danego stanowiska kontaktuje się nasz rekruter, aby porozmawiać o roli, opowiedzieć o firmie i zespole, do którego prowadzimy rekrutację, a także poznać się wzajemnie. Kolejnymi etapami są spotkania z managerem lub liderem, który prowadzi rekrutację (na ogół dwa, w tym jedno w naszym biurze), oraz zadanie do rozwiązania. Treść zadania zależna jest od stanowiska, na które rekrutujemy. W przypadku stanowisk liderskich dodatkowo odbywa się także assesment centre. Zdarza się również krótka rozmowa z przedstawicielem naszego klienta. Po etapie rozmów finałowych decyzja o wyborze kandydata najpełniej wpisującego się w nasze oczekiwania podejmowana jest w ciągu kilku dni. Ostatnim etapem jest udzielenie informacji zwrotnej, zarówno wybranej osobie, jak i pozostałym Kandydatom biorącym udział w rekrutacji. Czasami zdarza się, że osobie, która nie została wybrana na dane stanowisko proponujemy inną rolę, bardziej zgodną z jej doświadczeniami i kompetencjami, wówczas potrzebne może być jeszcze jedno lub dwa dodatkowe spotkania.

etapy rekrutacji

jest kilka etapów rekrutacji. Na odpowiedź nie czeka się długo. Niestety jeśli nie przejdziesz któregoś z nich nie są rzeczowo wyjaśnione powody odmowy. Nieprofesjonalne podejście do kandydata pod tym względem powoduje, że nie warto poświęcać dużo czasu na zadanie rekrutacyjne.

@etapy rekrutacji

Dziękujemy za opinię. Staramy się zawsze udzielać pełnej informacji zwrotnej, niezależnie od etapu procesu rekrutacyjnego. Po każdej rozmowie rekrutacyjnej Hiring Manager z rekruterem spotykają się, aby omówić dopasowanie kandydata do roli i jej wymagań. Jeśli powody odmowy nie są jasne, zachęcamy do dopytania naszego rekrutera o szczegóły. Zawsze istnieje też możliwość porozmawiania bezpośrednio z Hiring Managerem na temat roli i jego oczekiwań, zachęcamy do korzystania z tej opcji :) Pozdrawiam, Olga Piasecka- Nieć People Experience Manager

odp
@Admind Sp. z o.o.

w tym przypadku jak i w innym okazuje się, że jakoś Wam się to nie udało. Pozdrawiam serdecznie i życzę uczciwości.

@odp

Rozumiem, że informacja zwrotna jaka została udzielona nie byłą wystarczająca, przykro mi to słyszeć. Jeszcze raz zachęcam i zapraszam do dopytania o szczegóły rekrutera lub Hiring Managera, który prowadził rekrutację. Dokładamy starań, żeby o to zadbać w przypadku każdego kandydata, ale- jak wszystkim- zdarzają nam się niedociągnięcia. To dla nas cenna wskazówka, będziemy zwracać większą uwagę na ten aspekt. Pozdrawiam, Olga Piasecka- Nieć People Experience Manager

JanKowalski

Niestety motywacja i morale w Admind spadają z miesiąca na miesiąc. Kto mógł - zmienił pracę, choć aktualna sytuacja na rynku nie daje wiele wyboru i możliwości, toteż większość pracowników trwa na posterunku. Góra albo straciła do końca orientację, kto się czym zajmuje, albo mamy do czynienia ze zwyczajnym kumoterstwem. Osoby pracujące nad kluczowymi projektami i na nagrody, którymi firma tak bardzo się chwali, nie zostają uznane w żaden sposób, natomiast starzy znajomi, pomimo braku wyników i tak zostają na swoich wysokich posadach. Budżet rozwojowy został zamrożony (tak samo, jak i podwyżki), ale nie dla wszystkich - nieliczni mają dostęp do szkoleń. Pomimo, że ilość pracy od pewnego czasu zaczyna przerastać możliwości zatrudnionych, co jest ciągle sygnalizowane, nic się nie zmienia. Nadgodziny, których nikt nie ma czasu wybrać, to norma, pomimo zdziwienia zarządu. Szala znacznie przechyla się na minus i świetny zespół utalentowanych ludzi, jest już nieco zbyt wątłym argumentem, żeby móc cieszyć się tą pracą.

Bartosz
@JanKowalski

Wspomniałeś w swoim komentarzu o nadgodzinach i szczerze mówiąc chciałbym dowiedzieć się, czy ilość ich uzależniona jest od samego pracodawcy, czy może od pracownika? Pytam bo chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca ten nadliczbowe godziny może wypłacić w formie wynagrodzenia, czy koniecznym jest po prostu ich odebranie? To ważna dla mnie kwestia, więc liczę na rzetelną odpowiedź.

JanKowalski
@Bartosz

Nie spotkałem się z możliwością pieniężnej rekompensaty za nadgodziny - pracownicy spotykają się z "sugestią", iż należałoby je wybrać w formie wolnego. Sporo nagłych urgentowych projektów powoduje, że nigdy nie wiadomo, kiedy takie nadgodziny się pojawią. Klient nigdy nie usłyszał nie, więc korzysta z tej możliwości bardzo chętnie.

Baltazar Gąbka

Szkoła Podstawowa im. Adminda jest chyba jedną z bardziej typowych szkół. Mamy tu zbiorowe apele z obowiązkowym klaskaniem po każdej wypowiedzi klasowego pupilka, nie brakuje też ulubieńców, którzy tylko czekają na sposobność do podkablowania kolegi z powodu popełnienia myślozbrodni. Co do właśnie niej samej, czy już wspominałem, że własne zdanie oraz honor i moralność trzeba zostawić w szatni, tuż po wejściu do szkoły? Każdy, kto tego nie przestrzega może liczyć się z karą. Nie będzie to na szczęście wpis do dzienniczka, ale ostracyzm i notoryczne publiczne podważanie wiedzy. Nauczyciele są nie lepsi. Obecnie dyrekcja jest coraz większa, ale prym i tak wiedzie dyrektor do spraw wegetarianizmu. Dzięki jej decyzjom i wnikliwemu spojrzeniu - co niestety nie jest obecnie możliwe podczas pracy zdalnej (która i tak jest solą w oku Braci Fundatorów) - można zapomnieć o okazywaniu jakichkolwiek emocji poza ekscytacją z przemów wielkich myślicieli. Czesne? No jest. Trzeba się cieszyć, że jest.

@Baltazar Gąbka

Dziękujemy za wpis. W naszej szkole chcemy wspierać otwartą komunikację. Rozwijamy się i uczymy na błędach, chcemy, aby nie tylko uczniowie uczyli się od nauczycieli, ale także nauczyciele od uczniów. Chcemy, abyśmy wszyscy przyjmowali odpowiedzialność za naszą placówkę i jej kształtowanie, dlatego zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami z gronem pedagogicznym i wspólnego zastanowienia się, jak możemy na nie odpowiedzieć. Pozdrawiam, szkolny psycholog Olga Piasecka- Nieć

Baltazar Gąbka
@Admind Sp. z o.o.

Szanowna Pani Pedagog! To bardzo miłe, że z tak wielką troską kierowana w stronę uczniów drogiego nam Zakładu raczyła Pani odpowiedzieć na wszystkie, kierowane ku Ciału Decyzyjnemu, uwagi i prośby. Z wielką jednak trwogą i zaniepokojeniem zauważyłem, że podobnie jaka to miejsce w walce z Niewidzialnym Zagrożeniem, wszystkie reakcje następują dopiero po zaistnieniu niekorzystnych okoliczności. Podobnie jak w przypadku sierot, które targają sienna swoje życie. Bo przecież wystarczyło przyjść i porozmawiać. Dziękuję, że zwróciła Pani Pedagog uwagę na to, że Placówka jest otwarta na sugestie i opinie. Do tej pory myślałem, że codziennie wychodząc z plecakiem do Szkoły (kiedy to jeszcze było możliwe nie tylko od święta), moją opinię należy zgrabnie zwinąć, poślinić i wsadzić w to samo miejsce, w którym Szanowna Pani prawdopodobnie umieściła kij od miotły. Chociaż, chciałbym się mylić i ponownie wkrótce nawiedzić Umiłowany Zakład pełen nadziei i miłości. Z wyrazami troski o nasze wspólne jutro, Balti Szkolny Ancymonek

Patryk

Czy na start można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa?

@Patryk

Dziękujemy za pytanie. Nasza siatka płac bazuje na raporcie wynagrodzeń z naszej branży, aktualizujemy ją co roku na wiosnę, w oparciu o najnowsze dane. Wynagrodzenia odzwierciedlają poziom kompetencji i wymagań na danym stanowisku- im wyższe, tym dalej od najniższej krajowej. W naszej organizacji bardzo rzadko zdarzają się role, których pełnienie możliwe jest bez posiadania jakichkolwiek wcześniejszych doświadczeń zawodowych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy i aplikowania, w przypadku zainteresowania. Chętnie opowiemy o szczegółach podczas rozmowy: https://admindagency.com/pl/kariera/#oferty Pozdrawiam serdecznie, Olga Piasecka- Nieć People Experience Manager

Zostaw merytoryczną opinię o Admind Agency - Kraków

• Jak się pracuje w Admind Agency?

Zobacz opinie na temat firmy Admind Agency tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admind Agency?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admind Agency