Opinie o Lions Estate Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lions Estate Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lions Estate Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lions Estate Sp. z o.o. w Warszawa

Ada Nowy wpis
Były pracownik

Muszę oddać że cześc komentarzy jest przekłamana, system wdrożeniowy jest i to w bardzo w porządku ogarnięty. Ale na ogromny minus, jest: - atmosfera, - presja, A te dwa przekładają się na to, że każdy tylko ciśnie i wszyscy patrzą wyłącznie na siebie

Zdzisiek Nowy wpis
Inne
@Ada

Może pracującym tu ludziom nie przeszkadza ani ta atmosferą ani presja o których piszesz? Nie bardzo zresztą wiadomo z czego ta presja i co miałoby być nie tak z atmosferą poza jakimiś aluzjami, że trudno o pomoc.

Grzesio Nowy wpis
Inne

W tym, co na ich stronie przewija się wątek gry drużynowej. Może żeby podkreślić że ma to dla nich znaczenie. A przecież z forum wynika, że nic z tych rzeczy, że każdy patrzy tylko na siebie. Co ma więc na prawdę znaczenie, współpraca, czy może czubek własnego nosa?

Agentka
Pracownik

Jestem zaskoczony komentarzami, że nie ma procesu wdrożenia. Jest i to w pełnym zakresie, poza tym są szkolenia rynkowe i sprzedażowe. Z obserwacji można łatwo zobaczyć, że odpadają ludzie którzy traktują to jako biznes dodatkowy i łatwy. System prowizyjny i jasne warunki zwiększania pułapów. W skrócie Plusy: - szkolenia - olbrzymia baza - łatwiejsze pozyskanie ofert z racji na pozycję firmy na rynku - biuro - finansują licencję Minusy: - brak miejsc parkingowych, trzeba szukać i płacić za parkometr - częściowy brak benefitów Różnica w pracy pomiędzy Lions a innymi agencjami, jest taka że pomimo wielkości firmy nie jest to korporacja.

Bienia Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Agentka

Możesz rozwinać "częściowy brak benefitów", jakich konkretnie nie ma?

anonim
Inne

Zastanawiam się do jakiego stopnia występuje teraz ten „częściowy brak benefitów”, który ktoś parę miesięcy temu wskazywał. Chyba ze doszły jakieś nowsze? Parę lat temu jedna Pani także zainteresowała się tym jakiej klasy auto będzie wystarczające dla doradcy, możecie to dookreślić z bieżącej perspektywy bym wiedziała czy się pod to łapię?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Lions Estate Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Front Office Assistant. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Basia
Inne

Co sądzicie o tej opinii na temat kontaktów? Faktycznie trzeba je mieć, żeby się w firmie utrzymać? Generalnie to widziałam, że jeszcze w roku ubiegłym była potrzebna asystentka do działu international. Ze Śródmieścia jestem więc się zainteresowałam. Mało jest aktualnych opinii, z czego to wynika? po jakim czasie z umowy zlecenia przechodzi się na tę o pracę? W opisie było tylko zlecenie

Były pracownik
Były pracownik
@Basia

Oczywiście prywatne kontakty często pomagają w robię oj transakcji. Dla osób początkujących trudno będzie się tam rozwinąć - każdy patrzy tylko na siebie i swoje sukcesy, a nowe osoby są traktowane bardziej na zasadzie przeżyjesz tutaj to super, a jeśli nie to trudno. Nie ma atmosfery wsparcia oraz nie przykłada się dużej uwagi do wdrożenia nowych osób. Jeśli chodzi o stanowiska asystenckie to oczywiście nie proponują umowy o prace tylko zlecenie.

Kaśka
Inne
@Były pracownik

Niby od czegoś trzeba zacząć. Pytanie zatem po jakim czasie z takiego stanowiska można awansować? wtedy już zapewniasz sobie UoP? ciekawi mnie ile czasu trzeba na to poświecić. Przy tym co piszesz to nie ma żadnych pakietów szkoleń i tym podobnych nawet do pracy własnej jeśli ktoś nie ma czasu by dopomóc?

Były pracownik
Były pracownik

Kiepsko... Trzeba mieć fancy kontakty (i ciuchy) żeby coś tam znaczyć. Zazdrość o osiągnięcia w 1 zawodzie (bo praca tu była moja "drugą praca" po rozkręceniu własnej firmy),a jeśli kogoś się nie lubi, nie daje się mu środków do pracy i delikatnie odstrzela. Nie polecam. Chyba że dla snobów lub plecaków

Ewa
Kandydat
 Pytanie
@Były pracownik

Jaki jest system podzialu prowizji, agent / agencja. Zwlaszcza dla zaczynajacych swoja prace w Lions ? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Były pracownik
Były pracownik

Pracowałam w firmie dłuższy czas. Generalnie polecam, fajna atmosfera. Raczej praca w back office dla młodych osób dopiero zaczynających swoją karierę, dużo można się nauczyć

Karolina
Inne
@Były pracownik

Było napisane, ze firma raczej dla młodych osób, bo można wielu rzeczy się nauczyć, tzn jakich? opiszecie wdrożenie? jak odbierane są osoby całkiem nowe? jaka atmosfera wtedy panuje?

Zadowolona klientka
Inne

Bardzo polecam, wspaniala Agencja, swietnie kojarzy potrzeby Najemcy i Wynajmujacego, roztacza opieke przez caly czas trwania umowy, a jesli zajdzie potrzeba mozna poprosic o aneks do umowy i poczuc ze Agencja czuwa. Dziekuje bardzo Pani Agacie Sliwce za bezinteresowna pomoc i wsparcie. 5 gwiazdek !!!

Justyna
Inne
@Zadowolona klientka

Dzięki za polecenie. Dobrze, że wszystko jest w porządku i miałeś dobrą pomoc. A jak kwestie finansowe? Koszty są przystępne?

Administrator

Pracował ktoś z Was jako Recepcjonistka / Recepcjonista w Lions Estate Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

AN.
Były pracownik
@Administrator

Nie polecam. Szef szowinista, rotacja ogromna. Ciągle tylko lans na fotkach, a w firmie żenada.

Natalia
Inne
@AN.

gdzie konkretnie można go zobaczyć? Piszesz, że rotacja ogromna to ile średnio nowych osób w miesiącu tu przychodzi?

Nie warto
Były pracownik

Wartości, którymi tak mocno firma reklamuje swoją działalność niestety w praktyce nie istnieją. Kompletny brak szacunku w stosunku do ludzi pod przykrywką szerokiego uśmiechu. Bardzo niefajne, krzywdzące zachowania. Nie polecam tracić tam czasu, jest o wiele więcej miejsc, gdzie można spełniać się zawodowo.

Barbara
Inne
@Nie warto

Przykro mi, że masz negatywne doświadczenia związane z firmą, czy możesz podać konkretne przykłady? Twój wpis jest bardzo ogólnikowy i ciężko stwierdzić, co takiego dzieje się w Lions Estate. Będę wdzięczna za rozwinięcie tematu. Może mimo wszystko widzisz też jakieś pozytywne aspekty zatrudnienia w tym miejscu?

Emilia
Inne

Widziałam na stronie, że jest obecnie szansa stać się członkiem Lions Team w Lions Estate. Jest nabór na Property Advisor, Senior Property Advisor oraz asystenta/tkę biura. W przypadku pierwszego ze stanowisk pracodawca oczekuje, że kandydat będzie miał własny samochód, a jednocześnie doradca klienta musi mieć doskonałą prezencję. To pozwala mi mniemać, że auto doradcy również musi robić wrażenie na kliencie premium. Jakie marki i roczniki wchodzą w grę? Pomocy!

Agnieszka

Profesjonalna i bardzo miła obsługa w zakresie pośrednictwa nieruchomości.

Alicja
Inne
@Agnieszka

To bardzo dobrze. Co prawda szukam tu informacji o Lions Estate jako o pracodawcy, ale opinie Klientów także wiele mówią o firmie. Pierwszy raz miałaś do czynienia z tą agencją nieruchomości czy to już któryś kolejny raz?

Kasia

Dzięki Pani Katarzynie Korzeniak wynajęłam mieszkanie w Warszawie i zostałam profesjonalnie obsłużona. Umowa najmu skonstruowana fachowo i przejrzyście. Pani Kasia reagowała na wszystkie prośby i pytania z zaangażowaniem. Jest osobą odpowiedzialną i staranną w podejściu do klienta. Gorąco polecam panią Katarzynę i jeszcze raz dziękuję!

Premium Property Advisor:)

Nieruchomości to niełatwy kawałek chleba, ale jak już się w to wciągniesz, to już nie chcesz robić nic innego. Praca z ludźmi, relacyjna, zadaniowa, szybko widzisz rezultaty swojej pracy, masz duży wpływ na to, co robisz. Dobrze jest pracować w firmie, która traktuje Cię jak partnera i daje Ci wsparcie. Lions Estate to właśnie taka firma. Polecam!

2
Mike

Nie warto moim zdaniem u nich ani im podobnych pracować. Człowiek tylko nalata się po cudzych domach, a zarobi grosze (słaba podstawa, ciężka do osiągnięcia prowizja). Jest to bardzo niewdzięczna praca, bo większość ludzi woli omijać pośredników, a wśród samych pośredników konkurencja jest spora. Tak więc lepiej robić coś innego, zwłaszcza że takie pieniądze można zarobić w spokojnej pracy, w której nie trzeba ruszać się z biura, a jak chce się robić w nieruchomościach, to lepiej obracać własnymi, np. kupując, remontując i sprzedając z zyskiem - dużo fajniejsza zabawa i dużo lepiej się na tym wyjdzie. Generalnie lepiej pracować na własny niż na cudzy rachunek.

Artur
@Mike

@Mike jaką podstawę proponują?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Miska
@Artur

Nie ma podstawy, na rozmowie szybko sie dowiecie o systemie prowizyjnym

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agent One
@Mike

To lubię;) Mądrale z boku. Typical Polish????????????

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agent One

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Agent One

Polecam!!! Lubię atmosferę w LIONS ESTATE - Premium Property Advisors za: Sukces ???? Wsparcie???? Zespół ????

Robert

Też zwróciłem na to uwagę. Myślę, że to najlepsza referencja. Zdecydowanie. Lubię atmosferę w LIONS ESTATE - Premium Property Advisors za: Kultura nastawiona na wsparcie, wysokie wymogi pod kątem jakości i spora dawka pozytywnych emocji

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Habid

Great company!

Magda

Firma ma bardzo wysokie opinie na Google Moja Firma, sprawdziłam ich profile na Instagram i Facebook, zasięgnęłam języka wśród znajomych. Bardzo pozytywne opinii i wrażenia. Aktualnie rekrutują, jestem umówiona na rozmowę. Pierwszy kontakt bardzo fajny.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Lions Estate Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Lions Estate Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Lions Estate Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Lions Estate Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lions Estate Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 27 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wiejska 11 lok. 13
  00-480 Warszawa
 • NIP: 5213693774 REGON: 361261063 KRS: 0000552455
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Lions Estate Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii