Opinie o Stowarzyszenie Teatr Żelazny w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Teatr Żelazny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stowarzyszenie Teatr Żelazny o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Teatr Żelazny w Katowice

Jadźka Nowy wpis

Mam złe doświadczenia z pracy w NGO-sach, co do umów na stałe. Może tutaj nie tylko wypłata na czas jest nagrodą (cytat), ale też uop na czas nieokreślony - normą? Na jaki czas max dają?

Loka Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie i miło to wspominam. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania dalej bym tam była. Faktycznie zdarza rotacja osób ale z moich obserwacji zawsze wynika z lenistwa i pretensji pracowników o wszystko. A z kompetencjami różnie bywało, byli szkoleni od podstaw a niesumiennie wykonywali obowiązki. W miejscu gdzie ważne jest bezpieczeństwo aktorów i widzów, nie ma miejsca na brak myślenia i lenistwo. Co do mojej współpracy było ok, zawsze można było przyjść i pogadać o pomysłach czy podwyżce. Zdarzały się 1-2 dniowe opóźnienia w wypłacie ale wiem, że już tego problemu nie ma. Mam kontakt z obecnymi pracownikami.

Pracownik Nowy wpis
@Loka

Ta opinia to jakby Piotr lub Marta pisała (dyrekcja)???? nie adekwatna do tego co tam się wydarzało. Opóźnienia wypłat minimum tydzień to standard. Jak ktoś się przypominał to był jak czarna owca. Powinieneś się cieszyć, że mozesz brać udział w "tworzeniu kultury" najlepiej za darmo. Trudno pisać o bezpieczeństwie, gdy straz pożarna zamyka teatr ze względu na niespełnianie przepisowych wymogów bezpieczeństwa zarówno dla widzów jak i pracowników o czym sami twórcy teatrzyku piszą na social media. Jeszcze wiele innych "kwiatów" stamtąd znam, ale szkoda czasu na pisanie. Rotacja, nie jest z powodu "lenistwa" pracowników, a warunków jakie tam panują. Nie polecam! (usunięte przez administratora)

Czy w Stowarzyszenie Teatr Żelazny wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

AA

Nagrodą jest wynagrodzenie na czas. Nie warto tam tracić czasu. Bardzo duża rotacja ludzi przez złe warunki pracy. Niespełnione obietnice. Kiepską atmosferę, którą próbuje się ukryć pod pseudo - rodzinną atmosferą.

Loka Nowy wpis

Tak wypłacają. Na świeta były też prezenty dla pracowników

Czy zarabianie 4100 PLN na stanowisku Montażysta w mieście Katowice jest realne? Kojarzycie firmę, która oferuje tyle na Montażysta?

Firma Stowarzyszenie Teatr Żelazny prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik techniczny. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Krojczy - Laminiarz (bez doświadczenia)
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
logo firmy Asystent Kierownika Projektu
Katowice
Egis Poland Sp z o. o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Stowarzyszenie Teatr Żelazny? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zgodnie z kodeksem pracy, aczkolwiek nikt w tym miejscu poza kierownictwem nie pracuje w nadgodzinach.

Czy pracownicy Stowarzyszenie Teatr Żelazny mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Morsik

Jeśli formą integracji nazywacie upominanie się o wypłatę to tak

Tak, dla pracowników są organizowane spotkania świąteczne, latem ogniska z gitara, z DJem i innymi atrakcjami, panuje rodzinna atmosfera.

Zatrudniony

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Teatrze Żelaznym. Właściciele to wspaniali i ciepli ludzie, wymagający przede wszystkim od siebie, ale również od innych. Jeśli oczekujesz pieniędzy za nicnierobienie to długo tu nie zabawisz, ale jeśli jesteś uczciwym pracownikiem to czeka Cie wspaniałą przygoda z teatrem. Atmosfera pracy jest bardzo pozytywna, wszyscy walczymy o sukces tego miejsca. To nie państwowa, za darmo nic nie przychodzi, więc trzeba się do swej pracy przyłożyć. Zawsze można liczyć na wsparcie właścicieli i kierownictwa. Polecam każdemu.

Labello

Właściciel to hohsztapler, (usunięte przez administratora) i kłamca , potrafi manipulować faktami. Nie dotrzymuje słowa o zapłacie, nawet przeciąga wypłaty swojemu zespołowi. Współczuję ludziom mającym z tymi oszustami do czynienia. Najgorsza rzecz w życiu jaka mnie spotkała to współpraca z taką rasą

Stefan
@Labello

Z czego wynikają te braki w wypłacie wynagrodzenia? Od niedawna jest ten problem, czy dzieje się tak regularnie? Odnoszę się do tego, co napisałeś, bo moja koleżanka chciała tam szukać pracy. Pracę tam łatwo w ogóle dostać i czy poza problemem z kasą jest chociaż dobra atmosfera?

