Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Okular Puchaski ps Lupa

Koledzy ma ktoś na zbyciu skrzynki na kiełbase, takie plastykowe, bo mnie sie kiełbasa z Lidla w siatki nie mieści. A tak bym sobie skrzynke na fotelach położył i mógłbym zagryzac w czasie jazdy po moim rewirze Inowrocławskim.

Czy w Poltraf Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Tani Armani

Jest luźna, spedytor w Bydgoszczy sie tak rozluźnił, że normalnie drinki wali na spedycji w czasie pracy.

Okular Puchacki

Dziękuje Mirku za to wyróżnienie, w dobie kryzysu i obciętych pensji przez Zibiego tą kiełbasą ratujesz mi życie. Ledwo mi wystarcza na życie, pensja i eurówki które za Twoimi plecami z Marcinem i Łukaszem wywozimy to jednak za mało. Ale następny miesiąc to juz inna bajka dzięki tej kiełbasie z Lidla. Mam nadzieje że chłopaki zrozumieją i wybaczą ten smród rano na spedycji. Ja nic nie poradze przecież musze cos jeść no a smród to efekt uboczny.

Spedunio

I co podoba sie w Bydgoszczy?? Rządze dobrze tym bałaganem?? W tym miesiacu przewiduje nagrode dla najlepszego pracownika a bez wątpienia jest nim mój najlepszy przyjaciel, na ktorego zawsze moge liczyć. Pan P. okular Puchacki tak samo jak ja wielki fan kiełbasy z Lidla. I to on otrzymuje nagrode w postaci miesięcznego zapasu wazeliny i tytuł króla podlizywaczy. Nikt tak jak on swym szorstkim językiem mnie nie zadowolił, i uwielbiam jak mówi do mnie "Kieras" aż mi sie włos jeży na orzechach. Pozdrawiam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Iwona

Witam, interesują mnie merytoryczne opinie na temat zatrudnienia w firmie Poltraf w Błoniach, chętnie poznam Wasze zdanie odnośnie tego, jak się tam pracuje. Jakie są plusy i minusy pracy w tym zakładzie?

Kochani chcialem Wam serdecznie podziekowac za kolejny rok owocnej współpracy . W przeciagu tych lat jestem z Was naprawdę bardzo dumny ,poniewaz moje zycie jest cudowne i na najwyższym standardzie . Ciesze sie bardzo ze kierowcy z Bydgoszczy sa tak naiwni i dzieki Nim jestem gdzie jestem . Chciałbym również wyroznic spedytora ,głowe tego bałaganu ,poniewaz po mimo problemów z alkoholem staje zawsze na wysokości zadania . Jego zastępca moze mniej inteligentny ale tez jakos sobie radzi . Serce mi peka jak otwieram swój garaz i widze jakas dzieki Wam mam kolekcje . Ale do rzeczy ,zblizaja sie święta wiec przez pryzmat mojego dorobku chcialbym Was docenic . Dlatego wszystkich chlopakow zapraszam z Bydgoszczy 24.12.2020 o godz. 12:00 do Kfc Makro na swiąteczny posilek . Dla każdego czeka wielka dolewka i be-smart ,oraz zestaw dlugopisow od firmy Mercury !!! Pozdrawiam serdecznie i oby kolejny rok byl lepszy !!!!

Adammmmmmm

Witam mam pytanko, czy są jeszcze miejsca gdzie Poltraf stosuje wielopaczkowosc dla przewoźników :)?

Odp
@Adammmmmmm

Jedyne co oni oferują to wyzysk i pracę w chorych godzinach. Wiem bo pracuje.

Dzień dobry. Mam do Was ogromną prośbę o pomoc. Od kilku tygodni staje na głowie i szukam kierowców. Nikt nie odpowiada na moje ogłoszenia choć wstawiam je co kilka minut. Daje bardzo dobre warunki. Praca jak sami wiecie jest przyjemna. Pracujemy po kilkanaście godzin dziennie. I za to nabyć dobre wynagrodzenie 2800 do ręki. Nie wiem czemu nikt tego nie docenia. Przecież żywienie domowe 12-13 kartonow wniesc na 4 pietro i 35 stopów dziennie to nic takiego. Pan Mirek sam by to zrobił ale musi odsypiać... Każdemu kierowcy który przyprowadzi chętnego do pracy obiecuje ze w tym miesiącu nie zabiorę z wynagrodzenia za bzdury jak zawsze. Słowo honoru. Chlopaki pomóżcie błagam. Wasz Laluś

Fighter

Siema mordeczki z Bydgoszczy , wiecie moze po ile dzisiaj w Lidlu kielbasa ?? Bo moja stara ma wiszące cycki do pasa i wloze tam utasa ... :)) Pozdro

Firma spoko ale ludzie tragedia . Dopiero co zaczalem jezdzic to spedytor nie oszczędza mnie ,daje mi 40 stopow od początku i mowi ,ze mam jezdzic i stosować metode na udo .... Albo się udo ,albo sie nie udo ..

Kaziu

Tragedia ta firma . Mnie (usunięte przez administratora)bo chipowalem swoje busy na ponad 200 koni i niestety miałem szybsze auta od chlopakow co pracownali u Pana Piotra . Nie podobalo mu sie to ,ze moje busy robią ich na trasie jak chłopców . Mogli tylko jedynie na światłach wyjsc i szyby mi szybko umyc haha . Ale trudno . Ide sie złamać Elo !

DP

Pracowałem tutaj 6 miesięcy. Niestety wszystko negatywne co jest ujęte w poniższych komentarzach jest pełną prawdą i rzetelnym obrazem jak wygląda praca w firmie Poltraf w Bydgoszczy na cmentarnej gdzie dyrektorem jest Piotr L. spedytorem Mirosław R. Wsponinam ten czas bardzo źle i nikomu nie życzę pracy w tym miejscu i tej firmie. Nie ma tu żadnych ludzkich zasad i reguł ktore mogłyby spowodować ze była by to logiczna praca. Wszelkiego rodzaju (usunięte przez administratora) jest nagradzane i promowane. Wszelkiego rodzaju problemy są zrzucane na kierowców. Dyrektor Piotr L. jest najniższym z najniższych pod względem moralnym etycznym i wizerunkowym. Spedytor Miroslaw R. faktycznie otrzymuje gloryfikacje finansowe za wszelkiego rodzaju nadludzka pracę kierowców. Testy z procedur jakie obowiązują w firmie poltraf są co miesiąc. W żaden sposób one nie obowiązują. Spedytor za wszelką cenę wymusza dostarczanie przesyłek z polecenia Piotra Lalika nawet kosztem odpowiedzialności kierowców. Celowo są pomylone adresy dostaw by obciążać finansowo kierowców po błędnie zrobionej dostawie. Gdy tak się stanie nikt Ci nie pomoże lecz umyje ręce. Spedytor gdy nie zrealizujesz jego polecenia mści się dając ci np dwa trzy razy w tygodniu Koszalin. Ma to na celu pokazać ci kto rządzi w tym miejscu. Ja dziękować nie pracowałem w firmie Piotra L. lecz u jego podwykonawcy. MIałem i mam rzetelnego uczciwego i dobrego pracodawcę który szanował i szanuje swoich pracowników. W żadnym wypadku (usunięte przez administratora) lecz przeciwnie ostrzegam przed pracą w firmie Poltraf Bydgoszcz Cmentarna. Jest wielu przewozikow w Bydgoszczy i okolicy którzy trudnią się transportem leków i farmaceutyków. Bez problemu znajdziecie dobrego pracodawcę pracę w dobrych warunkach i dobrym wynagrodzeniem adekwatnym do wykonywanej przez Was pracy.

Pawełek

Mireczku kochany pamietaj że mamy układ. Ty wjeżd_asz we mnie na grillu u mnie, a moja kreskówka kręci to VHSie. A ja mam później lajt i ścieme w robocie. Bo Zibi powiedział że nie moge dojeżdżać mu Iveco bo mnie na mięso do Torunia wyj...... A dobrze wiesz ze jak bede kiełbase wozić to więcej zjem niż rozwioze. Także szanujmy sie Miruś. Pozdro

Chlopaki apropo tej mojej astry.. Wiecie moze ile kosztuje naprawa rozrusznika?? Bo musze brac ja na pycha jak chce odpalic... Gosciu od ktorego kupilem to mowil ze jego stara z tluczka do miesa jak (usunięte przez administratora) w rozrusznik, to wtedy odpala na cykniecie.. Wiec moze lepiej tluczek kupic? Pomocy, z gory dzieki.

Firma fajna. Generalnie 12h w gore ale jezeli chodzi o wyplate to idzie swoje zarobic. Jak masz glowe na karku to ogarniesz, pensja, troche palet euro pobierzesz z magazynu i po 15 latach bedziesz jezdzil dobrym autem. Ja tak robie i wczoraj wlasnie kupilem opla astre I, 1.6, silnik w gazie na stalowkach ale jeden minus to opony nie maja bierznika. Gosciu chcial za opony zebym doplacil 150zl wiec odmowilem. Ledwo na gaz z powrotem starczylo, to gdzie. Wazne ze nie bita. Jedynie co bylo bite to paru gosci z pod baru w lipnie i konik weekwndowo. Takze mowie. Nie pisac tylko brac sie do pracy nieroby.!!!

Mirek

Panowie przestancie pisac te bzdury, ja i tak mam to gdzies co wypisujecie. I tak bedziecie dojezdzani, bo sami wiecie ze ja jestem tutaj bossem i mozecie mi skoczyc na kukiel. A to ze drinkuje sobie w firmie, to nie wasz interes. Kogo innego znajda na moje miejsce, nikt nie bedzie mieszkal na magazynie. A Pioter kase liczy, wszystko sie zgadza, a ja dostaje premie zarąbiste, gdy jest Was mniej niz 10 w pracy. Dlatego nie pisac glupot, tylko zapieprzac na nowe auta naszego Pana i Wladcy.

Al

Widzę że komuś się naprawdę nudzi jedną osoba wypisuje i podszywa się pod innych. Gościu jeśli masz odwagę takie rzeczy wypisywać to ujawnij się. Pozdro

Siemina
@Al

Ja jestem jawny chłopie. Moze Ty sie ujawnij pajacu chyba ze nie masz na tyle odwagi. Bo ja juz nie raz zapraszalem przed magazyn na parking tych wszystkich chojrakow i donosicieli. Nikt sie slowem nie odezwał. A ty kim jesteś pajacu??

Szacunek Ludzi Ulicy

Siema mordy, nie wypisujcie bzdur. Ja osobiscie pracowalem w poltrafie, z czasem niestety rozstalem sie z ta firmą, a teraz znowu wrocilem. Mialem lekkie przygody pod szpitalem w szubinie ale bylo minelo. Najwazniejsze ze dobrze zarabiam, mialem golfa za 17tysi, pozniej sprzedalem ale niestety nigdy nie mialem czasu zeby wstawic szuflade ktora kiedys stracilem. Lubie zespol ich Troje, troche poscielówek puscic w aucie ale to moje zycie. Ja duzo nie wymagam, wazne ze jest co do gara wlozyc i starcza z miesiaca na miesiac. Godziny pracy tez sa spoko, jezdzimy po 15h takze chyba bez krzywdy. Te opinie to wasze zdania, ja chwale poltraf, pozdrawiam

Speedy
@Szacunek Ludzi Ulicy

Szacunek ludzi ulicy kiedy wróciłeś? Bo ja też planuje wrócić ale chciałbym wiedzieć jak to tam wygląda teraz ? Odezwij się to pogadamy

Gosc
@Speedy

Wrocilem dwa tygodnie temu gdzies ale taki (usunięte przez administratora) jak byl to jest. Nic sie nie zmienilo(usunięte przez administratora)A tak to caly czas po staremu praca po 10h w gore. Pozdro

Pablo

Wy sie nabijacie ze mnie chamy, ale ja po prostu w domu sie nie załatwiam bo Młoda kupiła papier toaletowy z brokatem. A jeszcze nie dawno musialem blokiem rysunkowym wycierać. Nie wiecie co ja przechodze.. Lepiej przyczepcie sie do Rogala i Hejnosia, bo sie chwalą ze zarabiają tyle kasy, a ile razy widzialem jak Kamilosowi z Ducato kradną szlugi. Dajcie mi spokoj..

Siemionka

Mi sie juz przestało podobać jak oni sobie to wyobrażają?? Załatwiać sie w toi toju?? Ja co rano musze iść w robocie na dwójke bo w domu papier oszczedzam, a oni postawili teraz kabiny i weź tu sie wypróżnij jak rano jest zimno a za drzwiami banda na papierosku, nawet bąka nie można puścić bo wstyd. Nie pozdrawiam. Drajwer numero uno z BDG. Joł

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie