Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Dana

Fatalna firma - przesyłki terminowe wędrują 10 dni. Nie ma kompletnie żadnego kontaktu z tą firmą kurierską. Olewają totalnie klientów i składane przez nich reklamacje. Składam zawiadomienie do prokuratury na ich działanie i oprócz tego do innych organów właściwych w takiej sprawie.

Nickk

Dramat, brak kontaktu i lekceważenie klientów - dokładnie jak opisano w innych negatywnych opiniach. ":Dostawa wstrzymana do następnego dnia" a i tak ani jej wówczas widu ani słychu i skontaktować się z nimi -nawet przez stronę - się nie da. Omijać z daleka!!!

Paweł Snajper

Piszecie glupoty ... Ja tam nigdy nie narzekalem na ta prace ,chyba ze mój Bóg dojechal mnie paczkami i paletami z plynami ... Tak jest i bylo ok . Kto chce zarobic to zarobi . Chyba te 2800zl na miecha weekend w domu nie jest zle na te czasy ? I jeszcze palety euro mozna zostawic na skupie . Mi pasuje ,byle do wyplaty pozniej tylko zimna perełka i mozna zaczac weekend .aaaa sorry i wiadro kielbasy z lidla .

Niezadowolony

Nie polecam tydzień czekania miała być dzisiaj paczka z lekami i nie dostałem nie polecam firmy poltraf musiałem zrezygnować ile można czekać pierwszy i ostatni raz najgorsza firma kurierska

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kaziu

Kvrwa przywieźta mi chlopoki stoperan bo mnie sraka cisnie ze az oko szczypie ... Non stop wale dziure rozpaczy i wiecznie sama rzadziocha .. zlitujcie sie ...

Stachu

Ta firma to jakaś kpina a jej kurierzy to kłamcy !!! Wbijam śledzenie paczki a tu informacja o próbie dostarczenia !!! Żadnej próby nie było, żadnego telefonu, sms, nic !!!

klient - niestety

dramat, porażka i poziom dna. Firma, która od 5 dni ma problem z dostarczeniem przesyłki na adres, pod którym 7 dni w tygodniu, 24h na dobę ktoś zawsze przebywa. Bez kontaktu sami z siebie zmieniają status przesyłki na niedostarczona, pozostawienie awizo. Serio? Chciałbym je zobaczyć. Po kontakcie z firmą, Pani z PRL'u powiedziała, że reklamacji nie przyjmą. Przyjmują tylko na wadliwie dostarczoną przesyłkę... fajnie, ale chciałbym ją dostać najpierw a tutaj. Patrz pkt 1. i tak od tygodnia jest (tak sugerują wpisy w statusie wiadomości) dzień w dzień jest dostarczana. Może kiedyś przyjdzie, jak już lek nie będzie potrzebny! NIEpolecam!

Kliemt
@klient - niestety

Ludzie podawajcie miejscowości lub województwa! Bo dużo oddziałów poltrafu jest w Polsce!

Żebym wiedziała to bym nie zamówiła nic. Czekam już ponad tydzień i paczki nie dostarczyli. Nie odbierają telefonu a maile to jakieś bzdury, że paczka im się do samochodu nie zmieściła (5 produktów) Co to w ogóle za firma jest i jakim cudem jakakolwiek apteka internetowa podpisała z nimi umowę???

Radogost

Paczka wożona od magazynu do doręczenia.. od doręczenia do magazynu. Mija tydzień. Mam dosyć. Paczki nie odbiorę już i poproszę zwrot kosztów. Pierwszy i ostatni raz mam nieprzyjemność z tą łajdacką firmą

Kuba

Banda (usunięte przez administratora) i kłamców - NIE REALIZUJĄ DOSTAW. Na swoją przesyłkę czekam od 20 dni ! I poza statusem przesyłki w doreczeniu-powrot na magazyn nie zmienia się nic. Kurierzy kłamią,ze beda i nikt nie pojawia się a pozniej są wylaczane telefony.PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH !!!!!!!

Ludzie ,to nie jest juz firma zajmująca sie transportem leków tylko firma kurierska ,dlatego paczki sa traktowane jak widac i slychac .

max
@Piotr

Z Poltrafu uciekają duże firmy farmaceutyczne dlatego wożą z lekami co mogą redbule domestos trutki na szczury cały asortyment z firmy Merkury oraz wiele innego szajsu