AA
@Stefan

Odradź koleżance. Pracują tam co chwilę inne osoby, bo problemy są takie jak można przeczytać w poprzednich wypowiedziach. A to czubek góry lodowej.

a
@AA

Profeska :) tylko ja (usunięte przez administratora) ) ale to cza mieć nie czuć ;)

Paulina
@AA

Co masz na myśli przez czubek góry lodowej? Chodzi o te wypłaty? Ta rotacja to z tego powodu? Weź temat bardziej ugryź bo ciekawa jestem co tam jest dalej w tej górze lodowej

BB
@Paulina

Dużo wymagają, mało oferują. Pracowników jest niewielu i ciągle ich brakuje, lista obowiązków ciągle się powiększa, a wypłata się nie zmienia, i do tego się spóźnia. Góra co chwilę ma jakiś nowy pomysł, ale doprowadzeniem go do końca już się nie zajmują, bo od tego mają ludzi. Manipulują faktami, zakrzywiają rzeczywistość, bo rację ma zawsze góra. Ciepła atmosfera jest tylko po to, żeby można było emocjonalnie wymusić na pracowniku zrobienie czegoś, co do niego nie należy. Odradzam.

K

Jechałem 500km na "rozmowę kwalifikacyjną" zostałem potraktowany jak natręt . Byłem umówiony na konkretny gdzie i godzinę ale żona kierownika tego miejsca powiedziała ze męża nie ma a ona nie bardzo ma czas na rozmowę. Odradzam

Lola
@K

Bo to prawda

Zwolniłem się z miejsca gdzie zarabiałem więcej na msc niż w chwili zatrudnienia w Teatrze jednoczesnie z miejsca z możliwością wyjazdów za granicę i dorobienia w lepiej stojącej walucie i nie żałuję ani trochę. Nie znam każdej sytuacji, jednak z tego co zauważyłem problemy ze współpracą z właścicielami mają Ci, którzy umawiają się na coś a jak nie zrobią tego wcale albo zrobią to cholernie źle nie potrafią tego przyznać. Tym ludziom zależy, żeby tworzyć miejsce topowe. Jeśli nie potrafisz n ma problemu, ja też nie umiałem i wiele się uczę, ale jeśli nie potrafisz, a oburzasz sie, ze wiesz lepiej to sorry. To nie okienko w zusie. Przedsiębiorca nie ma ukradzionej kasy z podatków żeby ją rozdawać darmozjadom i egocentrykom :D jak co to moj nr 790 725 522. Pracowitym i ogarniętym ludziom majacym cele i szukającym możliwości polecam, ludziom pragnącym "odbębnić swoje" odradzam.

Ja pracuję już parę miesięcy na stanowisku technicznego sceny. Współpraca z kierownictwem dla mnie to czysta przyjemność. Pracowici pełni determinacji i pokory ludzie, najpierw wymagajacy od siebie a dopiero później od innych. Każdy dzień daje szansę na zdobycie dużego doświadczenia i inspiracji, jednocześnie dla ludzi przyzwyczajonych do siedzenia na państwowce, narzekana i oczekujących na kokosy za "robotę" po najmniejszej linii oporu to fatalne miejsce w którym nie zabawią zbyt długo...

Pout

Zapłacili już wam, jakieś wieści?

Nie polecam, chyba że chcesz zawsze prosić się o wypłatę, bo właściciele teatru nie widzą nic poza czubkiem własnych nosów.

Popo

Jakieś szczegóły? Na jakim stanowisku pracujesz?

@Popo

Już nie pracuję. Takie warunki panują w tym całym teatrzyku.

Była pracowniczka

Hej. Mam podobną sytuację. Czy byłaby jakaś możliwość, żeby się porozumieć? Może razem będziemy mieć większą siłę przebicia, szczególnie w obecnej sytuacji? Pozdrawiam, jak co to chętnie skontaktuje się telefonicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Teatr Żelazny - Katowice

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Teatr Żelazny?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Teatr Żelazny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Teatr Żelazny?

Stowarzyszenie Teatr Żelazny
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Modrzewiowa 30B lok. 35
    40-171 Katowice