Opinie o Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce w Warszawa

baner wywiady
Paulina Nowy wpis

Kto się odniesie do tego komentarza z robieniem innym pod górkę? Z perspektywy osób zatrudnionych jak to wygląda? Widziałam parę dostępnych ogłoszeń, wiszą na takim portalu. Jak pracuje się jako spec do spraw relacji z klientem? Widziałam, że opcjonalna jest hybryda, do tego w opisie było napisane, że pomysłowe głowy są doceniane, chodzi o premie? Jak zarobkowo w miesiąc średnio się wychodzi?

Hubert Nowy wpis
Inne

Unikajcie. robią pod górę ze wszystkim. w zasadzie jak wszyscy ale ci osiągnęli mistrzostwo.

anonim Nowy wpis
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Paulina Nowy wpis

jeśli piszesz jako kandydat to może chodzić o rozmowę albo cos w tym zakresie? dasz znać w czym problem, że nie polecasz? fajnie byłoby móc przeczytać coś merytorycznego. kiedyś pisali o jakichś rotacjach, do dziś takie są?

Administrator

Poszukuję zatrudnienia na Młodszy Księgowy. Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

123
Pracownik
@Administrator

Nie polecam, duża rotacja na tym stanowisku.

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Specjalistka / Specjalista ds. Wsparcia Agenta w firmie Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Nauczyciel wczesnoszkolny od 09.2023
Warszawa
GoWork.pl
(499 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(158 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior Full Stack / Front End Software Developer
Warszawa
Creative Ideas Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
J.
Były pracownik

Pracowałam w Balci na stanowisku młodszego prawnika, aplikanta. W ogłoszeniu napisano, że oferta skierowana jest do aplikantów - konieczność uczestniczenia w rozprawach. Po rozpoczęciu pracy usłyszałam, że obecność na obowiązkowych zajęciach na aplikacji nie jest wliczana do czasy pracy i muszę odpracowywać ten czas po godzinach. Na rozmowie o pracę nie podano, że pracodawca nie zwalnia z obowiązku świadczenia pracy na czas zajęć. Po wskazaniu, że jako aplikantowi przysługuje mi ustawowe prawo uczestniczenia w zajęciach z zachowaniem prawa do wynagrodzenia usłyszałam, że może tak jest, ale nie przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę a jedyne, na co mogę liczyć to obcięcie etatu a co za tym idzie, wynagrodzenia.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce?

  Zobacz opinie na temat firmy Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Aleje Jerozolimskie 136
  02-305 Warszawa
 • NIP: 1080016534 REGON: 147065333 KRS: 0000493693
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział w Polsce
Przejdź do nowych opinii