Opinie o NYK Logistics w Ostaszewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NYK Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NYK Logistics o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NYK Logistics w Ostaszewo

piąte koło u wozu

Oddział w Ostaszewie dzieli się na dwie grupy. Wyższą kastę zwaną biurem oraz zło konieczne zwane magazynem. Zakaz wstępu na stołówkę poza przerwą tylko dla magazynu. Na hali poniżej ustawowych 14*, a robol nie może sobie wypić czegoś ciepłego i się ogrzać. Zakaz palenia obowiązuje tylko pracowników magazynu, biuro oraz kierownictwo magazynu wychodzi sobie kiedy chce. Magazyn rozliczany co do minuty, a paniusie z biura wychodzą sobie kiedy chcą, w trakcie pracy jeżdżą po zakupy do sklepu. Podwyżki? Tylko dla biura, bo przecież mamy niskie obłożenie magazynu. Widocznie między załadunkami i zbieraniem zamówień powinniśmy dzwonić do firm i poszukiwać kontrahenta. Panie Areczku premie roczne są dla biura, dla pana są ochłapy.| Magazynier popełni jakiś błąd? Zabieramy premię na kilka miesięcy do tego nagana i pokazowe zebranie by zbesztać winnego przy wszystkich. Biurowi coś zrobią nie tak? Ojojoj, ktoś się zakręcił, przecież nie będziemy robić z tego afery, nic sie nie stało. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność.. Marek, skoro jesteśmy tacy źli i jesteśmy tylko kosztem to zlikwiduj magazyn w diabli, zostaw tylko swoich pupilków w biurze i po problemie. Banda wydygańców na pewno zadba byś mógł kumulować pieniążki na kolejny wyjazd w Alpy. I nie uciekaj na nasz widok. Taki duży chłopiec, a pracownika fizycznego się boi. Ty Radziu też.

robert

Ludzie się wykruszają, za chwilę większość zakładu będzie zarabiać minimalną lub symbolicznie powyżej niej, gdzie za płotem płacą połowę więcej. W firmie zmiany tylko na gorsze, coraz większe wymagania za coraz mniejsze pieniądze. Ciekawe ile jeszcze ludzi musi się ewakuować by wielmożne kierownictwo znalazło kasę na podwyżki. Wszyscy dobrze wiemy jak wyglądało to w zeszłym roku. Jak się (usunięte przez administratora) pali to nagle kasa się znajduje. Najwyżej znów zatrudni się kilku statystów zamiast docenić tych, którzy się starali i coś umieli. Swoją drogą widzę, że cenzura na forum działa w pełni. Zupełnie jak na zakładzie.

Wiecie, czy NYK Logistics udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Uwolniony Nowy wpis

Tak źle chyba jeszcze nie było. Większość ma najniższą krajową, nieliczni trochę powyżej. Czy pracuje ktoś tydzień, rok, 8 lat, ma tyle samo. Kierownicy to jakaś porażka. Zimno w magazynie, bywa 8-10 stopni a na jakiekolwiek uwagi totalna olewka kierowników. To chyba jedna z nielicznych już firm, gdzie jeszcze nie pojmują, że od wielu już lat jest rynek pracownika a nie pracodawcy. Nie rozumiem dlaczego ci, którzy mają umowę na stałe i najniższą krajową siedzą jeszcze tam. Mając takie doświadczenie i umiejętności już dawno bym zawinuł. Na szczęście szybciej się uwolniłem. Co do kierowników hmmm brak słów, nie spotkałem się z takim jak tu brakiem kompetencji, nieradzeniem sobie z tak małą grupą ludzi, wyżywaniem się na pracownikach, niedocenianiem dobrych pracowników itd.... Do tych, którzy jeszcze tam pracują: Szanujcie się, na rynku pracy jest mnóstwo ofert i wszędzie lepsze, nie dajcie sobą pomiatać! Podsumowując To jest (usunięte przez administratora), w którym zostają tylko (usunięte przez administratora)

szambonurek Nowy wpis

marne zarobki, niekompetentni przełożeni, toksyczna atmosfera najgorszemu wrogowi bym tej firmy nie polecił

4242 brutto Nowy wpis

Ludzie z biura dostali paczki na święta, magazyn uśmiech kierownika. Żałosne.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie NYK Logistics? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Gorszy magazynier

Dajta spokój, doświadczonych pracowników zwalniają, nie przedłużają umów, nie próbują też zatrzymać tych, którzy sami się zwalniają, ale nowych szukają. Nie liczy się człowiek, umiejętności jego czy pracowitość, tylko aby sztuka się zgadzała. Brygadziści nie mają pojęcia jak zarządzać ludźmi, gubią się w rozdawaniu zadań, nie pamiętają komu co dali, dzwonią po kilkanaście razy na zmianie na twój prywatny numer telefonu i jeszcze pretensje jak nie odbierzesz bo akurat (usunięte przez administratora) A jak się uweźmie jeden czy drugi na kogoś, to co kilka minut dzwoni. A popełnij jakiś błąd, to latami ci będą wypominać, na forum wyśmiewać. Widać że brygadziści nie mają nic do powiedzenia w swoich domach i wyżywają się na pracownikach, brak im kompetencji, wykształcenia i chęci do rozwoju. Jak wchodzisz do nich, na monitorach u każdego 16 kamer żeby podglądać kto co i jak. Zarobki to jakaś kpina, większość pracowników na magazynie ma najniższą krajową, czy pracuje rok czy cztery czy osiem lat. Atmosfera na magazynie taka jak wynagrodzenie.

Plebs

Atmosfera okropna. Ludzi na magazynie mają za nic. (usunięte przez administratora) pełna skala. Nie poleciłbym tej pracy najgorszemu wrogowi. Powodzenia dla swiezakow, oby szybko przejrzeli na oczy.

piąte koło u wozu

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w NYK Logistics?

Tymczas

Praca jak praca, robić trzeba wszędzie, ale kierownictwo zmian, brygadziści, czy jak ich tam zwał to zdrowo je te towarzystwo. Nawet głupiego do widzenia nie usłyszysz w odpowiedzi na Twoje pożegnanie, a jak do Ciebie mówi jeden z drugim, to masz wrażenie że spodziewają się iż padniesz przed nimi na kolana. A już tekstem miesiąca jest, że przy zleceniu na tydzień i wszawej stawce on będzie "oceniał wydajność" Do szóstego się wytrzyma, bo zwykłem kończyć, co zacząłem, a potem albo trafię pod skrzydła kogo innego, bo ponoć od października mają być kontenery, albo sayonara. Ogólnie z uwagi na atmosferę nie polecam ludziom o słabych nerwach, bo łatwo takiego.... I sobie kłopotów narobić.

Ekscentryczny Sebek

Na magazynie dalej płacą trochę powyżej minimalnej czy coś podnieśli? No i wzięli się za "staczy w regałach" czy nadal zapierdziela tylko część obsady na zmianie?

Calineczka
@Ekscentryczny Sebek

Nic nie podnieśli. Dalej to samo starsi w regałach co niektórzy obijają się. A reszta musi za nich niestety robić :). Pensje będą niedługo równe z najniższą... Ciekaw jestem kto za te ochłapy będzie robił.

robert

Czy pracodawca NYK Logistics motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

człapun

Ostatnimi czasy motywuje wyłącznie do podjęcia pracy w innym zakładzie, udania się na L4 i zgłoszenia (usunięte przez administratora)zachowań przełożonych do inspekcji pracy.

Co chwilę zmiany na gorsze. Coraz większy (usunięte przez administratora) się tu tworzy.

Monia
@Karolina

I jest fajnie fajniusio po koleżeńsku wygłaszają brednie nie możemy więcej zapłacić bo dobrzy ludzie na twoim stanowisku nie przychodzą po podwyżkę. Proponuję zatrudnić Ukraińców na pewno będzie tanio czy dobrze nie wiem ale tanio.

sort

Premie roczne też dużo niższe niż dostało biuro. Jak zawsze w tym bagnie, równi i równiejsi.

kakauko

Pora na roczne premie i podwyżki, ciekawe jaką śpiewkę wymyślą tym razem by nic nie dać.

Jarosław

Znajdą się byli lub obecni pracownicy NYK Logistics i napiszą jak aktualna sytuacja w firmie? Jaka atmosfera i warunki zatrudnienia? Każdy komentarz będzie pomocny.

@Jarosław

Sam Jarosław to porażka o rudym nie wspomnę

Nażelowany Ken
@Anna

Ryżego to chyba trzymają tylko po to, by Taliba po głowie drapał w stresujących sytuacjach.

@Anna

a zamiast o jakiś ludziach to napiszesz coś o specyfice samej pracy? jak jest zorganizowana i w praktyce jak się przedstawia?

Magazyn

Poziom wiedzy i umiejetnosci kierownictwa z magazynu jest zenujaco niski. Przydalyby sie tam jakies zmiany.

@Magazyn

Aż tak? Ciekawa bym była na podstawie jakich konkretnie obserwacji wyszła taka opinia? Co takiego według Ciebie robią?

@Danuta

Danuta czy Matek a może Marysia lub Radek. Jak myślicie, a sory dla was liczy się kasa a nie ludzie. Reszta to tylko koszty wliczone

@A bo co

tu zostały wymienione osoby z wyższego szczebla? mnie to interesowałyby te niżej, bo po aplikowaniu raczej na takie stanowiska wstępnie można tu w razie czego liczyć? wiadomo które aktualnie dostępne i jakich warunków można się spodziewać?

Odpad

Atmosfera na magazynie to porażka. Gdyby co niektórzy brygadziści spadli z poziomu swego ego do poziomu IQ, to zrobiliby sobie sporą krzywdę. Czepianie się aby się tylko przyczepić i obciąć z premii, nawet jeśli ich pomysły i "polecenia" są na granicy BHP i prawa pracy. Oczywiście przestrzeganie powyższych działa tylko w jedną stronę. Jeśli twoje poczynanie/zachowanie jest im jakkolwiek niewygodne to od razu cię uwalają i wsiadają na ciebie w kilku nie dając ci dojść do głosu. Brak jakichkolwiek umiejętności w zarządzaniu ludźmi i zarządzaniu pracą. Dobrze, że sporo osób opuszcza ten bajzel. Powodzenia, na pewno gorzej nie będziecie mieli. Przy okazji może wielmożne kierownictwo przejrzy na oczy, że ten zakład to żadna atrakcja w okolicy i zaczną traktować nas z jakimkolwiek szacunkiem i z godnym przelewem.

@Odpad

Masz rację Ola

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w NYK Logistics?

Są i to ciekawe????????????

Jak se sam zrobisz

Łucja

Ktoś tutaj napisał, że Nowi pracownicy dostają na start więcej niż osoby z kilkuletnim stażem w zakładzie... To ile różnią się ich pensje?

Zostaw merytoryczną opinię o NYK Logistics - Ostaszewo

• Jak się pracuje w NYK Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy NYK Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NYK Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NYK Logistics