semin

Opinie o semin

jak najbardziej, zbadałam sprawę niczym prywatny detektyw - tak, potwierdzam są w porządku. ciekawe czy asystentka działu handlowego dostaje jakieś prowizje

true

Praca w Semin to pomyłka. Ludzie traktowani jak śmiecie, praca po godzinach za free, jak przeliczysz godzinówkę to zrozumiesz że pracujesz jak zwykły robol tyle, że masz GPS w aucie służbowym, komórkę i laptopa od firmy (wow). (usunięte przez administratora)

post

tak a znasz inna ?

Niezdecydowana

Jzaproszona tam na rozmowe na Asystentkę Handlowca i nie wiem co w takiej sytuacji zrobic - mam prace ale nie wiem czy chcem ją zmieniac na cos takiego jak powyzej jest napisane. Nie wiem co zrobić iść na tą rozmowe czy sobe darowac :(( P.S. Tu jest mowa o tej firmie mieszczącej sie na Al. Solidarności 117?

kkkkkkkkkk

chcesz poznać mistrzostwo [usunięte przez moderatora]???????????? zapraszam!

hm...

tak zwłaszcza ze w tej firmie kontakty z przedstawicielami opierają się wyłącznie na kontakcie telefonicznym...

Zostaw opinię o semin - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie semin