Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Majster

Czy poltraf mógłby wysyłać smsy rano przed dostarczaniem paczki ? I czy można przenieść paczkę na drugi dzień jeżeli nie ma cię w domu ? Lub poprostu dzwonić ,ja zamawiam na te dni w których jest ktoś w domu ,apteki albo skracają czas pakowania lub wydłużają poltraf dzwoni godzinę przez dostarczeniem a przez dwa dni ani wody ani słuchu , zacznijcie się jakoś określać wcześniej bo będziecie wozić paczki spowrotem bo to głupota przecież macie nr. Tel.

Klientka
@Majster

Do mnie też nikt nie dzwonił. Paczka miała być w piątek, a kurier przyszedł w poniedziałek bez wcześniejszej informacji. Miałam farta, że akurat byłam w domu.

Misia

Cześć, nadal obowiązuje norma dźwigania 32 kg na operatora wózka widłowego? Tak przeczytałam w ogłoszeniu sprzed ponad miesiąca i wobec tego mam wątpliwości, czy zatrudniają kobiety. Jak to się ma do norm BHP obecnych? Wyjaśni mi ktoś, bo nie wiem?

@Xx

I jakie są przykłady tej wspomnianej wcześniej inwencji twórczej? Tu wyżej ktoś przytaczał jakiś sprzęt pomocniczy. Jakie jeszcze wsparcie w trakcie pracy oferuje sam pracodawca? koledzy też bywają pomocni?

Szukają kogoś takiego jak Specjalista ds. Klientów Kluczowych i tak liczyłam, że ktoś coś tu wie, a tu głównie klienci. Wytłumaczcie mi proszę co firma ma na myśli pisząc w ogłoszeniu, że oferują pracę zdalną i hybrydową. Bo to są dwie różne rzeczy dla mnie. To jest do wyboru, jak się nie chce to nie trzeba w ogóle biura odwiedzać? Dodatkowo chciałabym wiedzieć jak liczą premie i podstawę wynagrodzenia, czy wysokie zarobki są możliwe. Z góry dzięki :)

Mery
@123

Jaki może być ostateczny skutek tego wspominanego nadstawiania karku? Przyznam otwarcie, że nie mam jeszcze takiego doświadczenia, dlatego tak dopytuje. Praktyka mnie interesuje. Średni staż w takich warunki ile wyniesie? Są osoby, które normalnie się dostosowały i pracują? do tego czy spodziewać się można jakiś zmian w najbliższym okresie?

Anetka Nowy wpis

Czy na dziale gdzie pracuje specjalista ds. BHP możliwe by była rotacja? chodzi o to, że wczoraj pojawiła się oferta a po przejrzeniu ostatnich zapytań widzę, że jeszcze niedawno niektórzy odnosili się do tego stanowiska. zastanawiam się z jakich przyczyn jeszcze poszukują?

Lenka Nowy wpis

Hej. Interesuje mnie ocena warunków pracy specjalistów ds. BHP. jest właśnie nowa oferta, spełniam wymagania i myślę czy by się nie przenieść, głównie ze względu na atmosferę. tutaj na dziale jaka jest?

Czy szkolenia lub jakieś kursy w trakcie pracy jako specjalista centrum wsparcia jakości są jakieś domyślne może? nie piszą na ich temat wprost a zastanawia mnie chociażby to mile widziane doświadczenie z normami ISO 9001 i ISO 13485. Będą z tego szkolenia?

Yossarian Nowy wpis

Samych szkoleń ani kursów z ISO nie ma, bardziej czysto stanowiskowe. Ale jeśli masz już jakieś doświadczenie z pracą w jakości a zwłaszcza w pharmie/ wyrobach medycznych to dasz sobie radę.

Dawid@1982
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy jest możliwość pracy z własnym autem?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Poltraf Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownik Jakości.

aaa

Chce poznać opis konkretnych warunków dla specjalistów centrum wsparcia jakości. po komentarzach widać, że nie piszą się o niej wprost. jakich więc zarobków może się spodziewać osoba pełniąca te funkcje?

Misia

@Misia

A na poltrafie jakieś normy były? Ciśniesz ręcznie ciągły wyzysk i nic sie nie zmienia

@kert

Cisnąć może i można, skoro po kasę się idzie ale teraz faktycznie te kg na które pani wyżej zwróciła uwagę mnie zaciekawiły. Te ładunki są podpisane jakoś? Wiesz za co się zabierasz? Co z ewentualnymi wypadkami? Co z jakimś ubezpieczeniem?

I nikt tego nie zgłasza? Chyba, że już było to praktykowane? Ciekawi mnie ewentualna odpowiedź. Co tego jeszcze dopytam, skoro wagi nie ma to co z innymi sprzętami pomocniczymi? Jakiś paleciak i tym podobne?

Xx

umywanie rąk i spychologia ;) wysłane - ma być doręczone. W jaki sposób - to już twoja inwencja twórcza niestety. Mówię to jako były pracownik, nigdy więcej.

@Xx

xxx
@123

Pracowałem, niestety nie polecam :) firma prowizorka. Handlowcy czyt. Specjaliści od Klientów Kluczowych w praktyce niewiele robią. Firmy (usunięte przez administratora) w podskokach, na premie i fajną wypłatę nie masz co liczyć.

@xxx

Nie jest to zależne od tego co i jak sobie w razie czego wypracujesz? Ja dla przykładu chce iść na pracownika logistyki. Z tym ze w opisie nie ma nic o wynagrodzeniu, czasami piszą domyślnie, że jest atrakcyjne a tu nic. Dlaczego?

Wynagrodzenie jest bardzo bliskie minimalnego na niemalże wszystkich stanowiskach w zamian za nieustanne nadstawianie karku święcenie oczami za niewydolny system/ pracowników na filiach.

Mery

i

Tragedia to mało powiedziane. Kurier, książę z pleksiglasu dzwoni i żąda kiedy dostaje odpowiedź, że nikogo nie ma w domu i proszę zostawić paczkę pod drzwiami nagle wkurza się i drze, że nie ma czasu na takie coś paczki nie dostarczy teraz tylko za 3 dni. Nie dość, że (usunięte przez administratora) to i cham

Krzaku
@i

Zdajesz sobie człowieku sprawę co oznacza transport w kontrolowanych warunkach? kierowcy nie wożą butów, nie mogą zostawić przesyłki pod drzwiami, bo ty tak sobie zażyczyłeś Wiele można tej firmie zarzucić ale Twoje oburzenie jest conajmniej nie uzasadnione...

Majster

masakra
@Majster

Dokładnie też mam taka samą sytuacje.. kurier już 3 razy wracał na magazyn bo nie potrafią zadzwonić

@masakra

To nie jest usługa dla tych co ich nie ma w domu. Skoro możesz wychodzić z domu to możesz też sobie iść do apteki i kupić leki

Pepo
@LP

Po co pisać nielogiczne bzdety. Stronami usługi są sprzedawca i firma kurierska, nie zakupujący towar!. Nie dostarczono, odstąpienie od umowy ze sprzedawcą. Moje zamówienie od trzech dni (Wrocław) status, w doręczeniu. To usługa raczej dla tych, którzy wraz z zamówieniem, złożą do pracodawcy podanie o kilku dniowy urlop. Z całym szacunkiem da ciężkiej pracy kurierów, ale trzeba być kretynem aby utrudniać sobie pracę nie kontaktując się z osobą do której ma być dostarczona przesyłka. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z firmy Poltraf. Dla mnie informacja przy zakupie o powyższej firmie, jako realizującej zamówienie jest równoznaczna z rezygnacją z zakupu.

@Pepo

Skończonym kretynem to trzeba być zamawiając leki pod adres gdzie nikt nie przebywa. Jak ktoś musi wyjechać to sam powinienem się skontaktować z przewoźnikiem i poinformować o innym terminie dostawy. Tylko to trzeba mieć trochę kultury osobistej. Aptek multum czy to w miastach czy na wioskach, a geniusze zamawiają sobie leki na domowe adresy gdzie siedzą w pracy do 16.

@Pepo

300% racji. Święte słowa. To samo u mnie na drugim końcu Polski. Tyle tylko, że apteka narzuciła tego "dostawcę" , bez możliwości wyboru. I nie jest to jakiś lek o specjalnych wymaganiach transportowych. Nic się nie zagrzeje, zbije i tp. Opinię zaznaczłem ng a powinno być " poniżej wszelkiej krytyki" Omijać szerokim łukiem.

Pan Edward
@LP

Jesteś idiotą i niestety nie jest to obraza a diagnoza. Zamawiam transport leków do domu, bo mi tak wygodniej/taniej/przyjemniej/mam taki kaprys... możesz sobie wybrać opcję. Twoją rolą, pseudo-pracowniku, jest mi dostarczyć towar bez komentarza i Twych "mądrości". Nie potraficie tego zrobić jako firma, to polecam zmianę branży. Obsługa i kontakt z klientem widzę, leży identycznie jak dostawy.

max
@Majster

kurier z poltrafu nie ma tylko prywatnych paczek ma również apteki szpitale przychodnie itd więc się nie dziw ze dzwoni godzinę przed dostawą

Hejter
@Pan Edward

Psełdo pracowniku??. Ziomek jak nie kierowca byś sam musiał (usunięte przez administratora) do apteki ale wiadomo warszawska księżniczka woli do domku i zaoszczędzić kilka złoty żeby kupić harnasia ciepłego z pod lady. Więc grzeczniej buraku i(usunięte przez administratora)... aa i tak btw jak wyżej ktoś pisał, nie tylko ma dostawy do domu ale jeszcze musi obskoczyć szpital ( pobiegać po odziałach np.), prywatne apteki i wioski które czasami znajdują się w takiej dziczy że dziwne ze słońce tam świeci. Ludzie naprawdę jak wam nie pasuje TO ZAGINAJ DO APTEKI

Helena
@Hejter

Ktoś otwiera firmę, gdzie oferuje dostawę leków kurierem do domu. Nagle się tu okazuje, że niedobrze, że ludzie chcą z tej oferty korzystać! I że mają sobie sami do apteki iść! :D Jeżeli jesteś kurierem Poltrafa, to brawa, naprawdę. Ja bym powiedziała szefostwu, żeby zmieniło profil firmy, bo dowiezienie leków do Warszawy jest niemożliwe :D

Pan Edward
@Hejter

Kolejny pseudo-pracownik, a do tego nie tylko (usunięte przez administratora) jak powyżej, ale i analfabeta. Nie jest Twoją sprawą, buraku, dlaczego wybieram transport leków do domu. Twoją jest wykonać usługę z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Czy dostarczasz paczki do ludzi czy instytucji nie zmienia tutaj niczego. Nie tylko nie potraficie jako firma wywiązać się z usługi, to jeszcze wyzywacie i obrażacie ludzi na forach. Jeśli wie i toleruje to pracodawca to mam nadzieję, że takie "firmy" znikną jak najszybciej. W przeciwnym razie w interesie firmy jest znalezienie autora tych chamskich wypocin i z dyscyplinarką wywalenia na zbity pysk. Kontakt z klientem to zbyt trudna sztuka widać dla was.

@Majster

Ja też nie otrzymałam żadnego powiadomienia o paczce.

@Pepo

Ja też po pierwszym kontakcie z firmą Poltraf, jeśli b edzie tylko taka opcja dostawy, zrezygnuję z zakupów.

Albina
@Pan Edward

Ponieważ czekałam cały dzień na dostawę, a teraz widzę, że zostało wystawione awizo, zero kontaktu z kurierem. Przy następnych zakupach poszukam apteki z inną firmą dostarczającą leki

@Albina

Czyli byłaś cały dzień w domu i nikt nie przyszedł, tak?

Kali
@Helena

Bo jest logiczna

@masakra

Zamawiacie paczki to siedźcie w domu na (usunięte przez administratora) i czekajcie kierowca nie ma obowiązku dzwonnic i powiadamiać za to mu nie płacą tylko dostarczyć

@Pan Edward

(usunięte przez administratora) Kierowcy poltrafu maja dziennie do zrobienia 300-400 a czasami ponad to kilometrów, a do ostatniego szpitala gdzie leżą chorzy ludzie a nie (usunięte przez administratora) z katarkiem jak ty i muszą się wyrobić do 14-15 bo to jest priorytet. Więc jeżeli jest ryzyko że się nie wyrobi to w (usunięte przez administratora) mają to że ci ciężko samemu ruszyć (usunięte przez administratora) do apteki. Tym bardziej że dla sporej części społeczeństwa w 7-8 godzin samo przejechanie 300-400 to wyzwanie, a kierowcy do tego dostarczają jeszcze towar na 30-40 punktów więc trochę empatii ty bucu. Nie jest winą kierowców że od kiedy poltraf został przejęty przez ups Healthcare to schodzi na psy. Każdy się stara rozwieźć jak najwięcej ale nikt nie będzie dyndał do 20 przez księżniczki jak ty, nie za takie pieniądze.

