Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

ewa

doręczenie paczki porażka, brak możliwości kontaktu z firmą, rzestrzegam przed zakupami w aptekach mających podpisaną z tą firmą umowa

Czy urlop w Poltraf Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Urlopiarz

A jaki ma być? Urlop to urlop, taki sam jak wszędzie.

Mieczysław
@Urlopiarz

Hej, znasz Poltraf, tak? Czy możesz mi powiedzieć coś o zarobkach w tej firmie? Są konkurencyjne? I jaka panuje atmosfera w zespole? Zależy mi na tych informacjach, więc daj znać! :)

Gregor
@Mieczysław

Z zarobkami to zalezy gdzie pojdziesz poltraf nie ma swoich aut sa przewoznicy wiec zalezy do kogo pójdziesz jeździć

Michu

Pracowałem jako kierowca w tej firmie przez dosyć krótki czas bardzo dawno temu w Bydgoszczy to była katastrofa, ładowanie palet po 1000kg pod kątem takim, że wpadałeś do auta razem z paletą na busy przez jakąś krzywą rampę. Auta tak przeładowane, że nadkola tarły o opony, busy do 3,5 t ważyły nie raz 9ton. Dyspozytor najgorszy z możliwych, jak jeszcze nadal pracuje w Bydgoszczy to Wam współczuję. Człowiek nie dawał żyć ludziom tylko praca od 4 rano do 21. Wszedłem z ciekawości czy firma się rozwija i ludziom lepiej płacą, ale po komentarzach widzę, że jest tak samo. W paru firmach później pracowałem i szczerze nigdzie tak źle nie było, są firmy na tym rynku, które dbają o pracowników i dają zarobić. Pozdrawiam

Asia

Krytyczne: Profesjonalizm Ta firma to jakaś porażka, przewożą leki a człowiek musi na nie czekać dniami, Panie na infolinii brak pomocy, empatii, wiedzy, niemiłe, rozłączają się w trakcie rozmowy gdy temat staje się niemiły. Paczka od piątku jest w doreczeniu, mieszkam kolo Gdańska, dzisiaj mamy czwartek a ona nadal w doreczeniu, Pani nie umie powiedzieć dlaczego, nie może mnie skontaktować z kurierem a kiedy po dwóch dniach kurier dziwni i mówi że dzisiaj będzie ale adres jest dziwny (mimo że w zamówieniu jest poprawny, a ja go poprawiam,.mówię że to 10.km.od Gdańska i tak nie dojeżdża. Rezygnacja z paczki. Porażka.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Klient

Żenująca obsługa, brak jakiekolwiek wiedzy, co dzieje się z przesyłką i czy w ogóle została wydana kurierowi. Brak kontaktu, brak odpowiedzi mimo zapewnień, trudności z dodzwonieniem się na infolinię mimo trzech numerów telefonu - nikt nie odbiera, wreszcie fałszywe informacje, że przesyła będzie dostarczona następnego dnia! Niby specjalistyczny transport leków, a bałagan większy niż na Poczcie Polskie. Nikt nic nie wie i nie potrafi pomóc. Przesyłkę, która od tygodnia jest we Wrocławiu, nie potrafią dostarczyć do lokalizacji w tym mieście! Nie polecam!

Paranoja

Wyzysk na kierowcach wywożących towar paletowy np.baxtera,schulke i wiele innych które ważą 600kg i czasem więcej rozładowują to ręcznie samochodami bez windy ,paczki przekraczające dopuszczalną wagę które trzeba wnieść na 4-5 piętro ale co tam zarobek ważniejszy niż zdrowie pracownika liczy sie tylko kasa poltrafu

Były...
@Paranoja

Jako były pracownik, muszę przyznać, że warunki pracy są złe, niskie zarobki, wyzysk... Mój pracodawca był bardzo zakłamanym człowiekiem, nieuczciwym i nie umiał docenić osoby, która była rzetelna i poświęcała się, niestety tylko na jego korzyść, bo ja z tego nic nie miałem! Człowiek tracił tylko zdrowie i lata, które wręcz zostały wyjęte z życiorysu!!! Obecnie warunki pracy wyglądają lepiej pod względem technicznym- narzędzi pracy, aczkolwiek ręcznie też trzeba poprzerzucać paczki- mam na myśli towar paletowy, dawniej była to tragedia... Tak naprawdę to wszystko zależy od pracodawcy, bo z pewnością stać go na godne wynagrodzenie swojemu pracownikowi! Summa summarum, nie polecam tej firmy!

Joanna

Firma Poltraf to porażka. Bardzo niekompetentna, na paczkę z lekami czekam już tydzień , utknęła w Sosnowcu i mija 7 dzień i nie moze dojechać do Radlina koło Wodzislawia Śląskiego, mimo ze to ok godzinki odległości. Pomimo interwencji dwukrotnej już i informacji z 8 rana ,ze przesylka bedzie jeszcze dzis u mnie niestety nie dotarla do godziny16.30. Najgorsza firma z jaką mialam do czynienia.

@Joanna

Mam identyczną sytuację, a do tego nie odbierają telefonów na infolinii.

Jack

Firma - porażka. Leki zamówione w aptece jechały do mnie tydzień. Dzień w dzień wyjeżdzały z magazynu o 7 mej i potem przed 16 tą wracały do niego. Jak dzwoniłem do nich to twierdzili że nikogo nie zastali w domu, a byłem cały czas. Jak kurier po tygodniu dojechał to powiedział że wcześniej nie miał kto jechać do Gliwic z Sosnowca i dopiero jak uzbierało się więcej przesyłerk to puścili samochód do Gliwic. Kłamcy i (usunięte przez administratora) - nigdy nie kupie ni z w żadnej aptece z przesyłką POLTRAF!!! (usunięte przez administratora) I KRĘTACZE. sĄ APTEKI KTÓRE NIE KORZYSTAJĄ Z USŁUG poltrafu I BARDZO DOBRZE.

Ola

Najgorsza firma kurierska w Polsce obsługująca apteki

ewelina madej

ostatni raz zamawiam produkty przez tego kurier, paczka idzie ponad tydzień, za kazdym razem jest wydana do doręczenia a kuriera jak nie było tak nie ma... siedzę juz tydzien w domu i czekam na kuriera, nie wspominajac ze jestem w ciazy i pilnie potrzebuje zamowionych produktow !!! masakra !!!

Des
@ewelina madej

Firma dramat, tydzień krąży z przesyłką. Jestem w takiej samej sytuacji jak Pani. Czekam na leki, teraz żałuję że nie poszłam do apteki i po prostu ich nie wykupiłam. Dramat. Apteka nadała od razu przesyłkę w dzień zakupy, a te łajzy dostarczają ją już ponad tydzień. cena kuriera 15 zł, za co ja się pytam.

aurus

zamowilem pierwszy i ostatni raz pierwszy raz spotykam sie z tak nierzetelnym przewoznikiem i to zaniemala cene za usluge sprawdzajcie opinie o przewoznikach gdybym to zrobil to bym nia zamowil dzwonilem na infolinie firmy kilkarazy ale oczywiscie baz skutku NIE POLTRAF A POLTRAG PO PROSTU TRAGEDIA nie wierze ze moja przesylka przez tyle dni jest w odpowiedniej temperaturze skoro takie podejscie firma ma do klientow ZAPOMNIELI ZE ISTNIEJA TYLKO DZIEKI PIENADZOM ZAMAWIAJACYCH nie po to placimy zeby pozniej sie wkurzac i laskawie czekac przez kilka dni bez zadnej wiadomosci ani o dniu doreczenia lub nawet o przyblizonej godzinie .

aurus

zamowilem pierwszy raz i ostatni firma kogucik nie liczy sie klijent ani ciezko pracujacy kierowca proponuje zmiane nazwy na olewamtraf

Magdalena

Hej, jak długo trzeba czekać na odpowiedź po wysłaniu mailowo swojego CV do Poltrafu? :) Czy firma oddzwania, czy może odpisuje? Czy odzywają się do każdego kandydata, czy tylko do wybranych? Jak to u Was wyglądało jak aplikowaliście o pracę do firmy?

Jerzy

Witam czy potrzebuje firma poltraf Bydgoszcz kierowce do pracy ?? Pracy sie nie boje moge pracowac ile trzeba i nie potrzebuje duzej pensji . Mam 40lat i energii wiecej niz nie jeden 20latek . Pracowałem jako kierowca busa 20 lat ,jezdzilem z warzywami . Prosze o info . Pozdrawiam

Seba
@Jerzy

Człowieku szanuj się. Co to znaczy nie potrzebuje dużej pensji i mogę dużo pracować. Przez takich jak ty powstają patologie w miejscach pracy.

Paranoja

Takie produkty Poltraf wozi razem z lekami https://www76.zippyshare.com/v/w4cz1c1F/file.html

Ja dzisiaj wbijam do mojego ziomka pavlo na grilla . Majowka jest ,mam skrzynke zimnej perły i cale wiadro kiełbasy śląskiej z lidla . Będzie gruby balet .

Pazdan

Dzisiaj taka piekna pogoda ze musialem (usunięte przez administratora) 2 bańki ropy z Ducato . Pozdrawiam

Mario

Siema dajcie krótkie zwięźle info czy warto podjąć tam prace bo z tego co czytam to w Afryce niewolnicy maja lepiej naprawdę od 10godz a nie 8 i luzik i wszystko w biegu gorzej niż kurier ??????????????????????

Miron
@Mario

Nie chce Cie zasmucać ale jest przerąbane. Jak na busa blaszke wrzuci Ci spedytor palete baxtera to poczujesz od czego jedt rowek na (usunięte przez administratora) Tam sie dojeżdża ludzi. Jak nie wchodzisz w zadek spedytorowi to masz przerąbane.

max
@Mario

Dokładnie tak jak piszesz

Johny

Tak jak pisza ,tak jest ja nie pracuje juz tam dwa lata i bogu dziękuję . !!! Pozdrawiam

Chorągiewa Lupa

Znowu nie ma rolki w kiblu na Orlenie w Inowrocławiu. Masakra musze znowu kraść papier toaletowy ze spedycji, nie stać mnie na takie luksusy z tej marnej pensji w Poltrafie. Może walne szpagat u spedytora to coś dorzuci do wypłaty. Już nawet nie pomaga zawijanie palet Euro z magazynu. Rogal mnie wygryzł bo bierze te najlepsze. Masakra Mirku.... Jak żyć..... Jak żyć

Gosc
@Chorągiewa Lupa

Ujawnij sie (usunięte przez administratora) to przyjade do ciebie i powiesz mi to w moje wielkie oczy ! Moje okulary nie kłamią moment wyczuje a po drugie z frajerami nie gadam i ręki nie podaje , dlatego witam sie tylko z Mirkiem i Zibim .

Okular Puchacki
@Gosc

Chętnie bym ujawnił ale moja "kreskówka" mnie blokuje. Obiecałem jej, że skonczyłem z gangsterskim życiem. Poza tym nie mam juz klamek w oknach. Teraz jedyne co moge to siedzieć na murku i wypalać lupą mrówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie