Echo-Taxi Stowarzyszenie Kierowców

Katowice

Opinie o Echo-Taxi Stowarzyszenie Kierowców

dzidzia

M A S A K R A !!!

Echo

Kto chce to niech wierzy, kto nie chce niech nie wierzy... zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, bo jak widać wyżej - tych (wiecznie) niezadowolonych już wśród nas nie ma.

baby

Moje wrażania z niedawnej rozmowy kwalifikacyjnej: pani w biurze bardzo obcesowa,mam wrażenie ze ocenia ludzi po wyglądzie a nie wg kwalifikacji. Gdybym tak miała ja oceniać -no cóż,pozostaje wiele do życzenia w stosunku do pani w biurze. W dyspozytorni smród papierosów bije od drzwi, a pani na centrali a raczej je wzrok, gdyby mógł zabijać, już bym nie żyła - ha,ha..."przyjazna" atmosfera - bije od drzwi. Praca chyba dla zdesperowanych. Uznałam że nie warto podejmować pracę w tej firmie. no chyba, że ktoś musi, bo nie ma co do garnka włożyć. Chyba współczuję tym paniom, które tam pracują - ha, ha - ja nie muszę.

dama

No cóż jeśli ktoś musi pracować, to niech pracuje, ale ja nie polecam.

lady

daleka od tej firmy

Zostaw opinię o Echo-Taxi Stowarzyszenie Kierowców - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Echo-Taxi Stowarzyszenie Kierowców