Pro-Flex S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Pro-Flex S.A.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Ciągle można aplikować na ofertę pracy na stanowisko POMOCNIK DRUKARZA. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co więcej możecie powiedzieć o tej pracy? Merytoryczne informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do firmy. Co powinny wcześniej wiedzieć?

LOL zapytaj poprzedniego mechanika który miał niestety zawał i musiał zrezygnować.Waldek ma na imię

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Oooomógłbyś/mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z Pro-Flex S.A.? Pracy na jakim stanowisku dotyczy Twój wpis? Rozumiem, że jest to praca związana z wysiłkiem fizycznym. Co jeszcze sprawia, że nie polecasz innym pracy w tej firmie?

Oooo

Nie polecam nikomu przygody z tą firmą, dorobić się można tylko garba i nerwicy

mucha

podobno chytra baba z Radomia to stara grzyba ?

qwert
użytkownik zarejestrowany

no ale to widocznie na jakims innym stanoiwksu można tyle zarobić prawda? może na przykład jako koordyantor pracy studia DTP bo widze ze taka oferta od nich tez się pojaiwla przecież z zarobkami to roznie bywa

spostrzegawczy

Podstawa 1400 reszta ile obiecuja to "premia uznaniowa". W biurze na wysokości ramion (gdy tam byłem) 17 czerwonych teczek opisanych "osoby zwolnione"pierwsza 2008-2011, najnowsze zakładane co 3 miesiące. Praca w szkodliwych warunkach (5), na hali zapach rozpuszczalnika, brak środków ochrony

Miro

Szukają osób do pracy bo wszyscy od nich uciekają bo słabo płacą.

kolega

Pamiętam jak kiedyś stał tam XIX-wieczny dom strachów. Potem zburzyli i stoi niestety ta brzydka drukarnia. Przed nią zazwyczaj kilka ładnych, drogich fur. Nieźle was tam chyba robią w bambuko na wypłatach.

agent Tomek

Dziewczyny muszą być ładnie i zgrabne (nie potrzebne wyksztalcenie) chłopaki wygląd idioty . Nie polecam pracy w tej firmie

jj

trzeba było się uczyć

agent Tomek

To prawda można w tej firmie zarobić !!! Drukarz słabo widzący zarabia 7-tyś. Kierownik Jacek B. ma dychę (sam się tym chwali)

@agent Tomek 14.05.2016, 00:06
To prawda można w tej firmie zarobić !!! Drukarz słabo widzący zarabia 7-tyś. Kierownik Jacek B. ma dychę (sam się tym chwal...

drukarz słabo wiedzący i z dużą wiedzą nie zarabia 7 tyś tylko ma zarobić 4 tyś

szerszeń

Przecież nadeszła lepsza zmiana , a ty każesz czekać na lepsze czasy

Mario

A właśnie że szukają i ludzie uciekają. Nie wiem jak jest teraz bo pracowałem z kilka lat temu ale odradzam. Głupi prosty przykład - automat z napojami odłączany bo za dużo prądu ciągnął i jak chciałeś puszkę coli to musiałeś kabel do kontaktu wsadzić :)Niech to da do myślenia bo więcej pisać mi się nie chce.

xxxx

rotik piszesz nie prawidłowe informacje bo jeśli w przeciągu jednego miesiąca okradają cię z 800 zł w ramach oszczędności bo firma niby jest w złej sytuacji finansowej i niby atmosfera jest fajna to jesteś w błędzie , lub donosisz do Jacka B.

To co sie tam dzieje opsze sie kiedyś o sąd,to tylko kwestia czasu!JB. beknie najbardziej.właściciele sie z tego wywiną

xxxx

Jeśli chodzi o kamery i nagrywanie dziw jęku to prawda. Jacek Bo twierdzi, że są to czujniki ruchu do zapalania światła w korytarzach na stołówce i w szatni do przebierania. Ale są to kamery uruchamiane na podczerwień i ruch. Kamera HD z dziw jękiem było sprawdzane po numerze seryjnym. A jeśli chodzi o kasę to pensje są coraz mniejsze, te płacone pod stołem a nie z umowy o pracę. Skąd to wiem bo jestem nadal pracownikiem.

don

Chyba P.P

sowa i przyjaciele

Jak to kto? JB oczywiście! W ten sposób trzyma wszystkich w garści!

sowa i przyjaciele

UWAGA!Firma PRO-FLEX S.A. OŻARÓW MAZOWIECKI ul.MICKIEWICZA 17 podsłuchuje i nagrywa pracowników bez ich wiedzy, po czym wykorzystuje to przeciwko nim!

Mario

Nie pchaj się tam chyba że masz nóż na gardle

niewiarygodnie dobry kobra E

Jak wspaniale ze nie ma z nami Emiliii... Jupiiii.... cala firma oddycha pelna piersia.....

mis

pamiętacie jak jacek konus pomylił się z grafikiem i nie było obsady na maszynie heheheh wszyscy się cieszyli ze parówa sie pomyliła. a ta bezczelna świnia jak przyszyła po weekendzie do pracy to miała pretensje do pracowników ze nikt go nie poinformował ze jest kretynem dobrze konusowi

hary

J.B to się doigra łepek kiedyś mu ukręcą

pracujesz po 12 godzin stawka na umowie to najniższa krajowa a reszta pod stołem aby nie odprowadzać podatku do państwa i aby zabrać pieniądze przez J.B.

nn

do lolka a to co reklama

bob

Da się koleżanko pracowałem u tych biedaków

bob

Jacy prezesi taka firma

Xxxxxxx

Prawda od kiedy jacek b dostał troche władzy aż odechciewa sie pracować jak tylko ten kurdupel wchodzi odechciewa się wszystkiego nie polecam pracy tutaj kase zabierają za byle co nadgodzin nie płacą

xxxxx

kilka lat temu to była wspaniała drukarnia miła atmosfera, lecz kiedy do władzy dostał sie pan JACEK B nasz wice dyrektor produkcji to teraz jest kicha na ostro kasa pod stołem i co miesiąc coraz niższe zarobki nie polecam współpracy z jackiem koleś zakłamany i bez szacunku dla innych prowników, typ takiego narkomana pedantycznego. jak tylko wchodzi na hale to ręce opadają i każdy tylko czeka kiedy pojedzie do domu.

,,,

siema co tam słychać

Mario

Jest ogłoszenie na kierownika zmiany magazynu ktoś zrezygnował ze starej ekipy ?

szerszeń

pracujący
@szerszeń 13.08.2014, 22:51
O KIM MOWA

Nie szuja tylko kawał ch.....A raczej z racji wzrostu mały ch....ek.

Lol
@szerszeń 13.08.2014, 22:51
O KIM MOWA

Siema ile zarobi pracownik na dziale utrzymania ruchu jako mechanik?

Barney

Witam Was,znacie(usunięte przez administratora)? Kierownik produkcji słyszałem że to straszna szuja

budzik

CZy może mi ktoś powiedzieć ile można przeciętnie zarobić jako laborant w Kontroli Jakości i czy to jest praca na zmiany?

drukarz

Siema. jakie mają u was zarobki drukarz zmieniło się coś na lepsze ?

bulba
@drukarz 08.01.2014, 10:02
Siema. jakie mają u was zarobki drukarz zmieniło się coś na lepsze ?

Tak, woda w kranie.

mario

Witam, Widzę że pojawiło się ogłoszenie na kierownika zmiany magazynu. Który z chłopaków podziękował ?

roman

Nawet w święta każą pracować. Trzeba zgłosić do inspekcji pracy to może ich coś nauczy

ooo

Zle sie dzieje ,nie ma pracy ,produkcja dostaje po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a te larwy w handlowym nic nie robią,jak to wszystko upadnie to mam nadzieje że nie znajdą juz więcej pracy na podobnym stanowisku bo sie do tego nie nadaja,chyba że w mięsnym za ladą za 2000. brutto oczywiście!!!

kop

ostatnio beznadzieja i jeszcze gorzej, szczególnie współpraca z kierownikami i leniwym dyrektorkiem produkcji[usunięte przez administratora] pieniążek jak zawsze tylko udaje że pracuje! tego pacjenta lepiej nie mieć w swoich szeregach,[usunięte przez administratora]t, szuja i tyle.

arti

jakie są tam zmiany, po ile godzin sie pracuje, i jaka stawka dla pomocnika

mario

Słuchy mnie doszły że o premii to już można pomarzyć no i produkcja stoi albo inaczej mówiąc wszystko leży i kwiczy no i się nie podniesie...

Pilot

Jeśli możesz napisz proszę coś więcej o panujacej atmosferze :) Z tego co wyczytałem powyżej to nie jest za ciekawie... a nie wiesz przypadkiem ile dostaje na początek pomocnik i operator? Pytam, bo nie chcę popełnić błędnej decyzji .... ;)

ex

Jako\" były\" nie będę Ci ściemniał. Jako pomocnik może wyciągniesz 1,7, jako operator (jeśli drukowałeś - może 3, laminiarz i bobiniarz troszkę mniej). Ale najważniejsza w firmie jest atmosfera......

Pilot

Ok nie sprecyzowalem swojego pytania :) No powiedzmy pomocnik drukarza i operator maszyny? Korzystniejszy jest dla was system 12-godzinny czy wolelibyscie 8-godznny ?

ex

Zależy od stanowiska Pilot:)

Pilot

Witam, Jakie sa przeciętne zarobki w tej firmie?

hulalula

My byli i obecni pracownicy możemy narzekać, płakać i zawodzić a tu chodzi o nasz czas i pieniądze. Ja zostałem wywalony za bramę,bo nie potrafiłem zgodzić się na narażanie własnego zdrowia,w dodatku za stawkę na którą nie byliśmy umówieni(jak się później okazało). Tu nie szanuje się pracowników,chodzi tylko o to aby prezesi się najedli. Jeśli prezes ma na celu rozszerzenie firmy, wypłynięcie na wielkie wody to powinien zaiwaniać jak wszyscy i doceniać trud jaki pracownicy wkładają w pracę. a tymczasem w firmie dzieje się co chce podczas gdy on paraduje sobie swoim wypasionym audi z polską odpowiedniczką Angeliny Joilie( nie wiem jak on ją wyrwał). Firma jest serią pomyłek.

szkoda

No no ludzie odchodzą, a szefowie zmian totalna klapa przyszli z drukpolu i błyszczą jacy oni są szkoleni bo przeszli szkołe poligrafi im. zenka ziemaka JEGO Cudownego syna cpuna kamilka \"drukpol\" ludzie ogarnijcie się piciusiu i guciu bo was pamietamy skąd pochodzicie

zzz

fajnie ze aaa zna dobrze firmę Pro- flex ciekawy jestem czy wie ze niedługo do Radomia będzie jeździł do pracy hahhahaha dmuchaj dalej ale nie w żagle hahahhah

Zostaw opinię o Pro-Flex S.A. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Flex S.A.