Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

klient

Dla zainteresowanych wyciąg z KRS POLTRAF SP Z O O REGON: 140250352 NIP: 5222785889 KRS: 0000240822 REGON 140250352 NIP 5222785889 KRS 0000240822 Członkowie reprezentacji: Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko Dobberstein Boris Prezes Zarządu A Mensing Hans Michael Prezes Zarządu B I wszystko jasne. A paczki jak nie było tak nie ma.

Barbara

mam podobną sytuację zapłaciłam za leki w ( a.manada ) i czekam już tydzień na paczkę zadzwoniłam do Poltraf i obiecali że dziś będzie i przewoźnik poda godzinę - do tej pory paczki nie ma a przewożnik się ie odezwał - to jest jakaś kpina z klienta szok .

Brzamka

Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Na infolinię próbuje sie dodzwonić juz 5 raz i ciągle jestem 4 w kolejce. Zakupiłam leki dla dziecka tydzień temu w piątek. Zamówienie zrobiłam z wyprzedzeniem, bo leki mi się kończą za 2 dni. Moja paczka jest w Krakowie od 3dni i jej status sie nie zmienia, czyli dzis ich nie otrzymam. Ludzie kochani jak nie potraficie się wywiązać z umów zawartych z apteka,to nie bierzcie monopolu na dostawę leków albo zwiększcie liczbę pracowników, a nie oszczędzajcie!!!!! Mam takie nerwy, że jak wpadnę tam do Krk to ich rozniosę.

Bogmat

Witam moje leki dostarczane przez tą firmę skończyły tak: Odczyt ze strony firmy 2021-10-05 08:07 Olsztyn WYSTAWIONO LIST PRZEWOZOWY - PRZESYŁKA W PRZYGOTOWANIU 2021-10-05 18:41 Warszawa PRZESYŁKA PRZYJĘTA W ODDZIALE POLTRAF 2021-10-06 13:33 Warszawa PRZESYŁKA PODJĘTA OD NADAWCY 2021-10-07 08:52 Warszawa PRZESYŁKA PRZYJĘTA W ODDZIALE POLTRAF 2021-10-08 01:54 Lodz PRZESYŁKA PRZYJĘTA W ODDZIALE POLTRAF I nigdy nie dotarły. Dzisiaj jest 14.10.2021 a leki dalej leżą w łodzi. Apteka obiecała wysłać jeszcze raz ale nie może inną firmą bo ktoś ma wyłączność na transport leków

To nie wylacznosc
@Bogmat

Nieprawda jest wiele firm transportujących leki. Tyle te firmy nie chcą wozić takiego towaru. Szanują się firmy. Nie chcą jeździć z badziewiem po wsiach, więc nie podpisują umow z internetowymi aptekami lub dają ceny zaporowe...

An
@Bogmat

Mam identyczny odczyt, tyle że apteka inna. No i dziś jest 21 .10.2021.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Klientka

Zrobiłam zamówienie w aptece z dostawą przez Poltraf. Nigdy więcej! Musialam kupic i tak wszystko stacjonarnie bo przesyłka wciąż nie dotarła. Nie spodziewałam się, ze na przesyłkę będę musiała czekać ponad tydzień! Status przesyłki nie zmienia się po 2-3 dni. Kompletna porażka!

Barko

Wczoraj odebrałem swoją przesyłkę. By trafić pod wskazany w zamówieniu adres, firma przewozowa potrzebowała... 11 dni (!), gdzie z reguły zamówienia innymi firmami realizowane są max. do 72 godzin. Apteka z realizacji zamówienia wywiązała się wzorowo, bo wysyłka nastąpiła w ciągu kilku godzin. Po dostarczeniu przesyłki do oddziału w Sosnowcu przeleżała tam kilka dni i kto wie, jak długo by to jeszcze trwało, gdyby nie moja interwencja w aptece, która dwukrotnie musiała ponaglić "dostawcę". Rozumiem, że zmieniły się przepisy i pewne rodzaje medykamentów muszą być dostarczane specjalistycznym transportem, ale jeżeli składa się ofertę, po czym zyskuje się monopol na ich dostawę, to wypada odpowiednio się do tego przygotować. Po przeczytaniu wielu opinii, wśród których trudno znaleźć tę pozytywną, trudno mi sobie wyobrazić, ilu klientów straciły apteki, które podpisały umowy z tym pseudoprzewoźnikiem. Firmy zdecydowanie nie polecam.

Natalia
@Barko

Czyli to norma… Moje zamówienie apteka również błyskawicznie wysłała 6 października… dziś 15-ty, a przesyłka od 4 dni leży w oddziale u mnie w mieście. A przed nami weekend. Jak dotrze w poniedziałek to będzie 12 dni… chyba, ze nie dotrze. Następnym razem jak zobaczę, ze apteka z nimi współpracuje to wybiorę inną.

Dcflash

Lek zakupiony dla osoby na leczeniu szpitalnym. Miał trafić do Bielska-Białej. Wysłany z Krakowa, trafia do... Łodzi. Kolejny dzień jest w ...Sosnowcu. Od tego momentu na stronie jest tylko informacja "dostawa opóźniona" - nic dziwnego, skoro wozicie leki po całej Polsce zamiast na miejsce docelowe. Właśnie minął 10 dzień jak czekam na dostawę... Konsultanci niedostępni, telefony wyłączone, porażka. Cegły wam wozić a nie leki!! Nigdy więcej nie skorzystam z Poltrafu i z żadnej apteki która z Wami współpracuje.

Klient

Przepraszam ale Firma Poltraf to jakieś nieporozumienie, przesyłka odebrana z apteki OLIMED w dniu 10.09.2021 do dnia 22.09. 2021 niedostarczona. Kontakt z konsultantami utrudniony totalna dezinformacja na stronie internetowej. Po prostu nie mają kurierów i się bawią w kurierkę.

klientka

u mnie podobnie, zamówienie z 5 września do dzisiaj do mnie nie dotarło

Olga
@Klient

To samo u mnie! paczka nadana w Olsztynie, po dwóch dniach status "przyjęta w oddziale docelowym we Wrocławiu", po kolejnych 2 dniach nagle tajemniczo trafia do Warszawy... Ogólnie od zamówienia mija właśnie 8 dni i po paczce ani śladu. Konsultanci nie odbierają telefonów, pod żadnym z podanych na stronie nr... kpina, nigdy więcej nie zamówię nigdzie opcji z usługą tego przewoźnika

reeee
@Klient

Zawsze można poprosić kierowce o sprawdzenie daty nadania od nadawcy w 99.9 wina leży po stronie nadawcy

Black
@Klient

Poltraf to nie firma kurierska bo kurierom już nie wolno wozić leków. To Transport Medyczny a w takim wypadku priorytet mają szpitale, przychodnie i apteki. Oczywiście po jasnego grzyba biorą się za dostawy prywatne gdy nie mają ludzi to już inna sprawa.

Helena
@Black

Jak by im tak bardzo ludzi brakowało, to by był nabór na nowych kurierów. A tu nic, tylko jakiś stare ogłoszenie dla koordynatora-logistyka. Więc chyba powód będzie inny.

max
@Helena

w poltrafie są prywatni przewoźnicy a wiadomo jak oni płacą poltrafu nie stać na własnych kierowców tak samo jak na podwyżki dla ludzi tam pracujących wiec nie ma co się dziwić ze firma tak prosperuje gdy by to w ogóle była firma to nie prosperowała na rynku pod logo i firmą UPS

Bradley21

Witam, nie mamy pretensji do kierowców. Sam pracowałem jako kurier i wiem że wszystkiego nie da się zrobić. ALE jako firma podpisująca umowę i posiadająca wyłączność musi przewidywać jesienne zwiększenie ruchu paczek i odpowiednio zwiększyć flotę kurierską by dorównać innym przewoźnikom. Potrzebny analityk i predykcja ruchu. Inaczej wszyscy na tym tracą, firma kurierska która traci zaufanie apteki i klientów, apteki które nie ze swojej winy tracą klientów i przychody, kurierzy którzy pracują ponad swoje możliwości, a najbardziej niewinny klient który czeka na leki i nic nie może zrobić. Więc pretensje są do zarządu który nie przygotował odpowiednio firmy tylko skoczył na głęboką wodę kosztem innych. A ja czekam na dalej swoją paczkę...

Ryszard

Czytając te opinie o Poltrafie jestem przerażony.Pierwszy raz korzystam z transportu tej firmy,moja przesyłka jest już tydzień w transporcie. Utkwiła w Warszawie od 3 dni.

Barko
@Ryszard

Nie jest Pan jedyny. Ja swoją przesyłkę zamawiałem 3 października. Następnego dnia została wysłana z Białegostoku, po czym 5 października została przyjęta w oddziale docelowym firmy Poltraf w Sosnowcu. 6 października otrzymałem informację od przewoźnika, że dostawa jest opóźniona, a realizacja nastąpi w następnym dniu roboczym, czyli 7.10. Do piątku przesyłka jednak nie dotarła, w związku z czym podjąłem interwencję w aptece, w której zamawiałem towar. Pracownicy tejże wysłali do przewoźnika ponaglenie, a ja po kilku godzinach otrzymałem maila z informacją: "Wydanie do doręczenia przewidziane jest na kolejny dzień roboczy, tj. poniedziałek. Za opóźnienia przepraszamy". I co? Mamy poniedziałek, a przesyłki jak nie było, tak nie ma. Żeby było ciekawie, na stronie umożliwiającej śledzenie przesyłki nadal widnieje komunikat z 6.10., że dostawa jest opóźniona, a realizacja nastąpi w następnym dniu roboczym. Pytanie: KTÓRYM?! Jeżeli firma nie radzi sobie z dostarczaniem przesyłek, to może niech tego nie robi, bo przez jej nierzetelność tracą apteki, z którymi firma ma podpisane umowy.

Bea
@Barko

U mnie historia śledzenia prawie identyczna, tyle, że na końcu dostałam maila, że będzie podjęta próba doręczenia. Wzięłam urlop (już drugi raz), siedziałam w domu, ale nikt się nie pojawił. Później na śledzeniu paczka wróciła do punktu docelowego i zabawa w kotka i myszkę zaczęła się od nowa. Po 12 dniach od odebrania paczki z apteki moja cierpliwość się skończyła i zrezygnowałam z zamówienia. Teraz będę czekać następne 2 albo 3 tygodnie aż zamówienie wróci do sklepu internetowego i dopiero wtedy rozpocznie się procedura zwrotu należności. Po prostu super! Oczywiście do wapteki już nie wrócę :(

Wściekła
@Barko

Mam to samo, przesyłka od 7 pażdziernika jest w Poltrafie, nikt nie odbiera telefonów , nikt nie odpisuje, pierwszy raz kupilam leki , które dostarcza Poltraf i nigdy więcej, z apteką tez nie ma kontaktu, tragedia.

Wkurzona mama
@Ryszard

Tak samo jak i moja od 3 dni w Warszawie

maja

ja również od dwóch tygodni czekam na leki. Od lat zamawiałam w tej aptece i DPD lub Pocztex przychodził szybko ostatnio tydzien a teraz to juz masakra i zero kontaktu

Firma strasznie ślamazarna , totalny brak kontaktu oraz olewanie klienta . Tragedia

kruczek

Kontakt z Poltraf?? Wolne żarty...! Prędzej porozumiem się z drzewem w parku niż z konsultantem tej "firmy". Ciekawe, kiedy dostarczą przesyłkę...bo od ponad tygodnia widzę tylko status "w doręczeniu"... Na pieszo szybciej bym ją przyniósł... Na Białoruś z takim przewożnikiem!!!

Jax01

Totalna porażka.Zamówienie złożone 16.09.21 w aptece internetowe wapteka.Dziś 01.10. nie otrzymałem jeszcze paczki.Firma kurierska Poltraf współpracująca z tą apteką przetrzymuje paczkę od 21.09. do dziś 01.10. Brak odpowiedzi na maile że strony kurierskiej, brak możliwości do dzwonienia się na nr stacjonarny + 3 inne numery komórkowe do konsultantów ! Stanowczo odradzam ! Moje pierwsze i ostatnie zakupy w tej aptece !

Pani

Bardzo nie polecam obsługi kurierskiej. Dzwoniłam ok 40 razy do obsługi nie odbierają telefonu. Jak już się dodzwoniłam zapewnili mnie, że dziś dostanę paczkę. , Której nie dostałam. Człowiek musi być bardzo cierpliwy korzystając z ich usług. UWAGA! NIE POLECAM !

J. M.

Dlaczego nie odbieracie telefonów? Dlaczego nie odpisujecie na emaile? 60 nieodebranych telefonóww ciągu 4 dni i 15 wysłanych wiadomości na różne emaile. W tygodnie nie mozecie dostarczyć mojej przesyłki, czyżby ktoś sobie ja przywłaszczył? Nr infolinii to jakis żart, komunikat ze nr jest nieosiągalny.

Klient

Firma - tragedia!!!!!!! Nie odbierają telefonów i e-mail, brak kontaktu!!! Brak możliwości przekierowania paczki. Czekam na paczkę z lekami 3 tygodnie!!!! Absolutnie unikajcie tej firmy!!!!!

Jarosław

Tragiczna obsługa. Kurier nie dojeżdża z przesyłką. Dostawa ok 5 dni. NIE KORZYSTA!

Dramat

Tak jak poniżej status najpierw opóźniony przełożony na następny dzień i tak już mija tydzień a paczka zmienia tylko status - w doręczeniu - w magazynie i tak w kółko. Odradzam człowiek czeka na leki i się chyba nie doczeka.

Krystyna

Beznadziejna firma. Czekam od zamówienia towaru ósmy dzień i przewoźnika dalej nie ma , mimo otrzymania w piątek zawiadomienia, że paczka jest opóźniona i zostanie dostarczona w następnym dniu roboczym. Dzisiaj jest wtorek, godzina 17, a leków jak nie było tak nie ma. Mnie nie interesuje ilu firma ma zatrudnionych pracowników i jak długo muszą pracować. Jeżeli ktoś podejmuje się wykonania zadania to ma je wykonać właściwie. Przestrzegam więc potencjalnych klientów POLTRANS- proszę zaoszczędzić sobie nerwów i wybrać apteki, które nie korzystają z tego przewoźnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie