Pro-Flex S.A.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Pro-Flex S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Zapraszamy do odwiedzenia profilu pracodawcy firmy Pro-Flex S.A. i merytorycznej dyskusji. Każdy głos i komentarz traktujemy poważnie. Wszystkie opinie są dla nas cenną wskazówką, by stać się jeszcze lepszym pracodawcą. Jeśli pojawiają się dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z nami. Przyszłym pracownikom chcemy zaoferować ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjacielską atmosferę, możliwość rozwoju i wsparcie zgranego, lubiącego się zespołu. 
Natalia
Inne

Czy oferta pracy na operatora maszyn drukujących jest w dalszym ciągu aktualna? Piszą na stronie, że są dwa wolne wakaty, a mąż chce aplikować. W ofercie jest info o wymaganiach i obowiązkach, a ktoś wie jakie zarobki proponują na tym stanowisku i czy jest szansa na dofinansowanie do opieki medycznej?

Pracodawca

@Natalia

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@pro-flex.pl.

Eliza Nowy wpis
Kandydat
@Pro-Flex S.A.

I zostaną one rozpatrzone i jaka jest wtedy szansa na zatrudnienie? Jaki maksymalny czas można czekać za odzewem z Państwa strony?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pro-Flex S.A.? Chętnie zatrudniają?

Pracodawca

@Pytanie

Proszę przesłać dokumenty na adres rekrutacja@pro-flex.pl.

Sonia Nowy wpis
Inne
@Pro-Flex S.A.

I po kontaktu mailowym oddzwaniają Państwo w celu omówienia pracy? Każdy student jest zatrudniany czy tylko wybrane osoby? Jak wygląda dalsza współpraca po ukończeniu studiów?

Drukarz flexo Nowy wpis
Były pracownik

Firma jest profesjonalna, dla wiele wzór prowadzenia drukarni. Takie są moje odczucia.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Pro-Flex S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Pro-Flex S.A. na stanowisko Grafik komputerowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Pracodawca

 Aktualność
Poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier-Kierowca. Szczegóły na stronie internetowej Kariera Pro-Flex S.A.
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy kierować je na adres praca@pro-flex.pl.
Zuzanna
Inne

Firma na swojej stronie ma ogłoszenie na pomocników produkcji, ktoś jest w stanie powiedzieć czy to ciężka praca fizycznie? Pracują tam kobiety na tym stanowisku? No i jeszcze by mnie interesowało czy praca jest zmianowa?

Pracodawca

@Zuzanna

Dziękujemy za przesłanie pytanie. Ogłoszenie jest skierowane do mężczyzn, bo na stanowisku pomocnika produkcji trzeba przenosić materiały, które ważą więcej niż 12 kg. Jest to waga przekraczająca dopuszczalny ciężar dla kobiet zgodnie z przepisami BHP.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Pro-Flex S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracodawca

@Pytanie

Firma posiada system premiowy na stanowiskach administracyjnych i produkcyjnych, a wysokość premii zależy od konkretnego stanowiska.  Dodatkowo oferujemy pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę i Kartę Multisport.

Honorata
Inne

na hali produkcyjnej przy tych opakowaniach jest wystarczająco ciepło by dało się pracować w okresie zimowym ?

Pracodawca

@Honorata

Dzień dobry, hala produkcyjna jest zimą ogrzewana. Nie jest zimno. Nikt nie narzeka na temperatury. Można nawet zakładać koszulkę z krótkim rękawem.

Bozena
Inne

to sie zrobila fajna firma

Magdalena
Inne
@Bozena

A jakie zmiany pozachodziły że fajnie jest?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Pro-Flex S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Pracodawca

@Pytanie

Szkolenia planowane są na dany rok. Pracownicy uczestniczą w szkoleniach zgodnie z potrzebami i takie działania są prowadzone w dziale produkcji, sprzedaży i administracji.

Pracodawca

 Aktualność
Pracownicy Pro-Flex S.A. wspierają akcję „Plecaczek dla dzieciaczka”


Firma Pro-Flex S.A. włączyła się do pomocy ukraińskim dzieciom. Nasi pracownicy mają wielkie serca i świetne pomysły. Pomagamy, jak umiemy najlepiej. 5️⃣0️⃣ plecaczków wypełnionych przydatnymi akcesoriami znalazło już swoich właścicieli.

Trudno pozostać obojętnym na sytuację, w której znaleźli się uchodźcy. Dlatego bardzo się cieszymy, że nasi pracownicy z dużym zaangażowaniem dołączyli do akcji „Plecaczek dla dzieciaczka”. 

– Kochani, wszyscy jesteśmy wstrząśnięci sytuacją na Ukrainie. Nasze serca pękają za każdym razem, gdy widzimy obrazy z tej okrutnej, bezsensownej wojny. Tysiące ludzi uciekają w nieznane, zostawiając za sobą swój dom, przyjaciół, plany i marzenia. W tym tłumie idą dzieci, przestraszone, smutne, zmęczone. To ich los najbardziej nie daje mi spokoju. Chciałabym dołączyć do akcji Plecaczek. Ma ona na celu wyposażenie ukraińskich dzieci w małe plecaczki z niespodzianką w środku. A właściwie przede wszystkim ma na celu wywołanie na ich buziach uśmiechu. – napisała kilka dni po wybuchu wojny w mediach społecznościowych Anna Majewska, koordynatorka krakowskiego Plecaczka.

Apel spotkał się z ogromnym odzewem wolontariuszy z całej Polski. Pracownicy Pro-Flex.S.A. również włączyli się w akcję. Każdy z plecaczków zawierał między innymi: butelkę wody niegazowanej z dziubkiem, soczek w kartoniku ze słomką, mus w tubce, batonik, małe opakowanie kredek, kolorowankę, misia, 1 paczkę chusteczek higienicznych, 1 opakowanie mokrych chusteczek, kolorowankę. Dziękujemy wszystkim pracownikom zaangażowanym w akcję i pani Wiolecie Błażejewskiej za koordynację. 

Nasze plecaczki trafiły bezpośrednio na granicę polsko-ukraińską i do podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej w Ożarowie Mazowieckim.Więcej informacji na naszej stronie: https://www.pro-flex.pl/pomoc-dla-ukrainy
Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Pro-Flex S.A.?

Pracodawca

@Pytanie

Zachęcamy do aplikowania na aktualne ogłoszenia osoby zaangażowane, potrafiące pracować w grupie. Zależy nam na osobach, które chcą się uczyć. Szczegółowe wymagania są zazwyczaj zawarte w opisie ogłoszenia, ale na wielu stanowiskach szkolimy pracowników od podstaw. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową na adres rekrutacja@pro-flex.pl.

Pracodawca

 Aktualność
Ogłoszenia na stanowisko laborant i magazynier są nadal aktualne. Zapraszamy do przesyłania dokumentów rekrutacyjnych na adres rekrutacja@pro-flex.pl.
Administrator

W Ożarów Mazowiecki Pro-Flex S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Laborant. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Pracodawca

@Administrator

Rekrutacja w naszej firmie przebiega według kilku jasno określonych kryteriów. Najpierw zbieramy zgłoszenia wszystkich kandydatów, następnie spośród nich wybieramy kilka najbardziej odpowiadających nam aplikacji. Oprócz kwalifikacji zawodowych stawiamy na osoby zaangażowane, otwarte, odpowiedzialne. Ważna dla nas jest też umiejętność współpracy w grupie, chęć uczenia się i rozwoju. W naszej firmie jest wdrożony kodeks etyczny, więc osoby u nas pracujące powinny się z naszymi wartościami utożsamiać. Kandydaci zaproszeni na rozmowę najczęściej spotykają się już ze swoim przyszłym bezpośrednim przełożonym. Jest to czas na poznanie się bliżej. Kandydat ma okazję przedstawić swoje doświadczenie, kwalifikacje, dodatkowe kompetencje, o których nie zawsze wspominał w życiorysie, czy liście motywacyjnym. Z naszej strony to czas na omówienie obowiązków, przedstawienie profilu działalności firmy i odpowiedź na ewentualne pytania kandydata. Decyzja o zatrudnieniu zapada najczęściej w ciągu 2-3 tygodni.

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Przykładamy dużą wagę do atmosfery w naszej firmie. Dbamy o relacje między pracownikami. Posiadamy „Kodeks etyczny”. Sytuacje sporne rozwiązujemy w zarodku. Staramy się stworzyć każdemu pracownikowi możliwości rozwoju zawodowego. Jasno formułujemy zadania. Dbamy o rzetelną ocenę pracy. Co roku organizujemy paczki dla dzieci. Świętujemy razem Tłusty czwartek, Boże Narodzenie. Po uzgodnieniu z przełożonym umożliwiamy na stanowiskach administracyjnych pracę zdalną lub w systemie hybrydowym. Większość naszych pracowników jest u nas od lat, co naszym zdaniem świadczy o tym, że dobrze się u nas pracuje.

Mieszkaniec Ożarowa
Kandydat
 Pytanie

Jak wypłata na niższych szczeblach? Moza chociaż liczyć na takie godne minimum obywatela UE jak równowartość 1000 Euro? Po tablicach widzę ze ludzie z daleka przyjeżdzają i sie chyba kalkuluje. Czy jest umowa na czas nieokreślony żebym mogl wziąć sobie kredyt na niedroga nieruchomość na około 10 lat? Mieszkam dosłownie 300m stąd i jestem na etapie chłodnej kalkulacji gdzie opłaca mi sie podjąć prace i czy w ogóle się opłaca.

Pracodawca

@Mieszkaniec Ożarowa

Zapraszamy do przesłania aplikacji na adres rekrutacja@pro-flex.pl. Po zaproszeniu na spotkanie najlepiej samodzielnie podjąć decyzję o podjęciu zatrudnienia. Można zarobić dużo więcej, na stanowiskach w działach produkcyjnym i handlowych pracownicy otrzymują premie uzależnione od osiąganych wyników, szkolimy pracowników, więc chętni mogą się rozwijać i zwiększać swoje wynagrodzenie. Wysokość wynagrodzenia zależy więc od chęci do nauki, motywacji i wyników.

Ona
Były pracownik

Dzięcioł dobry chlopak hi hi

Niki
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jak pracuje sie w tej firmie w obsłudze klienta? Dostałam ofertę pracy, ale jest tu tyle negatywnych opinii, ze juz sama nie wiem co mam o tym myśleć

WND
Były pracownik
@Niki

Przeczytaj z uwagą opinie HETMANA (15.10.2019) ,,j.Jeśli przez myśl przyjdzie Ci praca w Pro-flexie walnij się w głowę i uciekaj w przeciwnym kierunku" i wszystko w temacie .

Pracownik
Pracownik
@Niki

W ogródku sąsiada trawa zawsze będzie bardziej zielona, najlepiej spróbować i wyrobić sobie opinie samemu. Okres wypowiedzenia przysługuje nie tylko pracodawcy, ale i pracownikowi.

WND
Były pracownik
 Pytanie
@WND

To próbuj ...tylko po co głupi pytasz???Skoro chcesz spróbować ,,trawy zielonej" ???

Marcin
Inne
@WND

A ja Was totalnie nie rozumiem. Chyba sugerujecie, aby nie aplikować do pracy w tej firmie, ale totalnie nie wiem, dlaczego. Mało płaca? Źle traktują pracowników?

WND
Były pracownik
 Pytanie
@Marcin

Fakt, widać że ,,totalnie " nie rozumiesz.Ten portal powstał przecież po to aby pracownicy (byli lub obecni) mogli wyrażać swoją opinię na temat : kadry,warunków pracy ,płacy w tej firmie. WSZYSTKO TO JEST TUTAJ OPISANE ! Skoro 95% to opinie negatywne to wnioski nasuwają się same ! I Czego tu nie rozumieć ??? No chyba poza opinią ,,szczęsliwego " pracownika PRO-FOXU (NICK) :),który stracił tam już chyba kontakt z rzeczywistoscią .

Joj
Pracownik

Ach ten kiełownik młoziuk. Anioł jak z "alternatywy 4". Znajacy się na wulkanizacji, domów budowaniu, grafików układaniu. Kiedyś farbiarzem był najlepszym jak sam mówi. Kolory dopracowywał bez urządzeń, bo ich nie potrzebował. Jak powiedział że jest dobrze, to było... jak było Czasem nawet dobrze Uraczon przez boga pantonow szczęściem gdy Adolf uznał iż czas pójść w świat i nawracać na wiarę firmy z nazw złożonych ze spółgłosek (jego panowanie trwało do dnia gdy gwardia pretoria wyprowadziła go z terenu igrzysk - obecnie zwanych pracą), no. A kiełownik Młoziuk trwa. Ciekawe Jakie to życie wiedzieć że pracujesz, ale w innej drukarni nikt cię nie przyjmie bo uznaje cię za kiełownik młoziuka Trzymajmy kciuki towarzysze Bo wiem od Panow at że koniec jego bliski No bo, przydatność kiełownik młoziuka nigdy nie była zbyt wielka. Kilka przeliczeń i okazało się że kiełownika młoziuka może zastąpić Janusz O Huberta bądźcie spokojni On jest najlepszym fachmanem na rynku Więc zostanie z Wami/nami jeszcze długo

5
Pewne ?
Pracownik
 Pytanie
@Joj

Ot popieram, zwłaszcza że SZANOWNA GÓRA uważa że za na miejsce każdego robolka czeka autokar pracowników z za wschodniej granicy która będzie robic za minimum... tylko czemu tylu ludzi odeszło i nie ma nikogo w ich miejsce a maszyny stoją i jest wielki bałagan??? Ktoś coś wyjaśnić może?

Xenon
Pracownik
 Pytanie
@Pewne ?

Najlepsza była akcja jak przyjechali pracownicy z Ukrainy i odjechali bo stwierdzili że nie będą pracować w takich warunkach. Co dalej? Chińczycy;-)

Też nie chciałem
Były pracownik
 Pytanie
@Xenon

Pomyśl sobie. Pracownik z Ukrainy musi tutaj się utrzymać, zapłacić za mieszkanie, jedzenie, ubrać się. Przede wszystkim musi coś wysłać na Ukrainę, utrzymać rodzinę oraz odłożyć. Oni obecnie nie pracują w mniejszych miastach za mniej niż 4000, a co dopiero Wawa. No, chyba że jest totalny nierób, wtedy ma na przeżycie. Co do Cińczyków, to dawno minęły czasy kiedy pracowaliza miskę ryżu... Za ochłapy nikt nie pracuje. A tutaj? oni udają że płacą, a robole udają że pracują. Jak długo taki bałagan potrwa??? Od jak dawnanikt nie chce tutaj przyjść?

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pro-Flex S.A.?

WND
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

i kto piszę te pytania ? SID ? Jakie imprezy ??? Spotkania ??? TAK W rowie na ul.Przejazdowej o 5.50 przyjedź z własną miską ryżu-, a o 5.59 -jazda do roboty

Iza
Inne
@WND

Czyli rozumiem po twojej wypowiedzi, że w Pro-Flex nie ma żadnych spotkań integracyjnych, okej. A powiedz, jak ogółem w takim razie oceniasz atmosferę u tego pracodawcy? Daj znać, czy dobrze się tam pracuje. Chętnie poczytam o doświadczeniach pracowników.

Patrze i nie dowierzam
Były pracownik
@Pytanie

Wyjazdy są... dla szefów oczywiście do egzotycznych i pieknych miejsc finansowane z funduszy pracowniczych. Pracownicy mogą wyjechać (muszą, bo nie mogą odmówić ).. do prywatnych domów szefostwa aby pomagać w przeprowadzkach, wykończeniach, czy remontach w godzinach pracy nawet bez "dziękuję" bo to obowiazek.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Flex S.A. - Ożarów Mazowiecki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Pro-Flex S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Pro-Flex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-Flex S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-Flex S.A.
Przejdź do nowych opinii