Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Mnie tez

Mnie tez bawią opinie z bydgoszczy, ale niestety taka jest prawda. Dlatego juz nie pracuje w tej firmie. To praca dla ukraińcow, za krotkie zycie jest zeby pracowac jak pet. Kazdy ma swoj wybór, ale ja osobiscie potrzebuje czegos wiecej od zycia niz byc tylko murzynem do pracy po 15h dziennie. Ale co zrobic.. Powodzonka zycze w tym (usunięte przez administratora) A spedytorowi juz tak lekko nie bedzie, bo jestem ciekawy jak Ci nowi pracownicy wytrzymają jak zacznie ich dopierd***c towarem psychopata i alkoholik. W bydgoszczy niestety spedytor wybiera trasy pod kierowcow i nic nie idzie z tym zrobic, bo kazdy siedzi cicho. Boja sie kierowcy odezwac wiec wybrali tryb wchodzenia w pupe. A prezesi na to pozwalają, bo kogo innego znajda na miejsce Pana M, jak nikt inny by nie siedzial tydzien na magazynie i tylko na weekend jezdzil do domu. Kazdy ma swoje zycie, ale spedytor z bydgoszczy poswiecil je cale dla poltrafu. Pozdrawiam

mnie też, ale ty
@Mnie tez

praca faktycznie przeje.....,- Każdy tak ma jak pracuje w firmie, ale skoro już nie pracujesz tam i zrobiłeś wypad to zamknij za sobą drzwi- nadal siejesz smród; śmierdziało gdy byłeś, aż trudno było wytrzymać; z tobą nie da się pracować fermencie zakompleksiony; niedopieszczona lalka nadal ma problem; tak na koniec szanuj ludzi z którymi pracujesz i może ciebie też będą tolerować; poziom waszego słownictwa to żałosna żenada; bez kontaktu

Mnie tez
@mnie też, ale ty

Takich jak Wy sie nie szanuje. Tylko co Ty mozesz wiedziec o szacunku jak Ty cale zycie wychowany na drozdzówkach jestes.

Poltraf
@mnie też, ale ty

Śmieszny i żałosny wpis zakompleksionego alkoholika. Od robienia smrodu macie tam goscia w okularach jak Stępień. Banda lizusów i dupowłazów. Jestescie szczęśliwi bo macie trzech nowych których możecie dojeżdżać. A Wy nadal jezdzicie lajcik. Poltraf to (usunięte przez administratora) i wodorosty. Tak samo jak ludzie którzy tam pracują.

Iwona
@Poltraf

Chyba nigdy nie zapoznawaliście się z regulaminem serwisu GoWork.pl. Jasno z niego wynika, że nie należy tu nikogo obrażać, wyzywać, itp. Proszę, żebyście się stosowali do tych zasad. Na stronie firmy Poltraf znalazłam informację o rekrutacji. A czy ktoś z Was wie może, na jakie konkretnie stanowiska szukają teraz pracowników?

Elżbieta
@Iwona

(usunięte przez administratora) W ogłoszeniu jest wzmianka że jazda po kujawsko pomorskim a w rzeczywistości jest tak ze jedziesz zachodnipomorskie, wielkopolskie i kujawsko pomorskie. (usunięte przez administratora)Jest też napisane ze 2800zl na ręke i start od 5 rano ale nie napisali ze jezdzisz z towarem do 18 lub jak niektórzy szefowie przewoznicy do 21. Wiec co droga Iwono chciałabyś jeszcze wiedzieć??

