Opinie o G4S w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G4S. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w G4S o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G4S w Warszawa

Piotrek

Poznań-Krzesiny lotnisko wojskowe, ludzi zwożą z Kielc, Sandomierza i Rzeszowa hotele im wynajmują.360 godzin za 1800 zł netto

lipa

ale [usunięte przez moderatora].za etat 168 godzin nie mozesz dostac mniej niz 1000 na reke, i za pozostale 90 godzin nie mozesz miec mniej niz 720 wiec chrzanisz... a uwielbiam tych ktorzy pisza ze pracuja 7 lat i im zle - to po cp pracujesz? idz do ekotragedi lub solidziakow i zyj jak krol !!!

pefronek

Raczej w tej branży skonczyły się dobre zrobki.Dyrekcja to poprostu stare wilki ubeckie albo tym podobne . Co zrobić ....po prostu to musi upaść .Ustawa to ogólnie to śmiech na sali. Pracownik jest traktowany na poziomie sprzątaczki , z całym szcunkiem dla sprzątaczek. CIEĆ- to ostatnio podsłyszałem rozmowę między kierownikami spółki.Pracownicy ochrony to ciecie z którymi można robić wszystko.i tak [usunięte przez moderatora] zjedzą z pod siebie.Taka opinia panuje o pracownikach ochrony Panowie ochroniarze .Staliśmi się zwykłymi Cieeeciami dla wszystkich .Uważają nas za darmozjadów .Bo kto pracuje w ochronie : kalecy, inwalidzi , chorzy na różne schorzenia .To dąży tylko do likwidacji tego tymczasowego zawodu. Problem rozwiąże się sam.Najpierw zlikwidują ustawę a potem pracowników ochrony.Km jest dzisiaj pracownik z licencją .To daje dużo do myślenia .Wielka wyrwa w życiorysie.Kto nie wieży , niech sprubuję poszukać sobie pracy jak już nie będzie potrzebny Dyrekcji.

ricky

Po prostu firma to bieda z nędzą jak każda inna w tej branży .Poszukują ludzi chorych a traktują ich jak bodygardów z dyskoteki.Trzeba byłoby stworzyć specjalną stronkę dla tych firm pt. "KRZAKI"

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w G4S spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
znr

konrad w sumie masz racje ale zobacz kto w tym srodowisku pracuje sami rolnicy osoby o ograniczonej poczytalnosci i masa niewyksztalconych osob i stare pryki Oczywiscie jest sporo osob ktore nadaja sie do tej pracy ale to tylko maly procent

konrad

a ja napisze parę wyczerpujących słów na temat pracy w tej firmie..... - na (usunięte przez administratora) się nadaje, do (usunięte przez administratora) z tą robotą, wszyscy w firmie począwszy od samego dyrektora wołka mają cię głęboko w dupie. - i tak moje niezadowolenie jest spowodowane tym że od 3 miesięcy odkąd pracuję w tej firmie nie dostałem umowy, choć mieli mi przysłać. Chyba tylko po to żeby mogli manewrować moją stawką bo co miesiąc dostaje coraz to inną kasę za te same godziny, co pomijając to ze w ogóle zarobki są fatalne. - po drugie generalnie jestem studentem w tym roku we wrześniu mam obronę i mam niezły problem z praktykami które obiecano mi i tu ważne trzy razy ze wszystko mi podpiszą i podstemplują .... i co sierpień się kończy we wrześniu muszę zdać praktyki i nie mam nic załatwionego bo w firmie siedzi banda (usunięte przez administratora) którzy nie mają pojęcia na czym polega potwierdzenie tego ze pracuje w ich firmie i wykonuje takie czy inne obowiązki .... boże zlituj się ale to jest tego rodzaju formalność jak dać dziecku usprawiedliwienie do szkoły.... tylko nie wiem czemu ale w tej firmie wymyślają sobie ze trzeba dodatkowe umowy spisywać na praktyki, ze niby rozporządzenie rady ministrów na to nie pozwala by u nich to zrobic... boze drogi w kazdej firmie dalo rady ... szkoła mowi ze nie moze byc problemów a oni mówią ze nie.... ostatnio zastanawiam sie czy oni wiedzą w ogóle co to jest rada ministrów bo ten tekst to słyszę od każdego w biurze... - a i jeszcze w (usunięte przez administratora) cie w tej firmie maja wszyscy przez cały sierpien prosiłem o wolne w drugiej czesci września ponieważ wtedy wlasne bede miał obrone .... i co i chyba osoba która robi u nas na obiekcie robi grafiki robi je pod swoich kolegów ktorych bardziej zna, ponieważ to jest zupełnym zlekcewazeniem moich prosb które były skladane prawie przez cały sierpien. Z reszta to samo jest z iloscia godzin, wszyscy wiemy ile sie ich robi w ochronie ale zeby osoba normalnie pracujaca w konwojach dorabiajaca tylko, mogla miec tyle godzin przez miesiac co ja albo i wiecej.... a ja nawet nie moc miec 200 nie mowiac o 240(standard) no nie wiem jak wy koledzy Ciecie ale ja uwazam ze przyszedl czas sie zbuntowac . Reasumując moją sporą co prawda wypowiedz nie próbujcie nigdy pracy w ochronie... wierzcie mi ze to najgorsze co moze być... ja pracuje bo musze za cos zyc (6,85 zl netto to kpina) i mialem miec zalatwione praktyki. lepsza juz jest praca nawet na kasie w hipermarkecie, tam przynajmiej nie zrobi sie tyle godzin a i kasa z reszta na ogol wieksza.... pozdrawiam i zalecam wszystkich cieciom zastanowic sie do czego doprowadzi was ta polityka........

a czy on ma świadomość ile my zarabiamy/liśmy, góra ma nas w [usunięte przez moderatora]

security

Czy nasz dyrektor chcialby pracowac za te pieniadze ?

nie żart bo ja miałem 1650,00 zł brutto za etat

error

1600zl brutto to jakis zart !!!!

masz rację popieram w całej rozciągłości to [usunięte przez moderatora] firma i dlatego odszedłem, tam się nie da pracować

7 lat

Co wy tu piszecie na temat G4S!!! Pracuję już w tej [usunięte przez moderatora] firmie 7 lat i nigdy nie otrzymałem żadnej podwyżki. Wiecznie te kierownictwo ma jakieś wymówki. Przysyłają jakieś biuletyny i szczycą się tym, że mają różne wielkie dochody. Ostatnio przysłali, że dostali kontrakt w wojsku na ponad 6 000 000zł. Tragedia, bo dla normalnego pracownika nie mają nawet 1 grosza za godzinę na podwyżkę. Zamiast tracić pieniądze na (usunięte przez administratora) biuletyny, to lepiej by te pieniądze dali dla szarych pracowników. Z kierownictwem jak rozmawiasz o podwyżce, to chowają głowę w piasek i nabijają tylko kasę zarządowi. To są kukiełki, które skaczą jak im zagrają. Tak na marginesie, to zarabiam w tej firmie około 1600zł na rękę i wypracowuję około 260 godzin. Czy to jest normalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rarka

popracuj w spelunach, ciezkich knajpach, burdelach i potem powiedz co znaczy ochrona i bramka a nie [usunięte przez moderatora] na stalej posadzie w sklepie gdzie nic nie robisz!!!!!!!!!!!!!!!! zapraszam do spedzenia jednej nocy w prawdziwym swiecie ochrony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No toż jego miałem na myśli, ja nie wiem czemu oni go trzymają chyba ma mocne plecy, które mam nadzieję wreszcie któregoś dnia się okażą za słabe

ja - 2010-07-03 20:54:12 no nie ma może coś wreszcie się ruszy i trzeci poleci Co Ci sie ruszy ?? Do puki Laski nie spuszcza ze stolka to nic sie nie ruszy...i o podwyzkach tez nie ma co mazyc bo jak z nim zaczynasz rozmowe to Ci odpowiada "do Solidu jak Ci zle" - to sie nazywa motywacja kierownictwa dla pracownika hahahaha

no nie ma może coś wreszcie się ruszy i trzeci poleci

tolek

No i nie ma juz dwoch dowodcow

damian

Wiesmaki do DOMU!!!!

wizytator

A ja zapraszam wszystkich chętnych do G4S Cash Services W-wa. Na miejscu dowiecie się,że w konwojach rządzi żona dyrektora,która jest zwykłą sekretarką swojego męża. Spotkacie też od groma lizodupów i podpier....czy. Będziecie mieć do czynienie z rozpadającymi się pojazdami. To tylko niektóre atrakcje,które tam na Was czekają. Serdecznie zapraszam w imieniu tej firmy !!!

po czorta powtarzasz się to chyba ciebie ryj swędzi jak ci tak dobrze to zasuwaj po 24 na dobę

Zostaw merytoryczną opinię o G4S - Warszawa

• Jak się pracuje w G4S?

Zobacz opinie na temat firmy G4S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

G4S