@Majster

Korzystam z tej firmy pierwszy raz i na pewno ostatni.Zero odzewu,długi czas oczekiwania.Masakra i tyle.

Klientka

Bydgoszcz

Zjadlem zęby na tej firmie i jezdzeniu u tych prywaciarzy . Nie dziwie sie ze ciężko o ludzi do pracy ,bo za ta pensje mozna się poplakac jezeli przeliczymy wypłatę na godziny . Pamiętam czasy jak bylo dziennie po 10punktow to juz bylo duzo kiedys . Teraz to szkoda zdrowia i nerwow , codziennie praktycznie po 12h a pensja wiecznie ta sama ,nie raz jakis dodatek tzw. premia to tez bez szalu . Moim zdaniem szkoda czasu i zycia na jezdzenie busem . Poltraf to kurierka na dzien dzisiejszy a nie firma farmaceutyczna . A te trasy to robilem z zamkniętymi oczami ,ale teraz to brak slow dziennie po 40punktow , dajcie spokoj . Tam juz lepiej nie bedzie ,jedynie co sie zmienia to przewoźnicy ,myslacy ze pana boga złapali za nogi ,a pozniej wieczne marudzenie bo maja słabe stawki i wszystko odbija sie na pensji kierowcy . Ile mozna tego sluchac . A Pan i wladca wielki z tej tam wiochy Piter kroi jak moze przewoźników ze stawek ze az jajca bolą . Ale z czegos trzeba zmieniac auta albo wyjezdzac na wakacje z dnia na dzien . Historie bym mogl napisać ,ale szkoda czasu . Dopoki on trzyma lape nigdy nie będzie tam lepiej jezeli chodzi o finanse . Pozdrawiam i powodzenia zycze . Ps. Ja do dzisiaj Bogu dziekuje ze skonczylem tam dwa lata temu kadencje, tryb beduin-bus sie skończył .

@Bydgoszcz

To samo na Błoniu Rudy daje kary za byle co przewoźnicy zmieniają się bo nie podnosi stawek a nowi uważają że złapali Pana Boga za nogi

Czy Poltraf Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Halina

Ja znalazłam z kolei wolne stanowisko programisty PHP i bardzo ciekawi mnie pensja, ktoś coś wie? W ogłoszeniu napisane jest, że jest to praca zdalna, ale czy raz na jakiś czas w biurze trzeba się pojawić? Chociażby na podpisanie umowy? Jak firma sprawdza poziom języka angielskiego, rozmowa czy może test? Komputer i telefon zapewniają?

Klient

W pierwszy i ostatni raz zamawiam dostawę przez przewoźnika POLTRAF. Teraz czytając opinie innych ludzi ,rozumiem że nie tylko ja niezadowolona z obsługi. Nie dostarczyli mi paczkę,wróciła ona do nadawcy. Teraz muszę ponownie ponieść skudki za dostawę .

Jolanta

Tata znalazł starsze ogłoszenia, firma kilka razy prowadziła rekrutację na stanowisko kierowcy. Jak tam warunki aktualnie w firmie? Dobrze wam się pracuje, firma dba o pracowników w tych ciężkich czasach? (Chodzi mi o inflacje :P) Polecacie pracę tutaj?

Szefito
@Jolanta

Nie, bycie kierowca w tej firmie to dno. Zero poszanowania, ciagle bycie robolem.

Kamila
@Szefito

A zarobki na tym stanowisku? Można chociaż dobrze zarobić skoro piszesz, że zarządzanie jest średnie?

@Jolanta

Jak Tata ma siłę i zdrowie, żeby ganiać jak kurier to niech sie zatrudni:) brak poszanowania zapierdziel zawsze jest wina kierowcy itd. itp

@Kamila

średnie? do dużo za dużo powiedziane dno to nawet mało powiedziane

Iwona
@kert

A co innego robić? Swoją drogą to powiedz, ile kilometrów tam trzeba robić. Są jakieś limity czy po prostu ile się zmieścisz w godzinach pracy?

@Iwona

Zależy od rejonu są po 200km i są po 500km a nawet ponad

Magdalena
@Szefito

Zero poszanowania w jakim zakresie? Niekoniecznie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć... Chodzi o atmosferę? Moze są jakieś atuty, np dodatki pracownicze? Jak wygląda sprawa ze świętami, dostajecie jakieś bony?

Wero

Żadnej informacji i możliwości śledzenia przesyłki. Po prostu wcześnie rano dzwoni obrażony kurier. Nie wchodzi do bloku. Nawet nie dyskutuje. Dzwonił dokofonem tak dlugo, że zdążyłby już w tym czasie wejść. Chyba miałam inne wyobrażenie kuriera dostarczającego leki.. Do takiego traktowania jestem przyzwyczajona na Poczcie i starannie ich omijam. Poltraf widocznie znalazł piękny wzór :).

Przewoźnik

Jestem przewoźnikiem w firmie Poltraf, nie jesteśmy firmą kurierską lecz transportem medycznym wyposażonym w odpowiednie samochody chłodnie, pierwszeństwo w dostawie mają szpitale, laboratoria, apteki. Wozimy leki na ratunek życia, szczepionki, odczynniki COVID. Od nie dawna zmieniło się prawo w Polsce. Wcześniej apteki internetowe obsługiwały firmy kurierskie DHL,DPD, itp. Teraz to musi być auto chłodnia. Mamy w oddziałach po kilkanaście aut i pracujemy ponad 12h, nie mamy rejonów jak DHL kilka ulic, lub miejscowości, jeździmy po 350 - 400 km dziennie na rejonie i obsługujemy po 40 - 50 stopów. Szukam ludzi do pracy aby wszystkie przesyłki byłe dostarczone, lecz niestety jest bardzo duży deficyt w ludziach. Z drugiej strony często jest, że w bloku na dole jest apteka a ja idę z paczką pod nr np 3. Widzę na liście przewozowym wartość przesyłki na 52 zł. Ile jest taniej kupić lek w aptece internetowej? czy nie warto dołożyć 2 zł i kupić w aptece koło domu i mieć lek od razu?

@Przewoźnik

I to wyjaśnia sprawę. Czekam już tydzień na przesyłkę, wcześniej DPD dostarczało mi zakupy z tej samej apteki po dwóch dniach. Trzeba będzie zmienić przyzwyczajenia, szkoda.

@Przewoźnik

Przewoźniku, kpisz z ludzi... To po co poltraf bierze się za coś czego nie ogarnia? Nie ma ludzi i samochodów do pracy a wozi leki prywatnie. Prawo prawem ale nikt wam pistoletu do głowy nie przykładał że musicie wozić leki. Pieniądze łatwo się bierze a tyle ludzi biednych czeka na swoje przesyłki i nie wie co się z nimi dzieje...

Przewoźnik

Jestem tylko przewoźnikiem, nie mam wpływu na politykę firmy i kierownictwa, też wolałbym nie wozić prywatnych paczek

Na pewno nie
@Przewoźnik

Przewoźnik, czyli czas zmienić firmę lub się przebranżowić bo lepiej nie będzie.

Iga
@.

To może wiele tłumaczy, ale nie nie wyjaśnia sprawy do końca. Apteka powinna informować klientów z jakimi utrudnieniami mogą się spotkać decydując się na zakup leku a nie suplementu. Gdybym wiedziała jak traktowani są klienci indywidualni, nigdy w życiu nie zrobiłabym tam zakupów i to tak dużych. A moja mama staruszka na to wszystko czeka i czeka, bo dla przewoźnika jest...No właśnie kim jest?

max
@Iga

im zalezy tylko na kasie a nie na kliencie

Sebix
@Przewoźnik

Za darmo tego nie robisz a jeśli nie jesteś w stanie wywiązać się ze swoich obowiązków to zmień pracę bo widać że się do tego nie nadajesz. Z punktu widzenia konsumenta wygląda to w ten sposób, że zamawia paczkę przez internet ponieważ chcę mieć towar dostarczony do domu "pod nos" i także za tą dostawę płaci. A jeżeli kurier nie pojawia się pod danym adresem a wystawia notę ze przesyłkę awizowano to człowieka krew zalewa. Masz w zamówieniu numer telefonu to weź człowieku zadzwoń i powiedz jaka jest sytuacja i spotkamy się nawet na mieście a nie pełna (usunięte przez administratora) bo mała wartość zamówienia i nawet się nie pofatygujesz. Zamawiając towar z apteki internetowej nie masz wpływu na wybór przewoźnika i (jak już teraz to wiem) przewidując taka akcje w dostawie to poszedłbym do apeki, zaoszczędził 12 zł na dostawę a przede wszystkim nie dowiedziałbym się że taka nierzetelna firma może istnieć w tych czasach.

An

W pełni popieram. Skandalicznie długi czas doręczania. Za pierwszym razem czekałam 11 dni, myślałam że to wypadek przy pracy, ale drugie podejście wybiło mi z głowy usprawiedliwienia - 17 dzień oczekiwania na przesyłkę mija dzisiaj. Chce się być monopolistą pełną gębą, a tu słoma w butach szeleści

Pawcio
@Przewoźnik

Kolego, mogę poprosić o jakieś namiary na Ciebie ?? też poważnie zastanawiam się nad podjęciem z nimi współpracy i chętnie zaczerpnę opinii kogoś bardziej doświadczonego.

@Przewoźnik

Nie deficyt w ludziach, tylko płacicie po 3000zl za 12 godzin pracy dziennie. Wiesz człowieku co to jest praca na etacie? To praca 40 godzin w tygodniu, a nie 60. Podpisujesz z pracownikiem umowę o pracę i łamiesz jej warunki. Wiesz, że twoim obowiązkiem jest prowadzenie ewidencji czasu pracy? Ludzie do pracy są, ale na takie warunki to by się zgodził tylko jakiś (usunięte przez administratora) Skoro Poltraf bierze od ludzi pieniądze za usługę dostarczenia przesyłki to ich (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest ją doręczyć następnego dnia od nadania.

Natalia
@Przewoźnik

Czasami rzeczywiście jest to kwestia 2zl, ale zrobiłam zamówienie w aptece internetowej, ktora oferowała dany syrop za 10 zł, a nie jak moja rejonowa apteka, za 32zl. Kupiłam trzy takie syropy, oraz wiele wiele wiecej innych leków, ponieważ mam trójkę dzieci, i dla mnie 22zl na jednym syropie to 66zl na trzech ???? więc jeśli zobaczy Pan zamówienia za 160 zł to leży tam trzy razy więcej leków takich jakie kupiłabym stacjonarnie (oczywiście wliczając koszty przesyłki). Dla mnie kierowcy/kurierzy czy też nie dostarczający różne towary to mistrzowie świata i bez Was to koniec świata, jak widać było niedawno z paliwem w UK. dlatego rozumiem Cię, ale czasami nie chodzi o 2 zł :) ktoś może miał tam kilka leków, gdzie w aptece za te kwotę kupił by jeden.

Pacjent
@Sebix

Bo mam tak samo

klient
@Przewoźnik

Po jaką cholerę bieżęcie klientów indywidualnych , skoro się nie wyrabiacie ?

@klient

Ja na moich rejonach dowożę wszystkie przesyłki na bieżąco i do mnie nikt nie ma żadnych pretensji. Ludzi są zadowoleni i zdziwieni że dostają paczki max 2 dni po zamówieniu. Dzisiaj nadana - jutro doręczona, nie wiem gdzie mieszkasz ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

Tysiak
@Przewoźnik

Chętnie przyjdę do pracy, oczekuję 12tys netto plus nadgodziny.

Jam
@Przewoźnik

Wystarczy dodać informację, że dostarczacie za tydzień a nie, jak macie na stronie 24 godziny i będziecie mieli pewności, że ilość klientów się zmniejszy. Mozna też nie obsługiwać klientów indywidualnych, ktorzy wg pana powinni kupować w aptece. Ja z pewnością wiecej nie skorzystam.

@Przewoźnik

To nasza decyzja konsumentow gdzie kupujemy dany lek.

Enigma
@Przewoźnik

To napiszcie na swojej stronie że przesyłka dojdzie kiedyś tam a nie w 24 godziny. Nie będzie kłamstwa to ludzie nie będą mieć pretensji. Pisanie żeby kupić w stacjonarnej aptece to już (usunięte przez administratora). Klient płaci za dostarczenie,nikt nie robi tego za darmo.

Nieznajoma
@Przewoźnik

Niektóre leki w aptekach stacjonarnych są droższe nawet o 20/30 zł. Jak klient robi większą zawartość na większą sumę to jest taniej zamówić w internecie. Rzeczy / leki które kupuje nie zawsze są dostepne w aptekach stacjonarnych. Jesteście dla klientów, więc jak wam się nie podoba praca to ją zmieńcie.

monia
@Przewoźnik

Leki w aptece sa nieraz 3 razy drozsze jak przez internet i nie bedzie mi nikt mowic co i gdzie mam kupowac i za ile ani mi sie w to wtracac .Kurier Poltraf nawet nie umial przeczytac do jakiego boku i mieszkanie idzie i mimo to ze stal pod znakiem z nr bloku to sie wydzieral na mnie przez telefon ze jest u mnie i na ta gore wchodzil i nikt mu nie otwiera.Mieszkam na parterze.mam na drzwiach nr mieszkania.Chodzil na inny blok przez tydzien i klamal ze zostawial awiza!!!kiedy go zawolalam pod moja klatke szedl z krzykami i z awantura i wolal ze to tylko jego dobra wola ze mi dostarcza paczke.Dostawa w sumie 2 tygodnie!!!No rece opadaja.NIgdy wiecej!!!!

Klijent
@Przewoźnik

Ten lek, który na paczce ma wartość 52zl, w aptece "na dole" może mieć 100% przebicia, wiem z autopsji, więc dla zamawiającego to ma znaczenie, miłej pracy życzę

PiotrW
@Przewoźnik

To nie jest drogi Panie kwestia 2 pln więcej, na przykładzie AmertilBIO można sobie zobaczyć, w aptece ponad 10pln, a w internecie czasami poniżej 5pln, a to tylko jedna rzecz, ja oszczędzam czasami 50% kwoty zakupu. To że prawo się zmieniło w tej kwestii to porażka, znowu ktoś za mnie decyduje (bo nie wiem co robię) i zamawiam z dostawą na następny dzień do paczkomatu czy punktu odbioru. Chciałbym poinformować wszystkich jajogłowych wymyślających przepisy, że do witamin czy innych tabletek nie potrzebuję specjalistycznego transportu i zamawiając jestem świadomy, że przyjdzie to zwykłym transportem, biorę to na siebie, płacę i wiem co robię. A tak skomplikowaliście życie wszystkim, dosłownie wszystkim, co za po.....

wroclaw
@LP

Przewoźnik nie ma obowiązku dostarczenia przesyłki na następnydzień roboczy.

Grażyna
@wroclaw

A to kiedy ma obowiązek dostarczyć? No bo mi się wydawało, że na następny dzień?

Lili
@Przewoźnik

Ano nie lepiej, bo w necie zapłacę połowę mniej. Chyba dużo Wam płacą, skoro nie rozumiesz, że ktoś zwyczajnie chce zaoszczędzić, tym bardziej, że leki do tanich nie należą. Jak mam wybierać między zakupem w aptece za rogiem, gdzie zapłacę za lek 60 zl, a zakup w aptece internetowej, gdzie za ten sam lek zapłacę 34 zł, to sorry, ale czy Ci to odpowiada czy nie, wybieram drugą opcję. Dzięki takim jak ja masz pracę, więc w czym rzecz?

Maja

Ta firma to porażka. Z punktu widzenia klienta to zero profesjonalizmu i nie mówię o kurierach, tylko o usłudze całościowo. Paczkę z apteki odbierają po kilku dniach, zero wglądu w status przesyłki, bo nikt tego nie uzupełnia, żadnej informacji o tym, że przyjdzie kurier. Zero maili, sms-ów... Paczka po odebraniu z apteki idzie kolejnych kilka dni. Przez dwa lata od zmiany przepisów, to już chyba można wynieść usługi na wyższy poziom, a tu jedyna zmiana to jeszcze gorszy dostęp do statusu przesyłki bo trzeba sobie poszukać głęboko na stronie ukrytej w zakładkach budki na numer przesyłki (chociaż w sumie to niepotrzebne, bo i tak się tam niczego nie można dowiedzieć. Nie skarżyłam się, bo tłumaczyłam sobie, że firma została obciążona zmianą przepisów o transporcie leków, że nieprzygotowani, że mało kurierów i samochodów... Ale na litość Boską minęły dwa lata, a jest coraz gorzej a nie coraz lepiej. Kurier który u nas jeździ jest akurat na plus. Bardzo uprzejmy, uśmiechnięty i miły, ale to tyle z pozytywów. Jak podpisujecie umowy z aptekami na przesyłki do osób indywidualnych, to się z nich wywiązujcie i przynajmniej zacznijcie inwestować w rozwój firmy, a nie garnąć tylko pod siebie, a klient niech czeka 1,5 tygodnia na zamówienie nieświadomy kiedy do drzwi zapuka kurier

Jaaaa

Witam grono, proszę o 8nfo jak jest na Niepołomicach, chciałbym zacząć jako kierowca przewoźnik jak tam to wszystko wygląda, jaka praca jaką płaca jacy ludzie?

@Jaaaa

Nie pchaj sie do nich odradzam dostajesz skaner i lodówkę kontener od poltrafu za które płacisz co miesiąc ala abonament to jest paranoja to jak by na budowie dac robotnikowi łopatę i co miesiąc brać od niego kasę za to że z niej korzysta nie wypłacaja kasy na czas (usunięte przez administratora)

@zimen

A za co te kary można dostać? Jest jakiś zapis w umowie odnosnie tego? A te wypłaty to długo się potrafią opóźniać?

@Anna

Idź na przewoźnika to się dowiesz a po za tym to nie jest 100 pytań do....... tylko fakt

Iwona
@zimen

Po to, żeby karę dostać i zobaczyć, jakie są wysokie? :D Lepiej zachęć i powiedz, czy są tam plusy jakieś w pracy, to może to przemyślę dopiero, a nie same negatywy.

@Iwona

Gdyby były plusy to bym o nich napisał ale ja ich nie widziałem, a z tego co wiem to jest coraz gorzej.

Irena
@zimen

Jeszcze gorzej? A skąd to wiesz, gdzie to źródło? I co konkretnie się mogło jeszcze pogorszyć?

@Irena

Traktowanie pracowników, wypłaty stojące w miejscu, coraz mniej towarów do aptek/szpitali coraz więcej prywat i paczek na sklepy tam gdzie psy szczekają dpą

Irena
@JWiochmenow

co do wypłat tylko teraz z nowym rokiem nie zwiększyli niczego przypadkiem? i jaka jest przyczyna tego, że towaru jest mniej, nie opłaca im się rozdrabniać?

@Irena

Towaru jest więcej, co z tego że się zwiększa jak część wypłaty dostajesz "pod stołem", kasa ta sama tylko pod stołem mniej

grazyna

Przestrzegam wszystkich przed firmą Poltraf. Ktoś kto zadecydował o tym, że leki ma transportować firma specjalistyczna nie ma pojęcia jak to fizycznie wygląda. To co jak kupowałam wcześniej dostarczało to DPD i nie było żadnych problemów. Przesyłka z dnia na dzień, pełna informacja o terminie dostawy. Teraz dostawa trwa kilka dni, żadnej informacji kiedy będzie przesyłka doręczona, na stronie historii przesyłki kompletne bzdury. A co najciekawsze to niby ten specjalistyczny transport medyczny to zwykły furgon typu blaszak. Najgorsza firma niby kurierska z jaką miałam kontakt. Brak jakiegokolwiek kontaktu nikt nic nie wie. Chwalą się skutecznością dostaw prawie sto procent.TO kpina z klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie