counter
2 23 55 5 1
Paula

Po bardzo długiej walce z nagrana sekretarka,w końcu dodzwoniłam się do człowieka. Niekulturalne zachowanie kobiety niby konsultant. Nie mówiła wręcz krzyczała. Bardzo nieprzyjemny ton oraz brak informacji co do przesyłki nie uzyskalam.,wręcz przeciwnie. Nie przedstawiła się. Nie polecam tej firmy. Okropne traktowanie klientów. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Co wchodzi w socjal UPS SCS POLSKA?

mixx Nowy wpis

Pracował ktoś jako magazynier,sortowacz,pakowacz w Łazach i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 207 dni.

Czy można w UPS SCS POLSKA liczyć na jakieś dodatki?

Asdfghjkl Nowy wpis

Niw polecam

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tacik

Nie szukajcie na siłę wad i błędów bo nawet najlepsi je popełniają. Ważne, że firma dobrze jest oceniana przez pracowników.

TakNie3
Paula

Tak3Nie1
@Paula

Jeżeli do pracy przyjmuje się osoby bez szczególnych kwalifikacji, bez wykształcenia średniego i nie przywiązuje wagi do jakości przeprowadzonych rozmów, tylko liczy się szybkość i ilość przeprowadzonych rozmów, to mamy do czynienia z takimi sytuacjami. Byłam świadkiem, kiedy firma przyjęła do pracy na infolinii osobę bez wykształcenia średniego, która miała problem ze zdaniem testu zaliczającego i wprowadzającego do pracy... byłam w szoku, kiedy widziałam, że taka osoba dalej w tej pracy pozostaje i mało tego jest chwalona (!). Nie wiem na jakiej podstawie jednych się zwalnia a innym daje szansę 'na siłę'. Była to osoba bez obycia i kultury, potrafiła do mnie podejść i rzucić (z przekonaniem o swoim poczuciu humoru) (usunięte przez administratora)żartem. Firma sama w sobie jest ok ale niestety ludzie, którzy ją w większości tworzą, już tacy nie są. Wystarczy tylko na chwilę się zapomnieć a już ktoś będzie próbował zdeptać toje poczucie godności a po odejściu z tej pracy, to już nie będziesz pamiętać, że coś takiego istnieje. Ogólnie w moim przypadku doświadczenie traumatyczne z ludźmi tam pracującymi i nie polecam ze względu na współpracowników. A takie akcje, że krzyczą na klientów - taka osoba od razu powinna iść na rozmowę do szefa i ostrzeżenie.

Łukasz

@ktoś to bardzo słabo, bo psuje to strasznie atmosferę w ekipie.

@Łukasz

Witam. Chciałam zapytać, czy to normalne że na szkolenie przyjmuje się sześć osób na to samo stanowisko w dziale obsługi klienta i na tym szkoleniu jest dostępnych pięć komputerów a jedna osoba musi się szkolić na nierównych zasadach? Czy to przypadkiem nie jest działanie mobbingujące czy w jakiś sposób dyskryminujące? Chyba każdy powinien mieć taki sam dostęp do materiałów i pomocy podczas szkolenia? Uważajcie na takie sytuacje w firmie.

Tak1Nie
Przemo

Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia! Brak informacji kiedy będzie kurier. Kurier nie dzwoni przed dostarczeniem paczki. Najlepiej wziąć wolne i siedzieć w domu caly dzień az jasnie pan z ups sie pojawi.Infolinia porażka. (usunięte przez administratora)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 400 dni.

Jak tam Panowie w sile wieku? Nadal się boją młodych ambitnych z większym doświadczeniem ? :)

Tak5Nie

Czy pracownicy w UPS SCS POLSKA dogadują się między sobą?

@Pytanie

Ogólnie, żeby wspólnie pracować, to należy się dogadywać a przynajmniej starać się o to, żeby przepływ informacji był co najmniej prawidłowy... niestety nie każdy to rozumie :(. Są tacy, którzy nie są w stanie tego zrozumieć, wolą plotkować, nastawiać kogoś na kogoś, są znajomi team leaderów - a to już nie są 'ludzie z ulicy' - tak bym to nazwała. Możesz być mega zmotywowana do tej pracy, jednak znajdą się tacy, którzy skrupulatnie wskażą ci gdzie twoje miejsce. Możesz próbować się wykazać... w moim przypadku okazało się to całkowicie zbędne, niepotrzebne a nawet śmieszne... szczere chęci są też niewystarczające - podobno piekło jest nimi wybrukowane. Masz tam znajomych, to dogadasz się super, tyle w temacie.

Marta

Witam, czy ktoś z obecnych pracowników podpowie czy UPS szuka ludzi do pracy?Na jaką umowę można liczyć na początek?

Żałosne osobowości.

Jakiś czas temu uczestniczyłem w rozmowie rekrutacyjnej w UPS SCS Polska w siedzibie przy lotnisku Chopina. Szczerze ? Większego kaberetu nie widziałem. Średnio inteligentny rekruter z kompleksem wieku. Jedyne pytania, które otrzymałem to standarowe "Dlaczego chciałby Pan tu pracować" oraz stwierdzenie o wiele ma Pan uprawnień i kompetencji. - Co Pan robił tam w tak młodym wieku? Sporo obowiązków tam było. Jak Pan to pogodził? (Normalnie przecież nie jestem niezaradnym idiotą). -O był Pan menagerem iloma osobami Pan zarządzał? Jak to tak po studiach kierownicze stanowisko Pan dostał odrazu? Trzeba zrozumieć "Panowie Kierownicy", że czasami ambicja idzie w parze z umiejętnościami i inteligencją. To nic dziwnego. Do wszystkich osób. Szkoda waszego czasu na dyskusje z tym zespołem. Najlepiej przygotujcie kartkę z instrukcją jak zrobić w życiu pieniądz sukces i dajcie to Panom, aby troszeczkę się nauczyli radzić w poza "korporacyjnym stylem" Bo ewidentnie boli jak 23 letnia ambitna osoba wchodzi z butami do ich "strefy komfortu". Druga kwestia. (usunięte przez administratora) taki xD wyglądało to jak fabryka albo produkcja w GB. Wstyd. Mam nadzieję, że przeczyta to menager na kraj i wyciągnie wniosek. 30 minutowa rozmowa odnosiła się jedynie do prywatnych pytań. Tutaj wystawiamy tylko faktury. Pomijając fakt, że ogłoszenie dotyczyło szerszego zakresu obowiązków. Czytałem wcześniej wasze opinie przed wizytą tam. To 100% prawdy.

Tak2Nie
@Żałosne osobowości.

@Żałosne osobowości. Dziękuję Ci za wyczerpującą wypowiedź. Jakie było meritum Twojej rozmowy rekrutacyjnej? Zostałeś przyjęty do UPS SCS POLSKA? Jakie warunki Ci zaproponowano? Od razu umowa o pracę? Pakiet świadczeń pozapłacowych? Z góry dziękuję.

Żałosne osobowości
@Marta

Idąc tam miałem już pewną pracę w innej firmie. Poszedłem z ciekawości.

Darek

Podpowiedzcie mi czy firma rekrutuje w ostatnim czasie?

UPS
@Darek

Tak.

Oni
@Darek

Zwalniają napewno

Tak1Nie
Prawda o ups

Przestrzegam nowe osoby przed wyslaniem cv do ups w warszawie. Wszystko pieknie kasa umowa ale w polowie szkolenia zrezygnuja z ciebie bez podania przyczyny. Nie powiedza czemu za co, uczyles sie nie dali ci dojsc do testu po szkoleniu nawet. Zostajesz z niczym i nie wiesz co zrobiles. Nie chce by kogos to tez spotkalo..

Tak10Nie

@Prawda o ups

Doceniam fakt, że postanowiłeś podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami forum. Ale to, iż Tobie się nie powiodło, wcale nie musi oznaczać, że z resztą będzie tak samo - miej to na uwadze. O jaką posadę konkretnie się ubiegałeś w UPS SCS POLSKA?

TakNie2

Atram
@Prawda o ups

To prawda. wybierają 1, 2 osoby i pozbywaja się ich jeszcze w trakcie szkolenia. Być może byłeś za stary, może miałeś jedną nogę krótszą od drugiej, byłeś łysy, niepełnosprawny, a może nie spodobałeś się któremuś z trenerów. Ma to sprawić, że pozostałe osoby z zarekrutowanych, będą posłusznie wykonywać polecenia i cieszyć się, że tak "daleko zaszły" Dobrze, że zrozumiałeś na którym etapie popełniłeś błąd (wysłanie CV do UPS). Pracy teraz dostatek i zapewne wkrótce znajdziesz nową. Przykro mi, że przeżyłeś rozczarowanie UPS i zmarnowałeś swój czas. Pozdrawiam

Tak2Nie
Atmosfera
@Atram

Na szkoleniach w innych miastach, sytuacja podobna (zwalniają nowo przyjęte osoby). Atmosfera pracy sztywna i lękowa (obawa o zwolnienie). Praca z klientem trudnym i wymagającym, duży stres. Mowa o pracy w dziale obsługi klienta na infolinii połączeń przychodzących. Na szkolenie przyjmują więcej osób a potem nawet nie dając im szans, szybko zwalniają. Ogólnie jest duży zasób wiedzy do przyswojenia, więc to zajmuje trochę czasu, żeby się do pracy wdrożyć. Wiedzy jest tak dużo, że na szkoleniu nie są w stanie wszystkiego przekazać. Dopiero praktyka i praca przez dłuższy czas pomaga nabyć umiejętności. Jeżeli chodzi tu o to (jak wspomniała osoba powyżej), żeby dać ,przykład' innym pracownikom i ,zmotywować' ich do pracy, to jest to dla mnie 'błędne koło'. Kolejna sprawa to pracownicy. Szczególnie osoby z długim stażem, czasem nie wykazują żadnego zrozumienia do osób uczących się, potrafią np. na kogoś krzyknąć, nie wykazać żadnej chęci pomocy - odwrócić się na pięcie a potem obmówić, pokazać wszelkie formy nieżyczliwości, złamać zasady współżycia społecznego. Jak wszędzie - są osoby toksyczne i takie, które są ok. Żadnych spotkań integracyjnych, szkolenia tylko wdrażające do pracy, prawie żadnych rozmów z pracownikiem oceniających wyniki pracy, a jeżeli już jakieś są, to oceniam to słabo. Ja osobiście nie mogłam zaliczyć atmosfery tam panującej, do dobrej. Względnie dobrą atmosferę wspominam ze szkolenia teoretycznego.

Tak7Nie

Igor

Nikt nie mówi, że firma jest idealna ale jeśli się tu nie pracuje to wystawianie opinii jest zwykłą plotką.

Tak1Nie2

@Igor

Można Ci przyznać rację. Ale trzeba wiedzieć, iż cała sztuka polega na tym, by potrafić wskazać zarówno dobre, jak i złe strony konkretnego pracodawcy. Mniemam, że jesteś zatrudniony w UPS SCS POLSKA. Czy pracownicy mają tam możliwość uzyskania pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

tall

Okradli moja paczke na terenie magazynu i nawet nie zadali sobie trudu zeby zadbac o pozory.Rzeby to zrobic musialo kilka osob ze soba wspolpracowac.dostalem protokol:uszkodzone 6,podobnych przedmiotow 11 /butelek brandy/Wewnatrz przepakowanej przez ups paczki czyste kawalki tektury z oryginalnego opakowania.Etykiety na pozostalych butelkach czysciutkie bez sladu jakichkolwiek kropli po plynach, a przeciez podobno uszkodzono /rozkito/ czyli wylalo sie w zamknietym kartonie 6x0,7=4,2 l brandy.To nie cud tylko parszywe ordynarne zlodziejstwo tuz przed wydaniem kurierowi z magazynu.Zeby to zrobic musialo wspolpracowa kilka osob z magazynierem na czele, a gdzie byl nadzor.Unikajcie tej firmy dopuki nie zrobi porzadku ze swoimi zlodziejami i tego nie oglosi.Dodam ,ze chodzi o oddzial warszawski. Moje sugestie dla UPS SCS POLSKA: W tym ksztalcie to dno i tak bedzie do czasu pozbycia sie zlodzji.Tam musi istniec zorganizowana grupa zlodziejska.

TakNie2

tygrys

nie polecam...zadnego UPS-u.. .omijajcie z daleka jesli nie chcecie miec kłopotów.....stanowczo nie polecam....

Tak6Nie
Marta

@Franek, użytkownicy mają prawo do swobodnego zamieszczania swoich spostrzeżeń dotyczących zatrudnienia w UPS SCS POLSKA na tym forum. Jeżeli nie zgadzasz się z nimi, to zachęcam Cię do pozostawienia własnej merytorycznej opinii o tej firmie bazując na swoim dotychczasowym doświadczeniu w niej.

Franek

Niestety niektórzy potrafią jedynie narzekać!!!

Niunio

Nie pracowałem, aplikowałem. Pani zadzwoniła nie przedstawiła się, zaproponowała termin, niestety nie mogłem tego dni się umówić. Zaproponowałem kilka innych terminów. Pani telefonująca, powiedziała, ze nie, że jak będzie potrzebowała to zadzwoni i się rozłączyła. Poziom kultury i elementarnych zasad rekrutacji żenujący. Jak tak funkcjonuje cała firma to pozostaje mi współczuć pracownikom. Nie pozdrawiam

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o UPS SCS POLSKA - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

UPS SCS POLSKA
2/5 Na podstawie 23 ocen.