Opinie o Stowarzyszenie Teatr Żelazny w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Teatr Żelazny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stowarzyszenie Teatr Żelazny o rekrutacji.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Teatr Żelazny w Katowice

Loka Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam w tej firmie i miło to wspominam. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania dalej bym tam była. Faktycznie zdarza rotacja osób ale z moich obserwacji zawsze wynika z lenistwa i pretensji pracowników o wszystko. A z kompetencjami różnie bywało, byli szkoleni od podstaw a niesumiennie wykonywali obowiązki. W miejscu gdzie ważne jest bezpieczeństwo aktorów i widzów, nie ma miejsca na brak myślenia i lenistwo. Co do mojej współpracy było ok, zawsze można było przyjść i pogadać o pomysłach czy podwyżce. Zdarzały się 1-2 dniowe opóźnienia w wypłacie ale wiem, że już tego problemu nie ma. Mam kontakt z obecnymi pracownikami.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Loka

Ta opinia to jakby Piotr lub Marta pisała (dyrekcja)???? nie adekwatna do tego co tam się wydarzało. Opóźnienia wypłat minimum tydzień to standard. Jak ktoś się przypominał to był jak czarna owca. Powinieneś się cieszyć, że mozesz brać udział w "tworzeniu kultury" najlepiej za darmo. Trudno pisać o bezpieczeństwie, gdy straz pożarna zamyka teatr ze względu na niespełnianie przepisowych wymogów bezpieczeństwa zarówno dla widzów jak i pracowników o czym sami twórcy teatrzyku piszą na social media. Jeszcze wiele innych "kwiatów" stamtąd znam, ale szkoda czasu na pisanie. Rotacja, nie jest z powodu "lenistwa" pracowników, a warunków jakie tam panują. Nie polecam! (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy w Stowarzyszenie Teatr Żelazny wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

AA
Były pracownik
@Pytanie

Nagrodą jest wynagrodzenie na czas. Nie warto tam tracić czasu. Bardzo duża rotacja ludzi przez złe warunki pracy. Niespełnione obietnice. Kiepską atmosferę, którą próbuje się ukryć pod pseudo - rodzinną atmosferą.

Loka Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak wypłacają. Na świeta były też prezenty dla pracowników

Administrator Nowy wpis

Czy zarabianie 4100 PLN na stanowisku Montażysta w mieście Katowice jest realne? Kojarzycie firmę, która oferuje tyle na Montażysta?

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Stowarzyszenie Teatr Żelazny? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Zgodnie z kodeksem pracy, aczkolwiek nikt w tym miejscu poza kierownictwem nie pracuje w nadgodzinach.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Stowarzyszenie Teatr Żelazny prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik techniczny. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Social Media Specialist
Łódź
Beso Lux Sp. z o.o.
(133 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Stowarzyszenie Teatr Żelazny mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Morsik
Pracownik
@Pytanie

Jeśli formą integracji nazywacie upominanie się o wypłatę to tak

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak, dla pracowników są organizowane spotkania świąteczne, latem ogniska z gitara, z DJem i innymi atrakcjami, panuje rodzinna atmosfera.

Zatrudniony
Kandydat

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Teatrze Żelaznym. Właściciele to wspaniali i ciepli ludzie, wymagający przede wszystkim od siebie, ale również od innych. Jeśli oczekujesz pieniędzy za nicnierobienie to długo tu nie zabawisz, ale jeśli jesteś uczciwym pracownikiem to czeka Cie wspaniałą przygoda z teatrem. Atmosfera pracy jest bardzo pozytywna, wszyscy walczymy o sukces tego miejsca. To nie państwowa, za darmo nic nie przychodzi, więc trzeba się do swej pracy przyłożyć. Zawsze można liczyć na wsparcie właścicieli i kierownictwa. Polecam każdemu.

Labello
Były pracownik

Właściciel to hohsztapler, (usunięte przez administratora) i kłamca , potrafi manipulować faktami. Nie dotrzymuje słowa o zapłacie, nawet przeciąga wypłaty swojemu zespołowi. Współczuję ludziom mającym z tymi oszustami do czynienia. Najgorsza rzecz w życiu jaka mnie spotkała to współpraca z taką rasą

Stefan
Inne
@Labello

Z czego wynikają te braki w wypłacie wynagrodzenia? Od niedawna jest ten problem, czy dzieje się tak regularnie? Odnoszę się do tego, co napisałeś, bo moja koleżanka chciała tam szukać pracy. Pracę tam łatwo w ogóle dostać i czy poza problemem z kasą jest chociaż dobra atmosfera?

AA
Były pracownik
@Stefan

Odradź koleżance. Pracują tam co chwilę inne osoby, bo problemy są takie jak można przeczytać w poprzednich wypowiedziach. A to czubek góry lodowej.

1
a
Pracownik
@AA

Profeska :) tylko ja (usunięte przez administratora) ) ale to cza mieć nie czuć ;)

1
Paulina
Inne
@AA

Co masz na myśli przez czubek góry lodowej? Chodzi o te wypłaty? Ta rotacja to z tego powodu? Weź temat bardziej ugryź bo ciekawa jestem co tam jest dalej w tej górze lodowej

BB
Były pracownik
@Paulina

Dużo wymagają, mało oferują. Pracowników jest niewielu i ciągle ich brakuje, lista obowiązków ciągle się powiększa, a wypłata się nie zmienia, i do tego się spóźnia. Góra co chwilę ma jakiś nowy pomysł, ale doprowadzeniem go do końca już się nie zajmują, bo od tego mają ludzi. Manipulują faktami, zakrzywiają rzeczywistość, bo rację ma zawsze góra. Ciepła atmosfera jest tylko po to, żeby można było emocjonalnie wymusić na pracowniku zrobienie czegoś, co do niego nie należy. Odradzam.

K
Kandydat

Jechałem 500km na "rozmowę kwalifikacyjną" zostałem potraktowany jak natręt . Byłem umówiony na konkretny gdzie i godzinę ale żona kierownika tego miejsca powiedziała ze męża nie ma a ona nie bardzo ma czas na rozmowę. Odradzam

Lola
Były pracownik
@K

Bo to prawda

anonim

(usunięte przez administratora)

anonim
Pracownik

Zwolniłem się z miejsca gdzie zarabiałem więcej na msc niż w chwili zatrudnienia w Teatrze jednoczesnie z miejsca z możliwością wyjazdów za granicę i dorobienia w lepiej stojącej walucie i nie żałuję ani trochę. Nie znam każdej sytuacji, jednak z tego co zauważyłem problemy ze współpracą z właścicielami mają Ci, którzy umawiają się na coś a jak nie zrobią tego wcale albo zrobią to cholernie źle nie potrafią tego przyznać. Tym ludziom zależy, żeby tworzyć miejsce topowe. Jeśli nie potrafisz n ma problemu, ja też nie umiałem i wiele się uczę, ale jeśli nie potrafisz, a oburzasz sie, ze wiesz lepiej to sorry. To nie okienko w zusie. Przedsiębiorca nie ma ukradzionej kasy z podatków żeby ją rozdawać darmozjadom i egocentrykom :D jak co to moj nr 790 725 522. Pracowitym i ogarniętym ludziom majacym cele i szukającym możliwości polecam, ludziom pragnącym "odbębnić swoje" odradzam.

1
anonim
Pracownik

Ja pracuję już parę miesięcy na stanowisku technicznego sceny. Współpraca z kierownictwem dla mnie to czysta przyjemność. Pracowici pełni determinacji i pokory ludzie, najpierw wymagajacy od siebie a dopiero później od innych. Każdy dzień daje szansę na zdobycie dużego doświadczenia i inspiracji, jednocześnie dla ludzi przyzwyczajonych do siedzenia na państwowce, narzekana i oczekujących na kokosy za "robotę" po najmniejszej linii oporu to fatalne miejsce w którym nie zabawią zbyt długo...

1
Pout
Były pracownik
 Pytanie

Zapłacili już wam, jakieś wieści?

Pracownik
Były pracownik

Nie polecam, chyba że chcesz zawsze prosić się o wypłatę, bo właściciele teatru nie widzą nic poza czubkiem własnych nosów.

Popo
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Jakieś szczegóły? Na jakim stanowisku pracujesz?

Pracownik
Były pracownik
@Popo

Już nie pracuję. Takie warunki panują w tym całym teatrzyku.

Była pracowniczka
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Hej. Mam podobną sytuację. Czy byłaby jakaś możliwość, żeby się porozumieć? Może razem będziemy mieć większą siłę przebicia, szczególnie w obecnej sytuacji? Pozdrawiam, jak co to chętnie skontaktuje się telefonicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Teatr Żelazny - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Stowarzyszenie Teatr Żelazny?

  Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Teatr Żelazny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Teatr Żelazny?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Teatr Żelazny
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Modrzewiowa 30B lok. 35
  40-171 Katowice
 • NIP: 9691355330 REGON: 278169947 KRS: 0000179597
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Stowarzyszenie Teatr Żelazny
Przejdź do nowych opinii