Haha

Co Wy gadacie, Lala powiedzial ze w bydgoszczy jest jak u Pana Boga za piecem hahahaha. Wlasnie slyszalem, ze super sie dzieje tam teraz. Nikt pracowac nie chce w tym bajzlu, a tak jak mialo byc to przciez na jedno miejsce bylo 100 chetnych... Widać! xD No ale coz, jak sie ludzi nie szanowalo to teraz los sie odwrócił. I nie zaluje Was. Pozdrawiam

Johny

Siemina Wariacie Ty sie nie napinaj bo zwieracz Ci pusci, a sam wiesz ze masz problem z dziurą. Ty lepiej sie zepnij tam do tego typa co oddawales sianko jak przyebales clio. Od tego czasu pewnie masz rozwolnienie. A jak juz Cie wezmie na napinke, to chociaz zachowuj sie i brzuch wciągnij, bo masz posture wazonu. Pozdro Piracie Ty drogowy!

Alko

To prawda w Bydgoszczy niema czegos takiego jak stala trasa codziennie cos nowego wiec kolego z Krakow nie masz pojecia o niczym

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
elb

Bawią mnie opinie ekipy z Bydgoszczy, jak Ci źle przenieś się na Kraków to zobaczysz;) i nie rozumie też co ma spedytor do tras... u nas jest od dawna przypisana trasa do kierowcy

Olaf

Witam dlaczego pan żegna firmę? Bo zaniedlugo tam idę

Zegnam
@Olaf

Troche popracujesz to zobaczysz dlaczego. Nizej mozesz poczytac komentarze. Moze wydają sie niewiarygodne, ale z czasem sam w nie uwerzysz. W gorszej firmie nie pracowalem, tylko wyzysk. Firma typowo pod ukraińcow, zapierd.... i sie nie odzywac. Pozdro

Nie polecam
@Olaf

Firma porażka na szkoleniu jako kierowca trasy układane tak żeby nikogo nie zrazić. Jak juz podpiszesz cyrograf to czar pryska wtedy sie przekonasz jacy tam ludzie pracują. Jest taki jeden grubas w okularach co nie ma za grosz kultury wali od niego jakby gnił od środka. Masakra. Gościu co siedzi przy okinku juz wogole sie nie bede rozpisywac bo juz chyba wszystko o nim jest tu napisane. I moze cieżko w to uwierzyc ale 99% co tu przeczytasz to prawda. Jesli masz ochote przekonać sie na wlasnej skórze to oni chętnie Ci udowodnią. Kolesiostwo straszne. W twarz nikt Ci nic nie powie ale za plecami obsmarują Cie totalnie.

Co tak cicho....

Co tu tak cicho po ostatnich konentarzach,co sie dzieje panie i panowie

Nie lubie spedytora

Witam. Z uwagi na to, że w ostatnim czasie pojawilo sie duzo opini nie koniecznie pozytywnych na temat Firmy Poltraf, pragne opowiedzieć moje spostrzeżenia. Firma Poltraf a konkretnie oddział Bydgoszcz. Pracuje juz tutaj pewien okres, i moge cos nie coś powiedzieć. Mianowicie praca zaczyna sie od 5 rano. Trasy przydzielane według widzimisie pana spedytora. Po wejsciu do biura bardzo czesto idzie wyczuć woń alkoholu (swoją drogą przydałaby sie jakaś niezapowiedziana wizyta szefostwa). Trasy są różnie przydzielane a to w zależnosci od ilosci paczek na dany rejon. Nie trzeba byc idiotą zeby nie widziec ze pan spedytor faworyzuje kilku pracowników. Mają oni trasy tak ulozone zeby sie nie napracować i zeby o 13 być juz w drodze do domku. Oni nie jezdzą do Koszalina raz na tydzień moze zdarzy im sie raz w miesiacu i to jak jest maks 15 punktów. Tych ktorych pan spedytor nie lubi co tydzien jezdza do Koszalina i ich trasy sa tak ulozone ze nawet niektore nie trzymają sie logiki. Czasami podrozuje sie z jedną paczka po 30-40km w jedną str po to zeby na drugi dzien jechać w to samo miejsce z inna paczką (chodzi mi tu o paczki firmy Merkury, USP czyli tak jak ktos nizej napisal ze sa to miotly, dlugopisy znicze red bulle itl. Nie ma tu mowy o lekach ratujacych zycie) pan spedytor ewidentnie przyjmuje bonifikaty od przewoznikow zeby mieli oni zapewnione km i ilosci paczek kosztem kierowcow. Podsumowujac. Cieżkie paczki żywienia domowego i bieganie po 3-4 pietrach Palety plynow do szpitali i ich reczny rozladunek na półki. Paczki firmy Merkury po najgorszych wsiach. Spedytor z powaznymi problemami i faworyzujący pracoeników. Brak normalnego kontaktu ze spedytorem bo wtedy kiedy jest potrzebny i jest jakis problem to on odsypia w pomieszczeniu gospodarczym. Wypłaty terminowo ale kwota wynagrodzenia wedlug mnie nie adekwatna fo ilosci przepracowanych godzin. Dovhodzi do tego tez odpowiedzialnosc za leki ktore czesto przekraczaja koszt 1mln zł. Koszalin do Bydgoszczy?? Jak ten mądrala ktory to przypisal do Bdg twierdzi ze to dobty pomysl to proponuje mu pojecha kilka razy jak jest ok 35 punktow ((Mielno, Biesiekierz, gąski) to zobaczymy czy bedzie mu sie podobal sms od spedytora o 4 rano o tresci Koszalin i trasa do 20. Mógłbym tu napisac telenowele o tym magazynie.

Nie lubie spedytora

Ja nie zostawiam paczek jak sie pakuje i nie biegne do Spedytora z płaczem że nie zabieram. Nie wchodze nikomu w zadek po uszy. Widzisz sam po sobie jakie ma to korzyści. Poltraf ponad wszystko. Jak lubisz być ebany to bedziesz. Twoje życie twoja sprawa. Tylko nie czaruj że w tej firmie jest kolorowo. Znasz mnie?? Chyba tylko z widzenia bo nic o mnie nie wiesz. Jedyne co wiesz to że jak bedziesz trzymal paluszek prosto w czyjejś pupce i bedziesz psem na posyłki to będziesz mial dobrze. Donoszenie i podkładanie roboty komuś, w tym jestes dobry. Sam jestes anonimowy bo wiesz ze w razie czego to hyś pękł jak zużyta guma. Nie jest tak?? Udowodnij że sie mylę.

Nie lubie/ a co lubisz
@Nie lubie spedytora

przyjdź popracować do Łodzi, albo Błonia to docenisz co masz; wiem co piszę; byłem u Was nie raz na zastępstwie i na własnej skórze doświadczyłem.... nie rozumiem go, ale gościu zapie... dala za trzech, ogarnia cały ten burd del żebyś mógł przyjść na gotowe i się zapakować; masz pracę to masz kasę; nikt nie trzyma Ciebie na siłę, a zresztą z tego co wiem to zmieniasz pracę więc zluzuj gumę

Damian
@Nie lubie/ a co lubisz

halo panowie, nikt z nas kto pracuje w P nie ma lekko (delikatnie mówiąc), a wy jak panienka przed lustrem macie problem, obrzucanie się nawzajem nic nie zmieni

Lizdalej
@Nie lubie/ a co lubisz

Ale teraz ładnie wylizales spedytorowi. Skoro wiesz ze ktos tutaj zmienia prace, to nie mogles byc na zastepstwie tylko tu pracujesz. Ale jak widac jestes taki madry jak cala reszta w tej bydgoskiej komorze xD wiadomo nikt nikogo tutaj na sile nie trzyma, ale jak Ci ludzie odejdą to z tymi nowymi na bank dacie rade hehe. Juz jestem ciekaw jak to bedzie, czas pokaze. Ale dobre masz podejscie, lepiej lizac oko i byc cale zycie ciotką. Trzymaj sie

lIZDALEJ
@Lizdalej

dajcie też chłopakowi polizać bo , albo ma braki, albo zazdrości; na pewno coś na tym punkcie ma; biedny odrzucony :)

@Nie lubie/ a co lubisz

No w sumie masz racje robi za trzech. Cieć, sprzątaczka i spedytor. W sumie jest taki czlowiek ktory jest mu bardzo wdzieczny za czysta toalete i świeży papier, tylko dziwnym trafem juz mu nie mowi Kieras, chyba, że na ucho po cichu. A Ty skoro masz takie informacje musisz tu pracować. Wiec M przestan palic franka bo Ty jestes lizidupiec i podpierd.a.l.a.c.z numer jeden. A to co sie dzieje w Błoniu czy Łodzi to nie moj problem. Dziwnym trafem po tych opiniach tutaj szklanka na biurku z drinkiem od kilku dni juz nie stoi.

@lIZDALEJ

Ty masz braki w uzebieniu. Dentysta cie wrzucił chyba na czarną liste. Spoko jak tak sie gra rozwija to moze jutro wszyscy co posza niech sie spotkaja w kuchni i kazdy kto ma cos do powiedzenia niech sie wypowie. Zaloze sie ze nie dasz rady bo Tobie juz ktos w twarz ostatnio powiedzial ze jestes kondon i klepidupa i jedyna co zrobiles to przytaknęłeś. Wiec o czym tu rozmawiac z Wami przytakiwaczami spedytora. Jedyne co potraficie to dzwonic do P. L. I DONOSIĆ, i jeszcze zdziwieni ze ktos wam nie okazuje szacunku. Scierwo sie tępi a nie szanuje. Tyle w temacie.

Hahaha

Czyli jednak zabraklo argumentow. Posyp sobie kreske bo jutro bez pytania mozesz w lampion zarobic. I zluzuj majtki. (usunięte przez administratora) w necie p... w swiecie. Nie masz odwagi wyskoczyc to zamknij jape bo mozesz sie przeliczyc.(usunięte przez administratora)

Nie lubie/ a co lubisz
@Hahaha

ty dopiero jesteś pojechany, terapia ci nie pomoże, ale psychiatra może przepisać jakieś leki żebyś innych nie zatruwał i co mnie interesuje jakaś szklanka? facet masz problem i współczuje, że ludzie muszą mieć z tobą kontakt; jak oni z tobą wytrzymują to nie wiem- ewidentnie homosapiens specjalnej troski; wystawiasz kierowcom super laurkę z Bydg jakim poziomem rozmowy, słów dysponujesz; żenada

Hhahaha
@Nie lubie/ a co lubisz

Wow jak tyź mnie zaimponował. Troche Ci zajeło wygooglowanie homosapiens. Ja nie musze sie leczyć. Ze mna jest wszystko ok ja nie musze udaqac ze w pracy wszystko ok. Skoro uwazasz ze lamanie prawa czyt spożywanie alkoholu w miejscu pracy jest ok to spoko. To dobrze ze nie prqcujesz w Bydgoszczy. Ja jeszcze nie podjelem decyzji ale po tym co tu czytam i tym co widze na codzien w tej pracy daje mi do myslenia ze trzeba sie ewakuowac.

Kiero
@Nie lubie/ a co lubisz

Rogal i Hejnoś nie palcie głupa bo dobrze wiadomo że ti Wy. Dwaj konfidenci od Lali i najwieksze chorągiewy w tym oddziale

Lubie to

Hehe widac ze strona go work zyje. Teraz drodzy pracownicy poltraf bydgoszcz bedziecie musieli z tym zyc ze prawda Was dotknela i to co sie dzieje w bydgoszczy ujrzalo swiatlo dzienne :)) Trudno, nikt Wam nie bedzie mowil jak zyc, ale widac ze jednak boli i dupka pękła. Najwazniejsze ze macie swoja ekipe i sie kochacie wszyscy. Dobra rada wchodzcie w dziure szefowi dalej i spedytorowi to moze kiedys awansujecie i zamiast niego, bedzie jeden z Was mogl tydzien mieszkac na magazynie jak bezdomny. Fakty sa takie ze oprucz tej firmy nie macie ambicji aby myslec o czyms innym, tylko poltraf na cale zycie. Hah trzymajcie sie blisko jąderek to zawsze bedziecie mieli łatwiej, bo spedytor lubi jak ktos mu jezyczkiem kolo oka ósemeczki kręci. Pozdro

Hehehehe
@Lubie to

Dobrze powiedziane. Niestety kierowcy ktorzy sie teraz oburzyli to Ci którzy liżą tyłek. I jakby to powiedziec uderz w stół a nożyce sie odezwą. Zabolało i teraz wielkie oburzenie. A to ze tak naprawdr pracują na Mustanga P. L. tego nie widzą. Śmieszni ludzie na ktorych ktoa sika a oni udają ze deszcz pada.

hehehaha
@Hehehehe

prawda :) a ta jedna panienka jaka wrażliwa- rzuca się pchła na grzebieniu ha ha hehe haha

halooo a ty co?

Krysia to tylko nick, przecież wiadomo o kogo kaman

koło ratunkowe

te anty wszystko- jesteś na wylocie to szerokiej drogi i idź w świat dalej siać ferment najlepiej do oczyszczalni.......

Krzysiu
@koło ratunkowe

Nikt tutaj nie sieje fermentu. Tylko pisze prawde. Spedytor spożywa alkohol w czasie pracy. I jesli tego nie widzisz i twierdzisz, że to nie prawda to ładnie jestes zaślepiony. Jesli nie widzisz tego ze Ci ktorzy liżą (usunięte przez administratora) spedytorowi mają lajtową robote to gratuluje poprostu jestes jednym z nich. A tak naprawde jestes fałszywym pajacem bo nie dość że w oczy spedytorowi nadajesz co sie dzieje na magazynie , a jak wychodzisz na papieroska z chlopakami to na spedytora wrzucasz i przeklinasz i wyzywasz od pajacy i alkoholików. Super jesli twierdzisz ze to wporządku to chyba nie jestes za bardzo rozgarniety. Chcesz wiecej przykładów?? Bo moge dać ich o wiele wiecej, ale nie wiem czy nie bedziesz zaraz szukać pracy za swoje złodziejjstwo.

koło ch
@Krzysiu

ooo widać, że kolegę dotknęło co napisał koło ratunkowe; puknij w stół a nożyce się odezwą... Ha ha ha ha oby tak dalej pieszcie piszcie/ obrzucajcie sie błotem/ ferment daje rade- ma tylko jedną wade= śmierdzi :))))))))))

Krzysiu
@koło ch

Poza tym to Koło ratunkowe to ten sam koles co Real. Najpierw posze o anonimowości a sam jestes anonimowy. Wiec albo jestes kozak i masz ochote na rozmowe i jjtro przed magaz6nem mozemy sobie wyjasnic. Ale ty nie wyjdziesz bo Ci strach nie pozwoli.

REAL

ŻENUJĄCE rozmowy kierowców/ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia/ zamiast tracić czas na wypisywanie TAKICH głupot lepiej się zabrać za pracę i wtedy nie ma czasu na (usunięte przez administratora) odważni anonimowi, a co twarz w twarz chojracy / jedna wielka ŻENADA......

REAL

prawda boli/ a ty jesteś zakompleksiony..... i to ostatnia odpowiedź bo zbyt się cenię żeby aż tak bardzo zniżać się do twojego poziomu vel depresji

Skoro
@REAL

Piszesz o anonimowości a sam jestes anonimowy. Hipokryta level expert. Hahahaha

cenzura

a ja nie rozumiem dlaczego cenzor pozwala i umieszcza takie żenujące wpisy.......

DARO
@cenzura

Wolność wypowiedzi. Żenujące bo prawdziwe?? Czyżby szefostwo pisalo w obronie firmy?? To dla Waszej wiadomości drodzy szefowie uj wam w upę.

szacunek

żenujące/ żałosne/ słabe..... jak można kąsać rękę, która Cię karmi/ robić g.. we własne gniazdo/ wystawiać swoim kolegom taka opinię/ niestety dzisiejsze czasy dają możliwość ludziom zakompleksionym na zaistnienie w necie opluwając innych/ SŁABE

Gzuik prawda.
@szacunek

Policz sobie godziny i stawke jaką oferuje ta firma. Jesli nazywasz to gryzienie reki ktora mnie karmi to weź sie puknij mocno w głowe. chyba że sam siebie karmisz karma dla psa. Poza tym ktos wkoncu zaczął pisać prawde o tym co tu sie dzieje i widze że wkońcu zabolało i poskutkowało. I bardzo dobrze moze wkoncu ktoś zrobi porządek w tej firmie i z tym kolesiostwem.

Haha

Super, o to wlasnie chodzilo zeby te wpisy zadzialały. Prawda boli niestety, ten bydgoski kurw**dolek trzeba w koncu sprowadzic na ziemie. Zgnijecie w tej firmie od tego lizania odbytu razem z tym calym smiesznym szefostwem. Nie macie za grosz charakteru tylko kozaki za plecami a pozniej na firmie cisza, szkoda slow na was leszcze.

Siemina

Witam. Z uwagi na to, że ostatnie tygodnie były dla mnie cięzkie (podarła mi sie bluza Poltrafu na brzuchu). Chciałbym w ramach przeprosin za moje milczenie i za to ze nie bylem dla wszystkich miły, zaprosić wszystkich w tą sobote na grilla do mnie na chate. W ten weekend polecimy na bogato Perła export już sie chłodzi. Pozdro ziomeczki.

Gosc ze wschodu
@Siemina

Pewnie, dzieki mordeczko, ja bede na pewno kupie kielbase z lidla podwawelską bo akurat sa dwie laski razem pakowane po 11zl. To bedzie szama (usunięte przez administratora) A z alko to dokupie 0,7 krupnika, moze Spedytor tez sie skusi nas zaskoczy swoim towarzystwem. Mielismy nie dawno spine, ale jak mnie podrzuciles juz jest wszystko git. Ps. Mam nowy album ze zdjeciami to na dniach pochwale sie panu M 0.7 bi turbo. Pozdrawiam

Rogalik

Wszyscy jesteście u pani jutro. Tak sie wkurzyłem aż mi sie kakało rozlało na kreseczki. Tak dalej nie bedzie. Ja tu jestem kiero nr 1 i ja wam pokaże.

Siemina

Teraz sie skonczylo Babci sranie, od jutra wszystkich tych co ze mnie cisna puche, zapraszam na soloweczke przed magazyn. Starczy chlopaki, bylem wytrzymaly do czasu. Sciagam drogocenne błyskotki i lecimy. Tylko jedna prosba nie rozwalcie mi polaru poltraf bo sie zalamie. Specjalnie piore go w persilu i dodaje plyn cocolino do plukania tkanin. Aaa i jeszcze pozwolcie ze odloze lornetke z zoomem na stół bo tez sporo kosztuje. Do jutra juz jestem zgrzany jak Rogalika czoło po kresce z deski w ducato.

Rogalik

Siemina czekaj (usunięte przez administratora) chwile, ja zaraz wsiadam i pojedziemy razem, bo mnie tez ruszylo po kresce.. A na orlenie maja miekki papier, bo ja w domu mam tylko 200 scierny..

@Rogalik

Wypad na BP. Orleny są moje. Jak Cie spotkam na Orlenie to Ci brzuchem reszte zębów wybije

Siemina.

Spedycja w Bydgoszczy w weekend zamknieta i musze jechac sie złamać na Orlenie

Migdalski

Powiem Wam tak koledzy z bdg. Gdyby Babcia miala wąsa byla by Dziadkiem. A druga sprawa bardzo lubie grzebac w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie