Opinie o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jean Louis David. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jean Louis David o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Salon Jean Louis David jest dla mnie jak drugi dom czuje sie w nim super . Pracuje w nim ponad 4 lata i mam nadzieje ze bede w nim juz pracowac na zawsze ;) Sa super szkolenia mozna sie caly czas rozwijac .

Najlepsze i tak są te "prace" wrzucane na grupieJLD i ich instagrama. antyreklama hahahhaha

Lajla

Salon okazał się zwykłą masówką. Ta firma to tylko produkcja fryzjerów robotów, aby za marne warunki odwalali jak najwięcej klientów, nie liczy się jakość. A fryzjerzy tam pracują nie tylko z powodu lojalek, ale i z tego powodu, że uczą ich tak, żeby nie poradzili sobie w innym salonie, przez to boją się gdziekolwiek indziej zatrudnić. Do wszystkiego zmuszają, niby dobrowolne, ale taki haczyk znajdą, że musisz się zgodzić, nie ma, ze nie. O wszystko obwiniają pracowników, salon nie wyrobi planu to zawsze to jest twoja wina, nie liczy się to, ze jest po prostu słaby miesiąc i ludzi nie ma. Nie sprzedasz kosmetyku, bo klient nie ma pieniędzy to i tak powiedzą, ze Ty to źle zrobiłeś.

Nikita
@Lajla

Ja pracuje w firmie od ponad roku jestem zadowolona z pracy są fajne szkolenia w Warszawie z których idzie bardzo dużo wynieść . Zarobki są bardzo dobre . Mamy również wyjścia integracyjne . Kosmetyki jak się potrafi sprzedać to się sprzedają. Potrafimy dobrze doradzać klientowi czego powinien używać. Dobieramy fryzury sami i z katalogami. Klienci wychodzą zadowoleni. Bardzo żadko składają reklamacje. Ogólnie bardzo dobrze mi się pracuje w tej firmie.

Dżasta
@Lajla

I tu ewidentnie widać kto te komentarze negatywne wpisuje. Klient który nie ma pieniędzy nie idzie się ostrzyc za 95zł. Więc drodzy byli pracownicy słabo wypadacie w tych swoich wypocinach.

@Dżasta

Stać ich? To po co ludzie tylko czekają na promocje, zniżki i punkty? A karty stałego klienta? Jak w typowej sieciówce. Rozumiem dbałość o klienta, ale to ponoć ekskluzywny salon, a karty jak w biedronce hahahaha

Patrycja

Pracuje w salonie od września, jestem bardzo zadowolona, że mogę czerpać wiedzę od fachowców, firma daje mi możliwości rozwoju po przez wysyłanie mnie na przeróżne szkolenia.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SALON JEAN LOUIS DAVID? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Ewelina

Pracuję w salonie Jean Louis David od niedawna ale jestem bardzo zadowolona. Firma daje mi możliwość rozwoju, elastyczny grafik a atmosfera jest bardzo miła.

Pracuję w salonie Jean Louis David od niedawna ale jestem bardzo zadowolona. W salonie jest miła atmosfera, elastyczny grafik i możliwość rozwoju ????

Daria

Witam w Jean Louis David pracuje od czerwca ubieglego roku. Jestem bardzo zadowolona z pracy poniewaz firma daje mi ogrmne mozliwosci rozwojowe . Wynagrodzenie platne na czas a grafik elastyczny. Do pracy ide z usmiechem bo atmosfera jest bardzo wesola i mila

Izabela

W firmie pracuje od 7 lat . Jestem bardzo zadowolona z pracy ponieważ pozwala mi się rozwijać. W porównaniu do innego salonu gdzie pracowałam 6 lat tu mam dużo więcej. Duża bazę klientów częste szkolenia, wysokie zarobki,grafik zawsze elastyczny.

Milena

Podpowiedzcie jak dostać się do pracy w firmie?

Agata
@Milena

Zapraszam do kontaktu w sprawie pracy w salonie JEAN LOUIS DAVID tel. (usunięte przez administratora)

Lolka

Jeatem bardzo zadowolona z pracy w tak prestiżowym salonie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie aby byl w 100% zadowolony. Nasze częste szkolenia gwarantują zadowolenie, a przedewszystkim powrót klienta. Z czego takze nie mozemy narzekać na nasze pensje.

Dżasta

W JLD pracuję od lat, i bardzo sobie chwałę. Praca bardzo stabilna, zarobki b.dobre wypłacane na czas. polecam pracę w tej sieci, naprawdę warto ☺

Rozczochraniec

Pracuję w Jean Louis David 2 lata na działalności dzięki temu mam większe wynagrodzenie. Jestem bardzo zadowolona z pracy. Dzięki szkolenią i wyobraźni można zrobić różne cudowne rzeczy na głowach klientki i klienta:) pozdrawiam

Lucyna

Witam Praca w JLD oferuje przedewszystkim szerek szkoleń dzięki którym można rozwijać swoje umiejętność, a w tym zawodzie to chyba jest najważniejsz. Grafik jest elastyczny. Zarobki są dobre i wyplaty zawsze są w terminie.

Ina

Pracuję w Jean Louis David prawie 7 lat. Jestem bardzo zadowolona z pracy, zaczynałam jako świeży fryzjer a poprzez liczne szkolenia które są organizowane cały czas podnoszę swoją wiedzę i kwalifikacje. Zarobki też są bardzo dobre i przede wszystkim wypłacane w terminie. pozdrawiam

Patryk

Pracę sobie chwalę. Godziny jak na etacie. Dobra kasa i atmosfera.

Natalia Jakubowska

W firmie pracuje od 8 lat. Zaczynałam jako młody fryzjer, ale duża ilość szkoleń pozwoliła na szybkie rozwijanie moich umiejętności. Początki mojej kariery były dosyć burzliwe z racji mojej młodzieńczej wybuchowości ???? mimo to przełożeni z samej góry dali mi szansę i możliwości o których kiedyś nawet nie marzyłam. Dziś jestem managerem bardzo dobrze prosperującego salonu i mam pod opieką zespół fantastycznych ludzi. Wciąż dużo się uczę, a w przeciwieństwie do innych opinii cieszę się bardzo dobrą współpracą z managerem regionalnym. Bardzo lubię swoją pracę i serdecznie dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego, że jestem tu gdzie jestem.

Monika Piórkowska

W firmie pracuję od 2009 roku. W ciągu tych 9 lat skończyłam studia, urodziłam syna, zaliczyłam kilka awansów, bardzo dużo się nauczyłam. Nigdy nikt mi tego nie utrudniał. Praca w firmie daje mi ogromne poczucie stabilizacji finansowej i wiem, ze nie muszę martwić się o utratę pracy. Grafik jest elastyczny na tyle, że mogę bez problemu pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem i nie muszę angażować w to obcych ludzi. Zespół fantastycznych szkoleniowców pomaga rozwijać swoje umiejętności bez ograniczeń :-) Wynagrodzenia zawsze na czas i przede wszystkim udokumentowane, a nie jak to często bywa w naszej profesji „pod stołem” Oczywiście zasady panujące w firmie nie każdemu muszą odpowiadać ale chodzi tu przecież o moją opinię wiec z mojego punktu widzenia zachęcam do podjęcia stabilnej pracy w dobrze prosperującej firmie. Amen :-D

Gosia

Pracuje w JLD od półtora roku. Dzięki szkoleniom bardzo dużo sie nauczyłam. I nadal można się uczyć, w pracy zawsze miła atmosfera. Zarobki bardzo dobre , dla osób które chcą się uczyć nowych technik koloryzacji , strzyżen - Polecam :)

Marzena Olbryś ☺

Jestem nowa. Zaharowana na własnej działalności niewolnik własnego biznesiku w małym miasteczku. Na Grzybowskiej fantastyczny zespół. Jedna dróżyna. Chcę być dobra jak oni. Wysoki poziom usług i fantastyczne atmosfera. Wszyscy chętni do pomocy takim jak ja. Ja jestem gotowa na przyjęcie pomocy i dostosowaniu się do ich systemu pracy. Zawsze mogę liczyć na pomoc całego zespołu. Chętnie odgrywają się od swoich zajęć żeby spieszyć ze wsparciem. Chcę podziękować za pomoc i miłe przyjęcie do zespołu. Początki nie są łatwe. Trzeba pamiętać o tym że jeśli się ktoś decyduje na wejście w daną społeczność lub strukturę to trzeba zaakceptować zasady,ale to przecież jasne i oczywiste.

Jagoda

Pracuję w JLD 8mcy; firma dba o rozwój pracowników- jest bardzo dużo szkolen i dobre zarobki- jak się starasz- zawsze to docenia. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Jean Louis David - Warszawa

• Jak się pracuje w Jean Louis David?

Zobacz opinie na temat firmy Jean Louis David tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jean Louis David?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jean Louis David