Opinie o Badi Badi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Badi Badi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Badi Badi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badi Badi Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Justyna
Były pracownik

Firma Badi Badi działa na rynku postprodukcyjnym od wielu lat. W swoim portfolio może się pochwalić wieloma ciekawymi i znanymi na cała Polskę produkcjami. Wielkim osiągnięciem jest na pewno ich własna bajka na Netflix! Atmosfera pracy jest bardzo rodzinna, każdy problem można przedyskutować. Graficy mogą się dużo nauczyć od doświadczonych kolegów. Praca w tej firmie to na pewno niezapomniana przygoda ????

1
Kielczanin40+
Kandydat
@Natalia

Aż tak trudne to nie jest... Cisi marketerzy prawie wszyscy produkują na ilość, a nie jakość.

Justyna
Były pracownik

Firma Badi Badi działa na rynku postprodukcyjnym od wielu lat. W swoim portfolio może się pochwalić wieloma ciekawymi i znanymi na cała Polskę produkcjami. Wielkim osiągnięciem jest na pewno ich własna bajka na Netflix! Atmosfera pracy jest bardzo rodzinna, każdy problem można przedyskutować. Graficy mogą się dużo nauczyć od doświadczonych kolegów. Praca w tej firmie to na pewno niezapomniana przygoda ????

1
Justyna
Były pracownik
@Justyna

* Praca w tej firmie to na pewno niezapomniana przygoda : )

Recenzent
Inne
 Pytanie
@Justyna

Bardzo autentycznie brzmi ta opinia. Czy firma już musi sama sobie wklepywać pozytywne oceny?

Natalia
Inne
@Recenzent

Jesteś na 100% pewien, że sami sobie wklepują? Myślisz, że naprawdę mają taką potrzebę? :/

Recenzent
Kandydat
@Natalia

Jeśli osoba pracująca w firmie musi odpisywać na takie opinie, jak powyżej - to chyba tak :)

Natalia
Inne
@Recenzent

Dobra masz rację, jak dłużej na to patrzę to faktycznie jakieś takie trochę creepy się wydaje. Zaraz się okaże, że dosłownie wszystko co tu jest napisane to nieprawda... Chociaż faktycznie trzeba chyba podejść do każdej z opinii z dystansem. Zazdroszczę kandydatom, którzy jakoś umieją to odfiltrować. :/

Edyta Nowy wpis
Inne
@Recenzent

No wiesz przygoda nie musi być koniecznie pozytywna, może autor ma na myśli wręcz coś odwrotnego, to jakby ironia mogła być. A ty tam pracowałeś że sądzisz że to nieprawda?

Kielczanin40+ Nowy wpis
Kandydat
@Natalia

Aż tak trudne to nie jest... Cisi marketerzy prawie wszyscy produkują na ilość, a nie jakość.

Aleksandra Nowy wpis
Były pracownik

Moją opinię jako byłego pracownika najlepiej odzwierciedla staż pracy - prawie 5 lat. Pracowałam w dziale animacji 3d, przy produkcji seriali animowanych dla dzieci. Doceniam przede wszystkim kreatywną i rodzinną atmosferę oraz doskonały management w dziale. Badi Badi było miejscem, które dało mi możliwość rozwoju od najniższych stanowisk, gdy stawiałam pierwsze, poważne zawodowe kroki, ze zrozumieniem podchodząc do etapu mojej nauki. Mój staż pracy przypadł również na czasy pandemii, podczas których pracodawca w sposób szczególny dbał o pracowników zapewniając produkty sanitarne ale również organizując dojazdy do pracy dla osób niezmotoryzowanych. Moja przygoda z Badi Badi zostanie na zawsze w moim sercu.

Tatyana, 3D Animator Nowy wpis
Były pracownik

Worked at Badi as a 3D animator) In overall, good impressions: good office (although, far from anywhere in Warsaw :))) and really pleasant people) I was very comfortable to work with all the directors and animation supervisor. Instructions were always clear and deadlines are just normal. In general, with Badi you have a good work-life balance, I had extra hours only twice, maybe) Just one thing to note is that the time gap when you get salary is big, so it's not always easy to plan when you get it)) But you're always paid, also for extra hours) You'll also have no problems here if you're a foreigner, because almost everyone speaks english and they'll help with documents :) So, I think that Badi is a great place to work at, because it's reliable, pleasant and full of good people) For me it was a pleasure to work there)

JGrobelny
Były pracownik

BadiBadi to dobre miejsce, jego atmosfera oraz ludzie ją tworzący są wyjątkowi. To jedno z niewielu miejsc na postprodukcyjnej mapie Warszawy, gdzie poza pracą z reklamą można zmierzyć się produkcją dłuższych form animowanych (BB produkuje własne seriale). Tu warto wspomnieć, że całość napędzana jest pipelinem ukutym w ogniu serialowych produkcji (co pomaga utrzymywać wysoką jak na branżę “higienę pracy”). Opinii w tej firmie jest tu kilka, trochę lepszych, trochę gorszych. Ja spędziłem w Badi wiele lat, więc mogę to napisać z własnego doświadczenia: ekipa tworząca firmę nigdy nie wystawiła mnie “do wiatru”, a wręcz przeciwnie, aktywnie wspierali mój rozwój i popychała moją karierę na nowe tory. BadiBadi to studio na tyle dojrzałe, że pozwala na rozwój (na każdej płaszczyźnie), jednocześnie na tyle kameralne, żeby pracować w zespole nie czując się “jak trybik w maszynie”. Mi było tam naprawdę dobrze!

Karol
Inne

Próbował ktoś ostatnio się z firma kontaktować ?

C
Były pracownik

Niestety z opiniami jest tak, że z reguły zostawiane są te negatywne więc dla odmiany kilka pozytywnych słów z perspektywy byłego pracownika działu 3D : - niezależnie od projektu można liczyć na to, że supervisorzy pomogą i doradzą by osiągnąć możliwie jak najlepsze rezultaty w tym co aktualnie robisz, - jest od kogo się uczyć, - współpracownicy pomocni i chętni do dzielenia się wiedzą, - atmosfera w dziale bardzo fajna, - ogród w którym można chwile odpocząć, - nadgodziny są rzadkością,

Tomasz
Inne
@C

Widzę, że jesteś osobą zadowoloną z pracy w firmie Badi Badi FX Studio. Fajnie, że trafiłeś na pracodawcę, który pozwolił Ci się rozwinąć przy projektach 3D. Tak czy inaczej chciałbym dowiedzieć się od Ciebie czy osoby bez żadnego doświadczenia zawodowego również mogą z powodzeniem tam aplikować?

C
Były pracownik
@Tomasz

Sam zaczynałem przygodę w firmie jako stażysta z niemalże zerową wiedzą. Dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze będąc w innej firmie całkowicie wykorzystuje doświadczenie i umiejętności nabyte w Badi Badi.

Pyły Bracownik
Były pracownik

Jako były pracownik mogę z czystym sumieniem polecić firmę, miejsce w którym wiele się nauczyłem i poznałem fajnych ludzi. W różnych czasach różnie bywało, czasem lepiej czasem gorzej, ale nigdy nie spotkałem się z nieprzychylnością czy złą wolą. Jeśli ktoś chce się uczyć, to ludzie są bardzo pomocni, jeśli ktoś już coś potrafi, to może się rozwijać. Jeśli ktoś narzeka na umowy i finanse, to się dogada. Trzeba tylko chcieć. Roszczeniowcy pachną na kilometr, nie tędy droga:)

Jarek
Inne

Jeśli komuś nie po drodze z pracą to zawsze znajdzie się pretekst żeby oczernić dobra firmę!

Były pracownik

Masakra. Odradzam. Wypłata nigdny nie jest na czas. Placówka na zadupiu więc i dojaze nie ciekawy

Zainteresowany
Inne

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie o firmie nie można napisać?

Były pracownik
@Zainteresowany

Dobrego o firmie można napisać to, że wygląda na dobrze zorganizowaną i ma dobrą atmosferę pracy z ciekawymi ludźmi na pokładzie. Niestety dobre wrażenie psują krzywdząca umowa, 9 godzinny czas pracy i spóźniające się wypłaty w ratach. Co kto lubi

KPMG

Firma nie płaci wystawionych faktur na czas tylko po kilku miesiącach więc jestem w stanie uwierzyć w słowa byłego pracownika.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zawiedziony Grafik

Z zewnątrz firma prezentuje się bardzo ładnie, ładna siedziba, szefostwo jeździ drogimi samochodami, ładna stronka i ciekawe realizacje. Atmosfera pracy też ujdzie, nikt nie siedzi za uchem i nie popędza, ludzie są w miarę interesujący, generalnie lekki corpo-klimat. Zgnilizna zaczyna się w temacie finansowo-rozwojowym. Zaczynając od podłych stawek, koszmarnie nieatrakcyjnej umowy, 9 godzinnego dnia pracy (+trudny dojazd), a kończąc na tym, że na wypłatę czeka się miesiącami, najczęściej dostaje się ją w ratach co kompletnie rozmontowuje domowy budżet i nie pozwala na zaplanowanie czegokolwiek. Przychodząc na rozmowę zgodziłem się na niską stawkę i niekorzystną umowę w przekonaniu, że dużo się tam nauczę. Niestety wbrew moim oczekiwaniom praca okazała się totalnie nierozwojowa, człowiek przychodził jak do fabryki, podbijał kartę, robił jedno monotonne zadanie przez 9 godzin i wracał do domu. Jako, że firma znajduje się na obrzeżach Warszawy dojazd w obie strony zajmował średnio 3 godziny co sprawiało, że po 12 godzinach nie nadawałem się do niczego. I nie chodzi tu o zmęczenie fizyczne, tylko psychiczne. Jak w "Dniu Świra" - człowiek przez te wszystkie lata uczy się zawodu w nadziei, że będzie kimś, zrobi karierę itp, a jedyne co dostaje to marną pensję spóźnioną o 2 miesiące i brak sił na robienie po pracy czegokolwiek innego niż pójście spać. Firma zatrudnia młodych, niedoświadczonych grafików którzy dają się złapać na marketingową otoczkę i w pułapkę własnej ambicji. "Ta firma robi bajki na cały świat i reklamy do telewizji, to zaszczyt tu pracować, tutaj na pewno zrobię karierę i zostanę kimś - wielkim grafikiem" - smutna prawda jest taka, że dla kierownictwa jesteś tylko zwykłym trybem, a jak Ci się nie podoba to znajdą na Twoje miejsce innego frajera, bo podnieconych świeżaków na rynku nie brakuje. W firmie pracowałem 6 miesięcy - zwolniłem się sam. Okres ten traktuję jako kompletną stratę czasu i zawodową dziurę, a jedyne co stamtąd wyniosłem to poszarpane nerwy. Nie polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mądrala
@Zawiedziony Grafik

O jezu chłopie ale się napiąłeś. Jasne, że idealnie nie jest bo wogóle teraz nie jest łatwo w postprodukcyjnych firmach - może pracuję za krótko żeby oceniać - bo dopiero 2 lata, ale dużo z tego co tam piszesz to widać że się zawziąłeś. Jak ci nie pasuje zawód, który wykonujesz to wiesz...Ja lubię to co robię, miejscówa - to zależy skąd dojeżdżałeś - mi w miare pasuje. Idealnie nie jest ale do poprzedniej firmy zasuwałem przez całą Warszawę a tu tylko przez pół. "dla kierownictwa jesteś zwykłym trybem". Ha ha - to ty chyba w korpo nie pracowałeś :-) Człowieku - jasne że mogłoby być lepiej, ale co chciałem się zapytać, to nikt mnie nie zbywał, ponegocjowałem pensję - dało się. PRzesadzasz moim zdaniem. Normalna firma, szczerze to w poprzedniej robocie miałem dużo gorzej, non stop była spina.

Zostaw merytoryczną opinię o Badi Badi Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Badi Badi Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Badi Badi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Badi Badi Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Badi Badi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Badi Badi Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Aleja Wilanowska 287 lok. 9
  02-730 Warszawa
 • NIP: 5213729851 REGON: 364196107 KRS: 0000612340
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Badi Badi Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii