NYK Logistics

Opinie o NYK Logistics

>Firma bardzo dobra, zgadza siÄ? > dobrze p??aci, tu?? bratku na g??owÄ? upad??, firma p??aci tak ma??o jak tylko to moli??liwe by?? z g??odu nie zginÄ??? (opr??cz rzecz jasna zarzÄ?dowi), wiÄ?c tutaj to megatragedia, ale czytajcie dalej > pracujÄ? w niej w wiÄ?kszo??ci uprzejmi ludzie, sympatyczni i ??yczliwi. tak, tak, tak > Firma jako nieliczna potrafi zadbaÄ? o swoich pracownik??w, daje prywatnÄ? s??u??bÄ? zdrowia, co jaki?? czas wyjazdy integracyjne. bony ??wiÄ?teczne i inne bonusy, basen czy jakÄ??? tam kartÄ? multisport, a s??u??ba zdrowia w pakiecie rodzinnym - to jest wypas! > Dobra atmosfera i pe??en profesjonalizm. Oby wiÄ?cej takich! tutaj dodam ??e zapewnia rozw??j - oczywi??cie je??li o to siÄ? upomnisz - chcesz szkolenie - znajdziesz szkolenie - dostaniesz szkolenie ??wietna firma na rozw??j - dwa/trzy lata popracowaÄ? i szukaÄ? czego?? lepiej p??atnego.

zp

Firma bardzo dobra, dobrze płaci, pracują w niej w większości uprzejmi ludzie, sympatyczni i życzliwi. Firma jako nieliczna potrafi zadbać o swoich pracowników, daje prywatną służbę zdrowia, co jakiś czas wyjazdy integracyjne. Dobra atmosfera i pełen profesjonalizm. Oby więcej takich!

Zostaw opinię o NYK Logistics - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NYK Logistics