Opinie o Lot Cabin Crew Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lot Cabin Crew Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lot Cabin Crew Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lot Cabin Crew Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta Nowy wpis

Mam pytanie o zakres badań lekarskich do pracy młodszy cabin crew. Czy to to samo, co do każdej pracy, czy jakieś (nie wiem) odporności na wstrząsy są badane? :D I ktoś tutaj wspomniał, że można sobie wykupić pakiet medyczny. Czyli firma nie finansuje tego? Wykupić mogę sobie zawsze, ale to ma przecież być benefit...

Kandydatka Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie może liczyć początkująca cabin crew na b2b?

Administrator Nowy wpis

Czy firma Lot Cabin Crew Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

Hej, widziałem ofertę, w której firma szuka młodszego personelu pokładowego. Wspomniane w niej jest, że pracuje się wg. stabilnego, miesięcznego grafiku, mógłby ktoś opisać jak to wygląda? Ile godzin dziennie i czy lata się każdego dnia? Oczekują też dyspozycyjności, czyli może być tak, że np. nagle danego dnia trzeba lecieć? :D

Kontrahent

Bzdura. Dostajesz grafik miesięczny, ale może zmienić się w każdej chwili. Jeśli masz pojedynczy dzień dyżuru, to mogą Cię wysłać nawet na 2 tygodnie gdzieś, zmieniając Ci cały plan. Lecieć musisz zawsze gdy Crew Control sobie tego życzy, inaczej zapłacisz karę za nieobecność nieusprawiedliwioną, jak w szkole. System wygląda tak, że mimo B2B tłumaczysz się ze wszystkiego jak zwykły pracownik, np. musisz wysłać zdjęcie zwolnienia lekarskiego. Wpływ na grafik masz śladowy, np. możesz poprosić o jakiś weekend wolny, ale firma nie musi tego wziąć pod uwagę. Generalnie nie masz żadnych praw i nigdy nie wiesz, w którym momencie coś się zmieni i czy wrócisz akurat tego dnia, którego planowałeś do domu. W sezonie jest już totalny dramat, często nie ma opcji iść nawet do lekarza gdy coś Ci dolega, bo umówienie się na wizytę jest nierealne.

Iwona
@Kontrahent

Jakiego kalibru jest taka kara w razie nieobecności? Czy jest to od razu zwolnienie z pracy, czy jakaś narzucona kara pieniężna? Czy w ogóle jest mowa o tym w umowie?

Kontrahent
@Iwona

200-500 zł odliczone od faktury, według uznania kierownictwa

Rafi
@Kontrahent

To spora kwota w sumie. No to lepiej, jak to mówią zawsze być w pracy. A jest w ogóle możliwość wyboru, czy chcemy pracować na podstawie b2b, czy umowy o pracę? Bo tak z tego co czytam to chyba umowa o pracę ma więcej praw zdecydowanie. Są jakieś stanowiska, gdzie właśnie można spokojnie sobie pracować i kiedy trzeba to i to l4 wziąć?

Kontrahent Nowy wpis
@Rafi

Musisz zrozumieć, że pokład a biuro to dwie rozbieżne sprawy. Na pokładzie masz tylko b2b, w biurze różnie, to zależy od działu

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lot Cabin Crew Sp. z o.o. na stanowisko Instruktor szkolenia samolotowego (LOT FLIGHT ACADEMY)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Konrad

Czy osoba po operacji kregoslupa posiadająca 2 pręty I śruby w kregoskupie, może zostać zatrudniona jako cabin crew?

Flight Attendant

Może zacznijmy od dobrych stron, bo nie będzie ich wiele. Na plus współpracownicy. Wiadomo że nie zawsze, ale w przeważającej większości. Atmosfera w załogach jest naprawdę na przyzwoitym poziomie, pomimo napiętej sytuacji w samej firmie i całej branży. Z plusów można jeszcze wspomnieć o możliwości odpłatnego wykupienia pakietu LuxMed czy też karty Multisport. I w sumie to by było na tyle. Jako osoba samozatrudniona możesz pomarzyć o idącej za tym w wielu innych branżach elastyczności. Obowiązki masz takie jak pracownik, ale praw praktycznie żadnych. Obecnie pomimo możliwości planowania na jakieś średnio 20h w miesiącu, które można upchnąć w jednym, maksymalnie dwóch tygodniach, jesteś przykuty do LOTu. Przez pozostałe dni pozostajesz bowiem do dyspozycji pod telefonem, zamiast znaleźć inną pracę, która zapewni Ci dodatkowy dochód. Ciągłe zmiany w ofercie sprawiają, że zamiast skupić się na konkretach musisz świecić oczami, bo produktu nie ma w załadunku. Dział produktu wymyśla coraz to ciekawsze propozycje (ktoś się chyba boi zwolnień z powodu braku wyników), które są często sprzeczne z możliwościami czasowymi i niedostosowane do typu samolotu. Pisanie raportów z tak błahych powodów jak brak sprzedaży na rejsie dokłada tylko obowiązków i zwiększa kontrolę w każdym aspekcie. Ostatnio został też wystosowany mail o konieczności poddaniu się testowi na COVID. W przeciwnym razie nie będzie możliwe wykonywanie obowiązków służbowych. Podejście firmy do zleceniobiorców można określić tylko w jeden sposób: niewolnictwo XXI wieku.

@Flight Attendant

Jeśli macie mało problemów w życiu zapraszamy do pracy w tej firmie. Przynajmniej przekonasz się jak być nie powinno. Cześć ludzi bardzo ok.

Weronika

opinia sprzed trzech lat? raczej nie sugerujesz, że całość miałaby być aktualna? np kwestia covidu chociażby? jeszcze coś jest przeterminowane lub właśnie do zamiany?

Czyli współpracownicy są ze sobą zgrani?

Zostaw merytoryczną opinię o Lot Cabin Crew Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lot Cabin Crew Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lot Cabin Crew Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Lot Cabin Crew Sp. z o.o.
  • 17 Stycznia 43
    02-146 Warszawa

Lot Cabin Crew Sp. z o.o.