Admind Agency

Opinie o Admind Agency

Jakie wartości są cenione w Admind Sp. z o.o.?

Admind Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wartościami na stronie Admind: https://admindagency.com/pl/o-nas/#wartosci Pozdrawiam, Olga Piasecka- Nieć People Experience Manager

Zainteresowany zarobkami

Czy ktoś może powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w Admind jako grafik, UX designer, web content manager? Nie ukrywam, że dla mnie, jak pewnie dla większości osób wynagrodzenie jest kluczowym aspektem w rozpatrywaniu nowego miejsca pracy. Klarowność wysokości wynagrodzenia w ofertach pracy, to trend od kilku dobrych lat. Przydałaby się taka informacja także i w tym przypadku :)

@Zainteresowany zarobkami

Zapraszamy do udziału w rekrutacji, podczas której udzielimy odpowiedzi na te, i inne pytania. https://admindagency.com/pl/kariera/#oferty Pozdrawiam, Olga Piasecka- Nieć People Experience Manager

Admind Sp. z o.o.

Dziękujemy za wiadomość. Pracujemy nad tym, aby każdy pracownik rozumiał stawiane przed nim wymagania i oczekiwania, a także, aby na bieżąco otrzymywał informację zwrotną na temat swojej pracy, opartą o indywidualne cele, kompetencje i wartości naszej firmy.

Co jaki okres czasu w Admind Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Admind Sp. z o.o.

Dziękujemy za wiadomość. Ewaluacja wynagrodzeń odbywa się każdego roku na wiosnę. Wysokość podwyżki jest rezultatem oceny całorocznej pracy, w oparciu o wymagania stanowiska, indywidualne cele, zaangażowanie oraz wartości Admind. Zmiana wynagrodzenia może być również związana z awansem. Pozdrawiam, Olga Piasecka- Nieć People Experience Manager

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Admind Agency, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Performance Marketing Specialist? Podziel się swoimi wrażeniami!
Koto

Admind to dobra firma, dba się tutaj o pracowników i pozwala rozwinąć im skrzydła. Pojawiają się ciekawe projekty, jest możliwość wyjazdów do innych biur, dużo zajęć dodatkowych, praca zwinna i spoko ludzie. Jedyne zastrzeżenie to niestety humory dyrektor kreatywnej, która ma swoich ulubieńców i nie potrafi oddzielić życia prywatnego od pracy, co często ma zły wpływ na atmosferę i tryb pracy całego zespołu. W każdej agencji ktoś taki się trafi, szkoda tylko że akurat turaj na wysokim stanowisku. Na szczęście firma się rozwija i są tez inni dyrektorzy kreatywni. Uważam, ze wynagrodzenia w Admind są na dobrym poziomie, sprzęt jest ok, zatrudniani projektanci są bardzo zdolni i wszechstronni. Osobiście lubię tu pracować.

Konkretny Gość
@Koto

Zarobki na dobrym poziomie to znaczy konkretnie ile? Kwota?

Grafik

@JohnDoe czyli jako grafik można tutaj fajnie rozwinąć skrzydła?

JohnDoe

Praca w Admind, jak każda, ma pozytywy i negatywy - zależy czego oczekujesz od pracodawcy. Atmosfera jest ogólnie dobra, pracuje tam wiele sympatycznych i pomocnych osób. Jest tam również sporo utalentowanych artystów-grafików, co dla osób rozwijających się w tym kierunku stanowi dużą zaletę. Biuro jest ładne, owoce, przyjęcia itp. Sprzęt do pracy średniej jakości, kupowanie narzędzi do pracy dość problematyczne, firma bardzo na tym oszczędza. Wykonywane projekty są mało zróżnicowane ponieważ rebranding wymaga tego by przerobić stosy materiałów według nowych schematów. Pojawiają się niekiedy dodatkowe projekty ale jest tego mało i nie zajmuje się tym każdy. Zakres obowiązków jest generalnie przejrzysty ale niekoniecznie w rzeczywistości jest to tak atrakcyjne jak wynika z opisu, a z czasem okazuje się, że najlepiej wykonywać wszystko. Przykładowo, pracujesz jako grafik ale dobrze gdybyś na przykład prowadził szkolenia dla klientów. Albo, jesteś ekspertem od brandu ale tak naprawdę to po prostu mailowa obsługa klienta. Zdecydowanie firma preferuje tzw. multitasking. Niestety wykonywanie licznych zadań dodatkowych nie przekłada się na świetne zarobki - zadanie samo w sobie jest formą nagrody, np. wychodzisz z nowymi inicjatywami ponieważ jesteś już znudzony swoimi obowiązkami, które dawno przestały być kreatywne i wreszcie ktoś zgadza się byś realizował nowe plany ale robisz je z przyjemnością więc niby dlaczego ktoś miałby Ci za to płacić. Możesz nawet na to poświęcać prywatny czas oczywiście jako niepłatne hobby. Firma oferuje wiele takich dodatkowych działań na zasadzie "zaangażuj się, poświęć swój czas, rozwijaj się - to czego się nauczysz jest Twoje i to jest ten zysk". Przykładem mogą być też szkolenia, które odbywały się w soboty rzecz jasna bez zapłaty za ten czas, a same szkolenia nie dawały żadnego certyfikatu, który mógłby jakoś się potem przydać. Chociaż szkolenia były nieobowiązkowe to jednak unikanie takich aktywności jest niemile widziane. Kompetencje niektórych osób z grupy tych zarządzających pozostawiają wiele do życzenia więc jeśli się trafi pod takie skrzydła to może być ciężko. Dział HR jest bardzo przyjazny i kulturalny, poważnie traktuje zgłoszenia od pracowników. Dział finansowo-kadrowy jest delikatnie mówiąc mało pomocny. Możliwe, że sytuacja w tej kwestii jest skomplikowana i osoby zatrudniane ledwo sobie z tym radzą. Rzeczywiście kwestie formalne są bardzo słabą stroną Admind. Firma zatrudnia na umowy łączone, tzn. umowa o pracę na najniższej stawce w jednej spółce a reszta dochodu z umowy o dzieło w drugiej spółce. W ten sposób składki odprowadza tylko z umowy o pracę co jest fatalną sprawą. Wynagrodzenia są niskie - to znaczy, że taki system rozliczania nie skutkuje ponadprzeciętnymi zarobkami tak aby samemu odprowadzić składki. Konkretniej to jest tak, że gdyby te zarobki brutto były wypłacane w całości w umowie o pracę to na rękę wychodziłoby o wiele mniej niż w innych firmach. Inną oferowaną formą jest B2B, chociaż wiadomo, że to nie rozwiązuje problemu. W firmie brakuje też tzw. kadrowej, która pomagałaby zrozumieć zawiłości prawa. Najlepiej gdyby każdy potrafił sam dbać o swoje prawa, a przede wszystkim dokładnie liczył sobie urlopy bo kadry mogą się pogubić. Podsumowując, praca ma zalety w szczególności dla osób młodych, które jeszcze nie mają wyrobionych kwalifikacji zawodowych i chcą się poduczyć i mogą to robić na niezbyt korzystnych zasadach formalnych.

Jane
@JohnDoe

Dzięki za szczegółowy i bardzo wyczerpujący komentarz!

Jonasz

Powiedzcie jakie są szanse na pracę w firmie? Trudno przejść rekrutacje i na co zwrócić uwagę?

frank

dla mnie extra miejsce do pracy

Aleksander

Moim zdaniem Admind to jedno z najlepszych miejsc pracy w Krakowie. Można tu spotkać niesamowitych, bardzo zaangażowanych ludzi, którzy cały czas chcą się rozwijać. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, liderzy zespołów dbają o swoich ludzi. Panuje koleżeńska atmosfera. Admind oferuje wiele możliwości wyjazdów do biur zagranicznych albo do pracy z samym klientem w różnych miejscach na świecie. Zarobki są powyżej średniej rynkowej, każdy może awansować, co często się dzieje. Wiążę się to każdorazowo ze wzrostem zarobków. Firma bardzo rzadko zwalania ludzi, bodajże raz do roku, co przy ponad 100 pracownikach jest niespodziewane. Według mnie świadczy to o dobrym doborze ludzi i silnej odpowiedzialności każdego z pracowników. Nie jest łatwo dostać tu pracę, ale gdy ktoś zacznie pracę z Admind, chce tam zostać.

Duszek

W tej firmie źle się dzieje. Pracownicy nie mają poczucia bezpieczeństwa, są wyrzucani na umowy B2B i umowy o pracę na minimalną plus umowa o dzieło. Nie znam osoby, która ma normalną umowę. Coraz więcej osób zaczyna odchodzić, ostatnio nie ma tygodnia, żeby ktoś nie ogłaszał swojego odejścia. Firma jest toksycznym tworem, w której do powiedzenia najwięcej mają osoby, które zatraciły zdolność obiektywnej oceny, kierują się osobistymi animozjami i traktują pracę jako swój folwark. Jeżeli będziesz aplikował/a pamiętaj, żeby jak najszybciej wkupić się w łaski Królowej.

Duszek
@Duszek

Boję się o swoją przyszłość. Po prostu.

Dariusz
@Duszek

Rzeczywiście nikt z zatrudnionych nie pracuje w oparciu o umowę o pracę? A może istnieje możliwość dorobienia sobie do minimalnej pensji nadgodzinami bądź chociażby dodatkami pozapłacowymi?

Janko

:/ Możesz rozwinąć swoją opinię? Interesuje mnie praca stąd zainteresowanie.

Aleksandra

Czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Rozumiem, że nie oceniasz najlepiej możliwości rozwoju w firmie Admind - z jakiego konkretnie powodu? Twój wpis nie mówi zbyt wiele, a to wielka szkoda. Możesz więc powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz w strukturach tej firmy? Nikt dawno nie wypowiadał się na temat warunków - może wiesz rónież, jak wygląda kwestia umowy?

Aleksandra

Jakim pracodawcą jest Admind? Czy firma ta oferuje swoim pracownikom rozwój kompetencji zawodowych poprzez organizowanie szkoleń? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Admind? Na stronie http://admindagency.com/jobs/#offers znajduje się wiele ofert pracy w tej firmie, w jej krakowskim oddziale. Opinie pochodzące od osób tam aktualnie pracujących będą ważnym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych współpracą z Admind.

nikt
@Aleksandra

Szkolenia tylko, kiedy jesteś kimś ważnym.

HH

Agencja z korpo atmosferą, duży przemiał ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Admind Agency - Kraków

• Jak się pracuje w Admind Agency?

Zobacz opinie na temat firmy Admind Agency tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admind Agency?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admind Agency