eltelnetworks

Opinie o eltelnetworks

Grzegorz
użytkownik zarejestrowany

Nazywam się Grzegorz Świerczyński jestem Pracownikiem Eltel networks Kalisz mój kierownik pan (usunięte przez moderatora) niechce mnie zwolnić! Dzwońcie do mnie damy rade !!! Wczoraj spotkałem dyrektora pana(usunięte przez moderatora) ,który w obecności świadków oświadczył,że pan(usunięte przez moderatora) ma pełne pelnomocnictwo! Dzwońcie dio mnie na nr (usunięte przez moderatora) jestem swiadom odpowiedzialnosci karnej za skladanie falszywych zeznan ELTEL KRADNIE

zorro

Zostaw Kierowników GT w spokoju, oni i tak już są(usunięte przez moderatora) a wszystko jeszcze przed nimi.

OCL

Uważam ,że CL jest potrzebne i bardzo dobrze sobie radzi. To nie jest ich wina że jest za mało ludzi. Natomiast co do KGT to bym się zastanowił, połowe spokojnie można wyłać w teren. A słupki i tak są generowane losowo.

serwisant Neta

Bajerkę zarzucacie z tym niezastąpionym CL ... Od zawsze był to twór (usunięte przez moderatora) , bo zawsze jest się czym pochwalić - obsługa logistyczna 24h dla wszystkich operatorów, jakby nie było to w rozmowach przetargowych jest poezja. Opinie wszystkich KGT których znam z Ensy były równe - CL jest niepotrzebne! Cóż to za niezmiernie ciężkie zadanie - odpisać zlecenie w OuCL ??? Rejonowy dyspozytor był pół-monterem, a obecnie dyspozytor co pomoże w pracy serwisantom ? W ściemnianiu to zawsze serwisant był najlepszy ... i tak jest do chwili obecnej, tylko jedni sobie z tym radzą lepiej a inni nie ...

Zostaw opinię o eltelnetworks - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eltelnetworks