Opinie o Fokus Consulting Marek Mazur w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fokus Consulting Marek Mazur. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fokus Consulting Marek Mazur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fokus Consulting Marek Mazur w Warszawa

Artur

Polecam tego pracodawcę. Miła atmosfera i kasa zawsze na czas .

Marek Nowy wpis
@Artur

Uważam, że wiele się można nauczyć.

Administrator Nowy wpis

Poszukuje obecnie pracy jako: Specjalista w mieście Koszalin. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Marek Nowy wpis
@Administrator

W tej chwili zawiesiliśmy nabór w Koszalinie. Jest szansa, że zostanie wznowiony w Q4 2024 roku.

Valeriia Nowy wpis

Polecam pracodawcę z mega innowacyjne podejście do projektów. Nie ma tam czasu na nudę. Można się wiele nauczyć.

Marta

Dużo się dzieje w tej firmie i można się wiele nauczyć. Choć już nie pracuję w FOKUS, to mogę polecić tą firmę, bo szefostwo z szacunkiem podchodzi do pracowników.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ad....

Rozmowa kwalifikacyjna pan przez 1.5h zachęcał mnie do kreatywnego myślenia opowiadał i szkoleniach dzięki którym możesz poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny z którymi nie miało się styczności....może to wszystko prawda ale dla mnie co najważniejsze na rozmowie nie powiedział moich konkretnych obowiązków w pracy jak przyszlo co do czego i w końcu dowiedziałam się o zakresie moich obowiązków i odmówiłam współpracy to miał do mnie pretensje że musiał dla mnie szkolenie organizować (chcę dodać że moje obowiązki inaczej zrozumiał niżeli jest w rzeczywistości) ale przez to straciłam 2 oferty pracy....

Marek
@Ad....

Ad... opis nie jednej a 2 rozmów jest nieprawdziwy. Kandydatka dostała precyzyjny opis obowiązków. Podczas wdrożenie wystraszyła się prostych obowiązków biurowych(!) Zajęła w ten sposób około 3 godzin 2 osób. W sumie nie mam pretensji... ot ryzyko spotykania się z różnymi ludźmi ;-)

Ryszard
Inne
@Marek

Marek czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Użytkownika @Ad.... wspomina o rozmowie kwalifikacyjnej. Ty natomiast wspomniałeś o procesie wdrożenia. Czy na pewno masz na myśli tą osobę?

Marek
@Ryszard

Ryszard @Ad... to ta sama osoba. Przeszła rozmowę kwalifikacyjną pozytywnie, stąd moja informacja o wdrożeniu.

Aleksandra
Inne

@Ad...., czy możesz napisać na jakie stanowisko ubiegałaś się w firmie Fokus Consulting? Czy rozmowa była wieloetapowa? Czy firma proponuje na początek umowę zlecenie na okres próbny czy umowę o pracę? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Współpracownik- Przedstawiciel

Współpracuje z Firmą od 2015 prowadząc własna działalność gospodarczą. Na początku było to pośrednictwo w sprzedaży energii i gazu; teraz jest to pełna gama doradztwa energetycznego - realnie przyczyniające się do obniżenia kosztów energetycznych Firm. Pracodawca inwestuje w pracowników: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Zdobywamy nowe uprawnienia, podnosimy kwalifikacje, patrzymy długookresowo na współpracę z Firma . Budujemy swoje kariery zawodowe w oparciu o wiarygodnego Partnera. Decydujesz, uzgadniasz, wybierasz : - formę współpracy ( umowa o pracę, umowa zlecenia, współpraca pomiędzy Firmami) a co za tym idzie: - wynagrodzenie i zakres oferty produktowej. Im dłużej pracujesz, tym więcej wiesz o doradztwie energetycznym. Największą zaleta i" wada" współpracy/pracy z Firmą jest: ciągłe samodoskonalenie, ciągle powiększanie oferty produktowej w oparciu o LOGO liderów branży energetycznej, ciągle zdobywanie nowych doświadczeń. To była świetna decyzja - mogę tak do emerytury.

Specjalista

Przyjaźnie nastawieni współpracownicy, miła atmosfera. Wyrozumiały pracodawca dający możliwość realizacji celów, oraz nabywania doświadczenia we własnym zakresie. Możliwość nabycia doświadczenia w innych dziedzinach. Nie jest to jednak Eden, zawsze jakieś zadanie się znajdzie, które należy wykonać. Zarobki natomiast są jakie są, jednym słowem wystarczające. Cieszę się że mogę pracować w tej firmie.

Ewa

Pracodawca jest bardzo wyrozumiały dla swoich pracowników. W zespole panuje miła atmosfera, bez rywalizacji. Pracodawca ciągle motywuje nowymi pomysłami do pracy pracowników. Pracuję w firmie od sierpnia 2017r,, w ciągu tego czasu nauczyłam się wielu nowych rzeczy, rozwijam się w nowych dziedzinach a pracodawca jest dla mnie zawsze przychylny i zawsze skrupulatnie wszystko tłumaczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fokus Consulting Marek Mazur - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fokus Consulting Marek Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Fokus Consulting Marek Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fokus Consulting Marek Mazur?

Kandydaci do pracy w Fokus Consulting Marek Mazur napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fokus Consulting Marek Mazur
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pokorna 2 lok. 221