Opinie o Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce w Warszawa

Irena Nowy wpis

witam. widziałam, że parę dni temu dodano ofertę dla młodszego specjalisty ds. marketingu. komercyjnego doświadczenia mieć wcale nie trzeba, więc chyba podejmę się aplikowania. Opowiecie mi jednak o pracy na tym dziale? jaka występuje atmosfera oraz opcja na rozwój?

Żenada Nowy wpis

Rzeczoznawca porażka , obsługa klienta też , zamiast wycenić szkodę na częściach jakie były w aucie wyceniają na najniższych a w dodatku nie pasujących do modelu mojego auta. Firma krzak

dzień dobry, jakie są zarobki KAMów? Mam doświadczenie i jak na razie przeglądam okoliczne opcje dla siebie. W ofercie która jest jeszcze widoczna nie piszą o wynagrodzeniu wprost, a chce mieć porównanie

Maja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

W firmie panuje bardzo przyjemna atmosfera. Współpraca miedzy działami jest zawsze pozytywna. Ludzie tu pracujący są bardzo otwarci i pomocni. Biuro? rewelacyjne, nowoczesne. Wcześniej pracowałam w typowym korpo, tutaj tego nie czujesz. Duża możliwość rozwoju w różnych kierunkach. Pracuję na customer service specialist, mimo pracy na infolinii mogę rozwijać się w innych dziedzinach.

Czy kandydat na stanowisko Marketing Project Manager w firmie Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Uk

Kupiłem ubezpieczenie, zapłaciłem za cały rok z góry . Nie wiem czy mam umowę , ubezpieczenie. Nie odpisują , brak.slow.

Tylko tak w sumie jak ktoś wyżej już wspomniał, gdy patrzę po ostatnich opiniach to faktycznie ci pracownicy nie odpisują jednak… pytanko tylko dlaczego? sama bym się chciała dowiedzieć jak się pracuje… czy to stresująca praca?

Paulina

Kto się odniesie do tego komentarza z robieniem innym pod górkę? Z perspektywy osób zatrudnionych jak to wygląda? Widziałam parę dostępnych ogłoszeń, wiszą na takim portalu. Jak pracuje się jako spec do spraw relacji z klientem? Widziałam, że opcjonalna jest hybryda, do tego w opisie było napisane, że pomysłowe głowy są doceniane, chodzi o premie? Jak zarobkowo w miesiąc średnio się wychodzi?

Hubert

Unikajcie. robią pod górę ze wszystkim. w zasadzie jak wszyscy ale ci osiągnęli mistrzostwo.

Paulina

jeśli piszesz jako kandydat to może chodzić o rozmowę albo cos w tym zakresie? dasz znać w czym problem, że nie polecasz? fajnie byłoby móc przeczytać coś merytorycznego. kiedyś pisali o jakichś rotacjach, do dziś takie są?

Poszukuję zatrudnienia na Młodszy Księgowy. Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Nie polecam, duża rotacja na tym stanowisku.

J.

Pracowałam w Balci na stanowisku młodszego prawnika, aplikanta. W ogłoszeniu napisano, że oferta skierowana jest do aplikantów - konieczność uczestniczenia w rozprawach. Po rozpoczęciu pracy usłyszałam, że obecność na obowiązkowych zajęciach na aplikacji nie jest wliczana do czasy pracy i muszę odpracowywać ten czas po godzinach. Na rozmowie o pracę nie podano, że pracodawca nie zwalnia z obowiązku świadczenia pracy na czas zajęć. Po wskazaniu, że jako aplikantowi przysługuje mi ustawowe prawo uczestniczenia w zajęciach z zachowaniem prawa do wynagrodzenia usłyszałam, że może tak jest, ale nie przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę a jedyne, na co mogę liczyć to obcięcie etatu a co za tym idzie, wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce?

Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce
  • Al. Aleje Jerozolimskie 136