Opinie o Wipro Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wipro Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wipro Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipro Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

missior

indyjski support to najgorszy support na świecie. Dziwię się poważnym firmom, że podejmują współpracę z Wipro. A już najbardziej dziwie się takiej firmie jak Cisco. W Wipro wszystko jest niechlujne tak jak niechlujny jest angielski w wykonaniu hindusów... Moje sugestie dla Wipro Poland Sp. z o.o.: zmienić managerów z hindusów na kogoś barziej poukładanego i nie zachłannego na kase Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymienić management. Europa jest poukładana, a hinduski styl zarządzania cechuje chaos..

robol
@Wiktoria

Sorry, ale to opinia przedstawiająca idealnie problemy pracy z Hindusami. To jest wynik hinduskiej kultury, kastowości społeczeństwa, słabego języka i niezrozumienia ludzi z Europy.

HumbleDoor

Wszyscy pisaja tutaj ze jak katastrofa itd. a ja od 9 lat pracuje tu bez zadnych problemow :)   Czy managerow z Indii? tak. Czy ja mam problem z nimi ? Nie. Poniewaz nie jestem rasista zeby narzekac na narodowosc ludzi w miejsce pracy. Bo dla mnie to praca. Pracuje a zarabiam i tyle. Miejsce pracy, pracownicy i pracodawcy musza byc neutralni wobec wszystkiego. Religia, narodowosc, kolor skory itd. Dla mnie atmosfera miedzy ludzmi jest najlepsze w trojmiescie. Wiem bo to moj 3. korpo :) Jak kazdy miejsce pracy, oczywiście sa problemy tu i tam. Ale jak pracujesz, robisz swoja robote a pokazujesz swoja wniki pozytywnie, nigdy nie bedzies mial/miala problemy. 9 lat pracowalem i dalej pracuje, nigdy nie slyszalem nic od HR, tylko co roczne podwyzki. Dlaczego ? Bo pracuje na 80-90% i to daje satysfakcje. Moglem zmienic pracy w tym czasie na lepsze zarobki, lepsze pozycji w innym firmie. Ale w tym czasie wiedzialem jak ludzie zmieniaja potem zapyataja czy maga wrocic. Bo praca spoko, projekty sa spoko, zarobki sa spoko, obciazenie pracą jest mniejsze niz w innych firmach i nie jest wymagajace. A rekrutacja ? Nie mam pojecia bo bylo 9 lat temu :)))

Bianka
@ozgi

Piszesz, że raz na dwa lata w stosunku do pracy samego zatrudnionego czy chodzi ogółem? Badam ten temat bo teraz to ciekawi mnie średni staż przy takich warunkach, skoro Pan wyżej pisze, że z 9 lat już robi. Co z reszta kadry?

Pomidor

Pracuję w Wipro trzy lata i stwierdzam że większość negatywnych opinii na tym portalu jest krzywdząca. Warunki pracy są jasne, umowa jest skonstruowana przejrzyście a dodatki są wypłacane zgodnie z umową, bez poślizgów i niedomówień. Wymagania są jasne i przejrzyste. Zdaje się że negatywne opinie pochodzą od ludzi którzy nie wywiązywali się z narzuconych obowiązków (jasno określonych na starcie), więc zostały wobec nich zastosowane środki dyscyplinujące po których zrezygnowali ze współpracy.

Tosia Nowy wpis

Hej. Pracuje ktoś może teraz jako Desktop Engineer? Widziałam ofertę z językiem angielskim oraz polskim. Myślę, że wstępnie spełniam wymogi, na pewno łapię się na te minimum 2 lata doświadczenia z opisu. Jakich zarobków można przy tym się spodziewać?

Helmut Nowy wpis

Ta firma to jakaś kompletna porażka. Dział HR totalnie niekompetentny. Hinduskich management to jakieś nieporozumienie, bo nie mają pojęcia o zarządzaniu. Brak szacunku dla drugiego człowieka, zero wyrozumiałości. Ludzie w pionie zarządu muszą się jeszcze dużo nauczyć, bo ludzie z mniejszym doświadczeniem pochodzenia polskiego mają lepsze kwalifikacje niż ludzie na pozycjach.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Wipro Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

missior

Wiktoria
@missior

Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Każdy może przeczytać Twój komentarz i niektóre osoby mogą poczuć się urażone. Postaraj się proszę skupić na publikowaniu informacji dotyczących warunków pracy, a nie osób trzecich. Jesteś obecnie pracownikiem Wipro Poland?

justyś1212
@missior

Potwierdzam, współpraca z Hindusami jest bardzo ciężka e względu kulturę pracy Hindusów.

(Jeszcze) Pracownik
@Wiktoria

Droga Wiktorio, Misior powiedział całą prawdę - czy prawdą można kogoś urazić?

kandydat
@Wiktoria

to wolisz poprawność polityczna i słodzenie, czy suche fakty? Po co jest to forum? Bo jak chce posłodzić to jest LinkedIn

Urszula
@kandydat

No ok, ale czy ta wyżej wspomniana chaotyczność hindusów az tak bardzo utrudnia wykonywanie pracy pracownikom? Wspólpraca z nimi jest aż tak czasochłonna? Bo chyba nie rozumiem...

robol Nowy wpis

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Wiecie może, czy w Wipro Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Tragiczny proces rekrutacyjny. Każdy etap wygląda praktycznie tak samo, te same pytania. Masz wrażenie jakby rekruterzy nie komunikowali się ze sobą. Brak jakiegokolwiek feedbacku. Przy próbie uzyskania informacji zwrotnej krętactwo, że niby feedback został już wysłany. Nie świadczy to dobrze, jeżeli nawet w takich sprawach brakuje szczerości. Rozmowę prowadzi hindus z bardzo silnym akcentem, ciężko coś zrozumieć.

Czy w Wipro Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Jacob

Paczek nie ma ale z benefitów na ten moment to na święta bożonarodzeniowe masz bonus pieniężny uzależniony od zarobków osób w domu.

Krystyna
@Jacob

O, to zawsze coś. A co z innymi benefitami, oprócz tych paczek na święta? Oferują coś jeszcze? Nie ukrywam, bardziej chodzi mi o jakieś benefity płacowe ;) Premie, podwyżki? Niby niżej ktoś pisał, że podwyżek nie ma, ale czy to prawda? Wiesz może jak warunki się przedstawiają w dziale księgowości, jaka tam jest rotacja? Bo jestem zainteresowana :)

HumbleDoor

ozgi
@HumbleDoor

Podwyzki? tak, sa na poziomie urzednika z najnizsza krajowa w malym miescie, dadza 200-300 zl brutto i sie ciesz, raz na 2 lata jako band progression. W sumie jak na indyjskie warunki to super zarobki nie ma co XD

Bianka
@ozgi

Abagail

Its been 4 years, since am associated with this organization. I have matured professionally and positively over these years. Thanks to my mentors for their guidance and the culture and ethics of this company that encourages them to do so..

ASPRince

good place to start and learn new work wıth good motivation ı lıke to continue here and learn more from my good friends

Alex

As stated from different people on below, Wipro has its +/-. No where in this world is perfect and no work place is a heaven. At least Wipro trying to do things better and try to change things in positive way. It all depends on you and how you look to the situations. Learn, develop, work hard and the rest comes by itself.

LubiePomidory

Its going to be a few years in the company and the work place is really great. Below, people complain about the Indians but hey guys you are working in an " Indian " company. Also its not the nationality but the company culture. If you are meeting with the culture of the company its regardless of where you are from, you get higher positions. Of course you have to work hard and go extra miles just like anywhere else. You shouldnt expect to climb up to high tier by only meeting the requirements on your position. You have to "work" for it very hard just like in any other companies in Poland.

poszukiwacz

czesc, zastanawiam się nad ponowna aplikacja do wipro, kilka razy juz probowalem i brak odzewu był na koniec, nie rozumiem tego? mimo że testy były zdane z niemieckiego i pozytywny feedback jeśli chodzi o języki

Pomidor

Pracuje w Wipro trzy lata i nigdy nie bylo zadnych problemow ze wspolpraca ani z oczekiwaniami. Wszystko jest jasne, przejrzyste i klarowne, cenie sobie te prace. Atmosfera jest fajna, brak nieporozumien, do pracy chodze z przyjemoscia.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Wipro Poland Sp. z o.o.?

sigit

zero szans bo Indie zarabiaja 6 razy mniej wiec oni maja wyzsze stanowiska ale moze sie da haha

sigit

(usunięte przez administratora) z nękaniem psychicznym i statystykami - wyższe stanowiska tylko dla kolegów z Indii bo tam sie zarabia 6 razy mniej, co dostaniesz na poczatku tak zostanie dobre dla poczatkujacych

brpl

"I am pleased to say that I have been working for Wipro for the past six years and am happy to say that it has been a consistently positive experience. From day one, I have been impressed by the company's commitment to its employees and their dedication to providing high-quality service. to your customers. During my time at Wipro I have had numerous opportunities for professional growth and development. I was promoted 2 times, the company offers regular training and support, and there is always room for promotion and career advancement. The management team is attentive to the needs and concerns of employees and strives to make everyone feel valued and appreciated. Overall, I'm proud to be part of the Wipro team and look forward to many years of success and growth with this great organization."

Employee

Wipro is very good company and always treat the employee in a well manner. Especially the HR team in Poland is so kind and they always set a positive vibration to the employee. They will immediately respond to our queries and will address it accordingly. I joined as Agent and promoted as Manager in my 8 years of experience. Among all the other organization, I worked , I recommend is good place to work. Great culture with huge respect on human values

Royal

I have worked in Wipro Poland for a while now & it has been a real pleasure associating with this esteemed organization. Wipro offers ample learning & growth opportunities both in technical knowledge & self development. Wipro provides a very employee-friendly environment and also organizes frequent events to socialize with other colleagues within the organization & interact with the Leaders. I always recommend my friends & external colleagues to join Wipro.

Zostaw merytoryczną opinię o Wipro Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Wipro Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wipro Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipro Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wipro Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wipro Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wipro Poland Sp. z o.o.