Opinie o WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
kasia

Komentuję biuro w Krakowie (ale nie zanalazłam go w serwisie). Szybko po poleceniu przez znajomą dostałam telefon, również szybko zostałam zaproszona na rozmowę. Rekruterzy wydawali się być mną zainteresowani, ale nie miałam testu ze znajomości języków obcych - dziwne... Dostałam info, że firma odezwie się do mnie szybko. Zarówno z odpowiedzią pozytywną jak i negatywną. Mija miesiąc i nie dostałam odpowiedzi.

Zosi Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@kasia

Jaka jest lokalizacja biura w Krakowie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
 Pytanie

Czy w WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy service desk umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 25 lutego na Pracuj.pl.

ehhh Nowy wpis
Kandydat

Dostałem od pani ER na linkedin ofertę pracy. Na pytanie o widełki cisza. Pora zacząć tępić takie zachowanie. Wstyd.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy pensja w WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Administrator, ich ogłoszenie jest 4 sierpnia na Pracuj.pl.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Wipro Poland rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Recepcjonistka do biura w Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Kancelaria zatrudni aplikanta na umowę zlecenie
Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kurcman
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Lisa
Pracownik

Aplikowalam 13 kwietnia.Na drugi dzień dostałam zaproszenie na rozmowa.Niestety z mojej winy musiała być przełożona aż do 25 kwietnia. Wtedy cała rozmowa 45 min.Z kamerą na teams. Po angielsku. Bardzo miła rozmowa ale i bardzo trudne pytanie typowo techniczne sprawy i procedury. Wszystko po angielsku, bo ani ja ani przełożony jesteszmy z Polski. Po rozmowie myślałam że mi ok Dziękuję ponieważ na jedno najtrudniejsza zadawanego pytanie nie odpowiadała z wiedzy swoje ale musiałam się odnosić i patrzysz w procedury żeby znaleźć odpowiedź bo nie zapamiętałam. Ale na drugi dzień czyli 26 kwiecień dostała propozycję pracy na to stanowisko. Więc ogólnie bardzo porządną firma.konkretna.negociacje byle a się zgodzili na to co prosiłam $$$$$ .

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Wipro Poland? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Eng.
Kandydat

Miałem zamiar aplikować na stanowisko asystenta konstruktora ale widząc takie komentarze na temat firmy, okazuje się że jednak nie warto składać nawet CV. Szkoda z jednej strony, ponieważ oferta wydawała się korzystna i zacząłem wiązać nadzieje z tą firmą. Z drugiej strony jeśli miałbym czekać z odpowiedzią długimi tygodniami lub miesiącami, pozostając bez odpowiedzi i jeżeli moje dokumenty miały trafić w niepowołane ręcę tj. Marek pisze, wolę odpuścić jeśli firma miałaby potencjalnie podchodzić do mnie w taki sposób. Bardzo dziękuję społeczności za opinie. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Wipro Poland?

krk

1. Wypłaty terminowe - jak w zegarku (jedyny plus) + HR też w miarę spoko 2. Uciekajcie jak najdalej z tej Firmy - bałagan. niechlujstwo, Hinduski model zarządzania 3. Zero kompetencji zero odpowiedzialności

1
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Wipro Poland odbywa się również w języku angielskim?

kasia
@Pytanie

dwa pytania po angielsku przez telefon, reszta cały czas po polsku nie sprawdzili nawet języków obcych, w których miałabym pracować ;/ nie wiem czy wierzą w 100% w to co jest wpisane w cv...?

janek

Nie polecam jako pracodawcy

kandydat

Wymiana kilku maili z denną HRówką i zrezygnowali z rekrutacji mojej osoby. Pytam o szczegóły związane z pracą, po czym dostaję tylko informację, że wszystkie szczegóły są poufne. Nie podali ani nazwy klienta, ani lokalizacji, więc nie wiem gdzie i czy byłbym w stanie dojeżdżać ani czy nie jest to firma związana z lewą stroną polityczną. Nie znają stawek rynkowych za stanowiska, po czym nie oferują żadnych pieniędzy za pracę. Rób za murzyna za darmo. Niewolnictwo. HRówka stwierdziła że mój profil nie pasuje do roli ale chcą porozmawiać na trzech spotkaniach. Tak jakbym miał czas na pogaduszki i jeżdżenie na 3 spotkania.

Zbigniew
@kandydat

Przede wszystkim obrażanie innych osób na forum jest w bardzo złym tonie, nie uważasz? Jak sam wspominasz Twoja aplikacja nie pasowała do oferowanego stanowiska i dlatego nie otrzymałeś dalszych szczegółów dotyczących zatrudnienia. Czy ktoś z Was aplikował i przeszedł weryfikacje pozytywnie? Czekam na informacje.

3
rew
@Zbigniew

ty jesteś zbigniew jakiś upośledzony, czy udajesz?

3
Zbigniew
@rew

Ta uwaga nie była zbyt miła. Na forum pracowniczym warto skupić się na dodawaniu informacji o aktualnych warunkach zatrudnienia, a nie pisaniu komentarzy, które są obraźliwe. Chyba się ze mną zgodzisz.

2
Pracownik

Pracowałem i odradzam pod każdym względem

Zbigniew
@Pracownik

Jako jeden z pierwszych wypowiedziałeś się w wątku, w którym dawno nie było wpisów. Rozumiem, że Twoja współpraca z Wipro Poland nie przebiegła pomyślnie skoro masz taką opinie, ale może warto napisać coś więcej na ten temat, żeby przybliżyć warunki zatrudnienia i te aspekty pracy, które według Ciebie powinny być zmienione lub poprawione. W ten sposób osoby szukające pracy będą mogły same zdecydować, czy chcą podjąć zatrudnienie.

1
Krystian
@Zbigniew

Ja także nie polecam, wytrzymałem tam 2 miesiące i zacząłem szukać czegoś sensowniejszego

Zbigniew
@Krystian

Dlaczego tak krótko pracowałeś w firmie Wipro Poland? Z Twojej wypowiedzi niewiele wynika, ponieważ nie uzasadniłeś jej w żaden sposób. Na pewno na Twoją opinię składają się jakieś sytuacje, których doświadczyłeś w tej firmie. Podziel się z nami uzasadnieniem swojej opinii, aby stała się ona bardziej merytoryczna.

Status quo

Avoid like the plague.

1
Marek

Widzę że opinie potwierdzają do czego doświadczyłem. Firma prowadzona po hindusku, handlują CV, nie wiedzą do kogo piszą ani jak się nazywa. Mają automat wysyłający korespondencje na którym nie panują. Marnują czas i nerwy poważnym ludziom. This company is a joke, Indian style HR. Too bad they've choosen Warsaw. Trading CV and personal data. Communication mess. They ignore RODO laws. Stay away as you will only waste time on this amateurs.

missior

indyjski support to najgorszy support na świecie. Dziwię się poważnym firmom, że podejmują współpracę z Wipro. A już najbardziej dziwie się takiej firmie jak Cisco. W Wipro wszystko jest niechlujne tak jak niechlujny jest angielski w wykonaniu hindusów... Moje sugestie dla Wipro Poland Sp. z o.o.: zmienić managerów z hindusów na kogoś barziej poukładanego i nie zachłannego na kase Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymienić management. Europa jest poukładana, a hinduski styl zarządzania cechuje chaos..

1
Helena
@missior

Stwierdzenia zawarte w Twoim poście trochę mijają się z przeznaczeniem obecnego wątku. Nie wiem, czy masz świadomość tego, że tutaj zajmujemy się głównie opisywaniem szeroko pojętych warunków pracy w firmie Wipro Poland. Tak więc, jeśli masz coś do dodania na wskazany temat, to oczywiście Cię do tego zachęcam. Może wiesz, na jakie stanowiska obecnie tam rekrutują?

Paweł

Sporo gorzkich słów napisaliście. Może warto rozmawiać z szefostwem o zmianach?

Helena
@Paweł

Należy przyznać Ci całkowitą rację - zawsze warto rozwiązywać wszelkie problemy z Szefostwem danej firmy. A Ty jesteś pracownikiem firmy Wipro Poland, czy tylko jej obserwatorem? Jeśli wiesz coś o ewentualnej rekrutacji, to bylibyśmy wdzięczni, jakbyś dał Nam znać.

Mariusz Kamiński

Biuro w Warszawie jest w rozsypce, kieruje nim informatyk z przerosnietym ego, bez umiejętności zarządzania własnym czasem. Rekrutacja idzie sprawnie do pewnego momentu, później kontakt się ucina. Kolejna firma bawiaca się w chaotyczny body leasing, szkoda czasu.

XYZ
@Mariusz Kamiński

Potwierdzam, "wstrzymano" rekrutację już po rozmowach z agencją i z nimi (i było to 2 tygodnie po rozmowie).

Helena

@Mariusz Kamiński, możesz powiedzieć czy pracujesz w firmie Wipro Poland, czy tylko aplikowałeś? Napisałeś, że rekrutacja idzie sprawnie do pewnego momentu, możesz napisać co konkretnego masz na myśli? Jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie, z ilu etapów się składa i na jakie pytania trzeba się przygotować?

Helena

@Dramat, możesz jeszcze powiedzieć jak wygląda kwestia umów o pracę i terminowość wypłat. Jaka według Ciebie jest atmosfera w firmie? Czy można liczyć na benefity pozapłacowe, pakiet świadczeń socjalnych? Jak wygląda możliwość rozwoju i szkoleń, czy firma praktykuje awanse wewnątrz firmy?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii