NYK Logistics

Ostaszewo

Opinie o NYK Logistics

io

Zawsze można dać jakiś aneks do umowy @wefrg, nie wiem czy się z tym spotkałeś ale jest to całkiem normalne

XYZ

Podwyżka zapomnij,jak juz może aneks do umowy na nizsza stawke mozesz dostać.

asti

Ile obecnie wynoszą tutaj pensje, bo w zeszłym roku pisaliście, że magazynier ma 1800 brutto, ale na jakiej umowie? Pytam, bo z początkiem tego roku, minimalna krajowa poszła znacznie do góry, to i może NYK Logistics dało pracownikom jakieś podwyżki, czy coś w tym stylu? Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje.

byly

magazynier 1800zł-oczywiście brutto,nie polecam skosnookiego bagna,niema o czym pisać wyzysk,wyzysk,jeszcze raz wyzysk!w moich czasach najgorsza szmata byl maly koslawy,mlaszczacy karakan(pan Pio...),poprostu robil pale w kazdy mozliwy sposob szefowi tzw.kontrakt menedzer za jego czasow bylo trzeba pisac testy,na ich podstawie przydzielano premie.

90% tej pracy to minusy: ludzie - konfidenci, brak szkoleń, niskie pensje, kierownictwo które ciągle węszy, lekki mobbing. plusy: hmm i tu trochę ciężko wymienić plusy, jeśli nie masz doświadczenia to napeewno Cię zatrudnią oczywiście za niską pensję.

Jeszcze pracuję ale myślę odejść. Dużo pracy, praca odpowiedzialna, a płaca marna.wiele obietnic,

import warszawa

Stanowczo nie polecam - okropna atmosfera, pracowałam ok 4 miesiące (tylko tyle dało się wytrzymać w tej firmie)!!!

dział morski

Nie polecam, straszny mobing, pracownicy są słabo przeszkoleni, niskie zarobki, wysokie wymagania.

byly

1800brutto,pozdrawiam tych co się tam szmaca.....

Zainteresowani wiedzą o co chodzi ( usunięte przez administratora )l ale ogólnie jest OK

witam, ja rowniez nie mam najlepszego zdania o tej firmie. place do bani, niekompetentni przelozeni, dookola sami konfidenci. zostalem zwolniony po kilku miesiacach i musze szczerze za to podziekowac. obecnie zarabiam dwa razy tyle, rozwijam sie. a czas spedzony w NYK byl jedna z najwiekszych pomylek w moim zyciu.

Ekonomista

Płace: Kadra kierownicza - płace godne Biuro i administracja - płace wystarczająco godne Magazyn - płace karygodne

Firma "( usunięte przez administratora )biecuje po 30% premi a po podpisaniu umowy guzik sie dostaje. Szef magazynu na kazde pytanie ma odpowiedz ta sama - nic nie wiem, nadgodziny sie zdarzaja ale za darmo, ludzie zarabiaja po ( usunięte przez administratora )max, kazdy do ego inaczej, podwyzek nie daja, jednym słowem banda.

Zostaw opinię o NYK Logistics - Ostaszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NYK Logistics