Maria

Nie wiem co to za firma to całe POLTRAF ale nie mam juz sil ... Dostałam paczke która oczywiście kurier pomylil i zamienil moja z czyjąś paczka do sklepu z tego co tłumaczył , (otwierając paczkę bo skad miałam wiedzieć ze to nie dla mnie ) zobaczylam do srodka a w srodku leki typu apap itd . Wrzucone razem z domestosem ktory pod wplywem chyba jakiegos nacisku wylal sie w opakowaniu i zalal wszystkie leki . Gdy poinformowalam kuriera o sytuacji odpowiedział mi "zycie ,mnie nie obchodzi co jest w środku " ok rozumiem ale współczuję tym ludziom jak po takiej sytuacji dostana leki do uzytku .. ręce odpadają . Pozdrawiam

max
@Maria

A to norma ze POLTRAF wozi domestos i chemie wraz z lekami

Edyta

super firma, czekalam caly dzien na jakiegos pajaca ktory jezdzil po sosnowcu i nigdy nie zawital z moja paczka(w rybniku czyli jakas godzina jazdy od magazyny....). Pozniej paczka wrocila do magazynu, zero kontaktu ,zero telefonu, dzwonie na infolinie - nikt nie odbiera mimo ze dzwonie na 4 podane numery. Firma obsluguje tez apteki i duze firmy, wiec dotrzymywanie terminow dla klientow detalicznych jest poprostu nie istniejace. Porazka, pierwszy i ostatni raz zamawiam z opcja kuriera poltraf. nie polecam!!!

Szerokim łukiem omijać tą firmę. Kurier codziennie zapomina paczki i przekładana jest data dostarczenia. Jeśli zamawiacie aptekę to omijajcie tę firmę szerokim łukiem bo tydzień czekać na paczkę to porażka. Nigdy więcej nie zamówię nic przez tą fimę kurierską. Porażka

bob

szerokim łukiem omijajcie tą pseudo firmę. tydzień czekałem na dostawę do Gdyni.

co tu wiele gadać, to pierwszy kurier, który dostarcza paczki dłużej niż 2 dni - paczka nadana 18 sierpnia nie doszła do 20 sierpnia i nie wiadomo kiedy dojdzie, bo w tej firmie nikt nie odbiera telefonów - dzwoniłam na 5 podanych numerów.

Chciałam ostrzec wszystkich którzy chcą kupić leki w aptekach internetowych i jest opcja transportu przez firmę POLTRAF. DRAMAT!!!!! - najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Zakup leków 08.08 - paczka dostarczona 19.08. Z firmą ani ja nie mogłem sobie poradzić ani co najbardziej niezrozumiałe apteka która ma z nią umowę - na zapytania w aptece dostałem dwukrotnie odpowiedź, iż apteka nie otrzymała odpowiedzi na złożoną reklamację????!!!!. Przesyłka miała status w doręczeniu od 10 dni A kuriera nie było widać ani słychać, brak totalnie kontaktu z kimkolwiek i nikt nic nie wie po prostu w XXI wieku to jakiś dramat!!! Nigdy więcej - szkoda tylko dobrej apteki bo traci klientów. Wolę kupować w aptece gdzie można zamówić innymi firmami kurierskimi!!!

Klientka apteki

Chciałam ostrzec wszystkich którzy chcą kupić leki w aptekach internetowych i jest opcja transportu przez firmę POLTRAF. DRAMAT!!!!! Z firma ani ja nie moglam sobie poradzic ani co najbardziej zabawne sama apteka ktora ma z nia umowę. Przesyłka miała status w doręczeniu od 9 dni A kuriera nie było widać ani słychać, brak totalnie kontaktu z kim kolwiek i nikt nic nie wie poprostu w XXI wieku to jakiś dramat!!!nigdy więcej wolę leki kupować stacjonarnej A w aptece tylko normalni kurierzy!!!

Edek

No i ja dołączam dziś do grona niezadowolonych . Czekam od dwóch dni na dostawę opłaconych leków :( w linku sledzenia przesyłki- jednego dnia w doręczeniu dziś ze ponowna próba - awizo. Jak dotychczas nie miałam żadnego problemu z obsługa apteki i dostawie po dzisjeszy dzień. Apteka też ma wywalone na odbieranie telefonu a całe to Poltraf ( nie traf) to kompletna klapa- email do oddziału wrocław wrócił z responderem na Urlopie. I masz czekaj nie wiadomo ile. A co z lekami, które jakiś czas mogą być w transporcie!!!

Ojciec Wirgiliusz

Firma wyjebana jak zęby bezdomnego pod żabką Cos pieknego zamowilem kondomy przez poltraf miały dojsc za dwa dni i ja mialem dojsc jak przyjdzie paczka i ?? kuuutaaaazzz wielki... Baba rozgrzana jak piec kaflowy mi stoi rabarbar jak dzielnicowy pod meliną i coo ?? Nic z tego przez to ze kurier nie dojecha mnie Szkoda slow i nerwow Bym wiedzi strzelam slepymi to zalalbym mlodą bez gumy are tego jie jestem pewien wiec nic nie wyszlo z s do dnia dzisiejszego nie mam kontaktu z pa .. nie polecam !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie