Pro-Flex

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pro-Flex

Aktualność
Zapraszamy do odwiedzenia profilu pracodawcy firmy Pro-Flex S.A. i merytorycznej dyskusji. Każdy głos i komentarz traktujemy poważnie. Wszystkie opinie są dla nas cenną wskazówką, by stać się jeszcze lepszym pracodawcą. Jeśli pojawiają się dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z nami. Przyszłym pracownikom chcemy zaoferować ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjacielską atmosferę, możliwość rozwoju i wsparcie zgranego, lubiącego się zespołu.
Nowy wpis

Aktualność
Poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier-Kierowca. Szczegóły na stronie internetowej Kariera Pro-Flex S.A.
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy kierować je na adres praca@pro-flex.pl.
kandydat Nowy wpis

Nie otrzymana odpowiedź zwrotna. Mamy XXI wiek, firmy oczekują kontaktu od kandydatów informacji o rezygnacji, czy zmiany terminu rozmowy kwalifikacyjnej, a sami nie wysyłają odpowiedzi zwrotnej, nawet jeśli jest negatywna, zero profesjonalizmu.

Mikołaj Nowy wpis
@kandydat

To prawda. Często tak się zdarza że nie dają feedbacków. Długo już czekasz na odpowiedź? Powiesz na jakie stanowisko aplikowałeś?

Nowy wpis

@kandydat

Z wszystkimi Kandydatami do pracy kontaktujemy się po otrzymaniu aplikacji. Prosimy o upewnienie się w dziale personalnym, czy dokumenty dotarły lub przesłanie zgłoszenie ponownie na adres rekrutacja@pro-flex.pl.

Aktualność
Pracownicy Pro-Flex S.A. wspierają akcję „Plecaczek dla dzieciaczka”

Firma Pro-Flex S.A. włączyła się do pomocy ukraińskim dzieciom. Nasi pracownicy mają wielkie serca i świetne pomysły. Pomagamy, jak umiemy najlepiej. 5️⃣0️⃣ plecaczków wypełnionych przydatnymi akcesoriami znalazło już swoich właścicieli.

Trudno pozostać obojętnym na sytuację, w której znaleźli się uchodźcy. Dlatego bardzo się cieszymy, że nasi pracownicy z dużym zaangażowaniem dołączyli do akcji „Plecaczek dla dzieciaczka”.

Kochani, wszyscy jesteśmy wstrząśnięci sytuacją na Ukrainie. Nasze serca pękają za każdym razem, gdy widzimy obrazy z tej okrutnej, bezsensownej wojny. Tysiące ludzi uciekają w nieznane, zostawiając za sobą swój dom, przyjaciół, plany i marzenia. W tym tłumie idą dzieci, przestraszone, smutne, zmęczone. To ich los najbardziej nie daje mi spokoju. Chciałabym dołączyć do akcji Plecaczek. Ma ona na celu wyposażenie ukraińskich dzieci w małe plecaczki z niespodzianką w środku. A właściwie przede wszystkim ma na celu wywołanie na ich buziach uśmiechu. – napisała kilka dni po wybuchu wojny w mediach społecznościowych Anna Majewska, koordynatorka krakowskiego Plecaczka.

Apel spotkał się z ogromnym odzewem wolontariuszy z całej Polski. Pracownicy Pro-Flex.S.A. również włączyli się w akcję. Każdy z plecaczków zawierał między innymi: butelkę wody niegazowanej z dziubkiem, soczek w kartoniku ze słomką, mus w tubce, batonik, małe opakowanie kredek, kolorowankę, misia, 1 paczkę chusteczek higienicznych, 1 opakowanie mokrych chusteczek, kolorowankę. Dziękujemy wszystkim pracownikom zaangażowanym w akcję i pani Wiolecie Błażejewskiej za koordynację.

Nasze plecaczki trafiły bezpośrednio na granicę polsko-ukraińską i do podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej w Ożarowie Mazowieckim.

Więcej informacji na naszej stronie: https://www.pro-flex.pl/pomoc-dla-ukrainy

Aktualność
Poświąteczny tydzień pracy zaczynamy od powspominania tegorocznego firmowego jajeczka.
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pro-Flex.
Jacek

Widziałem ogłoszenie na pracownika produkcji, zaglądam tu na forum by się zorientować jaki to pracodawca i nic. Żadnych aktualnych opinii od byłych lub obecnych pracowników. Szkoda. Zechce ktoś może napisać czy praca jest zmianowa? Czy bez problemu dostanę podstawę 3500 netto?

@Jacek

Pracownicy biurowi pracują w trybie jednozmianowym, natomiast dział produkcji pracuje w systemie 4 brygadowym, dwie zmiany dzienne lub nocne, po 12 godzin i 2 dni wolne, wynagrodzenie zależy od stanowiska, a więc jest wynikiem posiadanych kwalifikacji, składa się z podstawy oraz premii zależnej od jakości i wydajności, można u nas zarobić więcej niż 3500 netto, jeżeli się jest samodzielnym operatorem maszyn, przy czym osoby chętne szkolimy od podstaw.

System wynagrodzeń jest adekwatny do stanowiska i posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, kwalifikacje można rozwijać w firmie, szkolimy pracowników wewnętrznie, dodatkowo na stanowiskach produkcyjnych i handlowych można uzyskać premię za wyniki, więc wysokość wynagrodzenia tak naprawdę w dużej mierze zależy od zaangażowania i motywacji pracownika.

Hanna
@Pro-Flex

powiecie coś wiecej o wysokości tej premii, to jest jakiś % od dochodu, % od ilości zrobionych na produkcji rzeczy czy jeszcze inaczej jest to liczone ?

Kostek

Dla mnie to pod każdym względem dobra firma. Super ludzie i atmosfera

Jacek B

Gustaw...ty... ty.. ty masz czyste rece..

Stary hitrrera

Tyle co Jacek miał H.. (usunięte przez administratora) to tyle frytek nie zjadłem

we4rt5y

hej hej @pzdrowicz z tego co sie oreitnuje to szukaja teraz grafika komputerowego- operatora DTP w Świeciu chdzoi o tworzenie projektów graficznych (opakowania, etykiety)uzgadnianie projektów

nn

do maga a to co reklama

kop

ostatnio beznadzieja i jeszcze gorzej, szczególnie współpraca z kierownikami i leniwym dyrektorkiem produkcji [usunięte przez administratora]

anonimek

Ja już strugam wiosła;-))))) Ale jak możesz to podeślij link do szalupy, bo chętnie zabiorę kilku dobrych ludzi.

w jaki żagiel ? uciekaj z tej łajby bo idzie na dno no chyba że jesteś kapitanem tego pirackiego okrętu i musisz ostatni zejść z tego titanika . powodzenia . mogę ci dać radę poszukaj szalupy :) a..ś

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Flex - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Pro-Flex?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Flex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pro-Flex