Remark

Opinie o Remark

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo
Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Zakład Usług Wielobranżowych REMARK jest firmą rdzennie polską, z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu profesjonalnych usług kamieniarskich, remontowych i konserwacji zabytków, hydroizolacji i Anti-Graffiti  System.
Przedsiębiorstwo stale rozwija się i wzbogaca swoją ofertę o nowe doświadczenia a co za tym idzie nowe technologie jak i unowocześnia już istniejące.
Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.
Jesteśmy otwarci na komentarze i merytoryczną dyskusję z użytkownikami forum.
Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problematyczne sytuacje prosimy opisywać na adres info@remark.pl
Z poważaniem
Karmazynowy przypływ Nowy wpis
Kandydat

Sprawa sprzed miesiąca. Bylrm zmuszony iść gdzieś do pracy i poznałem osobiście właściciela. Na samym początku przechwalał się swoimi osiągnięciami sprzed 15 lat i chciał wywrzeć na mnie jak najlepsze wrażenie. Ciągle tylko mówił ile to nie ma pracy i ile on to nie zarabia. Kurcze ja szukałem pracy a nie chciałem przyjść na spotkanie o biografii właściciela...

Zofia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Klient

Dziękuję bardzo za super wykonaną usługę.Pelen profesjonalizm,terminowo.Polecam firmę.

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo
Jesteśmy otwarci na komentarze i merytoryczną dyskusję z użytkownikami forum.
Z poważaniem
ANATOL

praca w firmie Remark to ekstremalne wyzwanie , nie płaci tyle ile się umawia a po za tym zatrudnia na czarno i potem szukaj wiatru w polu

Hola Nowy wpis
@ANATOL

Jak szukaj wiatru w polu skoro siedzibą firmy jest cały czas ta sama?

Nowy

Jestem w zasadzie nowym pracownikiem i wszystkie te wpisy w stylu "nie płaci" czy że jest złym pracodawcą to jedna wielka ściema. Pan Marek na swoją niekorzyść daje szansę ludzią z problemami, a oni to wykorzystują. Sam widzę jak alkoholicy po wypłacie i nie przychodzą do pracy, zawalają mu terminy, okradają, a gdy on im dziękuje za współpracę to jeszcze go oczerniają w internecie. Ludzie jak chcecie aby ktoś był fair względem was to musicie być fair względem niego. Każdy chce zarabiać dużo i lekko pracować, ale tak w życiu nie jest. Co do firmy to fakt że można się dostać tutaj przez urząd pracy jest wystarczającym dowodem na jej rzetelność i uczciwość, a wszystkim wypisującym źle komentarze życzyć mogę tylko poukładania sobie wreszcie życia bo naprawdę tego potrzebujecie.

Krystofer

Polecam firmę . Może nie jest tania, ale oszczędzając biorąc partaczy wychodzi dwa razy drożej

BYŁY PRACOWNIK

zgadzam się z opinią Anatola, nie płaci,ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) , z niczym i z nikim się nie liczy stosuje mobing , nadaje się pod prokuraturę , ktoś powinien zweryfikować ten przybytek zwany firmą że nie ma kary na takich praca u tego Pana przypomina czasy (usunięte przez administratora), jak się dasz to na głowę narobi

Marek Kolodziejczyk
@BYŁY PRACOWNIK

Czym mniej wykwalifikowany pracownik tym większe roszczenia bez świadczenia należytej pracy . Człowiek o dostatecznej kulturze i poczuciu odpowiedzialności nie pisał by takich szykan Jak piszesz takie szykany to napisz całą prawdę,np czy byłeś trzeźwy,czy wykonałeś pracę na czas ,czy ta praca była oceniona pozytywnie . Firma nie toleruje pijaństwa i obiboków zatrudniających się po to by ukraść wiertarkę czy inny sprzęt a potem ląduje w lombardzie. Takich typów usuwa się natychmiast

Demonium
@BYŁY PRACOWNIK

Skoro tak to czemu nie zgłosiłeś? Przestań Przestań ośmieszać

Jakie są mocne strony pracodawcy Remark?

ponds
@Pytanie

żadne , nie warto się zajmować tą firmą

WIEDZA ,SOLIDNOSC ,DOSWIADCZENIE ,

Andrzej Lech
@Pytanie

Potrafią z kamieniem robić cuda

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Zabrali zaliczkę i zniknęli. Potem kontakt się urywa. Zmienia numery telefonów

Paweł
@anonim

Ale brednie . Ta firma działa od 40 lat . Posiada ten sam numer co można łatwo sprawdzić , w przeciwieństwie do Ciebie

Daniel
@anonim

Drogi Panie , Nie ma takiej możliwości. Współpracowałem z nimi wiele razy . Pierwszy raz w 1993 roku w ministerstwie łączności. Tak się składa że wśród renowatorów środowisko jest bardzo ścisłe i nie znam nikogo kto by zarzucił coś takiego Panu Markowi Kołodziejczykowi. Wielu konserwatorów współpracuje z Remarkiem , znam również podwykonawców Pana Marka. Nie ma takiej możliwości . Uczciwi i solidni .

Pokrzywdzona
@anonim

Tak sie sklada ze znam ta sprawe i nie znikneli tylko zakonczyli z p Mazurem wspolprace bo nie placi.A nr.telefonu ma ciagle ten sam.Takie oszczersta na Remark to nie na miejscu.Jest nas coraz więcej pokrzywdzonych a pan zwyklt oszust.Ma pan sporo ludzi na sumieniu pMacieju z Renovatorium.To ja uprzedzam przed panem innych.Pan napisal to o sobie.Firma Remark moze spokojnie spac a pan powinien miec oczy szeroko otwarte na ulicy bo ma pan duzo pokrzywdzonycych ludzi przez Siebie

@anonim

Zapraszam do firmy REMARK Przeczyta Pan umowę i od razu proszę przywieść obiecane od dawna pieniądze Podobno atak jest najlepszą obroną

Marek Kolodziejczyk
@anonim

Dzisiaj była komisja która zaprzeczyła pomówieniom tego pana Wszystkie prace wykonane przez firmę Remark są bez zastrzeżeń Przetarg był ogłoszony i realizowany dla ZTP Waeszawa

Myron
@anonim

Szef nr telefonu ma ten sam od kilkunastu lat.A to piszesz p.Macieju o sobie bo ty zmieniasz telefony i adresy.

@anonim

WIEM KTO TO NAPISAŁ Ten Pan ma ok 300 (usunięte przez administratora)przez niego wierzycieli Jest poszukiwany przez konserwatorów zabytków i nie tylko MOJE TELEFONY OD LAT SĄ TAKIE SAME KTO CHCE NIECH SPRAWDZI 513132797

TO SA SZYKANY OSOBY KTÓRA OSZUKAŁA WIELU ZNAKOMITYCH FACHOWCÓW

Krystyna
@anonim

Pracowałam cztery lata i mam zupełnie inne zdanie. Pozdrawiam Pana Marka , Krysia z Landu :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Remark?

kontrakty

Kamila

Moja kancelaria pomogła mi odzyskać długi. Zostawiam kontakt 508-808-291

Czy Remark organizuje staże dla studentów?

Marek

Czyli skoro się dużo ludzi chce zwolnić będą tam nowe miejsca pracy?

były pracownik

praca w tej firmie głównie dla desperatów, pracują tu główni Ci którzy nie mają innego wyboru. Większość tu pracujących szuka nowej pracy. W firmie panuje zła atmosfera, szef ma jakąś tam wiedzę z broszur reklamowych materiałów budowlanych, ale nie potrafi jej przekazać pracownikom. Pan Marek się wywyższa, obgaduję pracowników oraz jest konfliktowy oraz ma kompleks niższości w stosunku do brata... Nie polecam nikomu.

Myron

Ja pracuję 20 lat.,nie narzekam.Pieniadze dostaje,jak potrzeba szef pomaga.Szef jest wymagający ponieważ robimy placówki i obiekty na wysokim poziomie,Nie lubi pijaków,taki nie popracuje.Mysle że tę opinię to piszą właśnie te pijaczki wyrzuceni albo złodziejaszek który połączy się na ubranie robocze i kradnie narzędzia.Kto uczciwy to pracuje.

Kazik

Ja u tego pana robiłem niezłe się pracowało facet jest wymagający nie powiem ze miałem złe wypłacał zaliczki co do wypłaty to miałem na czas fachowców docenia ja byłem tak zwanie z łapanki nauczyłem się trochę tego kamieniarstwa buzliwie się z tym facetem rostałem ale bez pretensji także jak czytam nie które opinie to się zastanawiam ze ten co napisał tą opinie to niezłe musiał narozrabiać dobry pracownik to by go trzmał a nie zwalniał Pozdrawiam

Samuel

Może nie ma za co płacić , firma dobra fajna praca więc klienci niech napiszą do firmy a nie tu.

kon

nie polecam nie płaci nie warto prcować w tej firmie

Jasiek

Podpowiedzcie czy potrzebują teraz kogoś nowego?

Paulina

Co za bzdury ktos wypisuje ,chyba konkurencja.Wspolpracuje z firma od wielu lat.Szef super ma bardzo duze doswiadczenie i wiedze w branzy kamieniarskej.Pracownicy pracują po kilka lat w firmie i tez sa doświadczeni nie z przypadku .Remark na rynku jak pogotowie ratunkowe jeszcze pomaga innym firmom jak mają problemy.Polecam firme Remark .firma nie zmienia telefonów ani nazwy żeby ukrywać się przed ludźmi bo nie ma po co .

Zostaw merytoryczną opinię o Remark - Warszawa